Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 107

Tema: Gamepad

  1. #31
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    kupiti bilo što drugo osim GfW gamepada je teška glupost.
    A skocit cu do Protisa pa cu vidjet kaj imaju
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gamepad

    Ako nemaju niš u protisu ne buš ni sa ovimeSpogriješio.Izdržljiv je i precizan a dobro dođe i hlađenje.

  3. #33
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ako nemaju niš u protisu ne buš ni sa ovimeSpogriješio.Izdržljiv je i precizan a dobro dođe i hlađenje.
    I kulan izgled je tu. IMHO jedan od najljepsih gamepada...


  4. #34
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Ok, tnx, znam di je i jedan i drugi ducan. A kaj ak ama bas nis nema, jel ok ovaj Logitech Rumblepad2 il kak se vec zove...? Nema veze sad jel izgleda ovak ili onak, jel se s njim moze normalno igrat?
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #35
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao Aral
    A kaj sa Saitekom, jel on kakve dobre gamepadove?
    Ako biraš Saiteka, baci oko na Cyborg X360. Isto certificirani GfW kontroler. Nešto je većih dimenzija od ostalih, no jako lijepo leži u rukama. Ujedno je i najrobusnije izrade. Ima ih Algoritam.
    Novu generaciju Saiteka možeš prepoznati po tome da u sredini ima Xbox logo. Starija generacija ima FPS u sredini. Ostalo je isto.
    http://saitek.com/uk/prod/p3600v2.htm

    Sva tri kontrolera su GfW. Koji god odabereš, ne možeš fulati. Fulati možeš jedino ako uzmeš neku zastarjelu glupost koja je još uvijek na tržištu.
    Ja sam u šusu kupio sva tri, i po osobnom dojmu su Microsoft>Saitek>Logitech, što ne znači da Logitech nije kvalitetan, već jednostavno malo drugačiji.

    edit: vidio tvoj post
    S Rumblepadom se može normalno igrati, ali nema triggere koji su must have, nema automatsko podešavanje kontrola, neće raditi GfW vibracijski efekti, a neke igre će digitalno i analogno upravljanje prepoznati kao jedno, što će ograničiti zamišljene kontrole.

  6. #36
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: Gamepad

    ako netko hoce chillstream kupit nek se javi na pm...meni nece trebati vise

  7. #37
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Ok, Vedran, jasno mi je sve sad. Tnx na pomoci. Sutra javim ako sam kaj rijesio
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #38
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    E da, kaj sa driverima?
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #39
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Gamepad

    Ma frend ima Rumblepad i uopce mi se nesviđa. Oni držaci za ruke su previse zaobljeni prema dolje a i plastika izgleda full jeftino i nakaradno.

  10. #40
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gamepad

    Ja koristim Precision™ Gamepad koji owna i nije mi ga zao trgat...



  11. #41
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Ok, al kaj sa driverima, za saiteka ili onog od microsofta. I kaj ak nema za win7, da skidam za vistu ili...?
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #42
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Ok, al kaj sa driverima, za saiteka ili onog od microsofta. I kaj ak nema za win7, da skidam za vistu ili...?
    kupi orginalni xbox360 gamepad,ustekaj ga,cekaj malo da se automatski skinu driveri,pokreni igru,igraj,to bi bilo to.

  13. #43
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Evo bio sam sad u Protisu, nemaju ga danas ali sam narucio za sutra fino, uzet cu od Microsofta, onaj kao za xbox. Veli tip da su prosli tjedan imali 5 komada i da su svi otisli xD Tak da fino sutra to cudo ubodem, nadam se da vrijedi.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  14. #44
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Evo danas igrao malo, gamepad je fenomenalan, sve gfwl igre ga automatski prepoznaju i prilagode kontrole, cak se i sucelje promijeni. Uglavnom jako sam zadovoljan
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #45
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gamepad

    Jel bi ti bio bed da ga meni prodas pa da si uzmes novi da ne moram 2x do PROTIS-a pliz. Budi Čovjek...


  16. #46
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    lol al sorry, nije bas ni meni usput da idem dolje Uz posao i fax jedva nasao vremena da i to kupim. NHF

    Hm, nije mi prihvatilo edit prije: Htio sam pitat, ima onaj okrugli X na srediti, jedan dio svijetli oko njega i ima brojeve 1, 2, 3, i 4 oko toga, cemu to sluzi. Nisam bas isprobavao u igrama pa ono...?
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  17. #47
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gamepad

    Pogledaj koji review sigurno su bar u jednom to objasnili. Btw. Jel taj gamepad replika iks-boks kontrolera ili?


  18. #48
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Pa nisam nikad drzao xbox kontroler u ruci ali rekao bi da je, posto pise da je i za xbox i za pc. Meni je isti, barem ono kaj sam vidio po slikama.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  19. #49
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gamepad

    Moraču onda ija daga nabavim. Kol'ko si ga platija i btw. kak doc do tog fakin' PROTISA? Znam da je negdje kod placa blizu, al di je tocno to pojma nemam...


  20. #50
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Ma full ti je lagano, ako dolazis po Zagorskoj odozgora sa Selske prema Tresnjevci, to ti je nekih 100m s desne strane prije krizanja ozaljske i zagorske, ma pljuga za nac. 240kn dodje, za kartice 266kn.

    Evo ti screenshot, da pomogne

    S--->klikni me
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #51
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Hm, nije mi prihvatilo edit prije: Htio sam pitat, ima onaj okrugli X na srediti, jedan dio svijetli oko njega i ima brojeve 1, 2, 3, i 4 oko toga, cemu to sluzi. Nisam bas isprobavao u igrama pa ono...?
    Brojevi su indikator igračevog kontrolera. Ti si jedini igrač, te ti svijetli četvrtina s jedinicom. Svaki sljedeći priključeni kontroler bi imao drugi broj osvjetljen.
    Tipka X priziva GfW Home izbornik u igrama.

    = Citat = Izvorno postao h3@dhunt3r
    Pogledaj koji review sigurno su bar u jednom to objasnili. Btw. Jel taj gamepad replika iks-boks kontrolera ili?
    Nije replika. To je službeni Microsoftov Xbox kontroler namjenjen Xboxu 360, ali i Windowsima.
    Radi se o tome da se na Xbox 360 mogu priključiti bežični i žični kontroleri. Verzije za PC su isti kontroleri, samo u žičnoj varijanti dobiješ dodatni USB adapter, a u bežičnoj IR receiver.

  22. #52
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Da, skuzio dalje. Tnx na objasnjenu. Uglavnom zadovoljan sam i nije mi zao kaj sam bas njega uzeo.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #53
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Gamepad

    taj gamepad je zapravo identična orginalnom xboxevom ali uz dodatak drivera,nego jel ima gdje u hrv. za kup0it bezicnu verziju?

  24. #54
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: Gamepad

    ja sam nasao samo ovo: http://webshop.sophoslab.hr/?kontroleri ... black/1089

    jedino sta nigdje ne pise GfW ili tako nesto,valjda nema veze

    EDIT:sad gledam i kazu ljudi da ako ne pise da je za Windows moras posebno kupiti receiver

  25. #55
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad

    Jesam gore pisao o receiveru i adapteru. Zato ne možeš samo doći i kupiti koji god xbox gamepad želiš.

    Inače Aral, sad trebaš razmišljati drugačije, te probati igrati igre koje obično ne bi igrao na kontroleru, kao i igre koje su te odbile zbog loših kontrola.

    Recimo, Batman je nakon GfW kontrolera jednostavno neigriv na tipkovnici, a sličan dojam ostavlja i Gears of War.
    Fallout 3 ima fantastično složene kontrole, što je zbog sporog tempa igre vrlo iskoristivo.

    Pa čak i Crysis, koji je PC ekskluziva, ima potpuno prilagođene kontrole.
    GTA IV, Ghostbusters, Last Remanent, Street Fighter, Prototype i razni drugi ovogodišnji naslovi.

  26. #56
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Ne brini, vec sam probao Vidio sam da si negdje napisao za F3 i Batmana pa sam prvo njih isao vidjet i istina je da su super prilagodjeni. F3 cak i UI promijeni, mrak. Batman je takodjer super igra. Probao sam jos Grid, Red Faction guerilla, Wolverine, Prototype...

    Trebam malo vremena da se priviknem posto bas i nisam nesto puno igrao na gamepadu u svom zivotu al mogu rec samo pozitivne stvari zasad. FPS ovi mi i dalje najbolje leze sa misem, al ovo ostalo ima jako dobar plus kod mene. Danas kasnije cu probat jos GTR evolution i Dirt a sutra prekosutra i Race On. Jos ce mi valjda i neki drugi naslovi past na pamet Uglavnom, jednim dijelom sam se preporodio!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  27. #57
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Recimo, Batman je nakon GfW kontrolera jednostavno neigriv na tipkovnici, a sličan dojam ostavlja i Gears of War.Fallout 3 ima fantastično složene kontrole, što je zbog sporog tempa igre vrlo iskoristivo.
    Jedina igra koja je stvarno bila neigriva sa tipkovnicom je bio Resident Evil 4, jer mislim da vi kad kazete neigriva potpuno imate razliciti pojam neigrivog nego ja...Meni kad netko kaze da je igra neigriva na tipkovnici znači da je igra puuuuno teza za igrat na tipkovnici(što je Resi 4 bio, i to jako puno tezi), a vi recenzenti kad to kazete imam osjecaj da vam to znaci ''duzi je postupak privikavanj igranja na tipkovnici'', jer stvarno ste za masu igara napisali da su neigrive na tipkovnici a ja sam ih odigrao bez pola beda...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  28. #58
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad

    A čuj, u akcijskim avanturama novijeg datuma je prelazak s kontrolera na tipkovnicu jednak kao s motocikla na magarca.
    Batman je fino podešen za kontroliranje PC inputima, no uz sve finese fine vibracije kontrolera i cirkularnog izbornika, uvidiš što propuštaš mišonjom.

    Meni je recimo žao što toliko malo igrača ima kontroler, a i oni koji kupuju, kupuju najbanalnije neprecizne bezvezarije od smartboxa i sličnih. Za tih 250 kuna, uz dvije-tri godine garancije je Microsoftov ili Saitekov kontroler čisti preporod, tim više što je tek 1/20 cijene čestog odabira konfiguracije od 5000 kuna.

    Korisnici često idu na puku snagu računala, ne sluteći da je upravo periferija ključna za veću imerziju i kvalitetnije igranje.

  29. #59
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Meni je recimo žao što toliko malo igrača ima kontroler, a i oni koji kupuju, kupuju najbanalnije neprecizne bezvezarije od smartboxa i sličnih. Za tih 250 kuna, uz dvije-tri godine garancije je Microsoftov ili Saitekov kontroler čisti preporod, tim više što je tek 1/20 cijene čestog odabira konfiguracije od 5000 kuna.

    Korisnici često idu na puku snagu računala, ne sluteći da je upravo periferija ključna za veću imerziju i kvalitetnije igranje.
    Imam ja Saitek Cyborg Rumble, ali jedino sto volim s njim odigrat je nogomet i simulacije voznje, i da odigrao sam Prince of Persia originalnu trilogiju s njim i novi nastavak PoP-a iako sam ih prije odigrao i s tipkovnicom....
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  30. #60
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gamepad

    Trenutno na kompu imam instalirano desetak igara i igram ih i odigrati ću ih na gamepadu sve po redu osim ARMA II i ETW .To su Batman , Shift ,RE 5 , Mirrors edge ,zadnji red fraction ,DMC4 ,X_Men zadnji ,ghoustbusters , Burnout...a u zadnje vrijeme sam odigrao 5-6 naslova na gamepadu .Jedino sam zadnjeg Wolfensteina igrao sa mišem i tipkovnicom.

    Konzolaške igre , od kako je zaživio GfW , je daleko bolje igrati sa gamepadom . Udobniji je položaj tijela te je bolja i igrivost .

Slične teme

  1. Gamepad za PC
    By The Boz in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 08-12-2012, 11:39
  2. Gamepad
    By Falus in forum Komponente
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 05-03-2012, 00:08
  3. Gamepad
    By TimeLord in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 31-01-2010, 13:18
  4. Gamepad
    By Cazze in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-12-2009, 13:16
  5. Gamepad
    By roxium in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-05-2009, 22:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •