Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 107

Tema: Gamepad

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Gamepad

    Vec sam bio postavio ovo pitanja, ali kada sam isao kupiti chillstream hg-spot nije radio. Sad je proslo vec negdje mjesec dana pa ne znam ima li nesto bolje.

    Da ne duljim trebam gamepad do maksimalno 300 kuna
    Dvoumim se izmedu ova dva

    Microsoft Xbox 360 Controller for Windows
    Logitech chillstream

    Koji je bolji i ima li nesto bolje?
    Hvala unaprijed
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad

    Saitek Cyborg Rumble Pad for Xbox 360 and PC

    Nova verzija ima sve prednosti i značajke GfW-a.

    220 kuna, Algoritam.

    http://www.saitek.com/uk/prod/p3600v2.htm

    na linku dtp fotka
    http://www.saitek.com/images/300dpi/PP3 ... %20360.jpg

  3. #3
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Gamepad

    Nekako imam najvise povjerenja u microsoft posto je taj tip gamepada ipak njihov. Takoder se radi o games for windows pa bi micosoft trebao pruzit najbolje sto se tice toga. Ili se varam?

    U algoritmu prodaju ovu verziju. Ima li nekih znacajnih razlika ili je samo izgled u pitanju?
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  4. #4
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Gamepad

    Ovaj drugi nema punu GfW podršku tako da ti ne podešava automatski tipke već ih sam moraš u igri podesiti.Ovaj W3dranov ti sam podesi tipke u igrama po X360 layoutu.
    Znam jer imam ovu stariju seriju. xD
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  5. #5
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad

    U Algoritmu imaju obje verzije. Na webu imaju samu tu, no u samim trgovinama prodaju obje. Cijena im je ista ili vrlo slična (20-30 kuna razmaka).

    Razlika je u ovome što je rekao Feanor, te starija verzija ima nešto kraći kabel.
    Prednosti starije verzije leže u njenim manama zapravo. Pošto se ne konfigurira automatski, moguće ga je daleko bolje podesiti za starije naslove i one bez podrške za gfw kontrolere, a FPS tipka omogućava uporabu kontrolera čak i za upravljanje Windowsima.

    U načelu se radi o istom kontroleru, s istom mehanikom, samo je bitno ocijeniti što ti je od navedenih funkcija važnije.


    Kako se radi o Microsoftovom firmwareu, svi gfw kontroleri rade u potpunosti jednako kompatibilno. Xbox gamepad će nekima biti bolji samo zbog fantastične anatomije, ali da je bolji tehnički - nije.
    Chillstream trenutno predstavlja najgoru investiciju, jer je Logitech generalno poskupio, a sam gamepad ne vrijedi više od 300 kuna koliko trenutno košta. On je prvi neslužbeni gfw kontroler, no možda i najlošije izrade.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gamepad

    Kupi Logitech chillstream . Osim što je fenomenalno izdržljiv jedini nudi i hlađenje dlanova što jako dobro dođe u ove vruče dane .Istina ja sam ga kupio u vrijeme kada je koštao 220 kn dok bi po sadašnjim cijenama dva puta razmislio.Ali u samu kvalitetu ne moraš sumnjati . Odličan gamepad kojeg koristim sve više i više.Trenutno ga koristim za Street Fighter IV , GTA IV , Ghostbusters ,Grid , Fallout 3 ,Godfather 2 ...a odigrao sam do sada brdo igara sa njme i nije pokazao ni najmanju slabost.

  7. #7

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Kupi Logitech chillstream . Osim što je fenomenalno izdržljiv jedini nudi i hlađenje dlanova što jako dobro dođe u ove vruče dane .Istina ja sam ga kupio u vrijeme kada je koštao 220 kn dok bi po sadašnjim cijenama dva puta razmislio.Ali u samu kvalitetu ne moraš sumnjati . Odličan gamepad kojeg koristim sve više i više.Trenutno ga koristim za Street Fighter IV , GTA IV , Ghostbusters ,Grid , Fallout 3 ,Godfather 2 ...a odigrao sam do sada brdo igara sa njme i nije pokazao ni najmanju slabost.
    +1 Odličan gamepad. Imam ga i ja. Hlađenje je predobro
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  8. #8
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Gamepad

    Hlađenje kod chillstreama je

    S druge strane, MS-ov gamepad je puuuno ugodniji.
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Gamepad

    Microsoft- ergonomija
    Logitech - hlađenje
    Saitek - promjena polozaja tipki

    Ma kupujem najpovoljnijieg u najblizoj trgovini.
    Hvala svima na savjetima
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: Gamepad

    chillstream kupio i nisam požalio
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  11. #11
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    78

    Re: Gamepad

    Microsoft Xbox 360 za windowse,ja ga imam i iz iskustva ti tvrdim nema boljeg na tržištu,imam i RumblePad2 od Logitecha ali ovaj prvi je daleko bolji
    The world is full of people who talk the talk,but how many of us walk the walk?

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.028

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao AjgorR
    Microsoft Xbox 360 za windowse,ja ga imam i iz iskustva ti tvrdim nema boljeg na tržištu,imam i RumblePad2 od Logitecha ali ovaj prvi je daleko bolji
    Da, MSov je definitivno najbolji (najugodniji). No, u ovim mjesecima hlađenje znači puno - zbog toga bih da moram birati uzeo ChillSream
    The candle flame gutters. Its little pool of light trembles. Darkness gathers. The demons begin to stir.
    <3 <3 <3 <3 <3 <3 <3
    ŠIRI SA MNOM LJUBAV Cherry!

  13. #13
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Gamepad

    Ja imam Chillstream,a vjerovatno ću kupiti i Saiteka uskoro.Kad frend dojde da možemo halati PES i Street Fightera.
    Imam i Logitech Precision,ali je D-pad počeo zapinjati.

  14. #14
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Gamepad

    Imam jedno pitanje nevezano za gamepad, a ne bi zelio otvarat novu temu.
    Imam roccat taito podlogu i dosta se uprljala. Zanima me kako bi ju mogao ocistiti.
    Neki poseban nacin ili mogu sa vodom?
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  15. #15
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Gamepad

    Jedno pitanje o vezi trgovine posto u srijedu idem u ZG po gamepad.
    Procitao sam negdje pa me zanima me dali je istina da u protisu treba cekat nakon kupnje da proizvod dovezu iz skladista. Imaju chillstream i microsoftov gamepad, a i relativno su blizu algoritmu gdje bi moga vidjeti saitekov gamepad.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  16. #16
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    831

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    pa me zanima me dali je istina da u protisu treba cekat nakon kupnje da proizvod dovezu iz skladista.
    ja sam se prošetao jedan dan do njih kad sam išao kupovat chillstream, naručio i slijedeći dan došao po njega pa je očito uvijek tako
    C2D E8400 @3.6 GHz + Scythe Katana 3 / Gigabyte GA-EP45-DS3 / Gainward HD 4850 512 MB/ 2 x 2 GB Kingmax DDR2-800 / WDC 640 GB / Corsair 450 W / LG W2361 23'' Wide / Logitech 5.1 X-530 / Chillstream / W7 Ultimate64bit

  17. #17
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Gamepad

    a mozes uvijek unaprijed platiti po ponudi ako si siguran da ćeš uzeti gamepad...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  18. #18
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Vodnjan
    Postova
    645

    Re: Gamepad

    Jedno pitanje: imaju li ovi gore navedeni Saitekovi gamepadovi istu/sličnu ergonomiju kao Microsoftovi?

  19. #19
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad

    Jako su slični, samo su malo širih dimenzija.

  20. #20
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: Gamepad

    Kupio sam saitek rumble pad 219kn u algoritmu. Inace ne radi se o gamepadu sa wedranove slike. Sa wedranove slike je ovaj gamepad http://www.saitek.com/uk/prod/p3600v2.htmS,a u algoritmu imaju ovaj http://www.saitek.com/UK/prod/p3200v2.htm
    Jako su slicni, jedina je razlika u tome da ovaj ne moze mijenjat polozaj tipki.
    Malo sam testiro (trine, pes 2009, street fighter 4) i gamepad je puno precizniji od play station 1 gamepada sto posebno dolazi do izrazaja u street fighteru.
    Sto se ergonomije tice dobro lezi u ruci. Nisam previse igrao tako da ne znam kakav je osjecaj u rukama nakon par sati.
    GfW savrseno radi i sa tim nema problema.
    Sto se tice same izrade p3200 dijeluje crvsto i dosta robusno. Na drskama je oblozen nekakvom gumom da se ne bi sklizao.
    sve u svemu 9/10

    zamjerke
    1. Sa gamepadom ne dobijes drivere vec ih moras skidat neta. Driveri su teski 130MB pa bi nekom ko nema adsl to moglo predstavljat problem.
    2. Gore na d-padu treba nesto jace stisnut nego druge tipke. Nije velika razlika, ali se malo osjeti.

    Sve u svemu jako sam zadovoljan. Za kojih mjesec dana cu kupit jos jedan gamepad, ovaj put od microsofta pa cu usporedit oba.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  21. #21
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad

    Gamepad koji ima promjenu položaja nema podršku za GfW standard. Ovaj tvoj je samo novija generacija. Odličan odabir btw.

  22. #22
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Znam da je mali revive teme i pitao sam na jednoj drugoj temi al da ovdje pitam, da budem siguran.

    Jel je ovo dobar izbor za kupit, Microsoft Xbox 360 Controller for Windows.

    Ako slucajno taj nema, koji bi iducio bio ok a da je mozda dostupan na lageru u nekom od poznatih ili manje poznatih ducana. Tnx!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  23. #23
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: Gamepad

    taj kontroler je odličan, samo ne znam dali ćeš naći baš takav, ja sam uglavnom vidio chillstream verzije za kupiti, pa uzmi tu ako ti nije preskupa. Hlađenej ruku dobro dođe, kontoler naravno prepoznaju sve live igre i sve one sa xboxa 360. Uglavnom odličan odabri, ja nebi išao na nikakave druge.

  24. #24
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Znam da je mali revive teme i pitao sam na jednoj drugoj temi al da ovdje pitam, da budem siguran.

    Jel je ovo dobar izbor za kupit, Microsoft Xbox 360 Controller for Windows.

    Ako slucajno taj nema, koji bi iducio bio ok a da je mozda dostupan na lageru u nekom od poznatih ili manje poznatih ducana. Tnx!
    Najbolji izbor, samo što ga je dosta teško nabaviti. Ja sam svoj kupio u Protisu. Kulamasta isto.
    Radi se o orginalnom kontroleru, koji od konkurencije ima bolju ergonomiju i oblik, a fantastični vibracijski efekti pridonose atmosferi igre, te su generalno bolji odabir od Chillstreamovog hlađenja.
    Tek kad jednom vidiš pravo značenje GfW podrške, drugi kontroleri koje sam trebaš narihtavati će ti postati nepojmljivi, tipa Rumblepad ili Power.
    Ja sam na GfW-u igrao i Fallout 3, pošto je bolji nego na tipkovnici i mišu.

  25. #25
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Znam da je mali revive teme i pitao sam na jednoj drugoj temi al da ovdje pitam, da budem siguran.

    Jel je ovo dobar izbor za kupit, Microsoft Xbox 360 Controller for Windows.

    Ako slucajno taj nema, koji bi iducio bio ok a da je mozda dostupan na lageru u nekom od poznatih ili manje poznatih ducana. Tnx!
    Ajde PLIZ PLIZ PLIZ javi ako ga kupis. Vec dugo si ga zelim uzet i cuo sam samo pohvale, ali nisam znao da ga kod nas ima za kupit. Istina, Diskont24 web ne posjecujem skoro nikad, ali...


  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gamepad

    Ja samo moram nadodati da je logitech konačno sredio drivere tako da se na visti 64 na Chillstream-u više ne pali hlađenje po difoltu kod paljenja računala. Fino je sve ugašeno tako dugo dok ručno ne pritisneš gumb i upališ hlađenje .

  27. #27
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Gamepad

    Ok, tnx. Vidjet cu kaj imaju pa ono...ili to ili neki logitech, kaj vec bude bilo. A kaj sa Saitekom, jel on kakve dobre gamepadove?

    @h3@dhunt3r: Ok, velim, nemam pojma kam da idem i koji tocno da kupim, nemam pojma jel ce ih bit ili ne, mozda na kraju zavrsim i sa rumblepadom2 ili sl, ovisi kak ce koji ducan kaj imat.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  28. #28
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gamepad

    kupiti bilo što drugo osim GfW gamepada je teška glupost.

  29. #29
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Gamepad

    = Citat = Izvorno postao bezimeni
    Ja samo moram nadodati da je logitech konačno sredio drivere tako da se na visti 64 na Chillstream-u više ne pali hlađenje po difoltu kod paljenja računala. Fino je sve ugašeno tako dugo dok ručno ne pritisneš gumb i upališ hlađenje .
    Nemoj me dragat da ti se do sada s paljenjem kompa palilo i hladjenje na gamepadu? Isomiki koja ludnica. Da mi je to bilo vidjet...


  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Gamepad

    Nemaš kaj za vidjeti samo čuti.

Slične teme

  1. Gamepad za PC
    By The Boz in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 08-12-2012, 11:39
  2. Gamepad
    By Falus in forum Komponente
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 05-03-2012, 00:08
  3. Gamepad
    By TimeLord in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 31-01-2010, 13:18
  4. Gamepad
    By Cazze in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 06-12-2009, 13:16
  5. Gamepad
    By roxium in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 07-05-2009, 22:44

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •