Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Swappy

  1. #1
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Swappy

    Swappy je alat za prevođenje texta. Koristi Google translate, znači morate imati aktivnu vezu na internet da bi koristili ovaj alat. Možete ga podesiti da se pokrene s windows startupom, pa imate stalno alat za prijevod pri ruci, no to je vaš slobodan izbor. Doubleclick na ikonu u trayu, i program će prevesti sadržaj clipboarda. Upravo tako Swappy i radi - kopirajte nešto u clipboard, dva puta kliknite ikonu u system trayu i imate prijevod! Desnim klikom na ikonu u system trayu otvarate context menu s dodatnim opcijama. Možete prevesti s bilo kojeg jezika na Hrvatski i Engleski!

    Download link:
    http://www.download.hr/windows/file/7324/Swappy
    http://www.box.net/shared/a3i7atxd2q

    Demonstracija na mom YouTube channelu (pogledajte dolje u potpisu), i naravno, ako vam se sviđaju moji radovi, ocjenite i komentirajte video, i subscribeajte (i followajte na Twitteru) se na channel ako želite pratiti moje radove.

    Rađeno je u C#u, pa vam zbog toga treba .Net framework 2.0.

  2. #2
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Swappy

    = Citat = Izvorno postao DragonSoul
    Swappy je alat za prevođenje texta. Koristi Google translate, znači morate imati aktivnu vezu na internet da bi koristili ovaj alat. Možete ga podesiti da se pokrene s windows startupom, pa imate stalno alat za prijevod pri ruci, no to je vaš slobodan izbor. Doubleclick na ikonu u trayu, i program će prevesti sadržaj clipboarda. Upravo tako Swappy i radi - kopirajte nešto u clipboard, dva puta kliknite ikonu u system trayu i imate prijevod! Desnim klikom na ikonu u system trayu otvarate context menu s dodatnim opcijama. Možete prevesti s bilo kojeg jezika na Hrvatski i Engleski!

    Download link:
    http://www.box.net/shared/a3i7atxd2q

    Demonstracija na mom YouTube channelu (pogledajte dolje u potpisu), i naravno, ako vam se sviđaju moji radovi, ocjenite i komentirajte video, i subscribeajte (i followajte na Twitteru) se na channel ako želite pratiti moje radove.

    Rađeno je u C#u, pa vam zbog toga treba .Net framework 2.0.
    Svaka čast! Samo tako naprijed...

    Inače to je sve tvoj kod ili si uzimao dijelove nečijeg i implementirao u svoj? Si koristio kakve reference tipa knjige i tutoriali za lakšu izradu?

  3. #3
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: Swappy

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Svaka čast! Samo tako naprijed...

    Inače to je sve tvoj kod ili si uzimao dijelove nečijeg i implementirao u svoj? Si koristio kakve reference tipa knjige i tutoriali za lakšu izradu?
    Koristio sam Google Translate API, u njega dodao AutoToCroatian, AutoToEnglish, CroatianToEnglish i EnglishToCroatian načine prevođenja. A i ostatak koda je od mene. Znači samo API kao takav nije od mene.

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    494

    Re: Swappy

    e ma ovo ti je stvarno dobra ideja...

    nemoj odustati od toga. probaj napraviti za više jezika(kolko sam shvatio samo na hrv i eng prevodi)
    neznam dal postoji već takav neki program al ako ne postoji nemoj odustati od ovoga...

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Swappy

    = Citat = Izvorno postao DragonSoul
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Svaka čast! Samo tako naprijed...

    Inače to je sve tvoj kod ili si uzimao dijelove nečijeg i implementirao u svoj? Si koristio kakve reference tipa knjige i tutoriali za lakšu izradu?
    Koristio sam Google Translate API, u njega dodao AutoToCroatian, AutoToEnglish, CroatianToEnglish i EnglishToCroatian načine prevođenja. A i ostatak koda je od mene. Znači samo API kao takav nije od mene.
    Ah, a ja se ponadao da si otišao toliko daleko da si sve pisao sam... no OK je i ovako, gj! Samo tako naprijed

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: Swappy

    = Citat = Izvorno postao cerberi
    e ma ovo ti je stvarno dobra ideja...

    nemoj odustati od toga. probaj napraviti za više jezika(kolko sam shvatio samo na hrv i eng prevodi)
    neznam dal postoji već takav neki program al ako ne postoji nemoj odustati od ovoga...
    Za sad radi bilo koji jezik (koji je podržan od googlea) na hrvatski i na engleski. Al bit će još opcija (barem mislim)...

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Ah, a ja se ponadao da si otišao toliko daleko da si sve pisao sam... no OK je i ovako, gj! Samo tako naprijed
    systat (sa DBa) mi je dao link link gdje je lakše isčitati nego iz htmla, pa će sljedeća verzija doći s tim (znači onda će biti 100% napisano od mene).

  7. #7
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    /dev /null
    Postova
    412

    Re: Swappy

    Sorry na dobulepostu (ne mogu editirati onaj gore), ali samo da javim da je Swappy dospio na download.hr.
    Evo link:
    http://www.download.hr/windows/file/7324/Swappy

    Ako bi netko od modova mogao dodati to u Download linkove u prvi post (kao 1. link), da se imaju svi budući updatei na tom linku.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •