Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 183

Tema: Garena - Ekipa - Dogovori

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Garena - Ekipa - Dogovori

    OK, znači ovdje za svoj prvi post recite user na Gareni (neka user u postu bude žute boje i boldan), a sve ponude mečeva (možete reći dali ćete vi hostati, i na koji room ciljate, u koliko sati, itd.) postajte crvenim debelim slovima, a nakon toga (kroz sljedeće postove) će se javiti tko će sve biti na meču radi bolje organizacije.
    Tako ćemo se međusobno dodavati na Gareni, dogovarati fightove i organizirati.

    Evo da ja počnem s svojim userom...

    C: 413872

    BTW Nije mi to kućni broj.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  2. #2
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    ne zutu isuse, nis ne vidim kaj pise xD
    inace tam je nick
    Lord R.: opeka_zidarska
    doduse tesko da ce me neko uloviti na garena chatu jer tbh mrzim taj chat, bas mi je bzvze. rade me na msn dodajte (omg-pwned@hotmail.com, nick tamo je Maroš, da se nebi pitali ko je to)) ili x-fire m4c4n999 (nick tu je m4c4n999)

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Pa dobro, kada rečemo ovdje time na Gareni, sobu, i sl., tada ćeš biti.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    neigram cesto ali evo


    Garena ::: Critical_pwnage
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  5. #5

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Moj nick
    CrIsIs FuN=master_retardS
    ja cekam da game nabacimo
    Meni se nemoze garena upaliti ffs . Ima neko rješenje? Uopće mi se ne otvara program
    Life goes on, we love and live, we win and sometimes we lose. Change is the only thing constant in this world...live it or hate it..
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Saznao sam......u majko kakav je.Nije ni cudo sto se izivljava po forumu.I ja bih

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Zagreb-Lanište/ Šibenik
    Postova
    1.665

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    btw, di ste sinoć nestali
    ostavili ste me ko pi*du
    vaik ludlo

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Mogu i ja bacit koju np

    Nick na GGC - Systematic
    Mogu hostat

    ps buddy list mi je full na ggcu pa mi javite tu ili na msnu ko me ima kad brijete igrat..
    ps2 žuti font saksa x((
    #paperplatoongoonz

  8. #8
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    = Citat = Izvorno postao Anarion.Umarth
    btw, di ste sinoć nestali
    ostavili ste me ko pi*du
    Ti si nas ostavio, ne mi tebe.

    Systematic, hoćeš ti večeras hostati?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Area 51 - talking to Helios
    Postova
    2.357

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Rofl, sys kaze da se cujemo s njim prek msna a vjecno je off... Il si me bloko?

    Uglavnom. Nick na gareni: Teon

    A sad hostat, neznam nisam bas hostao pa nemogu rec
    A.K.A 7h30n
    = Citat = Izvorno postao Terran Marine
    It says press any key....but which one's the any key?!

  10. #10
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    A sta je Garena ?

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Mjesto gdje se nalazimo i tučemo.
    http://www.garena.com/
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  12. #12
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    nick mi je paran0a
    slobodno zovite na gejm

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    nick:R4N63R
    xf: ivan10
    msn: r4n63r@windowslive.com

    također mrzim garena chat saka i nema ingame podršku... danas sam baš kupio hrane tak da mogu komotno do jutra igrat, sam zovite ^^

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    = Citat = Izvorno postao Teon
    Rofl, sys kaze da se cujemo s njim prek msna a vjecno je off... Il si me bloko?

    Uglavnom. Nick na gareni: Teon

    A sad hostat, neznam nisam bas hostao pa nemogu rec
    nisam te blokao, nego vecinu vremena apiram kad sam na msnu..

    budemo se culi!
    #paperplatoongoonz

  15. #15
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    ajmo sad gejm

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Time: 21:30
    Room: Europe>Croatia DotA Room 03
    Host: Systematic

    Ako može?
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  17. #17
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    nemrem danas, idem van za pol cuke sry..
    #paperplatoongoonz

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Onda će netko drugi da hosta.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  19. #19
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    ja sam out, neda mi se a i sada sam odigrao sa C-om i frendom (FritzFrigi, samo da znas C)
    dobro si ovo odigro C, samo si mene par puta banisho (onaj zeleni krug) te miranu u potpuno krivom trenutku (ono kad sam napiso ''koji k radis?!'', sry ) odigro si bolje od cjelog scourgea ako ti to ista znaci. inace savjetujem ti da pokusas igrati sa Linom, the slayer. ja sam s njom ucio igrati (t,g,d kombo) t-stun g-laguna blade, heavy dmg nuke d-dragon salve ili tak nes, dmg u lineu (znaci sve ispred tebe, tj di ciljas) pogada. samo s njom se jako tesko creepati zbog lsoe animacije/sporog napada

  20. #20
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Ukrali ste mi 3 čista ubojstva. Glupi Axe mi nešto prigovara, njega neutralci u šumi ubiju. Potjeram nekoga, speštam ga, dođe on i ubije ga na last kick. Ili ispeštam nekoga, dođe on i pokuša na last kick i ja ubijem svoju metu, pa mi prigovara da sam mu ukrao kill.
    A tebe sam sprašio u pod jer sam se ukenjao kada si ti došao, a ja bez HP-a. S time sam Axe-a spasio jednom, Miranu sam samog sebe zajebao, ali onog trolla, u dva obicna attacka ubijem, to je fenomenalno. I prašio sam uvijek kada ih ne mogu stići. I s time sam sebe spasio dva puta, u borbi s 5 HP-a doslovno banisham se na 4 sec., do tada me i zaborave, i izvučem se. Imba heroj, s njim trebaš nabiti samo manu, i na kojih 3 200 mane imaš napad oko 500, a oko 600 za image-e i summone. A ono kada ga progutam, to mi služi, jer mi na njega napad bude još veći.
    Onog plavog int gondara ubijem u 15 poteza, miranu u 10 poteza, trolla u 2 poteza, i onog što leti u 5 poteza (cijelo vrijeme mi je bacao da ne mogu koristiti magije, ali to na Destroyera ne pali, jer uvijek mogu koristi magije, čak i kda dobijem silance, opet mogu korsititi magije), ali najžešće mi je kada ih progutam, pa ne mogu ništa birati, niti vide svog heroja, ne znaju kada će im se heroj pojaviti, i kada im se pojavi, dok ga selektiraju, imaš sekundu vremena, pa čim postane vidljiv lupim ulti, dva puta sam to uradio, ne može pobjeći ni da hoće, ako i pobjegne, tu je attack nenormalan za killove.
    Najbolje je što piše za attack negdje 100 + 22, i skidam 500 po shootu.
    Još mi na početku onaj debil dođe, stalno mi baca svoje ono što mi pojačava napad, i još upijm manu, heala me, a nije ni znao, stalno je imao oko 100 HP-a, i na kraju se zaletim da ga ubijem, pa ubije on mene.

    Axe mi je najbolji, na početku ide između L1 i L2 towera, dođu kripovi i njihova dva heroja i ubiju ga. Kasnije ide u šumu ojačati se, ostane mu 10 HP-a i nastavi se boriti protiv neutralaca u šumi, i ubiju ga neutralci.

    @Znam, ali s njom većina napada je u krugovima, pa ja to ne bi pogodio. I sa Destroyerom pogodim kada gađam ispred heroja, a s njom da ga tako pogodim u dva kruga, jednom po crti i jednom direkt, pola od toga bi fulao. Sa Destroyerom, jeran krug, jedna šansa, jedna magija, jedan kill, moram pogoditi. Sa Lynom bi sve fulao, he, he.

    Gledo sam onog mage-a žutog s plaštom. Ima fire preko cijele mape. Onako u krugu skine od - do damage, random, kao kod Nesaja od 1 - 300 damage-a, samo ovaj ima druge granice u krugu i s njime može napasti bilo gdje na mapi. Na YubiTubi ima video gdje tako killa protivničkog heroja na fontani neprijateljskoj, a on na svojoj fontanici.

    BTW Hvala. ^^
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    C aj ak ikak možeš jbt skrati te postove fakat mi ih se više neda čitat

    počni bolje s traxom, imaš orb atk(frost arrows) s kojim moš harrasat/abuseat neprijatelja, ima silence za int stoku, i od novog ultya je jednostavno imba, na 6. lvlu več imaš negdje +40 dmg... također je s njom vrlo lako last hitat, znam da prije kad sam s njom igro, owno nekog cr0 pr0 wannabeja, prawnika ak ikom šta znači nick al sumnjam xD onak owno ga u pojam, dva lvla jači, do 16. min 46/46 cs ^^ mada kad bi sad kreno igrat traxu opet mogo bi i bolje

  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Znaš da sam isfurao trax-a. Znaš šta je kada si s njim 15 level i sam uletiš vs. njih 4, svi po 20 level i napraviš double kill, ali te i ubiju.
    Trax-a sam isfurao, možda budem opet, ne znam. Ali kod mene je greška što ja s njom idem na damage, attack speed, move speed, ali ne i na HP. Kao što sa Lionom idem na MP, MP reg., i Dagon, tj. opet nema HP-a. Ali u tom slučaju sam hodajuća smrt, veliki speed, veliki damage, mogu potjerati koga hoću i killati, ali sam u HP-ima tako slab, da je heroj kržljav i lako padne, na 25 levelu jedva 2K HP-a. XD
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  23. #23
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    2k hp-a na lvl25 je cist fajn, sta se zalis xD

    i to sto axe radi izmedu towera creepove na lvl1 je pregay te onemogucuje bilokakvu igru +drugih igraca u tom lajnu. jednostavno je zalosno to raditi, a i nesportski. dok ti onda dode neki gay sa nekim dps-om i izowna te sa creepovima xD

    @plavi gondar mislim da mislis na dark seera, onog plavog, brzog sta ima neki svjetlucavi zid za spell?

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Da, taj, samo kada nisam u toku ne znam nikome ime. XD
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    evo C aka hodajuča smrt ali ja recimo sa tracericom uopce neuzimam frost arrows napocetku. lijepo onu auru i plusice te ulti na lvl 6. tako do lvl 11 imam hp-a, dmg, i uopce me nije briga kaj bjeze od mene ja se creepam a oni ne + kad tad nabavim frost arrows pa ih izownam
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  26. #26
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    to je zato jer si solo igrac i igras pubove

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    = Citat = Izvorno postao KI KI
    evo C aka hodajuča smrt ali ja recimo sa tracericom uopce neuzimam frost arrows napocetku. lijepo onu auru i plusice te ulti na lvl 6. tako do lvl 11 imam hp-a, dmg, i uopce me nije briga kaj bjeze od mene ja se creepam a oni ne + kad tad nabavim frost arrows pa ih izownam
    Ja na početku uzimam auru i strijele kada nemam šta od 3 i 4 magije. Drugu nikako ne uzimam. Većinom uzimam 3-1-3-1-3-4-3-1-1-itd. U glanvom glavno mi je 3 i 4, 2 uzimam na kraju, a kada nemam šta od njih, onda prvu, i plusiće na kraju uzimam prije nego 2.
    Znači glavna mi je 3 i 4, pa 1, onda plusići i na kraju 2.

    BTW Neka mi netko pojasni "W8" pojam.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  28. #28
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    W8 = Wait = Čekaj , sta ti se tu ima pojasnjavat xD

    btw druga ti je silence, obavezno je uzimaj kod traxe jbt!
    #paperplatoongoonz

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Complex
    Postova
    9.283

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    Znam da je B kao back, W kao wait, itd., ali čemu onda "8"?

    S traxicom ne volim uzimati 2, jer mi ne znači previše kada nekoga iz šume peglam da me ni ne vidi, pa kada me skuži ima malo HP-a i onda uključim frost i nema mu druge nego pokušati pobjeći, ali ne uspije, jer imam veliki damage i speed, a on slow. Jedino se možu izvući heroji koji mi bace stun ili sleep (ako imaju muda/vremena to baciti), ali to mi ne seta, jer većina takvih heroja su slabi po HP-ima. Npr. atropos ili demon, rashata me može siebati, a nerubian može pobjeći. No to je nekolicina heroja protiv kojih teško da ću se boriti u grupi. Tako da većinom derem sa skrivenih područja gdje me ne može vidjeti, ako ne gleda na mapu, pa dok me skuži ga zabijem, po gotovo ako je gužva. Jedino takvih mjesta za nju ima na mapi 4-6.

    Edit: Neka mi netko detaljno objasni Invokerove magije. Prve tri idu do 7 levela, zadnja ide do 3. Sužio sam ih malo, ali treba mi netko to sve detaljno pojasniti. Please.
    [sub:16lsqdy7]Χάος

    [center:16lsqdy7]Zvuk leptirovih krila na jednoj strani svijeta izaziva efekt divljenja, a na drugoj prouzrokuje domino efekt uništenja.[/center:16lsqdy7]

    [center:16lsqdy7][ Complex Server ][/center:16lsqdy7][/sub:16lsqdy7]

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Garena - Ekipa - Dogovori

    w je skračeno od w8 xD

    i da, da imaš silence onda ti nebi bacili stun/sleep, sam ti to uzimaj poslje frosta i aure..

    invokerove magije su ti malo sjebane, one prve tri su kao neki buffovi i možeš imat 3 na sebi(npr. 3 exorta(dmg buff) il od svega po jednu itd.), tj. neki invokeovi, -invokelist ti je komanda koja ti pokazuje spellove koje dobiješ određenim invokeovima, npr. sunstrike ti je 3 invokea exorta, a kad ga ideš castat tvoj trenutni broj exorta ovisi kolko će dmga, a wexova kolki će AoE bit... sve ti ljepo piše

Slične teme

  1. Wc3 + Garena... not working...
    By KI KI in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-06-2010, 09:57
  2. Garena problem...
    By Dead Shadow in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 08-05-2009, 10:44
  3. SIG (Single Instant Game) ili Garena?
    By hacker in forum Blizzard: Warcraft, StarCraft, Diablo
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 21-02-2009, 11:47
  4. PS3 i Ekipa
    By kvakomekiki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 15-06-2008, 16:58

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •