Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Virus

  1. #1

    Virus

    imam jedno pitanje zna li netko o kojem se virusu radi...to sam primjetio jucer i obriso vindowze pa neznam ni o kojem se virusu radi... ovako virus stvara foldere u bilo kojoj prijesnosnoj memoriji istog naziva kao i folder s nastavkom .exe, normalno da se nemoze pokrenut i velicine je 64KB...zanima me naziv virusa i cemu sluzi... znaci folder je naziva muzika on u tom folderu napravi muzika.exe sad ako netko zna o cem se radi...

  2. #2
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Virus

    vjerojatno ovaj... http://en.wikipedia.org/wiki/Brontok_%2 ... er_worm%29

    imao sam problema s njime na curinom desktopu i laptopu... gadna napast... probaj tražiti stare postove od Bartuca, napiši u search brontok, jer mi je on slao neki tool za brisanje tog crva...

    edit: biti ćeš siguran da je to upravo brontok ako probaš pokrenuti registry editor... znači run -> regedit.exe, ako ne mozes pokrenuti onda je to to... i pogledaj da li mozes ukljuciti opciju za prikazivanje 'hidden files and folders'... to je jos jedno od sranja koje se događa kad imaš ovo...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  3. #3
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Virus

    I ja sam imao to sranje prije dosta vremena. Posto onda i nisam bio nesto informaticki pismen, problem sam risio najednostavnijom mogucom metodom - reinstalacijom winsa
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Virus

    koliko xp zauzima memorije?

  5. #5
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Virus

    Jako malo. Sjecam se da sam prije vrtio xp na starom kompu s 256mb rama bez beda...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  6. #6

  7. #7

    Re: Virus

    e hvala na odg napravio sam jos jucer reinstall win al me zanimalo o cem se radi e taj virus mi je napravio foldere takve na sticku pa me sad strah ak stavim stick da se opet win nebi zarazili pa da opet imam s tim sranja....

  8. #8
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Virus

    Ako nemas dobar antivirus nemoj rađe. Otiđi kod nekoga tko ima dobar AV i napravi format sticka
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Virus za MAC
    By SkunK in forum Pepeljarom u gimpa
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 14-08-2009, 00:39
  2. Virus
    By *Fila* in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 16
    Posljednji post: 25-12-2007, 17:56

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •