Stranica 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 202

Tema: Serious Sam HD

  1. #31
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    aj em sori, ali ja tu ne vidim nikakvo grafičko poboljšanje.

    i još k tome pričamo o "HD" verziji, a nude nam 4:3 skrinove??
    Good points. Sve skupa izgleda kao minorna nadogradnja na Serious Engine koji je pogonio prve dvije igre. Nisam zadivljen. Bio sam prilično zadovoljan s prva dva encountera, ali izgleda da CroTeam nije znao kuda dalje poslije toga. Šteta. I zašto su objavili onaj screenshot 05 kada ima onako ružan bug u sjeni odmah ispod monstera?

  2. #32
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    aj em sori, ali ja tu ne vidim nikakvo grafičko poboljšanje.

    i još k tome pričamo o "HD" verziji, a nude nam 4:3 skrinove??
    What the fu..?

    stari grafički izgled
    http://www.gamershell.com/screenpop.php?id=416232

    novi grafički izgled
    http://www.gamershell.com/screenpop.php?id=416230


    Prva dva su mi bile jedine igre iz tog žanra koje su zbilja bile odlične, s posebnim šarmom i grafikom koja je bezvremenska, tako da ću ovaj remake s guštom opet odigratii.

  3. #33
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Meni je ovo preodlično (:

    Jedva čekam


    EDIT:

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Grafika je dobra, daleko najbolja od svega što se može naći za takvu cijenu. Samo me jedna stvar muči. Ako igra ide i na XB360 onda se moraju mjenjat kontrole, a XB nema miša pa će gameplay ići sporije. Sporiji gameplay nije baš nalik Serious Samu .
    Da si ikada igrao igru na XB znao bi njegov kontroler je više nego dovoljan za brzu FPS pucačinu. (:

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  4. #34
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Ja ću je također 100% odigrati, ali ću si mumljati u bradu dok igram kako je to trebao biti neki novi naslov

  5. #35
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ja ću je također 100% odigrati, ali ću si mumljati u bradu dok igram kako je to trebao biti neki novi naslov
    Dam se kladit da će svi ovdje koji upravo tu mumljaju u temi da nevalja, da će isprobat (:

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  6. #36
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Serious Sam HD najavljen

    mravojed.. wow.. koje poboljšanje...
    još da su oba screena na istim detaljima.. jer kod mene igra NIKAD nije izgledala tako loše kao na prvoj slici..

    a osim toga,bolje bi im bilo da su popravili AI..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  7. #37
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Serious Sam HD najavljen

    A kaj da velim nego: MOŽE!

  8. #38
    Guest

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Igra je inace smece.Makar je ideja super ali i dalje je fail.

    Sve mi se cini da vecina vas stuje ovu igru samo zbog CRO teama.


    Jedan Painkiller malim prstekom zgazi ovu igru.Po apsolutno svim segmentima.

  9. #39
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Igra je inace smece.Makar je ideja super ali i dalje je fail.
    Po čemu?

  10. #40
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: Serious Sam HD najavljen

    painkiller ima još gluplji AI nego SS. iako nisam vjerovao da je to moguće..
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  11. #41
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Meni je ovakav tip pucačine žešće smeće ...to napucavanje bez glave i repa mi dosadi nakon deset minuta .Sam koncept je zastario.

  12. #42
    Guest

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    painkiller ima još gluplji AI nego SS. iako nisam vjerovao da je to moguće..
    Al je meni isti i na jednom i na drugom.I kod ovakvih igara nije niti bitan.Jer je glavni cilj "idi ko muha bez glave i rokaj sve što vidiš".Zato trebaju i svi drugi biti debili kao i tvoj caracter.

    Grafički je 10 godina napredniji.Level dizajn je 10 godina bolji i maštovitiji.Mjuza je 10 godina bolja.

  13. #43
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Jedan Painkiller malim prstekom zgazi ovu igru.Po apsolutno svim segmentima.
    Ako, naravno, zanemarimo razliku od koje 3-4 godine, jel? Ne razumijem zasto se sad pljuje po SSu, a svjesni ste da je igra namijenjena bezglavoj, brzoj i nabrijanoj akciji i nicem drugom. Usto, to je prvi hrvatski proizvod na podrucju videoigara da je postao zapazen, a i engine je tada nadmasio sve ostale od konkurencije. Igra zasluzuje respekt, makar samo zbog toga.

  14. #44
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Svima kojima se ne sviđa bezglavo napucavanje a pljujete po igri... neznam što uopće radite u ovoj temi (((((
    SS je oduvijek bio bezglavo napucavanje i neznam što očekujete od novih nastavaka i remakeova.
    Ja ću pričekat malo više informacija pa tek onda reći svoje mišljenje a ne već pljuvat po igri na temelju par screenshotova.

  15. #45
    Guest

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Ne ja hocu rec da postoji igara sa istom tematikom koje su mnogo bolje od SS-a a ne pridodaje im se toliko paznje.

    Pitajte malo strance u ovo doba sto misle o SS-u.

  16. #46
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Iskreno briga me što drugi misle os SS-u i neću ga uspoređivat s drugim igrama sličnog tipa, meni su prijašnji nastavci bili odlični pa se nadam da će bit i ovaj. Ne vidim razloga za pljuvanje samo zato jer već postoji igra s sličnim konceptom.

  17. #47

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Ne ja hocu rec da postoji igara sa istom tematikom koje su mnogo bolje od SS-a a ne pridodaje im se toliko paznje.
    Painkiller je vjerojatno vrh te skupine FPS-ova, ali SS-emu treba odati počast jer je oživio taj tip FPS-ova za moderne igrače (zadnji kvalitetni naslovi ovog tipa su bili stari Doom-ovi). Da ne spominjem jaz u godinama koji se najbolje vidi u grafici, budući da su po gameplayu u osnovi više-manje identični.

    Ali šta god, bar čekam da vidim što će biti od ovoga. Sa grafičke strane nisam impresioniran.

  18. #48
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Hostile universe
    Postova
    3.468

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Pitajte malo strance u ovo doba sto misle o SS-u.
    "U ovo doba"? Ne kapiram baš. Prva dva Encountera su nahvaljena po cijelom svijetu, zasluženo, rekao bih. A ako pod "ovo doba" podrazumijevaš SS2, on se po cijelom svijetu smatra osjetno lošijom igrom od prva dva - opet zasluženo, rekao bih. A sad za ove pritužbe na "bezglavo napucavanje", pa mislim... moj miš ne valja jer mu senzor ne snima u HD rezoluciji.

  19. #49
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    jer kod mene igra NIKAD nije izgledala tako loše kao na prvoj slici..
    Da, ne znam na kojim je ono detaljima ali i kod mene je uvijek izgledao višestruko bolje. Pogotovo SS2 koji mi ne izgleda nimalo lošije od ovog remakea. U ostalom, igra je brza akcija tako da niti ne paziš na oštrinu textura, tako da ti niti ne treba bolja grafika od one u SS2.


    A što se Painkillera tiče... Uz SS samo se zabavio, dok sam Painkiller prešao na silu samo da vidim glavnog neprijatelja. Igra mi je bila pre dosadna i monotona. Za razliku od Pankillera, SS ima bolje lokacije, više akcije, i brdo humora. Dok Painkiller nema ništa osim jednog dobro osmišljenog oružja, ostalo je na razini Will Rocka, odnosno bezveze.

  20. #50
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao The Jackal
    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Grafika je dobra, daleko najbolja od svega što se može naći za takvu cijenu. Samo me jedna stvar muči. Ako igra ide i na XB360 onda se moraju mjenjat kontrole, a XB nema miša pa će gameplay ići sporije. Sporiji gameplay nije baš nalik Serious Samu .
    Da si ikada igrao igru na XB znao bi njegov kontroler je više nego dovoljan za brzu FPS pucačinu. (:
    Ne na XB, ali na PS. Nisu to neke razlika u sustavima, a igre se odvijaju puno sporije. Jesi li ti usporedio igre poput Quake jedinice, a npr. FEAR 2. U Quakeu doslovno letiš, a u FEAR-u se vučeš ko krepana mačka.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  21. #51
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Grafika je zaista mnogo bolja, ne kužim vas. Sasvim mi je svejedno kako igra izgleda, ali ako će ovo privući novu generaciju da zaigraju jedinicu, samo naprijed.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    = Citat = Izvorno postao The Jackal
    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Grafika je dobra, daleko najbolja od svega što se može naći za takvu cijenu. Samo me jedna stvar muči. Ako igra ide i na XB360 onda se moraju mjenjat kontrole, a XB nema miša pa će gameplay ići sporije. Sporiji gameplay nije baš nalik Serious Samu .
    Da si ikada igrao igru na XB znao bi njegov kontroler je više nego dovoljan za brzu FPS pucačinu. (:
    Ne na XB, ali na PS. Nisu to neke razlika u sustavima, a igre se odvijaju puno sporije. Jesi li ti usporedio igre poput Quake jedinice, a npr. FEAR 2. U Quakeu doslovno letiš, a u FEAR-u se vučeš ko krepana mačka.

    a Sprint?

    FEAR 2 je smooth igra, bar meni.

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  23. #53
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    A što se Painkillera tiče... Uz SS samo se zabavio, dok sam Painkiller prešao na silu samo da vidim glavnog neprijatelja. Igra mi je bila pre dosadna i monotona. Za razliku od Pankillera, SS ima bolje lokacije, više akcije, i brdo humora. Dok Painkiller nema ništa osim jednog dobro osmišljenog oružja, ostalo je na razini Will Rocka, odnosno bezveze.
    Same here! Soundtrack od SS-a mi je odličan. Nikad neću zaboravit scenu kad prvi put ubiješ Behead Kamikaze "raaaaaaa, yourself"
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  24. #54
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Neko je rekao da soundtrack u ss-u ne valja? Uf, jedna od najkulnijih glazbenih podloga, paše igri ko rukavica ruci.

    E da, i pametan AI bi bio takav vražji fail u ovoj igri, da bi je izgasio nakon pol sata neprekidnog umiranja, zaboga, 120 monstera na ekranu svi idu ili pucaju na mene, samo mi još treba da koriste zaklon i izmiču se.

  25. #55
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    May 2008
    Postova
    3.690

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Op, op, izgleda da se radi i na SS3. Neka, neka, samo da ne razočara.
    Za ovaj HD nemam sumnji, stara igra sa poboljšanom grafikom, meni dosta. Ako samo to naprave kako treba, igra će biti odlična, kao i prva dva Encountera.

  26. #56
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: Serious Sam HD najavljen

    SS je u svoje vrijeme gazio i stuje ga se zbog toga, isto kao sto je q2 gazio,isto sto je far cry gazio kad je izasao,danas je to sve zastarjelo.Al vjeruj mi nema boljeg od kolege/2 i pive u ruci,te cooperative mod uz dobru mjuzu u kasne sate...
    Won't Bow Don't Know How.

  27. #57
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    isto kako ljudi rade HL1 u HL2 grafici. Kojn ih jeba
    Ej, Black Mesa je mod za HL2 koji donosi radnju HL1 na novi engine i Black Mesa je zakon.
    Jedva čekam da izađe.

  28. #58
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Serious Sam HD najavljen

    Ja isto jedva čekam, ali kažem da to može bilo tko sa malo volje napraviti, a CroTeam će takav "mod" prodavati pod pravu/novu igru.

  29. #59

    Re: Serious Sam HD najavljen

    = Citat = Izvorno postao Maloki
    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    isto kako ljudi rade HL1 u HL2 grafici. Kojn ih jeba
    Ej, Black Mesa je mod za HL2 koji donosi radnju HL1 na novi engine i Black Mesa je zakon.
    Jedva čekam da izađe.

    Ja isto! A za Serious Sam se izrazito nadam da neće biti samo reciklaža...

    http://lnl.com.hr/view/1423/


    @ na prigovore glede primitivnosti igre: Takve igre nam i fale! Igrive arkade koje vas vuču da rokate dok ne kompletirate sve na 100%, to je ono čega malo ima, a svi se furaju na ozbiljne tematike i igre...


    ROCK ON!

  30. #60

    Re: Serious Sam HD najavljen

    ma neka samo dotjeraju, ispoliraju ove stare nastavke, neka dodaju koji novi nivo i ja ću si to vrlo rado opet zaigrati.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •