Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 36 od 36

Tema: Odluka je pala-stari gameri pomagajte

  1. #31

    Re: Odluka je pala-stari gameri pomagajte

    Počeci 3d grafike su bili '94. ili '95., mislim, a Summoner je izašao 2000.

    Nađis i torrent od LucasArts Archives, obuhvaća sve bitne igre te tvrtke. Probaj i realMyst, tj. Myst u 3d okruženju. dosta ga je zajebano sredit da radi, jerbo trebaš sa hex editorom ispravljat greške programera ali svejedno genijalno. Pogotovo za one koji nisu obožavatelji interaktivnih slikovnica.

  2. #32
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Odluka je pala-stari gameri pomagajte

    = Citat = Izvorno postao kulamasta
    Wedran, ti si kupio neki netbook, jel tako?

    Jesi probo na njemu vrtit ove stare igre?
    Sve starije igre vrti savršeno, jedino što ih rastegne zbog wide rezolucije ekrana.
    Opet, na 9-10 inčnom ekranu grafika izgleda bolje, jer je ekran dosta malen i zato je prepun detalja.

    Rade sve igre do recimo Far Crya, koji će ići na eventualno low-med detaljima.

    Što se tiče igara koje sam na njemu igrao, plejada se kreće od pucačina HL, CS, Q2, rpg Baldur i Torment, od zahtjevnijih za probu GTA III i Far Cry, te od dodatnih Syberia, Scumm avanture, Wormsi i Starcraft. Sve vrti savršeno. Navodno i WoW ide odlično, no to nisam imao gdje probati.

    Screenovi ti neće pomoći, a fotografirati prijenosnik s upogonjenom igrom je besmisleno.
    Imaš na youtubeu hrpetinu filmića gdje ekipa snima performanse na tim prijenosnicima.
    tdwuoL0Sl9I
    f2x7F5ln498
    0SGwUSOy7Yw


    @joe
    Klasični izometrijski rpg je ušao u 3D tek s Summonerom, Neverwinterom i sličnim. To je bilo na relaciji 2000-2002.

    @feanor
    Diablo nije kompliciran, ali danas izgleda toliko arhaično da ga ne možeš igrati od prve, kad pređeš s novih igara. Ko i ribica, prvo je pustiš da u vrećici pliva u akvariju prije nego je bućneš.
    Torment isto tako. Ako dolazi s Mass Effecta, Morrowinda i sličnih novih i površnih rpgova, Torment izgleda kao telefonski imenik.

  3. #33
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    239

    Re: Odluka je pala-stari gameri pomagajte

    Znam iz osobnog iskustva da je potreban jedan kao period prilagodbe na stariju grafiku koja može na prvi pogled da te odbije od igre. Ali nakon tog perioda, čija dužina vjerovatno zavisi od količine ovisnosti o novoj grafici, sve ide savršeno isto kao da se ne nalaziš u 2009.
    Od igri ti preporučujem starcraft, anno 1602, zeus: master of olympus, populous 3, probaj i settlerse. Baldur 2 obavezno a inače i sve igre koje vrte infinity engine, sacrifice, morrowind, nemoj preskočiti HOMM4 dobra je igra, ako nekim čudom nisi igrao call of duty 1 i 2 , definitivno moraš i Cossacks: back to war odigrati.
    Ne pada mi sad nešto puno igara na pamet, samo one koje trenutno gledam

    Inače pravo mi je čudo kako mi starcraft grafika NIKAD ne izgleda staro. Možda sam je previše igrao
    http://en.wikipedia.org/wiki/Infinity_Engine
    Zaboravio sam dodati dvije legende... Half life 1 i 2

  4. #34

    Re: Odluka je pala-stari gameri pomagajte

    Infinity engine je pogonio samo legendarne igre i dan danas izgleda jako dobro, pogotovo pozadine. Svaka čast.

    I da, Zeus. Meni vjerojatno omiljena civ-building igra, posebno sa ekspanzijom. Iako ja imam dojam da je Droppera više dotukao gameplay nego grafika, budući da je prešao sa relativnih plitkih igara u ono što bi današnja publika smatrala "zastarjelim hardcore" materijalom.

  5. #35
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Odluka je pala-stari gameri pomagajte

    Odigraj Planescape:Torment ako želiš pamtiti priču neke igre do duboke starosti.

  6. #36
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    www.pcplay.hr/forum
    Postova
    3.847

    Re: Odluka je pala-stari gameri pomagajte

    Robin Hood: the legend of sherwood jedna od meni najdrazih igara... dobro izasla je 2002 al svejedno - humor,zagonetke,tezina na hard... slicna je commandosu

Slične teme

  1. Odluka EU suda - moguća preprodaja digitalnih igara
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 36
    Posljednji post: 03-08-2012, 10:16
  2. Euro 2012: Odluka
    By mrs.croft in forum Alt-F4
    Odgovora: 67
    Posljednji post: 21-04-2007, 23:50
  3. Skyward Retri pala pvp
    By Skyward in forum World Of Warcraft
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •