Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 60

Tema: Another SP topic

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214

    Another SP topic

    Anketa s PcPlaya:

    Predstojeće Svjetsko nogometno prvenstvo doživljavam kao:

    Priliku da napokon ugasim računalo na mjesec dana 2376 (29,4 %)
    Veliku euforiju nakon što naši osvoje prvo mjesto 235 (2,9 %)
    Simultanku Ronaldinha protiv ostatka svijeta 720 (8,9 %)
    Okupljanje starog društva uz FIFU, PES ili ISS 852 (10,5 %)
    Puno buke nizašto 274 (3,4 %)
    Najjadniji događaj na planeti 2404 (29,8 %)
    Nogomet? Što je to? 1215 (15,0 %)


    pogledajte moj blog sta ja mislim o tome, ne da mi se opet pisat http://mistergamer.blog.hr
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469
    Najjadniji događaj na planeti 2404 (29,8 %)
    da bar znam koji su degeni za ovo glasovali.
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao mrs.croft
    Najjadniji događaj na planeti 2404 (29,8 %)
    da bar znam koji su degeni za ovo glasovali.
    sigurno neki geekovi...

  4. #4
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Slavonic Kingdom
    Postova
    4.336

    Re: Another SP topic

    = Citat = Izvorno postao Mr.Gamer
    Simultanku Ronaldinha protiv ostatka svijeta 720 (8,9 %)
    Ronaldinjo pushi kitu . smrdi
    *bcb crew*

    "You can't hide from your past. You'll end up running in circles."

  5. #5
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Protiv su glasali likovi koji kad vide fudbal kazu:"vidi oni zapravo micu noge ja nisam od stolice 2 godine ustao igram WoW"
    tarmi rićmi

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Protiv su glasali likovi koj ikad vide fudbal kazu:"vidi oni zapravo micu noga ja nisam od stolice 2 godine ustao igram WoW"
    to careee....

  7. #7
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Pa jel tako jbga, fudbal je najbolji sport na svijetu ima smisla a ne onaj glupi americki fudbal oni trce preko terena a ovi ih biju, ili baseball gdje covjek od 55 godina moze bit vrhunski igrac!?
    Trebaju se ljudi fizicki
    aktivirat a ne stalno buljit u komp sto je previse je previse.
    tarmi rićmi

  8. #8
    lol ja sam glasao da je svijetsko prvenstvo najdosadniji dogadjaj na planeti....a nisam geek niti neka debela svinja koja se ne ustaje iz stolice, vec jednostavno ne pratim nogomet, i to me uopce ne zanima, jedino sto volim je pogledati utakmice koje igra hrvatska protiv nekoga, i volim gledati brazil dok igra.... P.S. pomaknuli su mi termin F1 zbog tog sugavog natjecanja i zbog toga sam najvise glasao protiv lol ...
    Napajanje:MS400W
    MBO:Epox 9npa7I
    CPU:Athlon64 3000+,1800MHzBOX
    RAM:GEIL 2x 512 DDR 400Grafička kartica: Gainward GeForce6600GT128 MB,FW 84.21
    HDD:Western Digital WD800JB 80GB 7200/Maxtor 20 GB 7200
    Optika:Samsung DVD-ROM SD-616E/NEC ND-2510A DVD-RW

  9. #9
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Slavonic Kingdom
    Postova
    4.336
    odi u kurac
    *bcb crew*

    "You can't hide from your past. You'll end up running in circles."

  10. #10
    Nogomet je bzvz.Dosadan sport.
    lolz0rdz

  11. #11
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Zasto to mislis?
    Koji ti sport pratis?
    tarmi rićmi

  12. #12
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Zasto to mislis?
    Koji ti sport pratis?

    Neznam,jednostavno mi nije zanimljiv.Jedini sport koji me zanima je košarka,iako ni to ne pratim baš.Nedamise gledat druge ljude kako igraju,radije cu ic na igralište i igrat
    lolz0rdz

  13. #13
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Pa jel tako jbga, fudbal je najbolji sport na svijetu ima smisla a ne onaj glupi americki fudbal oni trce preko terena a ovi ih biju, ili baseball gdje covjek od 55 godina moze bit vrhunski igrac!?
    Ima boljih sportova od nogometa - košarka, rukomet, vaterpolo u tim sportovima smo među najjačima u svijetu (pogotovo zadnja dva), ali jednostavno nema toliko medijskog hypea koliko ima oko tog nogometa pa se dogodi žalosna situacija da neki osrednji igrač nogometa dobiva trideset puta više novaca i slave od jednog vaterpolista koji je uložio jednako ako ne i više odricanja od nogometaša, a nešto što me ubija u pojam je kad se nogometaši onako bacakaju na terenu ko curice svaki put kad ih netko pokosi, po tome bi rukometaši trebali svi biti u invalidskim kolicima...
    Uz to 99% sportova je dinamičnije od nogometa di u prosjeku padaju 2-3 gola po utakmici i još par šansi i to ako im se igra...

  14. #14
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    Nogomet me ne zanima i ako mi neko opsuje za ovo dabogda mu alienware pao na glavu i razbio se da ga ne može koristit.
    Dosadno mi je to i nemojte se svađati, nemam ja niš protiv nogometa samo vi gledajte.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    = Citat = Izvorno postao Awspuh
    = Citat = Izvorno postao King tiger
    Zasto to mislis?
    Koji ti sport pratis?

    Neznam,jednostavno mi nije zanimljiv.Jedini sport koji me zanima je košarka,iako ni to ne pratim baš.Nedamise gledat druge ljude kako igraju,radije cu ic na igralište i igrat
    baš i ne izgledaš ko netko tko previše trči okolo

    al inače, 100x je bolje igrati nego gledati
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  16. #16
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    Uz to 99% sportova je dinamičnije od nogometa di u prosjeku padaju 2-3 gola po utakmici i još par šansi i to ako im se igra...
    Pa sta drugo ocekujes?Teren je mnogo veci ima vise igraca i normalno je da je sporije .Ali su zato golovi najbolji posebno razvaljotke sa 30 m.
    Fudbal je najzastupljeniji i to je normalno jer ga mozes igrat svugdje npr.2 kamena ti mogu bit golovi,dok za vaterpolo trebas bazen,za rukomet je teze nac podlogu jer se lopta treba odbijat, a za kosarku treba naravno kos.Isto tako npr. kosarka je dijelom fizicki ogranicena jer su skoro svi pro igraci dvometrasi i tesko je nesto napravit ako si manji,moras se puno vise trudit, dok u fudbalu svako ima svojih prednosti i ako si visok ili nizi.
    Dalje, mozes napravit mnogo atraktivnije trikove u nogometu.
    Sto se tice ozljeda mislim da su najozbiljnije u fudbalu jer stradaju prije svega zglobovi cija je gradja nevjerovatno komplikovana, pa se npr. jedan Marco van Basten morao oprostiti od fudbala zbog povrede koju je zadobio u jednom naocigled bezazlenom startu.
    Naravno ima glumaca najprije Inzaghi i Nedved al eto.
    Poglupo mi je pratit sport u kojem je drzava najbolja sta bi ja sad trebo pratit sjedecu odbojku jer je Bosna u tom najbolja!?
    P:Srije je fudbal bio vise "romanticniji" sporije se igralo i nisu postojali igraci tipa Gattuso,Gravesen i Poulsen.
    tarmi rićmi

  17. #17
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    Daleko od toga, al ipak nije nogomet nešto posebno u odnosu na druge sportove

  18. #18
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    omg
    svi vi koji imate ista protiv nogometa ste pederi
    odite u tpm ( znate za sta je to kratica)
    mrzim vas !!!!!
    The mind is a place of its own.

  19. #19
    Guest
    "nogomet je najvažnija sporedna stvar na svijetu"
    barem tako kaže poslovica
    što se mene tiče poslovica je u pravu, a opet mi se jednostavno ne da baciti 90 ili više minuta na gledanje jedne utakmice

    a činjenica je da poklonici tog sporta koji sebe nazivaju navijačima tj onima koji bodre naše igrače a zapravo samo rade nerede - pale one baklje na stadionima, tuku se, izazivaju i vrijeđaju one koji navijaju protiv nas, bacaju smeće na igralište, a poslije utakmice razbijaju automobile i izloge kafića okolo stadiona

    i to su onda razumni ljudi?!!?
    takvi ljudi mogu normalno funkcionirati u svijetu?!

    naravno, nisu svi takvi ali opet je takvih nereda sve više i više zato su organizatori pripremili za ovo prvenstvo cijelu vojsku ljudi koja pazi igrače i navijače

  20. #20
    Guest
    = Citat = Izvorno postao The_Archangel
    omg
    svi vi koji imate ista protiv nogometa ste pederi
    odite u tpm ( znate za sta je to kratica)
    mrzim vas !!!!!
    tako je odite u tri paketa maramica

    zašto ti je žao što nekima nogomet ne predstavlja razlog za život, kao, očito je, tebi predstavlja?
    svatko ima pravo na svoje mišljenje

    ako je tebi nogomet najbolji onda dobro, ja nemam ništa protiv toga ali zbog svojih uvjerenja nemaš pravo vrijeđati ostale ljude koji su "protiv tebe"

    zbog ljudi kao ti nastaju neredi na utakmicama, zbog tih nereda se prekidaju utakmice i onda takvi kao ti završe u zatvoru

    a sa time što je utakmica prekinuta ti si naštetio sebi, ostalim navijačima koji su navijali za tvoju momčad i protivničku, pa i samim igračima koji će opet morati igrati utakmicu što je dodatna teškoća - veća šansa za ozljede igrača, isključenja, ili gubitak utakmice

  21. #21
    Senior Member It lives by night ewok's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Gallows pole
    Postova
    645
    = Citat = Izvorno postao Big Guy
    tri paketa maramica
    lol

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    [quote=Big Guy]
    = Citat = Izvorno postao "The_Archangel":k2t8iwtv
    omg
    svi vi koji imate ista protiv nogometa ste pederi
    odite u tpm ( znate za sta je to kratica)
    mrzim vas !!!!!
    tako je odite u tri paketa maramica

    zašto ti je žao što nekima nogomet ne predstavlja razlog za život, kao, očito je, tebi predstavlja?
    svatko ima pravo na svoje mišljenje

    ako je tebi nogomet najbolji onda dobro, ja nemam ništa protiv toga ali zbog svojih uvjerenja nemaš pravo vrijeđati ostale ljude koji su "protiv tebe"

    zbog ljudi kao ti nastaju neredi na utakmicama, zbog tih nereda se prekidaju utakmice i onda takvi kao ti završe u zatvoru

    a sa time što je utakmica prekinuta ti si naštetio sebi, ostalim navijačima koji su navijali za tvoju momčad i protivničku, pa i samim igračima koji će opet morati igrati utakmicu što je dodatna teškoća - veća šansa za ozljede igrača, isključenja, ili gubitak utakmice[/quote:k2t8iwtv]

    takvi kao ja??
    pa nisam ja neki huligan lol
    sam kazem da je nogomet veci od Boga...samo to
    The mind is a place of its own.

  23. #23
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    A u sto bi pametno utrosio tih 90 minuta?
    Ucio sigurno ne bi
    Nikad ne gejmam kad je tekma jer to mogu kad god hocu.
    Paljenje baklji je OK lijepo je i ok je sve dok se ne bacaju na teren.
    Ovo za vrijedjanje to je najbolj dio tekme ta prepucavanja medju navijacima, npr. kad je kod nas Vjeciti Derbi cijeli dan traju zajebancije.
    U vezi zagadjivanja stadiona, pa jesi ti aranzer ili nest?
    To ti smeta?Pa onda u kino ne bismo smjeli ic jer rasipamo grickalice po podu
    Ovo ostalu vec spada u podgrupu huligana i debilno je.
    Ako navijaci prave nerede najcesce se utakmica registrira 3:0 protiv tima ciji su navijaci poceli nerede.
    Uostalo msvako voli odredjene stvari.
    tarmi rićmi

  24. #24
    [quote=T.N.T.]
    = Citat = Izvorno postao "mrs.croft":3up5mtw7
    Najjadniji događaj na planeti 2404 (29,8 %)
    da bar znam koji su degeni za ovo glasovali.
    sigurno neki geekovi... [/quote:3up5mtw7]


    a tko bi drugi!

  25. #25
    @King tiger: u sto pametno utrositi tih 90 minuta...mozda da sa rajom odigras malo lopte?? da vidis kako vrijeme leti 900 minuta ti nije dovoljno kada se zaigras.probaj...

    eh ovako pojam huliganstva i pobjesnjelih navijaca je najbolje objasniti na pojmu engleskih navijaca kod kojih je to uvijek predstavljalo problem a vjerujem predstavljace jos dugo vremena.jedini problem je to sto se to huliganstvo siri na maloumne debile(nije vazno hordase,manijake ili bilo koga) koji smatraju da je cool ubiti nekoga jer je sarajevo izgubilo(nastimano) od prijedora...naravno onda su ti moroncici odlucili na malu setnju gradom,porazbijali sve zivo i mrtvo i eto ga. haos...

    a sto se tice fudbala opcenito.po mome misljenju (skromnom) mnogi muskarci ali i zene uzivaju gledati fudbal i mislim da je zbog toga ona dobila epitet najvaznije sporedne stvari na svijetu(moja nada je da ce jednog dana gaming tak bit)no opet ima onih koji se protive te glasanjem na ovakvu anketu(stiskanjem dugmica na lijevoj strani misa po nekih 10000000 puta da bi njihov odgovor bio naj) je totalno debilno te uzimati ovakve ankete u obzir je totalno bespotrebno i glupo... za sada malo vidite statistiku gledanosti fudbala na svijetu i sve ce biti jasno...

  26. #26
    Senior Member Respawned sorcerer Mr.G4m3r's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    665 - one more step and i'm there
    Postova
    1.214
    = Citat = Izvorno postao Sgt. Bull
    @King tiger: u sto pametno utrositi tih 90 minuta...mozda da sa rajom odigras malo lopte?? da vidis kako vrijeme leti 900 minuta ti nije dovoljno kada se zaigras.probaj...

    eh ovako pojam huliganstva i pobjesnjelih navijaca je najbolje objasniti na pojmu engleskih navijaca kod kojih je to uvijek predstavljalo problem a vjerujem predstavljace jos dugo vremena.jedini problem je to sto se to huliganstvo siri na maloumne debile(nije vazno hordase,manijake ili bilo koga) koji smatraju da je cool ubiti nekoga jer je sarajevo izgubilo(nastimano) od prijedora...naravno onda su ti moroncici odlucili na malu setnju gradom,porazbijali sve zivo i mrtvo i eto ga. haos...

    a sto se tice fudbala opcenito.po mome misljenju (skromnom) mnogi muskarci ali i zene uzivaju gledati fudbal i mislim da je zbog toga ona dobila epitet najvaznije sporedne stvari na svijetu(moja nada je da ce jednog dana gaming tak bit)no opet ima onih koji se protive te glasanjem na ovakvu anketu(stiskanjem dugmica na lijevoj strani misa po nekih 10000000 puta da bi njihov odgovor bio naj) je totalno debilno te uzimati ovakve ankete u obzir je totalno bespotrebno i glupo... za sada malo vidite statistiku gledanosti fudbala na svijetu i sve ce biti jasno...
    Signed...

    Sta se tice huliganstva i namjestenosti imas pravo, huliganstvo je jadno, a da namjestenost postoji moze se lako zakljucit s obzirom kolika se lova vrti u fudbalu...

    Valjda je to huliganstvo nekome primamljivo, pa su cak i jednu igru posvetili tome:

    LifeOffSide
    Mr.G4m3r is retarted nickname... call me GmR or edzZ =]

  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    huligani su idioti
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  28. #28
    Senior Member Lock'n'Load Cr@zy R1d3r's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    On-line
    Postova
    120
    Ja sam glasao za :Veliku euforiju nakon što naši osvoje prvo mjesto

    a nogomet pratim kako kad nekad mi se neda 90 minuta gledat ali barem do 75 mogu bez problema

  29. #29
    Guest
    = Citat = Izvorno postao The_Archangel

    takvi kao ja??
    pa nisam ja neki huligan lol
    sam kazem da je nogomet veci od Boga...samo to
    brzo si se razljutio zbog nekih koji su samo napisali da im nogomet nije bitan, da ga ne gledaju itd

  30. #30
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    [quote=Big Guy]
    = Citat = Izvorno postao "The_Archangel":271rpeah

    takvi kao ja??
    pa nisam ja neki huligan lol
    sam kazem da je nogomet veci od Boga...samo to
    brzo si se razljutio zbog nekih koji su samo napisali da im nogomet nije bitan, da ga ne gledaju itd[/quote:271rpeah]

    idu mi na *****
    kak mozes biti musko i ne voljeti nogomet?
    The mind is a place of its own.

Slične teme

  1. Ultimativni VS topic
    By W3DR4N in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 26-02-2009, 15:08
  2. Najoriginalniji topic
    By Vedro in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 08-08-2008, 16:05
  3. EMO topic
    By Nightyx in forum PC Play Forum
    Odgovora: 52
    Posljednji post: 14-07-2007, 23:18

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •