Stranica 3 od 42 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 1251

Tema: Pušenje? ( Original by ReiKo )

  1. #61
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao The Great Duck
    Zadnje:Treba to u potpunosti zabranit,isti kurac kao i marihuana,kokain,heroin i ostale droge (aj dobro,nije baš da ćeš poludit od duhana,al IMHO isto je droga).
    Treba tebi zabranit život na zemlji.

    Kokain, heroin su sasvim druge stvari, kao i crack, LSD, Exctasy ili nešto treće. Onda treba i normabele u apotekama zabranit jer se gro ekipe droksa normabelama.


    Vutru trebal legalizirazt jer je slabija od alkohola.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #62
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao Duke of Earl
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Baš zbog toga je veoma nezahvalno usporediti cigarete i alkohol s drogama.
    Vrlo je nezahvalno i marihuanu uspoređivati s ostalim težim drogama, pa si to svejedno napravio.
    Pa i nije baš jer je marihuana na kraju krajeva opojno sredstvo, dok duhan to nije. Možemo se mi sad povoditi raznim istraživanjima kako će čovjek doći u nadrogirano stanje ako popuši 4 šteke odjednom itd. no svi znamo da takav slučaj ne postoji niti će se dogoditi.

    Dovoljno ti je par "marica" da već postaneš plutajuća bomba i društvo to zna pa je zabranilo konzumiranje marihuane a ne duhana.

    No vidiš, piće stvara istu stvar - iako ti treba malo više količina, predstavlja još jednu prijetnju zajednici ako se subjekt narolja toliko da bude opasan i nepredvidiv.


    Ja znam da ću popušiti sutra 5-6 cigareta npr. no znam da neću doći u polu-svjesno stanje u kojem mogu napraviti nešto što nebi trebao zbog tih cigareta.

  3. #63
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Pusim nekih 5-6 godina najmanje, neznam jel mogu prestat, nikad nisam probavao..

    Ronhill <3

    Nepodrzavam zakon o nepusenju u birtijama (necu ni ici u birtije preko zime!)

    btw reiko, trava > alkohol, cigarete

    Dovoljno ti je par "marica" da već postaneš plutajuća bomba i društvo to zna pa je zabranilo konzumiranje marihuane a ne duhana.
    u kojem to smislu?

    Vutru trebal legalizirazt jer je slabija od alkohola
    Istina, u najmanju ruku dekriminalizirat, jer ovako je stvarno patetičan zakon..

    1g = 2 godine u zatvoru? imba
    #paperplatoongoonz

  4. #64
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Daj, Reiko, priznaj da tu nije problem opojnost marihuane (alkohol je gori, jel), nego konzervativni stav drustva koji utice na tebe
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Ne pušim niti ikada namjeravam početi pušiti. Ono, daješ Isusa pitaj koliko novaca samo da bi se mogao trovati.
    Nema smisla. I to ne samo da bi sebe mogao trovati, nego i sve oko sebe.
    Kad god poslije nastave odem u kafić, nakon toga smrdim na cigare. I to ne treba uopće biti netko u kafiću tko puši, nego taj smrad jednostavno ostane. I onda mi se žale na prava pušača. Ma dajte. Gdje su tu prava nas ostalih?
    Ako si počeo pušiti, onda prihvati posljedice kao čovjek.
    I da, razlika između alkohola i cigareta je u tome što ti pušenjem štetiš onima oko sebe.
    Mislim, nemam ništa protiv pušača, ali te priče "Narušavate nam prava" su glupost.

  6. #66
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    A onih tko zna koliko ljudi i djece koje je poginulo ili ostalo u kolicima od posljedica pijanih vozača na cestama to ništa...Pri tome mislim na nevine i trijezne ljude koji su išli svojim putem, pa ih je zgazila pijana budala koja je prezivilia...
    AKo ja zapalim duhan u kaficu neces ti automatski dobit rak pluca...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  7. #67
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Jun 2006
    Postova
    7.160

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Dovoljno ti je par "marica" da već postaneš plutajuća bomba i društvo to zna pa je zabranilo konzumiranje marihuane a ne duhana.
    WTF ? Kakva plutajuća bomba ? Ak cu popušit par jointa ostat cu negdje sjedit i zajebavat se s frendovima, čisto zato kaj nisam u stanju napravit ništa drugo Vrlo štetno po okolinu i društvo, jelda ?

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    A onih tko zna koliko ljudi i djece koje je poginulo ili ostalo u kolicima od posljedica pijanih vozača na cestama to ništa...Pri tome mislim na nevine i trijezne ljude koji su išli svojim putem, pa ih je zgazila pijana budala koja je prezivilia...
    AKo ja zapalim duhan u kaficu neces ti automatski dobit rak pluca...
    Kao da sam znao da će netko to usporediti.
    Pijani vozači ne trebaju nikoga pregaziti da bi dobili kaznu.
    Trebaju samo biti pijani. Istina da je puno ljudi tako izgubilo živote, ali činjenica je da je vožnja u pijanom stanju kažnjiva.
    Stoga ne vidim zašto pušenje ne bi bilo.

  9. #69
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Pa mozda zato sto je tvoj izbor oces li uci u kafic gdje se puši ili ne, ali nije tvoj izbor oće li te zgazit pijana budala.A jedini način da te ubijem direktno ssa cigaretom je vjerovatno da tu cigaretu zaljepim na nož pa da te ubadam s njim...hmm w8!11
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  10. #70

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    A onih tko zna koliko ljudi i djece koje je poginulo ili ostalo u kolicima od posljedica pijanih vozača na cestama to ništa...Pri tome mislim na nevine i trijezne ljude koji su išli svojim putem, pa ih je zgazila pijana budala koja je prezivilia...
    AKo ja zapalim duhan u kaficu neces ti automatski dobit rak pluca...
    Kao da sam znao da će netko to usporediti.
    Pijani vozači ne trebaju nikoga pregaziti da bi dobili kaznu.
    Trebaju samo biti pijani. Istina da je puno ljudi tako izgubilo živote, ali činjenica je da je vožnja u pijanom stanju kažnjiva.
    Stoga ne vidim zašto pušenje ne bi bilo.
    i izlazak u pijanom stanju je opasan po okolinu..dovraga, nije valjda da te nikada nije istukla pijana horda?
    uostalom, sada ces vidjeti kada udjes na partijanu u neki klub i po prvi put, umjesto mirisa cigareta osjetis nista doli - ZNOJ. SMRDLJIVI ZNOJ, koji ces osjeti zbog nedostatka dima. to je fekta.

  11. #71
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    @ Feanor
    Dakle, ja kada ulazim u kafić trebam računati na to da ću se dušiti zbog toga jer si ti odlučio da ćeš pušiti.
    Vi ste sami sebi stvorili ovisnost, a ja bome ne trebam ispaštati zbog toga. Vi ste ti koji se trebaju prilagođavati, jer ste vi krivi što ste postali ovisnici. Ako želiš pušiti, nitko ti ne smeta da nađeš neko mjesto gdje nema nikoga i puši koliko hoćeš, ali trovati druge i kvariti im užitak sjedenja u kafiću svojim smradom je u najmanju ruku bezobrazno.

    @ Registrirani. Ako te istuče pijana horda, to možeš prijaviti. Ali ako se netko napije, baš i nije sigurno da ćeš dobiti batina od njega, dok kad pušiš, direktno štetiš onima pored sebe.

  12. #72
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    A ti si po vlastitom izboru sjeo kraj njega, nije te nitko tjero da sjedneš u kafić. Ako oćeš čisti zrak sjedni negdje sam i diši ili radi šta oćeš whatever..
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  13. #73
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    457

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    DK je ovdje u pravu. Svatko bi trebao imati pravo sjesti u kafić, bez da se truje dimom cigareta. Iako sam pušač, slažem se s njime. I zato i mislim da se treba u kafićima odvajati mjesta za pušače i nepušače.
    = Citat = Izvorno postao Constantine
    @Lord Ragnarok,nije US of A nego je US and A
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    fix'd a bas sam si mislio dal je of ili and

  14. #74
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    meni je to jasno, ali što nebi bile jeftinije kabine za nepušače, a i na kraju krajeva su u manjini... Kad četvero ljudi sjedne za stol troje su pušači...JAKO, ali jako rijetko vidim da ljudi sjede za stolom i da su svi nepušači...

    EDIT:na kraju krajeva, ako odeš s frendovima u kafić, a oni su pušači i oni sjednu na terasu neces ti sigurno da si neznam kakav nepušač sjest sam ko krele u unutrašnost kafića, a ovu zimu ce samo nepušači ići u kafiće...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  15. #75
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    A ti si po vlastitom izboru sjeo kraj njega, nije te nitko tjero da sjedneš u kafić. Ako oćeš čisti zrak sjedni negdje sam i diši ili radi šta oćeš whatever..
    Ne znam bih li se trebao smijati ili plakati. Dakle, ja sam taj koji se treba prilagođavati vama premda nisam ništa ni kriv ni dužan, dok ćete vi samo sjediti u kafiću i pretvarati se da smo mi nepušači ti koji smo krivi zbog toga što ne pušimo.

  16. #76
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Gledaj moraš prihvatit da si u manjini, kužiš 80% populacije otpada na pušače, znači od 50 ljudi u kafiću 10 je nepušača što nebi bilo jeftinije za ugostitelje da moraju radit kabine za nepušače...
    Nikad se u povjesti nije dogodilo da se većina prilagođava manjini.

    EDIT:na kraju krajeva ja sam isto ni kriv ni dužan, pušenje je još uvjek legalno.(ne u kafićima, al znate na sto mislim, općenito je legalno)
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  17. #77
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    457

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Gledaj moraš prihvatit da si u manjini, kužiš 80% populacije otpada na pušače, znači od 50 ljudi u kafiću 10 je nepušača što nebi bilo jeftinije za ugostitelje da moraju radit kabine za nepušače...
    Nikad se u povjesti nije dogodilo da se većina prilagođava manjini.
    Odakle ti to?
    = Citat = Izvorno postao Constantine
    @Lord Ragnarok,nije US of A nego je US and A
    = Citat = Izvorno postao Lord Ragnarok
    fix'd a bas sam si mislio dal je of ili and

  18. #78
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Hmmm pa bilo je u jutarnjem istrazivanje, ja mislim da je bilo da je oko 74% pušača iznad 18 godina...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  19. #79
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Orpsotite na DT-u, samo želim reći da se ja slažem sa zabranom pušenja u kafićima(ali samo zato što i nisam neki veliki pušač/manje od pola kutije dnevno/pušim 4 godine) nemojte me krivo shvatiti, ali vi nepušači morate isto tako shvatiti da dok god je pušenje cigara općenito legalno, bilokakva akcija poduzeta protiv toga je ukidanje ljudskih sloboda.
    Druga stvar je stanje u drzavi je nikakvo, i ovo malo love sto smo dobivali na turizam i ugostiteljstvo će nepovratno nestati.
    MIslim treba malo gledat to globalno jebiga.MIslim zatvarat ljude u kabine je malo zivotinjski.Vidio si kako si ti reagirao kad sam predlzio kabine za nepušače.E pa sad znaš oprilike kako je nama bilo.
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    bilokakva akcija poduzeta protiv toga je ukidanje ljudskih sloboda.
    sloboda je definirana kao mogucnost osobe da radi sto zeli dok time ne ugrozava duđe slobode ili imanje. svojim pušenjem u birtiji ugrožavaš slobodu na život i zdravlje ostalih, tako da to nije sloboda, tako da se može "ugroziti".
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  21. #81

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    svi vi pizde koji se zalite da cete umrijeti od pasivnog pusenja - da, umrijeti cete od jebenog raka, i ja vam zelim da dobijete rak.

  22. #82
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao cropir
    = Citat = Izvorno postao Feanor
    bilokakva akcija poduzeta protiv toga je ukidanje ljudskih sloboda.
    sloboda je definirana kao mogucnost osobe da radi sto zeli dok time ne ugrozava duđe slobode ili imanje. svojim pušenjem u birtiji ugrožavaš slobodu na život i zdravlje ostalih, tako da to nije sloboda, tako da se može "ugroziti".
    Nismi me citirao cijelog pa ce ljudi steci krivi dojam,napisao sam dok god je pušenje općenito slobodno onda nebi trebali donostit takve zakone, jer moj dim smeta tebi i na ulici i na autobusnoj postaji i ispred faksa malo manje nego u kafiću, ako kafić ima dobru ventilaciju isto kao u kafiću...
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  23. #83
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao Feanor
    Gledaj moraš prihvatit da si u manjini, kužiš 80% populacije otpada na pušače, znači od 50 ljudi u kafiću 10 je nepušača što nebi bilo jeftinije za ugostitelje da moraju radit kabine za nepušače...
    Nikad se u povjesti nije dogodilo da se većina prilagođava manjini.

    EDIT:na kraju krajeva ja sam isto ni kriv ni dužan, pušenje je još uvjek legalno.(ne u kafićima, al znate na sto mislim, općenito je legalno)
    Gle, nije uopće bitna manjina ili većina, jer ti svojim ponašanjem štetiš onoj manjini. Tebi nepušači ni u kojem pogledu ne smetaju u kafiću ili bilo kojem drugom mjestu. Iz toga je logično da ste vi ti koji se trebate prilagođavati.
    Glupo bi bilo da nepušač mora bježati iz kafića samo zbog toga jer mu ti smetaš svojim pušenjem. Tebe nitko ne tjera da zapališ, a to što si ti stekao tu ovisnost je u potpunosti tvoja krivica. I stoga nije u redu tražiti neka svoja "prava" jer zapravo, nepušači su bili ti koji nemaju prava. A što se tiče postotaka, možda 80% otpada na pušače upravo zbog toga jer određeni ljudi ne žele ni blizu dima jer im je potpuno neugodno u blizini istoga (tu ubrajam i sebe), pa zbog toga uglavnom izbjegavaju kafiće.

    I da, pušenje jest legalno, ali to da nisi ni kriv ni dužan, baš se i ne slažem. Pušenjem smetaš ljudima oko sebe bez da su to ičim zaslužili.

    @ Registrirani, ne žalim se ja zbog raka, nego zbog smrada na mojoj majici koji ostaje na njoj dugo vremena nakon što se maknem od dima.

  24. #84

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao ###DK###
    @ Registrirani, ne žalim se ja zbog raka, nego zbog smrada na mojoj majici koji ostaje na njoj dugo vremena nakon što se maknem od dima.
    ma znam, ali vecina zakletih antipusaca radi takve drame da je to strasno sjecam se da je lik na net.hr forumu napisao kako ode subotom van, gusi se u dimu i onda kada dodje kuci pola sata iskasljava crni katran i kako ce dobiti rak zbog tog dima. mislim, ja pusim otprilike kutiju dnevno, a crni katran ne iskasljavam uopce

  25. #85
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Lol, to je već ekstremno pretjerivanje.

    Ja sam uglavnom navikao na dim.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  26. #86
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Za sve koja je zbunila plutajuća bomba :


    - Imao sam prilike vidjeti i više nego jednom kako se tip od "samo 3-4" "pljuge" napuši toliko da smo sjeli u auto koji je on pokušao vozit i u svojoj režiji zamalo izgubio svoj i još 3 mlada života.

    Normalno da je plutajuća bomba, kad se napuši ko kajk i krene raditi što ga je volja, bilo to upravljanje vozilom ili pad u baru prjetnja je sebi i društvu.

    Netko je spomenuo alkohol, da je taj isti bolje čitao vidio bi da sam i sam spomenuo alkohol kao jedan od sve većih problema. Nema potrebe za pristranosti ka jednom opijatu ili provale poput "vutra > cigarete,alkohol". Ništa od navedenog ">" nešto, sve je to takva glupost i mi smo idioti koji to konzumiramo.

    Jedina razlika između mene pušača cigareta i nekog tko puši "vutru" je ta da će on predstavljati određenu vrstu "prjetnje" kad se dovede u napušeno stanje i proba obavljati neke funkcije koje uključuju druge ljude.

    Nadam se da je sad jasnije, no u svakom slučaju nebi trebalo opravdavati niti cigarete, niti alkohol ni drogu.

  27. #87
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Ne mozes sad suditi o masi na osnovu postupaka pojedinaca.Ja imam komsiju koji kad se napije ni za kakve pare ne bi sjeo za volan,radije uzme taxi pa plati.Zasto bi napusena osoba izazvala odredjenu vrstu prijetnje?Povuce dim-dva,oci mu se zakrvave i tad vadi noz na mene?Predrasude.......ima jedna narodna izreka koja kaze "sto trijezan misli,pijan govori".Alkohol i marihuana samo induciraju karakterne osobine osobe koja je pod uticajem istih.Ako je neko inace kavgadzija ili temperamentna osoba u trijeznom stanju,mozes samo pretpostaviti sta ce uraditi kad je pijan.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  28. #88
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    Opet generalizacija, imam lika na faksu koji je inače agresiva, trenira kick box ili whatever, ali kad popije svi su mu najbolji prijatelji, svih grli itd. itd.
    Alkohol ti samo pojačava osjećaj koji trenutno osjećaš te ti daje malo hrabrosti da napravis nesto sto nikad nebi trijezan.
    Primjer:Ruzna zenska postaje zgodna, te jej cijeli samouvjeren priđeš, nakon par sati u disku kad se otrijezniš od manijakalnog plesanja s njom moliš boga da ti ne traži broj mobitela..
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  29. #89
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    hahaha ja cu se ranit jebote poslije 4 pljuge ja nebi znao prepoznat auto a kamoli ga vozit jos
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  30. #90
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: Pušenje? ( Original by ReiKo )

    = Citat = Izvorno postao LD
    hahaha ja cu se ranit jebote poslije 4 pljuge ja nebi znao prepoznat auto a kamoli ga vozit jos

    Zamisli onda u kakvom je delirijumu bio onda taj tip i kakvi smo mi bili kreteni uopće sjedati s tim tipom u auto.

Slične teme

  1. Pušenje duksi i mišljenja o čajevima/začinima
    By r0rschach in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 25-01-2010, 09:00
  2. Zabranjeno Pušenje
    By Dreamer Deceiver in forum Multimedia
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 11-01-2009, 19:27

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •