Stranica 769 od 793 PrvaPrva ... 269669719759767768769770771779 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 23.041 do 23.070 od 23769

Tema: Što ste danas spoznali. Part Deux

  1. #23041
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao maloki Pregledaj post
    sanader gospodin.
    wtf!?

  2. #23042
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Sanader je uvijek gospodin.

  3. #23043
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ja ne bi uzeo pare. Ne zato jer sam moralan i volim državu, jer me za oboje boli kurac, nego dugoročno, ona je pokupila sto tisuća i sad je politički mrtva. Može se opravdavati da će sad dati pare za plemenite svrhe, al koga boli kurac, uzela je pare kako se god okrene i stvara lošu sliku o stranci, a to je u opoziciji loše, jako loše. Ona više nikad neće imati nikakvu funkciju i dugoročno dobar priljev love.

    Tak da ono, razne fotelje je prodala za realno malu lovu i to nije nemoralan, nego samo glup potez.

    Treba to odraditi ko Sanader. Frajer je ležao tri godine u zatvoru, a idućih trideset će na parama. To je klasa.

  4. #23044
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ja ne bi uzeo pare. Ne zato jer sam moralan i volim državu, jer me za oboje boli kurac, nego dugoročno, ona je pokupila sto tisuća i sad je politički mrtva. Može se opravdavati da će sad dati pare za plemenite svrhe, al koga boli kurac, uzela je pare kako se god okrene i stvara lošu sliku o stranci, a to je u opoziciji loše, jako loše. Ona više nikad neće imati nikakvu funkciju i dugoročno dobar priljev love.

    Tak da ono, razne fotelje je prodala za realno malu lovu i to nije nemoralan, nego samo glup potez.

    Treba to odraditi ko Sanader. Frajer je ležao tri godine u zatvoru, a idućih trideset će na parama. To je klasa.
    Točan odgovor. Molim pljesak.

  5. #23045

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Pa u principu je dobro i rekao, točan odgovor za pametnog hrvatskog političara. Zašto ukrasti kolač kad se može cijela slastičarna.


  6. #23046
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    ... To je klasa.
    Najniža i najsmrdljivija.
    Meni ne trebaju takvi ljudi, hvala.

  7. #23047
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao hacker Pregledaj post
    I također je ispala dosta laka meta, vadila se na neka tamo istraživanja od amera i slične pizdarije.
    Pa prelaka je meta, ali mogao je on to puno bolje odradit od upadanja u riječ.
    Najviše kaj ju je stisnuo je bilo sa "kaj bi napravila da ti je dijete peder".


    Sanader je lopov i pol, ali se kroz cijelo sranje provuko ko gospodin. Gospodin koji je oroveo 3 godine u zatvoru. ALI GOSPODIN.
    I budimo realni, on je jebački govornik.

    @Vedran - ne znam da je baš imala neku moguću karijeru, imam osjećaj da je uletila na to mjesto skroz na random.

  8. #23048
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Sanader je obična budaletina. Sramota za čovjeka u tim godinama. Nema pojma o ničemu. Glup ko kurac.

  9. #23049
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    @Vedran - ne znam da je baš imala neku moguću karijeru, imam osjećaj da je uletila na to mjesto skroz na random.
    Realno, za pola ovih ministara na odlasku imaš osjećaj da su uletili skroz random, pa su se fino proveli četiri godine.

  10. #23050

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    sys, rektalo nas.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  11. #23051
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Isto su napravili i Kainu kada je odlučio iskoristiti nekakav prijelazni sustav kakao bi si osigurao saborsku mirovinu. Nakon toga je propao kao političar, ali boli njega. Neznam kakva je gospodična osoba niti me to zanima, od moje plaće živjeti će idućih godinu dana iako je za mene radila samo dva dana, i to se sigurno jako uznojila u ta dva dana. Naravno sve po zakonu, to nitko ne spori. Pitanje je moralnosti. I znam da ona nije jedina, sve ih treba jednako prozvati kao i one koji su donijeli takav zakon i za njega glasali u saboru.
    Ne. Kain se godinama isticao kao "glas malog čovjeka", "čovjek iz naroda" i sve te popularne baze. Onda je odlučio otići u mirovinu na jedan dan i idući dan opet aktivirati saborski mandat kako bi si osigurao povlaštenu mirovinu. Njemu se to nije desilo silom zakona, nego vlastitom voljom, nemoralom i pohlepom.

    Osim toga, sjednice sabora nemaju veze s danima te sjednice mogu trajati mjesecima. Konkretno, sve ovo do sada je bila prva, konstutirajuća, sjednica.
    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ma meni bi bilo drago da nađe posao i da se priča završi. Ali taj sklop razmišljanja..to ne razumijem. Kao, ja ću odvojiti dio novaca i financirati lokalnu upravu i ja ću stipendirati jednog studenta...ono JA. Reci, novac poreznih obveznika neću koristiti u cijelosti, dio će ići nazad u lokalnu samoupravu, dio jednom student i sl.
    Očekuješ da i profesori govore kako će novcem poreznih obveznika platiti račun za vodu, plin, grijanje? Taj novac je njen, htjela ona to ili ne, htio ti to ili ne. Izvor u ovom slučaju nije bitan.
    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Ovo njeno pravdanje (ako kažeš da se ne pravdaš ne znači da se zbilja ne pravdaš) da će jadna na burzu fakat ne drži vodu jer ono, nije jedina koja ide na burzu. S druge strane, smatram da u životu trebaš iskoristit svaku (po mogućnosti legalnu, ali i nanje legalnu) priliku da ti bude ljepše i ugodnije tako da ono, ne krivim ju.
    Za to što je ona tebi vrhunska osoba nikog ne boli kurac. Jebiga, tako stoje stvari.
    Sure, ali isto tako bi i za tebe negdje napisao da je takva situacija. "Nije čovjek htio uzeti 300 tona brašna od Klare, dobio je to silom zakona. Inače je odlična osoba i dobar prijatelj, znam ga godinama, kmica mi je od 2008. godine dužna krumpirušu."
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Ja ne bi uzeo pare. Ne zato jer sam moralan i volim državu, jer me za oboje boli kurac, nego dugoročno, ona je pokupila sto tisuća i sad je politički mrtva. Može se opravdavati da će sad dati pare za plemenite svrhe, al koga boli kurac, uzela je pare kako se god okrene i stvara lošu sliku o stranci, a to je u opoziciji loše, jako loše. Ona više nikad neće imati nikakvu funkciju i dugoročno dobar priljev love.

    Tak da ono, razne fotelje je prodala za realno malu lovu i to nije nemoralan, nego samo glup potez.
    Ne znaš o čemu pričaš, ali to je više manje svaki tvoj post u zadnjih pet godina. Biljana je trenutno u svom drugom mandatu u Gradskom vijeću Grada Vukovara. Čisto politički, a ovo ostalo samo sereš govna <3
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  12. #23052
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Mene je Biljana zvala na nekakvu radnu akciju SDP-a, ali ja nisam htio ići.

  13. #23053
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Neki dan sam probao napravit burek s krumpirom i mesom. Malo sam pretjerao sa soli i paprom ali ima potencijala.
    Praktički musaka burek.

  14. #23054
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ne znam, živim za dobru krumpirušu.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  15. #23055
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Neki dan sam probao napravit burek s krumpirom i mesom. Malo sam pretjerao sa soli i paprom ali ima potencijala.
    Praktički musaka burek.
    baka mi radi (true) pitu sa mesom i krumpirom i to mi je jedna od najboljih stvari ikad I swear.
    #paperplatoongoonz

  16. #23056

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0 Pregledaj post
    Očekuješ da i profesori govore kako će novcem poreznih obveznika platiti račun za vodu, plin, grijanje? Taj novac je njen, htjela ona to ili ne, htio ti to ili ne. Izvor u ovom slučaju nije bitan.
    Ako je dobio vrhunsku godišnju plaću za dva dana predavanja onda da, očekujem.


  17. #23057
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Drugom mandatu, i zadnjem.

  18. #23058
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao dugi Pregledaj post
    Ako je dobio vrhunsku godišnju plaću za dva dana predavanja onda da, očekujem.
    Ono što je meni vrhunsko nejasno je zašto je ovo sad the story. Zašto se o tome nije pričalo prije 4 godine, prije 8 godina, prije 12 godina... Svaki put kad je netko "uletio" u Sabor kao zamjena jer netko drugi nije mogao pošto je u tom trenutku imao poziciju u izvršnoj vlasti. A prije su i beneficije bile daleko bolje.

    Ali ne, fora je medijski razapinjati ženu koja dane provodi u izbjegličkom kampu volontirajući. To je ta politička elita koja pljačka pošteni radni narod™.
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Drugom mandatu, i zadnjem.
    Čujemo se sredinom 2018.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  19. #23059

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao McPingvin_v2.0 Pregledaj post
    Ono što je meni vrhunsko nejasno je zašto je ovo sad the story. Zašto se o tome nije pričalo prije 4 godine, prije 8 godina, prije 12 godina... Svaki put kad je netko "uletio" u Sabor kao zamjena jer netko drugi nije mogao pošto je u tom trenutku imao poziciju u izvršnoj vlasti. A prije su i beneficije bile daleko bolje.

    Ali ne, fora je medijski razapinjati ženu koja dane provodi u izbjegličkom kampu volontirajući. To je ta politička elita koja pljačka pošteni radni narod™.
    Ti sad tu vidiš nekakvu zakulisnu igru, urotu, tajne službe ili?

    Narod sazrijava politički, demokratski pa ga danas više zanimaju takve stvari nego prije deset godina. Danas sve više ljudi razumje da je politika tu zbog nas a ne obrnuto, pa se i gleda kuda i kako ide svaka potrošena kuna. To što netko volontira, super. Treba li se to volontiranje naplatiti na ovakav način?

    Na žalost još nije došla na vlast opcija koja ne bi smanjivanje prava saborskih zastupnika nazvala demagogijom. Teža katastrofa. Također trebali bi se ugladati na amere pa birati poimenice i isključivo poimenice saborske zastupnike kao što oni biraju kongresmenike. Ako netko od njih nije u stanju raditi posao zbog ovog ili onog ponoviti izbor, nikakvi privremeni i zamjenski bakrači.

    Ali mi to nebumo gledali, to je demagogija...


  20. #23060
    Senior Member Fight fire with fire Xero's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Roxbury
    Postova
    12.727

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Američki način biranja je totalno u kurcu.

  21. #23061
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ne, nisam to rekao niti to mislim.

    Je, opće je poznato da je narod 2006. godine izričito razmišljao da je narod tu zbog politike.

    Američki izborni sustav je 50 shades of fucked up, uključujući i biranje za senat i kongres. Nemam problema s direktnim biranjem saborskih zastupnika, ali to znači promjene Ustava, izbornog zakona i kompletan preustroj i osjetno povećanje broja izbornih jedinica što nije niti malen niti jednostavan posao.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  22. #23062

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    stigao popis ministara.
    http://www.jutarnji.hr/mandatar-ores...tim--/1503398/

    jel ima netko informaciju di je gosp lovro kuscevic stekao 8.5 milijuna kuna vrijednu imovinsku karticu? (podatak iz 2014.)
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  23. #23063
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    poštenim radom tulac jedan

  24. #23064
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Došo u sabor na kavu jedan dan

  25. #23065
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Lajkam ministra financija. Jako. Naš čovjek.

  26. #23066
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N Pregledaj post
    Lajkam ministra financija. Jako. Naš čovjek.
    Zdravko Marić

  27. #23067
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Pogledao sad prijenos Žižeka u HNK, pa mislim čovjek je čista legenda, svaki govor te potpuno privuče i ostavi dojam. Mislim da i najtvrđi anti-komunist ima soft spot za Slavoja <3

  28. #23068
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Mišo u Areni. Jebote koji dernek bio.

  29. #23069
    Senior Member Small step for mankind Izgubljeni_v2.0's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    2.249

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Jesi digo ruke?

  30. #23070

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    nedavno mi je frend dao u ruke novi bug.
    listajuci, ulovila me za nostalgija za PCPom i onim seksi listovima.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

Slične teme

  1. Što ste danas spoznali
    By The Jackal in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 1053
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •