Stranica 698 od 793 PrvaPrva ... 198598648688696697698699700708748 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 20.911 do 20.940 od 23769

Tema: Što ste danas spoznali. Part Deux

  1. #20911
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    2.833

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    [center:gz2o94qw]"Čovjek bez brkova je kao žena sa njima."[/center:gz2o94qw]

  2. #20912
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Sad bi bilo genijalno da ne izađe dovoljno birača.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  3. #20913
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Šta postoje neke donje granice za referendum? Šta bi onda bilo?

  4. #20914
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Koliko znam na referendum treba izaći 50% birača da bude valjan.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  5. #20915
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    A ako ne bude valjan?

  6. #20916
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    A ček, sad sam provjerio, navodno nacionalni referendum nema više minimalnu izlaznost, iako lokalni i dalje imaju, što znači da su se ovi fino okoristili promjenom uvedenom zbog glasanja za EU.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  7. #20917
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    [quote=Niko Bellic]
    = Citat = Izvorno postao "Death By Sexy":1piznc16
    Koju tugu u meni stvara ovaj referendum, pa ja ne znam... (((((((
    Pa bojkotiraj ga kao što ću i ja. Jebote, država nam propada i trebaš vezu za posao s plaćom od 1600 kuna, a oni rade referendum oko stvari koja je već definirana obiteljskim zakonom.[/quote:1piznc16]
    NE, NE, NE I NE!




    Za referendum ne postoji nikakav prag. Izađe jedna osoba i glasa "ZA", referendum prolazi. Izađi i glasaj "PROTIV" ako si protiv.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  8. #20918
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    HAhaha evoga poceloo je , uskoro ce pocet prijetit banovima ako ne glasamo za njega

  9. #20919
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Nema to veze s tim, nego hrpa ljudi misli da je neizlazak jednak glasanju "PROTIV", što je false as fuck. Ne mogu ja nikome reći kako treba glasati, mogu eventualno iznijeti svoje stajalište, ali forum mi nije primarno mjesto za to.
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  10. #20920

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Valjda je najlogičnije da referendum ima minimalnu izlaznost, a ne lokalni/parlamentarni itd.
    Baš pratim na Fejsbuku koliko ljudi lajka koji grupu. 57000/15 za, 44000/42 protiv.


    Vrijeme za čiščenje fejsbuk prijatelja je došlo.

  11. #20921
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    I šta onda kad bi izlaznost bila nezadovoljavajuća? Ne bi se valjda ponavljao referendum?

  12. #20922
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Nece se nis ponavljat.

    Al super mi je ovo , podijeli pa vladaj.

  13. #20923
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Onda dobro, izišao bi na to smeće od referenduma čisto ako bih mogao/morao na taj način spriječiti da se potroše dodatne pare.

  14. #20924
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Komentari s onog članka gore:

    Jedva čekam da odvalimo šamar SDP-u i Peđi grbinu i LGBT zadnjici na referendumu u prosincu....i da budemo u rangu Poljske i Ukrajine koji to imaju u svom Ustavu....jedva čekam!!!!!
    buzdovane,nitko nikome neće bukvalno odvaliti šljagu. I očekujem tvoju ispriku kad vas pobijedimo na referendumu.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  15. #20925
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    [quote=McPingvin_v2.0][quote="Niko Bellic":10fzj7ty]
    = Citat = Izvorno postao "Death By Sexy":10fzj7ty
    Koju tugu u meni stvara ovaj referendum, pa ja ne znam... (((((((
    Pa bojkotiraj ga kao što ću i ja. Jebote, država nam propada i trebaš vezu za posao s plaćom od 1600 kuna, a oni rade referendum oko stvari koja je već definirana obiteljskim zakonom.[/quote:10fzj7ty]
    NE, NE, NE I NE!




    Za referendum ne postoji nikakav prag. Izađe jedna osoba i glasa "ZA", referendum prolazi. Izađi i glasaj "PROTIV" ako si protiv.[/quote:10fzj7ty]
    ALI JA SAM PROTIV TOG DA SE UOPĆE ZA TAKVE GLUPOSTI RADI REFERENDUM I DA MASA ODLUČUJE KAKO, ŠTA I ZAŠTO, JER AKO OVO PROĐE BEZ BOJKOTA IDUĆI PUT ĆE RADITI REFERENDUM OKO TOGA TREBA LI GRADITI ĐAMIJE I ČIJA MAJKA CRNU VUNU PREDE. KOJI KURAC TA BABA UOPĆE POKREĆE TAKVE GLUPOSTI, ŠTA NE MOŽE UNUCIMA HEKLAT DŽEMPERE KAO SVE DRUGE NORMALNE BABE?

    45 milijuna jebenih kuna će spizdit na redefiniranje prava na brak i sprdanje s ustavom, a klinci u Vukovaru nemaju grijanja u jebenoj školi i bolnice ne rade. Jebemti državu i prioritete, di je sada Grunf s raketom na cipelcug da odletim s ove jebene planete?



  16. #20926
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Pa živimo u demokraciji, ako dovoljni broj stanovnika želi referendum o nekom pitanju onda je valjda u redu da se taj referendum održi.
    Well, as long as it's interesting.

  17. #20927
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ne. Oko milijun ljudi u Hrvatskoj ne zna jel bi piškilo il' bi kakilo. Za učestvovanje u demokratskim izborima trebalo bi (po meni) položiti neki ispit da se utvrdi koliko si sposoban razlučiti bitno od nebitnog i skužit kad te netko laže i farba.

    E da, i treba provest madafakin lustraciju.


  18. #20928
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    To je tvoje mišljenje i ti imaš pravo na njega. Samo za referendum postoje pravila po kojim se on raspisuje, te tko može glasati na njemu i koliko je glasova potrebno da isti prođe. S obzirom da je s te strane sve uredu, onda je na tebi samo da glasaš, ili ne glasaš.

    Tako stvari funkcioniraju, ako smatraš da je potrebno to mjenjati imaš slobodu pokušati to promjeniti, ako želiš naravno. Ako bi uspio u tome naumu i kad bi se na različiti način provodila demokracija onda bi to postao ispravan način jer je prihvaćen i dobro definiran. Što želim reći je da ti imaš svako pravo na ne zadovoljstvo time kako funkcionira referendum u nas, kao i svaka druga osoba, također imaš izbor djelovati na temelju svoga mišljenja, ali to nije bitno za trenutni referendum jer on je dobro definiran u ovom trenutku.
    Well, as long as it's interesting.

  19. #20929
    Senior Member My way or the highway Vedro's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Österreich
    Postova
    8.084

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Poloziti ispit da bi mogao glasovati? Ja bi si napravio salabahter.

  20. #20930
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jul 2009
    Lokacija
    Here
    Postova
    2.993

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Da uletim onak' padobranski, kad je referendum i da li je to kao i kad su bili izbori, sa svim onim biračkim mjestima po selima i svukud?

  21. #20931
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Jest da je ispit za mogućnost izlaska na izbore pretjerivanje, ali bogami bi bilo bolje da imamo tako nešto. Treba ubaciti mnogo više političkog odgoja u škole.

  22. #20932
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ako za voziti auto moraš položiti vozački ispit onda bi trebao položiti i ispit da dobiješ mogućnost izlaska na izbore. Puno više ljudi strada zbog loših odluka lakoumne izmanipulirane mase nego u prometu. Hoćeš birati? Ok može, ali prvo dokaži da nisi ovca i da znaš misliti glavom.

    P.S. Stari ljudi (a mi smo demografski superstara nacija) su uglavnom mazge tvrdoglave i misle da su najmudriji/najpametniji zato što su već jednom nogom u grobu, a kad čuješ njihova razmišljanja dođe ti da skočiš u bunar bez padobrana.


  23. #20933
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Nije da se ne slažem, ali o tome stvarno ne treba ni razmišljati jer je jednostavno neostvarivo u našem društvu. Ne bi ni taj "politički odgoj" donio ništa dobrog ako mu krajnji cilj nije vezan za nekakvo opće dobro i informiranje naroda, a to je u samom startu praktički nemoguće jer bi se podrazumijevalo da je program pisan pod utjecajem nekih od struja, a i uzalud sve kad u Hrvatskoj praktički ne postoji politička odgovornost. Dobiješ dojam da u državi nitko ne odgovara ni za što, uostalom, zato to i jest tako poželjan posao. Eto, takve stvari bi po meni trebale biti teme referenduma i javnih rasprava, a ne ove pizdarije. Udruga koja je pokrenula skupljanje potpisa neka jednostavno otvori referendum o zabrani razvoda ako smatra da je obitelj kao zajednica ugrožena. Jesu li pederi krivi što svaki treći brak domaćih katolika završava razvodom ili...? Jesu li oni zaslužni za takvu statistiku?
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  24. #20934
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ali zašto je tvoje mišljenje bolje od njihovog, il manje pod drugim utjecaijma. Dokaži za sebe da nisi dio izmanipulirane mase, pa ćemo onda vidit za druge. Tko bi bio taj koji bi takvo što odlučivao i kako je onda to i dalje demokracija?

    Ne vidim kako je ovaj referendum problem političkog odgoja, imaš dio društva koji smatra da bi njihova ideja trebala biti u ustavu i njih ima dovoljno da se mora raspisati referendum o toj ideju. Nije li to kako ti referendumi i trebaju funkcionirati? Druga je stvar pitanje o kojem taj referendum raspravlja, to je više stvar recimo psihološkog ili sociološkog odgoja.
    Well, as long as it's interesting.

  25. #20935
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Ali ustav upravo postoji da se među ostalim zagarantiraju neka osnovna prava i zaštite manjine. Neshvatljivo mi je da se uopće tako nešto može i stavljati na referendum

  26. #20936
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    = Citat = Izvorno postao Wizard
    Pa živimo u demokraciji, ako dovoljni broj stanovnika želi referendum o nekom pitanju onda je valjda u redu da se taj referendum održi.
    Demokracija se također temelji na idejama jednakosti i jednakih prava. Najbolja izlika za sve je "OVO JE DEMOKRACIJA JA MOGU ŠTA OĆU", pa i onda kad to očito krši prava drugih. Mogu li i ja održati referendum da se zabrani iskazivanje feminizma u medijima? Eto to mi baš smeta u životu i povrijeđuje osjećaje, očito je demokratski da zbog toga napravim direktan napad na neku grupu i uskratim joj prava.

    Ne, ne bi trebao biti dozvoljen referendum o bilo kakvom pitanju, pogotovo ustavnom.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  27. #20937
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Da takvo nešto nije ustavno onda bi ustavni sud valjda takvo nešto odbacio, mislim referendum je prošao sve te nazovimo provjere i on je političko onda valjda dobar.

    Sad je li glupost da se o tome raspisuje referendum, zašto ljudi smatraju da je ta odredba potrebna, korisna il što već smatraju je posve druga stvar. Koliko taj referendum košta također nije bitno jer je on po pravilima raspisan, i valjda će po pravilima biti i proveden.
    Well, as long as it's interesting.

  28. #20938
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Da, valjda bi ustavni sud takvo nešto odbacio, ako je ustavni sud valjda pravilan i da su te provjere valjda dobre.
    Jel ti sebe slušaš?
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  29. #20939
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    2.564

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Pa je li referendumsko pitanje uopće poslano na ocjenu ustavnom sudu? Kao da sam negdje čitao da nije, ali moguće je da se varam.
    = Citat = Izvorno postao Marvin OCX
    Symphony X je najbolji i tehnicki najsuperiorniji metal bend koji je ikad postojao i koji ce ikad postojati sa vokalom i gitaristom koji nisu sa ove planete.

  30. #20940
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: Što ste danas spoznali. Part Deux

    Jasno mi je što govorim ako to pitaš Soniče.

    Ja pretpostavljam da te navedene institucije tako funkcioniraju jer tako su definirane. Ako one ne funkcioniraju tako onda je to neki drugi problem, povezan s ovim problemom, al usudio bih se reći da je taj širi. Sad tko je odgovoran za to ako je to tako ja ne znam i u ovoj raspravi mislim da to nije bitno.
    Well, as long as it's interesting.

Slične teme

  1. Što ste danas spoznali
    By The Jackal in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 1053
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •