Stranica 3 od 14 PrvaPrva 1234513 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 418

Tema: Indie Games

  1. #61
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Indie Games

    Da ali evo sad novog vraga...stavim ja igru u fullscreen i kad mi je takva cijeli ekran kao da ima onaj "flickering" fazon...slika mi jako brzo treperi,ne znam kako drugacije da opisem...inace, refresh rate monitora mi je na 60 Hz,mislite da to ima neke veze s tim?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  2. #62
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Indie Games

    Meni je monitor na 85 Hertza tako da nemam problema s time. I meni izgleda malo... pikselastije kad je u full screenu, ako bi mogao tako reći.

  3. #63
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Indie Games

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Evo sad mi je prozor preko cijelog ekrana,bas sam zadovoljan s njim.
    Sad cu ga uslikati da ti ga pokazem
    Sam se jedino ja nasmijao na ovo?
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  4. #64
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Indie Games

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    = Citat = Izvorno postao xarabas
    Evo sad mi je prozor preko cijelog ekrana,bas sam zadovoljan s njim.
    Sad cu ga uslikati da ti ga pokazem
    Sam se jedino ja nasmijao na ovo?
    Bez brige, nisi.

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Indie Games

    Svi vi pljujete po RMVX-u i RMXP-u, a kad vidite jednu gotovu igru, oduševite se.

    Ja obožavam RMXP, no ljudi nikad ne davaju svoje spriteove u igre i onda se sve čine jednake. RMXP ima toliki potencijal, no nitko to ne vidi. Sa onim skriptama, eventima i custom spriteovima možete napravit čudo. Pogotovo pixel art grafika ima ogromni potencijal (ne mislim na ovu u RTP-u, to je smeće).

    Evo par linkova za RMVX i RMXP, pa se informišite:
    http://www.hbgames.org/forums/
    http://www.rpgrevolution.com/
    http://www.rpg-palace.com/

    Pixel Art (čisto da vidite šta se može od toga napravit): http://www.pixeljoint.com/S

    Pogledajte Hall of Fame na Pixel Jointu.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  6. #66
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Indie Games

    Ako se uloži mnogo truda, naravno da se može i u takvim, jednostavnijim makerima napravit nešto dobrog... zašto ne.

    Inače, mislim da sam već otvorio temu ali neka bude i ovdje:





    http://michelgagne.blogspot.com/

    Izgleda bolesno dobro, poput kominacije World of Goo i Aquarie. Jedva čekam da izađe.

  7. #67
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Indie Games

    Prebolesno. To moram probat.

    Inače, zadnjih par dana igram Eufloriu. Predobra igra, podsjeća me na Spore, vjerojatno zbog zvukova.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  8. #68
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Indie Games

    Da da, bolesna igra, vidio da to rade, samo treba čekat da izađe ^^ Probao onaj Bounty Arms kaj je Arby predložio, jedna od boljih i zanimljiviijh igara kaj sam igrao u zadnjih par godina, epic.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  9. #69
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Indie Games

    One Night
    One Night je trilogija free horror avanturističnih RPG-ova rađenih u RMVX engineu. Tko bi pomislio da RTP može biti bar malo strašan.

    S

    Download --> http://rpgmaker.net/users/DarkGaia/S(ovdje možete skinuti sva tri nastavka)
    Info --> http://www.hbgames.org/forums/viewtopic ... 77&t=68463
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  10. #70
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Indie Games

    Igrao sam neki spiritualni stand-alone nastavak ili nešto ako se ne varam... trzao sam se na svaki zvuk pri početku igre. Kasnije je doduše ta jezovita atmnosfera nestala pošto se odjednom na otoku pojavila horda zombija koja je u meni ubila volju za daljnim igranjem.

  11. #71
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Okrnjak!
    Postova
    884

    Re: Indie Games

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Ako se uloži mnogo truda, naravno da se može i u takvim, jednostavnijim makerima napravit nešto dobrog... zašto ne.

    Inače, mislim da sam već otvorio temu ali neka bude i ovdje:



    http://michelgagne.blogspot.com/

    Izgleda bolesno dobro, poput kominacije World of Goo i Aquarie. Jedva čekam da izađe.
    Ovo je prebolesno i predobro, jedva cekam. World of Goo sam zavrsio do kraja i iskusio cari igre, ali ovo... Prejebedno brzo i fantasticno, jel zna ko kada izlazi ?
    "Programski jezici kao što su C++ i Java dizajnirani su za profesionalni razvoj sa velikim timovima iskusnih programera koji se brinu za efikasnost izvršavanja svog koda."

  12. #72
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Indie Games

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Izgleda bolesno dobro, poput kominacije World of Goo i Aquarie. Jedva čekam da izađe.
    ta aquaria je kanda sranjkasta, u početku je zanimljivo, al kasnije postane baš dosadno, samo ideš i biješ se.. mislim, ne samo to, al ga ima previše, pa smori.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind System's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2009
    Lokacija
    U.S.S. Discovery One
    Postova
    2.707

    Re: Indie Games

    Jebem ti kako je ovaj TDPIII savrsen. 10x

    Eye of Tiger FTW!!!

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Indie Games

    = Citat = Izvorno postao System
    klanjam ti kako je ovaj TDPIII savrsen. 10x
    Neznam, meni nije nešto. Mrzim kad stave internetovski humor u igru. Takvih ima više od 9000 RMVX/RMXP igara. Kad naprave RM igru sa klasičnim humorom, onda ću da se klanjam.

    Kao da je teško stavit pokoji rofl i lol (mislim na doslovno, ta slova) i onda da to retajima koji nisu vidjeli puno RM igara bude smješno.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  15. #75
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Indie Games

    = Citat = Izvorno postao rudeboy95
    = Citat = Izvorno postao System
    klanjam ti kako je ovaj TDPIII savrsen. 10x
    Neznam, meni nije nešto. Mrzim kad stave internetovski humor u igru. Takvih ima više od 9000 RMVX/RMXP igara. Kad naprave RM igru sa klasičnim humorom, onda ću da se klanjam.

    Kao da je teško stavit pokoji rofl i lol (mislim na doslovno, ta slova) i onda da to retajima koji nisu vidjeli puno RM igara bude smješno.
    Samo što je to ovdje vjerojatno mnogo kvalitetnije odrađeno od nekih drugih igara, mislim da nije uzalud dobila nagradu godine. Igara sa klasičnim humorom ionako ima previše (govorim općenito, ne za RM igre).

  16. #76

    Re: Indie Games

    @rudeboy95:
    RMVX? Holy crap, ja se sjećam da nije ni XP bio izašao još kad sam ja pratio scenu.

    Stvar je u tome da su RM-i stvoreni za kreaciju JRPG-ova, sve ostalo zahtjeva teže promjene skripti. Ako vam se oni dopadaju, software je bogom dan (ono, možeš slobodno napraviti igre s kojima su se zgrtale pare do nedavno na konzolama, primarno u PS1 eri... ovaj, ako imaš spriteove, glazbu, skripte i to sve. Fak, JRPG-ovi su takvi i danas ako zanemariš fancy grafiku i efekte). Uglavnom, stvar je moćna u onome za što je namijenjena.

  17. #77
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Indie Games

    Bah, može se od RM-a napravit šta god očeš. Samo dodaš 2-3 skripte za ABS i to je to.

    btw. RMVX je star, uskoro izlazi RMDS.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  18. #78
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Indie Games

    Kako ovaj ITSP izgleda premoćno, odmah sam se zaljubio u takav stil crtanja, također ne mogu čekati magicku, moramo baciti par co-opova
    Još jedna kvalitetna igra je Trine, vrlo zabavan platformer, osim toga bih preporučio N, odličan platformer, zatim Jets 'n' guns, pogotovo gold verziju, odličan oldskul side scroller, tone eksplozija i zabave
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Indie Games

    Dungeons
    Od ove igre sam očekivao puno više, možda da ima bolji battle sistem bi bila bolja. Al svejedno dobra za ubit vrijeme.
    http://www.hbgames.org/forums/viewtopic ... 77&t=67168
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  20. #80
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: Indie Games

    mozete preporucit neku igru sa ovog popisa plz http://www.gametunnel.com/top-100-indep ... rticle.php

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  21. #81
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Indie Games

    Paket indie igara na akciji


    (detaljnije klik na sliku)
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  22. #82
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Indie Games

    Te igre ne vrijede 2€. Ak sam Psychonautse i Kotor toliko platio.

  23. #83
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Indie Games

    Kako su igre preloše, e. Nebi dao 2 kn za to.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  24. #84

    Re: Indie Games

    Kako ne shvaćate da je danas cool i über igrati indie igre. Isto kao što je prije bilo cool i über slušati metal.

  25. #85
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: Indie Games

    zanimljivo, zašto igrama koje su i danas dobre opada cena vremenom? objektivna vrednost im se nije smanjila, zašto onda cena? zar su nove toliko bolje samo zato što su bolje? realno, u ovom sistemu nema nikakve logike, a i prodavači bi bolje prošli kad se cena ne bi spuštala, prosto kupac bi bio prinuđen da kupi po pravoj ceni.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  26. #86
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Indie Games

    Zato jer im proizvodnja potpuno stane, pa sniže cijene starijih igara da bi mogli radit nove. To je jedino moguće rješenje.
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  27. #87
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Indie Games

    The Mirror Lied



    Prešao sam danas ovo, i fascinirala me igra. Traje svega 20-ak minuta, ali u to vrijeme uspjeva postići zavidnu atmosferu.

    Radi se o nekakvoj apstraktnoj avanturi. O radnji neću puno govoriti, jer je ni sam ne kužim. Upravljate curicom koja se budi u kući, i cilj joj je naći nekakvu pticu. Kroz interakciju sa raznim objektima u kući dobivate neke informacije o tome što se događa, ali baš i nemaju previše smisla, te se pitam ima li u igri nekakva dublja poruka. Vjerojatno ću razmišljati još danima o tome...

    Uf, sad čitam razne dojmove od ljudi koji su odigrali igru, i zapanjem sam kako su je svi drugačije interpretirali. Tko bi rekao da se tu krije ovolika dubina.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  28. #88
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Road to Zion
    Postova
    2.119

    Re: Indie Games

    Od kreatora Mirror Lieda, jedna poduža igra...

    Quintessence - The Blighted Venom

    Igra sa definitvno najboljim gameplayom od onih koje su napravljene u RMXP-u. Mini igara na pretek koje potpuno uništavaju onaj repetativni RMXPovski gameplay i pretvaraju ga u čudo. Ovo nije jedna od onih igara koje imaju samo glupi inetnetovski humor, ali tu i tamo naletimo na ovakvu scenu: http://www.freebirdgames.com/images/DJSC10.jpg
    EDIT: Link za info & download: KLIK
    I ja imam avatar s božićnom kapicom!

  29. #89
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Indie Games

    Zaigrat ću i to valjda. Inače, zahvaljujući što si stavio igru u topic "Što trenutno igrate" sam otkrio The Mirror Lied. Thx.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  30. #90
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Indie Games

    = Citat = Izvorno postao bananac
    mozete preporucit neku igru sa ovog popisa plz http://www.gametunnel.com/top-100-indep ... rticle.php
    Eets je dobra puzzle igra, Sam & Max serijal i Bone: The Great Cow Race isprobaj ako voliš avanture, Bookworm Adventures za kombinaciju RPG-a i slaganja engleskih riječi, Blast Miner je kul tetris-like igra, Aveyond serijal za lijep, poduži RPG, FastCrawl ako želiš dungeon crawler igru, Empires & Dungeons za nešto slično Heroes serijalu, RIP: Strike Back za čistu koljažu u kojoj si sam protiv stotinjak neprijatelja i Cute Knight ako želiš sim-like igru sa laganim RPG elementima.

    Ostale nisam igrao, tako da neznam kakve su. Meni su gore navedene bile više-manje dobre.

Slične teme

  1. Bundle tema (Humble Bundle, Indie Royale, itd)
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 540
    Posljednji post: 14-10-2015, 14:54
  2. Indie bundleovi
    By Maloki in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 12-07-2012, 18:46
  3. The Humble Indie Bundle #2
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 26-07-2011, 19:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •