Prikazujem rezultate 1 do 30 od 418

Tema: Indie Games

Hybrid View

Prethodni post Prethodni post   Slijedeći post Slijedeći post
  1. #1
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Indie Games

    Indie industrija je već prilično raširena pa mislim da bi bilo dobro imat jedan ovakav topic u kojem će se raspravljat o raznim indie igrama. Započet ću s nabrajanjem par kojih sam igrao:

    Plants Vs Zombies


    Tower defense igra, u kojoj sadeći biljke branite kuću od najezde zombija. Nakon što prođete adventure mode otključavaju se dodatni modovi, koji dodatno prodiljuju igru. Simpatična grafika, puno humora, solidna trajnost i iznimno velik replay value, preporuka svima


    Empires & Dungeons


    Igra koja me jako podsjetila na Heroes 3, prvenstveno zbog svoje 2D grafike i slične izvedbe. Imate dvorac i morate pokoriti ostale neprijatelje tako da im zauzmete njihov. Igra se na poteze, dok se borbe u dungeonima i na bojištu odvijaju u realtime vremenu. Mogla bi se svidjet ljubiteljima strategija.


    Cute Knight (Kishi Kawaii)


    Kombinacija old school RPG-a i Sim igre. Počinjete s 18 godišnjom curom te igrate do njene 21. godine kada je kraj igre te po vašim odlukama tokom igre odluči što će biti sa njezinim životom. Zasad sam završio kao čistaćica, kuharica i druid... fora Postoji i komercijalna deluxe verzija igre u kojoj ima više itema i oružja (možda i charmova, nisam siguran) no još ju nisam imao prilike zaigrati. Vrijedi ju isprobat, možda se nekome svidi... meni je .


    World of Goo


    Za ovo valjda svi znate, gradite tornjiće te se uzdižete u visinu a kako prelazite nivoe otključavate nove tipove goo-a. Jako zabavna igra.


    The White Chamber


    Horror avantura... s anime osobom sa slike se budite u lijesu unutar svemirskog broda, neznajući tko ste ni što se oko vas događa. Mnogo krvi i jako misteriozna atmosfera krase ovu avanturu. U mnogo sam trenutaka doživio WTF trenutak u ovoj igri. Preporuka


    The Path


    Horror avantura... recimo. U ulozi ste crvenkapice, nosite kruh i kolače baki, no cilj je ustvari zalutati s puta, naletjet na vuka i umrijeti. Bolesna atmosfera, jedna od najboljih koje sa neće se svima svidjeti no preporućam da bar isprobaju.


    Audiosurf


    Za ovo također svi znate, netreba posebno objašnjavat. S računala učitate svoju omiljenu glazbu i audiosurfate


    Mount & Blade


    Ovo smo vjerojatno svi igrali, nemam šta previše za reći... ako želite total war RPG iz 3. lica, ovo je igra za vas

    Toliko od mene za sad, nisam imao previše volje opisivat igre previše, ako tko želi detaljniji opis neka samo kaže... rado ću opširnije opisat^^

    Koje ste vi indie igre imali prilike zaigrati, što općenito mislite o indie industriji, slobodno i vi dodajte neke igre koje nisu na listi. Materijala ima puno, so... discuss

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348
    Zna li itko što je sa novim Binding of Isaac? Čitao sam negdje da se sprema ili nastavak ili je to bila verzija sa neki handheld.

  3. #3
    Senior Member It lives by night Sonik's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2014
    Postova
    610
    Kako život Razimire?

  4. #4
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692
    A eto, još uvijek noliferski. Kuća poso.

  5. #5
    Evo jedna nova freeware RPG avantura za nostalgičare

    http://www.crystalshard.net/hq.htm


  6. #6
    Senior Member Fight fire with fire Windwalker's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    10.651
    U kojem mi stoljeću živimo?

    Zakleo bih se da sam igrao nekakav The Last of Us prije par minuta.
    Oh well, vjerojatno je to bio san neke divne, daleke budućnosti.

  7. #7
    Pa ajd besplatno je pa ko voli nek izvoli, iako stvarno kako su krenuli sa retro furanjem u igrama u zadnje vrijeme ne bi me čudilo da su naplatili ovo, našlo bi se ljudi što bi platili.

  8. #8
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Indie Games



    Jel valja ovo šta? Neodoljivo podsjeća na Ignition i PowerDrive.

  9. #9
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Indie Games



    Naval Action. Igrao bih već samo radi lijepe grafike.

  10. #10
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Indie Games

    Ne znam ako ovo može ići u indie kategoriju, ali neka bude.

    Za sve fanove Transport Tycoona i sličnih željezničkih menađera, Train Fever je već neko vrijeme u prodaji.



    Nije materijal za igru godine, ali ne vjerujem da ima imalo novijih igara sličnog žanra, tako da lijepo dođe. Ima prilično impresivnu pozornost detaljima - teret i ljudi su u potpunosti simulirani kao zasebni agenti koji imaju svoje boravište i odredište, AI je gotovo besprijekoran tako da uvijek kako treba izaberu najbolju rutu, pa će npr. uzeti bus i presjesti na vlak itd. Gradovi se razvijaju zavisno o gospodarstvu, firme proizvode više ako imaju više posla, gradovi sami grade nove ceste i zone koje dobivaju/gube na cijeni, slično kao SimCity recimo. E, da, mape su ogromne i sve su nasumično generirane, skupa sa gradovima i svime.

    Moja zamjerka je da fali dosta dizajnerskih detaljčića. Jest da se vide pojedinačni pješaci i vozila kako zumiraš u grad, ali fali nekakva pozadinska buka grada, dodatni zvučni efekti, malo više vizualnih ukrasa i možda više drveća da teren ne izgleda tako pusto. Da ne spominjem kako je optimizacija katastrofalna. A možda i najveća zamjerka je što nema nikakve konkurencije ni ciljeva. AI ne gradi vlastite transportne pravce ili bilo šta. Jedino može sam transportirati teret na kraće relacije cestama ako mu ne ponudiš neku isplativiju rutu.

Slične teme

  1. Bundle tema (Humble Bundle, Indie Royale, itd)
    By W3DR4N in forum Gaming općenito
    Odgovora: 540
    Posljednji post: 14-10-2015, 14:54
  2. Indie bundleovi
    By Maloki in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 12-07-2012, 18:46
  3. The Humble Indie Bundle #2
    By Arbiter of Change in forum Gaming općenito
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 26-07-2011, 19:52

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •