Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Trebam savjet pri odabiru igre.

  1. #1

    Trebam savjet pri odabiru igre.

    Ovako, smatram da ste vi ovdje na forumu ( svi ) najstručniji što se toga tiče, da ne duljim evo moje pitanje:
    Da li da si uzmem neku igru poput Prototype ili Mirrors Edge, ili (što me nekako više privlači) nekakava MMO igra tipa AoC ili WAR, i da izbor je samo između AoC ili WAR. WoW mi nemojte predlagati jer sam imao trial account i nije mi se svidjela, za razliku od WAR-a ili AoC-a, za koje sam također imao trial accounte ali su mi se, za razliku od WoW-a, svidjeli.U izbor još ulazi i Velvet Assassin i HAWX. Molio bih da mi što prije date prijedloge i obrazloženja(pod obavezno), zahvaljujem se unaprijed na prijedlozima. Molio bih samo, još, da razmatrate igre koje su navedene u ovom postu, i od njih odaberete 1(jednu) igru. HVALA!

    UPDATE- u izbor još ulazi i DEMIGOD, i Empires: Total War, i S.T.A.L.K.E.R,

    Nije bitno od kuda ih uzimam. Može i sa Impulse-a i sa STEAM-a i preko online narudžbe izravno od proizvođača.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  2. #2

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Odluka je pala, Empires : Total War.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Heh, znaš da ću ti ja preporučiti S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl (mada ni clear sky ne odstupa previše)
    Ako voliš horror/survival/fps s elementima RPG-a, nema boljeg. Sustav questova (tj. taskova) je sličan kao u witcheru. Imaš glavni quest u kojem uvijek znaš kamo treba i što treba te sporedne questove koje uzimaš po želji, a služe za nabavljanje novca i bolje opreme. Priča je detaljna, neću ti sad spoilati, uglavnom otkrivaš tajne vezane za drugu (fikcijsku) černobilsku eksploziju. Najveći plus igri je odlična atmosfera tj. osjećaj straha i usamljenosti dok te beštije vrebaju po šumama i podzemnim kompleksima.

    od ostalih igara sam igrao mirror's edge (u redu je, ali je prekratko).
    Empire total war je također u redu mada ima nekih nedostataka tipa loše umjetne inteligencije, ali nudi više sati igre nego mirror's edge prije nego ti dosadi


    Hawx nisam igrao mada mislim da se radi o površnoj arkadi.
    DEMIGOD - kažu da je dota bolja (nisam igrao demigod, dotu jesam malo)
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  4. #4
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Ako želiš neku igru koju ćeš igrati cijelo ljeto, ja bi ti preporučio MMO-ve, nađeš dobro društvo i to možeš igrati do kraja života. Što se tiče izbora MMO-a, to ovisi o tome što preferiraš, PVE ili PVP, pogledaj AoC i WAR i odluči koji ti je setting bolji.

  5. #5
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Pa ja bih ti preporucio Prototype jer je igra odlicna i nezasitna te se moze igrat veliku kolicinu vremena.
    Ali ipak ako samo tu igru namjeravas kupit i igrat je sto duze mozes onda ti je to neki RPG (stalker ne brojim), a posto si ti u svoj izbor stavio samo MMORPG onda bih ti preporucio da si uzmes Warhammer Online.
    Nazalost ja ga nebih nikada igrao jer je ipak preskupo davat sve te novce za preplate, i Guild Wars koji nema pretplatu mi je bolji.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  6. #6

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Hvala vam svima na prijedlozima, ali u trenutku kada je napisan 2. post u ovoj temi ( moj) već se naveliko počela skidati već spomenuta igra ( E : TW ), za 7 mj. si planiram uzeti Prototype i/ili Call of Juarez : Bound in Blood. I Grim, jako sam razmišljao da počnem igrati WAR, još to ostaje u razmišljanju. U 7. mj. će mi opet trebati nekakav prijedlog za kupnju jer toliko dobrih igara sada izlazi, a nemogu ih sve kupiti, tj. neke dobre su davno izašle, a ja ih nemam, pa sam neodlučan. Upravo sada derem po Empiresu i jako mi se sviđa, malo me iznenadilo to što u prijašnjim TW-ovima igra počinej polako tj. negdje oko 5-7 reda možeš očekivati napad, u Empiresu su me 1. red napali gusari^^. [nemože ona riječ na p pa sam stavio gusari^^]
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  7. #7
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Ah WAR igraj ak imas love, da spiskas za to
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  8. #8

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Da imam love [čitaj da stara da pare]Spokupovao bi sve što sam naveo + MEDGE^^ .
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  9. #9
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Ah moja preporuka ak zelis MMORPG ti je Guild Wars, nema mjesecne pretplate a puno je bolji od nekih pay2play MMO-a i meni je pruzio mnogo sati zabave.
    Isprobaj pa vidi. ^^
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  10. #10

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Mogao bih, hvala na preporuci. TW ću igrat mjesecima ziher.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  11. #11
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Ja sam prestao igrat GW Nightfall pa ako si u volji, mogu da ti doniram igru ^^
    Ak ces ikad igrat, sam javi.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Nije valjda da nikad nisi stalkera igrao?

  13. #13

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Igrao sam ovog Clear Sky, tj. posudio od frenda pa mu vratio, tako da nikada nisam do kraja ga uspio odigrati, a Shadow of Chernobyl nikad nisam igrao.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  14. #14
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.


    Jos pitas za savjet koju igru da odaberes.
    Odigraj stalkera kad budes imao prvu priliku OBAVEZNO,CS je prosječan,SoC je remek djelo!

  15. #15

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Eventualno ću ga odigrati, to je normalno pošto mi se CS jako svidio.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  16. #16
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Te kada odigras S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl, odigras ga ponovo ali s Oblivion Lost modom, fantasticna stvar.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Ja sam prestao igrat GW Nightfall pa ako si u volji, mogu da ti doniram igru ^^
    Ak ces ikad igrat, sam javi.
    Oprostite na offtopicu, pitanje za Grima: Ima li GW neki trial ili tako nešto da malo isprobam?

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    Heh, meni prijatelj kaže da GW ne valja ništa. Kupio je original, dosadio mu je nakon par dana.

    Da moram igrati neki MMO (hvala bogu, ne moram), eventualno bih uzeo wow. Ali, škrt sam ja za plaćanje mjesečne pretplate i općenito smatram takvu investiciju neisplativom jer se za te pare da nabaviti više i raznovrsnije zabave.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  19. #19
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Trebam savjet pri odabiru igre.

    = Citat = Izvorno postao keko
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Ja sam prestao igrat GW Nightfall pa ako si u volji, mogu da ti doniram igru ^^
    Ak ces ikad igrat, sam javi.
    Oprostite na offtopicu, pitanje za Grima: Ima li GW neki trial ili tako nešto da malo isprobam?
    Nebih znao, pogledaj na offical siteu.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

Slične teme

  1. Molim vas za savjet u odabiru novog kompa
    By Outmind in forum Konfiguracije
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 11-08-2013, 10:50
  2. Trebam savjet ili nesto vise...
    By Duzda in forum Konfiguracije
    Odgovora: 32
    Posljednji post: 28-08-2009, 16:50
  3. Trebam savjet vezan uz prelazak na socket AM2
    By BINUX in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 22-01-2008, 20:42
  4. Trebam savjet...
    By FUXY in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 30
    Posljednji post: 11-12-2007, 10:15

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •