Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 120

Tema: Dragonica Online

  1. #1
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Dragonica Online

    Open beta je započela 10. lipnja. Ne zna se točno kako priča ide (to su trenutno ostavili fanovima da napišu te sami stvore tijek događaja). Premda igra ima dječju grafiku (čitaj anime) mogu reći da me ipak ostavila bez daha. Igra je brza, zabavna (ukoliko čitate što piše u questovima) te stvarno jako user friendly

    Obavezno probajte pošto se ovakav dragulj rijetko nađe u moru F2P igara (Što ja sve pišem ajme ).

    Malo mojeg isklustva iz CB-e.
    Imate 4 glavne klase koje se dijele na podklase.
    Warrior ima spor normalan napad te ga je teže naučit igrat nego ostale klase ali se isplati kasnije (i to "jako" isplati) pošto možete ostati last man standing u 50 FFA tučnjavi hehe. Gladiator je podklasa koja se bazira na čistom dpsu (ogroman damage, koristi 2-hander) dok je Knight više team based igrač sa svojim stun napadima (klasa savršena za maltretiranje monkova i ostalih range klasa, koristi 1hander+shield). Ono što warriora čini dodatno opasnim je udaljenost/range njegovih napada koji je ogroman).

    Magician
    Nemam nekih posebnih informacija o ovoj klasi pošto je nisam igrao puno. Na početku je klasa stvarno lagana za lvlanje (neprijatelj vas neće ni okrznut, čak ni boss) pošto imate range normal attack. Battle mage je čisti dps (tako bar kažu xD). Monk je stvarno čudan za levlanje pošto xp dobijete kada napadate monstere (ukoliko ste čisti healer kao monk možete si zamislit kako će levlanje napredovat pošto hilanje ne donosi nikakav xp). Ono po čemu je ova klasa posebna je njezin utjecaj u pvp-u (nešto prestrašno). Recimo da imate 10vs10 tučnjavu, monk ima hex spell koji sve neprijatelje pretvori u bezopasne žapce na 10 sec te ih onda vaši prijatelji jednostavno unište + instant party heal (nemojte reći da je klasa OP pošto dosta ljudi ne stavlja pointse u aoe hex i hilanje, imate oko 2 aktivna monka na 200 ljudi). Po meni najbolja timska klasa.

    Archer
    Jednostavno OP(overpowered) klasa. Ima ih mali miljon u igri. Imaju spell koji vas baci u zrak i onda vas gađaju dok vi letite u zraku i dok padate (ode 70% hpa ako su stvarno dobri). Problem je opet taj što ih ima stvarno "puno". Kad napokon padnete natrag drugi vas digne u zrak =_=
    Pathfinder je čisti ranger (koristi luk i strijelu, postavlja zamke, koristi vjetar i takve stvari, čisti šumski frajer) dok je Arbalist najjednostavnije rečeno luđak za tehnologijom i vosjkom pošto su mu spellovi postavljanje topova, pucanje iz mitraljeza koji je ogroman, bacanje granata (koristi samostrijel).

    Thief
    Jako zanimljiva klasa. Ima manji range od warriora stoga je teže u početku igrat s njim. Klasa se bazira na čistom burstu.Jester je AOE dpser, jednom kad vas uhvati više vas ne pušta iz range-a te je najbolja klasa za brzo levlanje (klasa je "užasno" popularna). Assassin je na drugu stranu težak za igrat u početku ali kada se dobije zadnja podklasa mislim da ga nitko neće moći zaustaviti pošto ima teleport, knockdown, stun i najveći burst u igri (ne bih klasu nazvao OP pošto se ljudi stvarno namuče sa levlanjem).

    Stvarno ne znam što da više napišem, ukoliko netko ima pitanja slobno pošaljite poruku. Nemojte reći da vas ovakav tip igre ne zanima (nije ni mene zanimao dok nisam ovo probao), probajte igru ili nemojte odgovarat.


    Klase

    WarriorS( KnightS/ GladiatorS)
    Code:
    Warriors have spent years honing their strength and swordsmanship skills, turning them into exceptional fighters. Gifted with extraordinary offensive and defensive melee skills, they are the ideal vanguard of any battle group. As a Warrior progresses through Dragonica, they will be faced with the choice of becoming a skillful Knight or punishing Gladiator.
    
    Knight
    Knights gain their advantage through their skillfull training and well rounded defensive abilities. A Knight's use and understanding of their training allows them to take more damage than anyone else on the battlefield whilst dishing out a range of punishing attacks on their foes. Upon reaching level 40 a Knight is promoted to a Paladin.
    
    Gladiator
    Gladiators are pure brutes on the battle field. Trained on the premise that strength overcomes all, they have endured hours of torturous physical training to reach the level they are at. Gladiators are renowned for their ability to take inordinate amounts of damage whilst dealing out huge amounts in return. Gladiators can wield double handed weapons and are promoted to Myrmidons upon reaching level 40.
    MagicianS( MonkS/ BattlemageS)
    Code:
    Magicians grew up with an increased understanding of the world. After spending years in Magic Towers studying the laws and principles of magic, they emerge as trained sorcerers. Their powerful magical abilities more than compensate for their lack of strength. As Magicians progress, they have the choice of evolving into healing Monks or offensive Battlemages.
    
    Monk
    Monks have gained a whole new level of knowledge by combining what they’ve learned from their studies with what they have learned from the battlefield. In pursuit of a higher understanding, Monks participate in more battles to develop their sorcery skills. As the only class with resurrection and healing abilities, they are a highly valued member of any party. Monks evolve to Priests upon reaching level 40.
    
    Battlemage
    The Battlemage is a unique magician in that he or she has focused their career on the combat effectiveness of magic. The Battlemage lacks in physical strength when compared to other combat focused classes but more then makes up for it through their wide ranging magical attacks. Upon reaching level 40 a Battlemage can be promoted to a Warmage.
    ArcherS( PathfinderS/ ArbalistS)
    Code:
    Archers are the masters of the bow and arrow, one of the greatest weapons of all time. Their ranged attacks can prove deadly in long-range battles, but they can also hold their own at close quarters. As Archers progress, they have the choice to hone their skills with traditional weapons as a Pathfinder or to use explosive modern weapons as an Arbalist.
    
    Pathfinder
    Pathfinders have remained true to their Archer roots as their primary weapon remains the Longbow. The dedication shown to the use of the Longbow has proven invaluable as Pathfinders combine a range of skills to ensure they are amongst the best ranged attackers in the land. Pathfinders can evolve to Rangers upon reaching level 40.
    
    Arbalist
    Arbalists are amongst the most adaptable fighters in the land of Dragatoka due to their ability to traverse any terrain at high speed. They are equipped with a lethal crossbow for high speed, ranged attacks and a multitude of modern weaponry from grenades, missile launchers and machine guns. Arbalists evolve to Grenadiers upon reaching level 40.
    ThiefS( JesterS/ AssassinS)
    Code:
    Thieves are masters of stealth and shadow. They are close range fighters who use their agility and dodging abilities to attack their prey and retreat. Sneaky fighters, they are rumoured to have never fought a straight battle with their set of blades. As Thieves evolve, they have the choice to become an over-the-top Jester or an elusive Assassin.
    
    Jester
    Jesters are larger than life personalities with a wicked sense of humour who have evolved above their status of simple Thieves. Jesters rely on their claws as their primary weapon for pinpoint attacks but are renowned for using their ingenious to develop a whole host of creative attacks. Jesters evolve to Harlequins upon reaching level 40.
    
    Assassin
    Assassins are geniuses of infiltration and stealth. Masters of close combat, they inflict quick and successive damage to enemies using a combination of their speed and the lethality of their primary weapon, the Katar. Assassins have a preference for using a range of poisons on their foes, eliminating large numbers enemies effortlessly. Upon reaching level 40, Assassins can be promoted to Ninjas.
    System Requirements
    Code:
    S                                   Minimum                               Recommended
    Operating System                 Windows 2000                          Windows XP or later
    Processor                          1.0 GHz                              2.4 GHz or higher
    RAM                                512 MB                               512 MB or higher
    VGA                          64MB graphics card                  128MB graphics card or higher
    EU verziju hosta gPotato: Dragonica Online

    Client Download

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    2.168

    Re: Dragonica Online

    Al si je nahvalio,ali mene nikako ne privlače ovi anime mmorpg-ovi.

  3. #3
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Dragonica Online

    Vrlo lijepo formiran post Mystery In Space.
    I da, igram igru, trenutno sam lv8.

    Ono, što da kažem!?
    To je to, igra koja ima sve, konstantnu podršku od GMa, razvijen sistem borbe(jest da je jijevo/desno aka. 2D, no igra tako rula)

    Oh da, igram s warriorom, nick Jiocherry
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  4. #4
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Dragonica Online

    Mystery, kad si je toliko nahvalio, a još te i Cherry podržava, skidam igru
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  5. #5
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Dragonica Online

    Igram assassina (Shahra, female naravno ) i levlanje je katastrofalno teško s tom klasom
    Sad sam stao na 10 lvlu i čekam Cherriya

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Dragonica Online

    eo i ja skinuo igru bas me zanima kakva je

    vidimo se ingame ako bude dobra nick: Alkaram ili Nakitu
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  7. #7
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Dragonica Online

    E da, ja sam napravio warriora. Nick mi je Kacot
    Btw malo mi je glupo što nisu stavili odabir rezolucije
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  8. #8
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    364

    Re: Dragonica Online

    a baze od igre.
    Potpis?
    Nema ga, navodno mi je prevelik pa ne stane.

  9. #9
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Dragonica Online

    Ma rezoluciju možeš promjenit u igri ne na početku na početnom screenu xD

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Dragonica Online

    zanimljiva igra al pre brzo mi je dosadila nakon 30min igranja
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragonica Online

    ček ti se zafrkavaš ili?

    a baš sam se ponado da ću imat koji mmo za igrat osim WARa kojeg mi je več blago pun qrc..

  12. #12
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Dragonica Online

    Ma kad si solo dosadi igra stvarno brzo, ipak ti je ovo mmo koji jednostavno ne funkcionira bez partija. Gle, imaš Cherrija i mene, TS i neće nam biti dosadno (ono što mi je savršeno je to da u početku doslovno spašavaš crvenkapicu ).

    @Rang€r: skini i probaj jer nemaš što izgubit. Kako to da ti je već pun kurac War-a (ja znam da sam ja odusto zbog laga/crasha i nedostatka stvari koje bi trebao radit na 40 ranku pa me zanima što je bio razlog kod tebe)?

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    (¯`·._.·-.R.I.J.E.K.A.-·._.·´¯)
    Postova
    2.180

    Re: Dragonica Online

    vjeruj mi svaka je igra dobra kad nas je vise i kad se igra u partiju
    nego ugl. vrijedi isprobat nikad neznas dali ce ti se svidjet ili ne

    btw. sad ispada da sam ja napravio onu temu najbolji mmo
    A for Anonymous
    "February, bitcheeees!!"
    http://www.index.hr/like/clanak/glup...na/601948.aspx

  14. #14
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: Dragonica Online

    Da, stvarno, ne kužim di je nestao prvi post od lika koji je reklamirao neku browser igru
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  15. #15
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragonica Online

    ma sa WARom je sve oke, samo što je katkad tolko naporan, a kak tek popizdim kad destro ima duplo više od nas onda nam dođu u fort i ne uspiju ni inner door razvalit onda čekamo 1h..... evo danas je baš bio ljep dan u WARu, očistili smo cjeli order side t4 zona, reik se locka za koju minutu.. opet čekanje, sva sreća pa postoji ovaj forum

    oke skinut ću kad istekne sub, još ću reč i frendovima da skinu, imo sam jednog koji je htjeo WAR igrat, al kad bi išo skinut WAR stalo bi mu uvjek na 22% negdje, onda ode u algoritam, nemaju WAR, pa zapije te pare koje je imo.....

  16. #16
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Dragonica Online

    Jao, igra je tako super.
    Jedino što mi ide na živce su komboi, sređeni su loše : (

    Ingame nick Jiocherry
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  17. #17
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Dragonica Online

    Kako su sređeni loše? Možeš ih sve ulančit i svaki je za drugačiju situaciju. Meni su ok 0.0

  18. #18
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Dragonica Online

    Trenutno lv18, super mi je igra.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  19. #19
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragonica Online

    evo ja i stryder skidamo :>

    ja ču archera>pathfinder>ranger ))

    drago mi je što za razliku od WARa ovdje su rangeri imba ko što bi i trebali bit D

  20. #20
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Dragonica Online

    Ranger, da.... Ta klasa je razlog zašto sam zbrisao svoje likove.Normal hit im radi recimo 600-800 dok kod Assassina radi 200tinjak, combo od rangera radi oko 1200+ dok assassinov radi 600 max. Archeri imaju range dok assassin ima manji range od thiefa a thief doslovno nema range (uspoređeno više likova na istom lvlu i razlika je preogromna, još jedna igra koja favorizira range klase bleh a taman se ponado da će bit jebeno). I da, archer je doslovno "no brain" klasa kod koje ćeš dobit svaku klasu samo sa normal attackom bez da koristiš skillove. Ovak, igraš warhammer, archer klasa ti je ovdje isto što i sorc/bw u waru. 2 puta se brže levlaju i 10 puta jednostavnije u pvpu + puno jače.

  21. #21
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragonica Online

    bleh... nigdje neznaju balansirat jebenu igru il jednostavno ne žele... to katkad fakat ide na qrc, više ni u doti nema nekog balansa, jedine balansirane igre su sad sc i wc3 izgleda...

    bah nvm, igra izgleda štosno, na kojem vi serveru igrate(il je sam jedan)?

  22. #22
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Dragonica Online

    Jedan je trenutno (Fenir). Ma gle, 90% ljudi su archeri i sad su svi počeli wajnat kak su assassini i jesteri(thief klasa) užasno jaki, tj. ne mogu ih 1shotat nego moraju čak 2 puta pucat....I naravno kada toliki broj ljudi cmizdri assassini i jesteri će ubrzo pobrat nerf te će sa najgore klase pasti na "err, ne znam, ti nadopuni"

  23. #23
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragonica Online

    ma svejedno prvo ću zarollat rangera iz gušta, onda ću sigurno onog healera, monk il kak se več zove.. sad idem igrat

    P.S. rego se prije 10 min još nema jebenog vertification maila..

  24. #24
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Dragonica Online

    Danas server trpi nekakav lag, nije tako velik, no opet.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  25. #25
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Dragonica Online

    Meni ništa ne laga

    Izgleda da je gPotato najbolji host trenutno pošto američka i azijska verzija imaju 15sec lag sa 4 puta manjom populacijom.

    Trenutno je u pokretu situacija vraćanja zbrisanih likova (nadam se da će povjerovat u moju laž xD)

  26. #26
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Dragonica Online

    Ahahaha, nemoj kakit, pokušat ćeš vratit lika? : D
    Ajd, drago mi je.

    Mal mi dosadno bez tebe :' (
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  27. #27
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Dragonica Online

    Evo, istražuju moj prijavljeni bug zbog kojeg mi je nestao lik

    Nije bitno, ak ne dobijem lika nazad opet ću ga dić (monk ili assassin, nažicat ću rangera da igra sa mnom ili tebe Cherry ).

    Btw, blokirat će sve IP-e 18-tog izvan europe što je malo retardirano po meni ali ajde. Sad mi je otpalo 80% frendova koji su htjeli igrat -.-

  28. #28
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Dragonica Online

    Ma dobro daj, meni je uredu taj IP block.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Dragonica Online

    ma evo ja sam sad s jednim frendom malo igro, onaj je malo glumpav, zaigro je archera jedva smo rješili vagabonda, a kad je trebo ič sam na njeg odusto je od igre xDD

    trenutno sam lvl11, i na zadnjem stageu da rješim onog isusa... vegasa, s archerom je sjebano na posove jer ih nemreš u zrak dič, al skužio sam kak trebo kod vegasa jebenog, uspio sam na lv10 pobjedit njega na lv11, bez potova, bez smrti, sam samcat, samo treba skakat ko majmun, imat puno strpljenja, harrasat i polako če mu helt past

    P.S. ingame nick:mislim da je rrangerr al nisam siguran xD
    jel vi igrate igru sa full screen il onak windowized?
    sjebano je što nema većih reza, tak da onda malo bude smuljano na full screen a i ak je windowized moš vidit kad ti neko šalje poruke na xf/msn..

  30. #30
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    t(-.-t)
    Postova
    957

    Re: Dragonica Online

    Full screen. Nego, vi imate problema sa archerima....prvi put za sve, neh? Nemoj ni slučajno igrat thiefa onda....

Slične teme

  1. MU Online
    By v4MP1r3 in forum MMOG
    Odgovora: 34
    Posljednji post: 19-12-2008, 13:47
  2. Online FPS
    By Wolfwrath in forum Online gaming & living
    Odgovora: 42
    Posljednji post: 21-03-2007, 17:04

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •