Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Edge of Twilight

  1. #1

    Edge of Twilight

    Još jedna dobra vijest što se mene tiče jer nam dolazi novi steampunkSnaslov - Edge of Twilight. Da ne duljim, i jer previše ni ne znam za sada, citirati ću sa Wiki i reći kako jedva čekam ovu igru ako zbog ničeg drugog onda zbog samog settinga koji se čini kao spoj steampunka i fantasya sa dodatkom Day i Night varijante glavnog lika. Smexy. Dobra catch phrase: One little slip of your knife, and a lifetime of pain can just drain away.

    The story of the Edge of Twilight is about a fantasy world after the Rift, an occurrence that split the world into two separate realms of Day and Night. In this post-apocalyptic world the player takes on the role of Lex, a bounty hunter. He gets caught in the clash between two civilizations, the Atherns and the Lithern. In a battle over a vast energy source, the Lithern became imprisoned and even the victims of genocide at the hands of the Atherns. Presumably, no Lithern survived. Lex is the sole surviving halfbreed in the world, which gives him the unique ability to travel between the Day and Night realms. This ability will become the world's only chance to avoid falling into darkness forever.
    SLUŽBENA STRANICA
    Someone Special Trailer


  2. #2
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Edge of Twilight

    Setting je kul, spaljeno izgleda - ne bi smjelo fejlat...

  3. #3

    Re: Edge of Twilight

    Gief.Steampunk.Nau!
    Kladil bi se da sam negde već videl gameplay od ove igre...

    Jedino me malo muči ova WoW-like grafika. Nije da patim na grafiku ali kad vidim takvu grafiku baš mi nije toplo oko srca...
    CLICK OR DIE!
    Sharing is caring!

  4. #4

    Re: Edge of Twilight

    Ja neću ništa očekivati... tako sam mislio i za Damnation pa se nije baš proslavila igra.

  5. #5
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: Edge of Twilight

    Meni je Damnation sasvim ok igra, dobro ajde rastura je Max Payne 2(kojeg igram paralelno s njom) koji je od nje stariji dobrih 5 godina, ali za potrošit vrijeme i uživat u solidnoj Steam punk atmosferi je sasvim ok...
    Nego ova me igra malo podsjeća na Elveon koji nikad nije izašao, što li e uopce s njim dogodilo?
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Edge of Twilight

    Ovaj trailer je bio čudesan

    Ova igra mora doć na PC. MORA.

    "One little slip of your knife...and a lifetime of pain can just drain away."

  7. #7
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Edge of Twilight

    Ovo bi moglo biti odlično
    = Citat = Izvorno postao Wishmaster
    Jedino me malo muči ova WoW-like grafika. Nije da patim na grafiku ali kad vidim takvu grafiku baš mi nije toplo oko srca...
    Grafika me nekako podsjeća na Rise of the Argonauts

  8. #8

    Re: Edge of Twilight

    Piše pod "GAME INFO" da dolazi na X360 PS3 i, guess what, PC. Ovo mi se čini kao odlična igra.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  9. #9
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Edge of Twilight

    Steampunk i fantasy combined... vrlo zanimljivo i zasigurno cu ga odigrat jer dosta kulno izgleda, ali mi se cini vise kao tabavina nego rpg... sto je to ustvari?
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum mravojed20's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Postova
    3.755

    Re: Edge of Twilight

    Akcijska avantura iz 3. lica. I vidim piše pod gameinfo da dolazi na PC...JES Vidio sam samo trailere na gametrailers, tamo je pisalo da je samo za konzole.

    Glazba je fantastična u trailerima i na stranici, jedva čekam više informacija o ovome.

  11. #11
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Edge of Twilight

    Brutales! Nakon prejadnog pokusaja sa Devastationom, ovo bi moglo biti jako dobro. Naravno, necu ga niti usporedjivat sa prijespomenutom igrom. Steam punk mi je bas ok, nemamo skoro nikakvih igara tog tipa, osim mozda Silverfall, koji ga se dotice. Totalno je retarded sto u traileru na kraju pise samo za PS3 i XBOX360 a onda u "game info" na official siteu stavi i da dolazi na PC, plus jos dolje na dnu. Nadam se da nece nes smuljat s time. da, sigurno nece
    Osjecam neku tajnovitost, neku posebnu atmosferu u toj igri, fora je ova shema sa glavnim likom, "Day Lex" i "Night Lex", totalno kulno.
    Release date:
    UK / Continental Europe
    25 Sep 2009

    Pa da i to vidimo ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #12

    Re: Edge of Twilight

    Nekoliko novih screenova... tko zna, možda konačno dobijemo i još jednu dobru stempunk igru nakon Arcanuma, ma koliko drugačija pristupom gameplayu bila.
    http://kotaku.com/5357284/scenes-from-t ... t/gallery/

  13. #13
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343

    Re: Edge of Twilight

    Kako me glazba iz trailera neodoljivo podsjeća na Arcanum, premoćno, mislim da će jedna od najboljih stvari kod ove igre biti soundtrack, poslušajte samo Iron Horizon od Mick Gordona(pravi glazbu za igru)
    http://mick-gordon.com/portfolio.html
    Premoćno
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  14. #14
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106

    Re: Edge of Twilight

    Koncept me podsjeća na Soul Reaver.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  15. #15

    Re: Edge of Twilight

    Rad na igri za sada zaustavljen zbog otkaza u kompaniji i sličnih stvari.
    http://kotaku.com/5417578/edge-of-twili ... -fuzzyeyes

Slične teme

  1. Twilight
    By DJ Not Nice in forum MMOG
    Odgovora: 39
    Posljednji post: 31-07-2009, 21:08
  2. Sumrak A.K.A. Twilight
    By MoD in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 20-07-2009, 21:47
  3. The Twilight Saga: New Moon
    By ###DK### in forum Multimedia
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 22-06-2009, 16:43
  4. Twilight party, NiN Tribute
    By v4MP1r3 in forum Multimedia
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 01-10-2006, 22:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •