Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 47

Tema: Terminator 3 i 4 [ FILM ] [ može sadržavati spolier ]

  1. #1
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Ukratko,Terminator serijal je trebao završiti sa drugim dijelom,kada se Arnold spušta u lavu uz onu apokaliptičnu glazbu.Terminator 3 mi je nekako totalno i zakomplicirao radnju i uništio dojam o Johnu Connoru,vođi ljudskog otpora.Ono,u dvojci je mali huligan,snalažljiv,djeluje neustrašivo.U 3 ostavlja dojam nesigurne papčine nesposobne za ništa teže od pitanja "A ŠTA SADA?!" i bježanja.Usput,njegova ženica,Catherine Brewster? Vrlo je brzo prebolila okrutnu smrt svog zaručnika od strane sexy terminatorice,koja ga je vjerojatno masakrirala.

    Četvorku nisam gledao,ali sam čitao sadržaj,i čini mi se da je također totalno smeće,od početka do kraja.Koga zanima,puknite Terminator 4 : Salvation u Google.

    Slažete se samnom?

  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    + serija
    Katastrofa, po čijem sam se pitanju već nekoliko puta izrazio.

    S obzirom da je Cyberdyne uništen, Dyson ubijen, te isto tako svi dokazi o postojanju terminatora uništeni, gotovo je nemoguće da bi am. vlada obnovila projekt iz nule, vrijedan više milijardi am. dolara.
    Dvojka i talionica su kraj serije, a tako je rekao i Cameron. Da je htio, nakon iznimnog uspjeha dvojke je imao neograničena novčana sredstva odraditi terminator 3 na koji je god način želio, a odraslog Connora bi glumio cameo iz dvojke, Michael Edwards.
    http://terminator.wikia.com/wiki/Michael_Edwards

    [/geeky_talk]S

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    I da,nije mi jasno.Zašto Skynet nije poslao Terminatora,poslije neuspjelog ubojstva Sarah,još jednog? Oni silaze sa pokretne trake,sigurno ih ima na tisuće! Ili,još bolje,zašto nije poslao Terminatora još "dalje" u prošlost,da ubije,primjerice,Sarahinu baku? Ili,Kyle-ovog djeda?

    *hvata se za glavu*

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Nastavci su mogli uspjeti ali samo pod uvjetom da ih je režirao James Cameron .Bez njega serijal nema smisla.Igre ne želim ni spominjati.

  5. #5
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Prvo je lako odgovoriti. Pokret otpora je već zauzeo pogon za teleportaciju kako bi poslao Kylea u prošlost. Bolje bi pitanje bilo zašto oni nisu poslali cijeli odred.
    I zašto je u cijelom svijetu samo jedan takav pogon.

    Sarina baka nema takve genetske značajke za budućeg Johna Connora, Saru može roditi i druga baka. Doduše, već malo rastežeš dobro napisanu filozofiju.
    Reese je u široj slici krajnje beznačajan lik, pošto je John mogao poslati bilo kojeg vojnika. Uostalom, Reeseov djed je samo jedna generacijska razlika od Sare.

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Prvo je lako odgovoriti. Pokret otpora je već zauzeo pogon za teleportaciju kako bi poslao Kylea u prošlost. Bolje bi pitanje bilo zašto oni nisu poslali cijeli odred.
    I zašto je u cijelom svijetu samo jedan takav pogon.
    Kyle Reese je rekao u prvom dijelu da su raznijeli pogon nakon što su ga poslali,glupa ideja,zar ne? A kako znaš da je u cijelom svijetu samo jedan takav pogon? Roboti su,u biti,samo ogroman kôd,mogli su napraviti i drugi,ako su već jedan takav pogon napravili.

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Sarina baka nema takve genetske značajke za budućeg Johna Connora, Saru može roditi i druga baka. Doduše, već malo rastežeš dobro napisanu filozofiju.
    Reese je u široj slici krajnje beznačajan lik, pošto je John mogao poslati bilo kojeg vojnika. Uostalom, Reeseov djed je samo jedna generacijska razlika od Sare.
    Ali ni onda John Connor nebi imao takve genetske značajke,jer što ako je ta Sara_v2.0 plašljivo malo derište? Koje će se ubiti nakon što sazna da ju neki luđak želi ubiti? Ili,koja će ubiti Reese-a,nakon što joj kaže da je poslan iz budućnosti da ju zaštiti?

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Eh,da.Kad smo već tako duboko ušli u raspravu,i što ako se sad ubije Sarah? Oni su iz budućnosti,već je John Connor tamo,i u najmanju ruku,otpor zna kako uništiti robote.Recimo,ubiju ga,što to znači? Hoće li John Connor jednostavno,uz PIK! nestati usred ispijanja kavice sa Catherine,ostavljajući samo praznu odjeću i pušku za sobom?

  8. #8

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Vremenski paradoks? Trebalo bi se jednostavno dogoditi kao da nikada nije ni postojao nakon tog dana kad umre i budućnost bi se trebala promijeniti da se prilagodi toj činjenici. Mislim da ne bi samo nestao jer je samim svojim postojanjem utjecao na svijet i ljude oko sebe, promjene do kojih ne bi ni došlo ukoliko on nije ni bio tamo.

  9. #9
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Terminator serija je fail, Terminator 3 isto nije dobro prosao ali pak Terminator Salvation je odlicno uklopljen i ne shvacam zas ti nevalja, iako ga nisi gledo kazes da je fail.... elaboriraj.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Pročitao sam sadržaj,i obrati na moj izbor riječi u prvom postu.Čini mi seSda je totalno smeće.Naravno,možda sam u krivu,a konačnu sud ću naravno donijeti nakon što odgledam film.

  11. #11
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    meni se ovaj novi terminator cini samo bevezno iskoristavanje serijala uz brdo specijalnih efekata te eksplozija bez price i duse. Doduse, kao i Kaciga, samo nagađam posto jos nisam gledao film, ali imam taj feeling.
    Glede starijih nastavaka, trojku se nije trebalo snimati, puno je losija od jedinice i dvojke i po meni je potpuno neusporediva s kvalitetom prva 2 dijela.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  12. #12
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    meni se ovaj novi terminator cini samo bevezno iskoristavanje serijala uz brdo specijalnih efekata te eksplozija bez price i duse. Doduse, kao i Kaciga, samo nagađam posto jos nisam gledao film, ali imam taj feeling.
    Glede starijih nastavaka, trojku se nije trebalo snimati, puno je losija od jedinice i dvojke i po meni je potpuno neusporediva s kvalitetom prva 2 dijela.
    I ja sam imao taj feeling ali drukcije se ispostavilo, ocekivao sam retajan terminator s specijalnim efektima ali dobio sam odlican pogled u buducnost gdje je skynet zavladao, odlicnu glumu,itd... da se citiram:

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Terminator Salvation



    Evo bas sada sam se vratio iz kina, mislio sam da ce film biti obicno sranje bez ikakve price posto nema Arnija i da ce suckati gadno jer je ipak to buducnost u kojoj se ne bore protiv jednog terminatora, vec tisuce njih.

    Oh kako sam se gadno prevario, film je bio odlican, cista uzivancija. Nisam ocekivao da ce tako dobro docarati buducnost u kojoj je Skynet zavladao, te da ce se ostatak price tako dobro uklapati u cijeli Terminator serijal. Jednostavno je fantasticna prica koja je bila zanimljiva i cista uzivancija, specijalni efekti su bili izvaredni te nije bilo nijedan dosadan trenutak. Nevjerojatno kako su uspjeli to tako odlicno docarati u uklopiti, s obzirom da smo u prethodnim serijalima samo znali za par vrsta terminatora tj. T-800 koji je najpoznatiji, jer je ipak glavni lik u filmovima. I ovaj put se sve motalo oko njega, iako je bio jedan koji zapravo nije imenovan ni jednim imenom i jedan je od glavnih likova, u stvari pa to ni nije terminator... ma nije bitno vidit ce te. Postoji dosta velika kolicina svakavih terminatora koji su odlicno dizajnirani i uklopljeni. Vojnici, skrivalista, baze, vozila, Skynet... fenomenalno izgleda, odlicna je rezija bila, glumci su bili odlicni te Christian Bale odlicno odglumio ulogu kao Johnn Connor, cak su pazili i na najsitnije detalje, ako se sjecate u prethodnim Terminatorima uvijek je na pocetku bio isjecak iz buducnosti, te smo vidili Johnna Connora, glavnog od Ressistance, imao je karakteristicne oziljke kod oka, te ce te u Salvationu vidjeti kako ih je dobio.

    Iako nije dosao Arni i rekao jednu od najpoznatijih filmskih recenica: "I'll be back" netko ju je izgovorio i tko drugi nego Johnn Connor. Ima i jos jedna ogromna stvar koja se moze reci da je spoiler, ali bas i nije pa ko zeli neka procita, zapravo spoiler je ( ima jedna vrlo kulna scena u kojoj se johnn bori s kim drugim nego arnoldom švarcnejgerom aka t-800S).


    Odusevljen sam ovim filmom te smatram da je posten nastavak Terminator serijala koji je bio djelomicno pokvaren trecim djelom, ovo je sada ispravljeno te s obzirom da sam ja veliki Terminator fan duboko preporucam svima da pogledaju ovo cudo od filma!

    OCJENA:S /100
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  13. #13
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Ma svi pljuju po rekla kazala sistemu, to mi je pre jadno. Što je najgore, slušaš kako netko pljuje po filmu, napuni ti mozak glupostima i od tog trenutka ideš gledati film koji si već prethodno osudio na propast. Čak i da ti je film fenomenalan, tvrditi ćeš da je govno pošto si negativno uopće ušao u taj film. Isto se dešava sa Vistom, ljudi pljuju, ti upijaš pljuvanje, probaš i ne daš sustavu šansu zato što ti je mozak prepun gluposti i ne vidiš dalje od tih prozirnih i besmislenih laži što se o njemu šire.


    U ostalom, Terminator Spasenje je JEDINCA u NOVOJ TRILOGIJI. Moraš ući u film kao da prethodna trilogija nije niti postajala, a ne kao da je riječ o Terminatoru 4. Potpuno novi svijet, potpuno nove okolnosti, potpuno nova priča, potpuno novi film...


    Ovo je kao da kažete kako je Batman Begins govno pošto je prije njega bilo "24 nastavka", pa ovaj sada bode u oko pošto ide iznova i nema veze sa onim Batmanom kojega ste pratili godinama. Glupirate se

  14. #14
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Covjek je dobro rekao, vidjeti cete kada pogledate film, jednostavno fenomenalno napravljeno, vjerojatno jedan od najboljih filmova ove godine.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  15. #15
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    nisam ja pljuvao, samo sam nagađao prema dosadasnjim dostupnim materjalima. Fala bogu ako je film odlican, nitko sretniji od mene. Al ono, moram biti malo skeptican, dosta sam veliki fan starog serijala s Arniem i uvik mi se lakse ugodno iznenadit, nego razocarat
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  16. #16
    Guest

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ma svi pljuju po rekla kazala sistemu, to mi je pre jadno. Što je najgore, slušaš kako netko pljuje po filmu, napuni ti mozak glupostima i od tog trenutka ideš gledati film koji si već prethodno osudio na propast. Čak i da ti je film fenomenalan, tvrditi ćeš da je govno pošto si negativno uopće ušao u taj film. Isto se dešava sa Vistom, ljudi pljuju, ti upijaš pljuvanje, probaš i ne daš sustavu šansu zato što ti je mozak prepun gluposti i ne vidiš dalje od tih prozirnih i besmislenih laži što se o njemu šire.
    Vista i jeste smeće ako se gleda sama krajnja realizacija i poliranje.Ako dodaš tome uskori izlazak sedmice koja bi trebala biti ništa drugo nego nonija i brža vista dade se zaključiti da je vista fail.A to što si se ti sad na nju naviknuo i što ti paše je druga stvar.I normalno da su svi pljuvali po visti kad je na xp-u 99% toga bolje radilo, a izgled si si ionako mogao sam poštelati i staviti vistin skin.Stoga ti to kaj si reko ne drži vodu.Isto tak nisamo bolesni da bumo lagali da vista ne valja.Jer da samo si ti taj Bartuc na ovome svijetu koje se opterečuje o pljuvanju nekog OS-a...ako je tako zapitaj se za svoje zdravlje.


    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    U ostalom, Terminator Spasenje je JEDINCA u NOVOJ TRILOGIJI. Moraš ući u film kao da prethodna trilogija nije niti postajala, a ne kao da je riječ o Terminatoru 4. Potpuno novi svijet, potpuno nove okolnosti, potpuno nova priča, potpuno novi film...
    Možda ne želimo uči u film ko da ne postoje već prve 2 legendarne epizode...jer su nam one bile svetinja...bad ass švarci...i horror efekti su za mene svetinja terminatora....a jedan faker od 60 kila i nekom šacmaricom protiv svih terminatora....yeah...pick mi another joke...

    Baš kao i što neki dan nabavim novi horror petak 13-ti....pošto sam vidio da ljudi lude za njim...a ono kad pogledam...vjerujem da nisam gori horror u životu pogledao....što za mwene nije horror već crna komedija....ali to je tipično američki....kao što je tipično bolje da ima više akcijski elemenata sa pljucama negoli horror elemenata bez pljuca...


    Bahhh

  17. #17
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    Jer da samo si ti taj Bartuc na ovome svijetu koje se opterečuje o pljuvanju nekog OS-a...ako je tako zapitaj se za svoje zdravlje.

    Sve 5, imaš svoje mišljenje, ali zbog ovoga si i dalje Lolek i uvijek ćeš ostati. Kada god ti ne paše neki post, odmah napadaš drito u glavu člana koji ti ne odgovara... Budi normalan i komentiraj post, a ne osobu.

  18. #18
    Guest

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Da jer moraš biti bedast ako napišeš nešto poput:

    "Isto se dešava sa Vistom, ljudi pljuju, ti upijaš pljuvanje, probaš i ne daš sustavu šansu zato što ti je mozak prepun gluposti i ne vidiš dalje od tih prozirnih i besmislenih laži što se o njemu šire."

    Ljudi pljuju s razlogom i zato su u množini...a i sam si sebi dokazao da više vjeruješ drugima nego sam sebi...Dao sam ti primjer za petak trinaesti...koji ameri hvale...a eto meni je jedno od vecih smeca...


    Ak velim da si bedak ili tako nešto u tom kontekstu hocu reci da meni osobno jako glupo razmišljaš...ali to neznači da te pljujem,vrijeđam ili kaj...jer se svima nama dogodi da bedasto i glupo razmišljamo...ili da napravimo bedastu u glupu stvar....a upravo zato jer smo ljudi od krvi i mesa...

    Ako ti misliš da si savršen i da se tebi nesmije apsolutno ništa reci sto nije po tvom misljenju onda jebiga...reci to svima...da znam kako ti odgovarati da se ne osjecas povrijedenim i uvrijedenim.

  19. #19
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Slobodno ti reci što god misliš, ali postoji i kultirniji način za komunikaciju nego odmah krenuti sa nekim kvazi uvredama.


    A ono što si quotao je bio samo primjer punjenja mozgova kod ljudi i kako si ti isti ljudi usade sliku o lošem proizvodu i prije nego su ga sami probali. To se zove moć sugestije, a ti si krivo interpretirao moj post. To nije fikcija, to je činjenica. I sam znaš koliko je ljudi pljuvalo po Visti i prije nego su je vidjeli u živo, sve zato što su pročitali sa nekog lijevog izvora da sustav ne valja. Ako ti ne paše primjer Viste, evo ti aktualan primjer iz HW podforuma, lik pljuje po AMD-u zato što mu je frend rekao kako gore i da je Intel bolji. Imaš brdo takvih primjera gdje ljudi upijaju info iz raznih izvora i stvore si krivo mišljenje unaprijed. Ne možeš nikakve zaključke donjeti prije nego sam isprobaš proizvod, bio to film, hrana, ili bilo što drugo.

  20. #20
    Guest

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    A upravo ti je to primjer ljudske gluposti koju sam spomenuo nešto ranije.Jednostavno trebaš biti glup da tako zaključuješ.Nema druge rijeci a koja bi bila adekvatna za taj opis.



    Istina da nisam ni ja pogledao novog terminatora...no koliko sam o njemu citao znam da ne postoji ikakve šanse da mi ima toliko dobre elemente kao jedinica i dvojka.

    Može biti odličan film kao scenarij nove price...ali da ce se tocno uklapati kao jedinica i dvojka nema nikakve šanse.

    Već sad mogu reći da su mi jedinica i dvojka najbolje...što i jesu...ali to ne znaci da cu pljuvati po cetvorki...jer mi možda bude baš fantastična s tog akcijskog aspekta.

    No tu je i problem...pošto mi je sam Terminator serijal i bio perfektan kao film zbog horror dijelova kojih baš i nema toliko na novom filmu...barem koliko i čujem.Meni na žalost.


    U biti ovaj slučaj me jako podsječa na The Godfathera...kada su se gotovo svi ljudi složili da trojka nemože biti u skladu sa prvim i drugim dijelom.

    No nakom pauze od 2 godine...prvo sam pogledao trojku...koja mi je u tom trenu bila film filmova...što opet dovoljno govori o ljudskoj psihi.

  21. #21
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    A upravo ti je to primjer ljudske gluposti koju sam spomenuo nešto ranije.Jednostavno trebaš biti glup da tako zaključuješ.Nema druge rijeci a koja bi bila adekvatna za taj opis.
    E pa u tome i je fora, ljudi zaključuju pre rano. Baš sam sada odigrao igru Assassin's Creed i fino je Al Mualim to rekao:

    "Information learned is more valuable then information given". Moraš prvo pogledati film prije nego doneseš finalnu presudu da li valja ili ne.


    I kažeš da će ti se možda i svidjeti sa akcijskog aspekta, u tome i je bit. Zato sam i rekao da se film gleda kao potpuno nova trilogija, kao da prva trilogija niti ne postoji. Veže ih isti naslov i tematika, ali to su 2 odvojena svijeta i tako ih treba i doživjeti. Glupo je propustiti potencijalno odličan akcijski SF film samo zato što ti je Arnold bio cool u prva 2 nastavka.



  22. #22
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Albonian Asylum
    Postova
    8.050

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Ma svi pljuju po rekla kazala sistemu, to mi je pre jadno. Što je najgore, slušaš kako netko pljuje po filmu, napuni ti mozak glupostima i od tog trenutka ideš gledati film koji si već prethodno osudio na propast. Čak i da ti je film fenomenalan, tvrditi ćeš da je govno pošto si negativno uopće ušao u taj film. Isto se dešava sa Vistom, ljudi pljuju, ti upijaš pljuvanje, probaš i ne daš sustavu šansu zato što ti je mozak prepun gluposti i ne vidiš dalje od tih prozirnih i besmislenih laži što se o njemu šire.


    U ostalom, Terminator Spasenje je JEDINCA u NOVOJ TRILOGIJI. Moraš ući u film kao da prethodna trilogija nije niti postajala, a ne kao da je riječ o Terminatoru 4. Potpuno novi svijet, potpuno nove okolnosti, potpuno nova priča, potpuno novi film...


    Ovo je kao da kažete kako je Batman Begins govno pošto je prije njega bilo "24 nastavka", pa ovaj sada bode u oko pošto ide iznova i nema veze sa onim Batmanom kojega ste pratili godinama. Glupirate se
    čuj, kod mene je obrnuto
    sve šta više očekujem film i slušam o njemu kako je dobar, čitam sve recenzije o njemu koje ga hvale, onda previše očekujem od filma te na kraju ispada slabiji i ne ostavi tako odličan efekt na meni ( Vitez Tame, ok film je stvarno odličan ali nije toliko izvanredno dobar ), a u slučaju kad netko pljuva po njemu, onda se nakon filma poprilično ugodno iznenadim.

    Što se tiče terminatora, meni je trojka stvarno bila ok. Moglo je puno bolje, ali bio je to solidna akcija za pustit mozak na pašu. Isto to očekujem i od salvationa. ne vidim iz kojeg bi razloga uspoređivao zadnja dva terminatora sa prva dva terminator filma kad je razlika dan i noć, pogotovo u tome šta nema camerona. jebeš švarcenegera, o Cameronu je ovisila priča.

  23. #23
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    = Citat = Izvorno postao amd freak
    A upravo ti je to primjer ljudske gluposti koju sam spomenuo nešto ranije.Jednostavno trebaš biti glup da tako zaključuješ.Nema druge rijeci a koja bi bila adekvatna za taj opis.



    Istina da nisam ni ja pogledao novog terminatora...no koliko sam o njemu citao znam da ne postoji ikakve šanse da mi ima toliko dobre elemente kao jedinica i dvojka.

    Može biti odličan film kao scenarij nove price...ali da ce se tocno uklapati kao jedinica i dvojka nema nikakve šanse.

    Već sad mogu reći da su mi jedinica i dvojka najbolje...što i jesu...ali to ne znaci da cu pljuvati po cetvorki...jer mi možda bude baš fantastična s tog akcijskog aspekta.

    No tu je i problem...pošto mi je sam Terminator serijal i bio perfektan kao film zbog horror dijelova kojih baš i nema toliko na novom filmu...barem koliko i čujem.Meni na žalost.


    U biti ovaj slučaj me jako podsječa na The Godfathera...kada su se gotovo svi ljudi složili da trojka nemože biti u skladu sa prvim i drugim dijelom.

    No nakom pauze od 2 godine...prvo sam pogledao trojku...koja mi je u tom trenu bila film filmova...što opet dovoljno govori o ljudskoj psihi.
    Ja ne shvacam sta ti ocekujes od filma, nakon neuspjelog pokusaja da nastave s Terminator 3 taj dio fransize je umro.
    Sada se nastavlja nakon sta je Skynet zauzeo, te ne shvacam sto bis ti da u filmu naprave, iako ga nisi gledao vec predpostavljas i vjerujes da je fail, molio bih te da vise ne postas u ovu temu dok film ne pogledas, jer dotada se nema sta raspravljati. Svi znamo da je Terminator 3 fail, ali da je Terminator Salvation los nije istina.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  24. #24
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Teminator Salvation je tebi dobar... Malo se smiri rista nisi ti sveti spasitelj (hintač) terminatora, njega se ne može spasiti. :{(

  25. #25
    Guest

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    = Citat = Izvorno postao amd freak
    A upravo ti je to primjer ljudske gluposti koju sam spomenuo nešto ranije.Jednostavno trebaš biti glup da tako zaključuješ.Nema druge rijeci a koja bi bila adekvatna za taj opis.



    Istina da nisam ni ja pogledao novog terminatora...no koliko sam o njemu citao znam da ne postoji ikakve šanse da mi ima toliko dobre elemente kao jedinica i dvojka.

    Može biti odličan film kao scenarij nove price...ali da ce se tocno uklapati kao jedinica i dvojka nema nikakve šanse.

    Već sad mogu reći da su mi jedinica i dvojka najbolje...što i jesu...ali to ne znaci da cu pljuvati po cetvorki...jer mi možda bude baš fantastična s tog akcijskog aspekta.

    No tu je i problem...pošto mi je sam Terminator serijal i bio perfektan kao film zbog horror dijelova kojih baš i nema toliko na novom filmu...barem koliko i čujem.Meni na žalost.


    U biti ovaj slučaj me jako podsječa na The Godfathera...kada su se gotovo svi ljudi složili da trojka nemože biti u skladu sa prvim i drugim dijelom.

    No nakom pauze od 2 godine...prvo sam pogledao trojku...koja mi je u tom trenu bila film filmova...što opet dovoljno govori o ljudskoj psihi.
    Ja ne shvacam sta ti ocekujes od filma, nakon neuspjelog pokusaja da nastave s Terminator 3 taj dio fransize je umro.
    Sada se nastavlja nakon sta je Skynet zauzeo, te ne shvacam sto bis ti da u filmu naprave, iako ga nisi gledao vec predpostavljas i vjerujes da je fail, molio bih te da vise ne postas u ovu temu dok film ne pogledas, jer dotada se nema sta raspravljati. Svi znamo da je Terminator 3 fail, ali da je Terminator Salvation los nije istina.

    Tvoje mišljenje je da je tebi dobar,točnije odličan.

    Moje mišljenje je također isto kao tvoje ako gledamo akcijske aspekte.Ali moje mišljenje je također i da sa aspekta horrora nije ni blizu jedinice i dvojke.Barem to mogu zaključiti po samoj prici a tako i isječcima iz filma kojih barem ima dovoljno.

  26. #26
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Cek... jedinica i dvojeka je imala horor aspekta... horor? Ti ocito nisi gledao isti film
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  27. #27
    Guest

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    horror aspekti odnosno dijelovi su jedno a horror film je drugo...

    Da sama glazba i scene podsjecaju na horror....nitko niti nije spomenuo da je film horror sam po sebi.

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    364

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    sadrži neke dijelove horora ali sam po sebi to i nije neki horor.
    Potpis?
    Nema ga, navodno mi je prevelik pa ne stane.

  29. #29
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Mene nista nije asociralo na horor....
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  30. #30
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Terminator 3 i 4 [ FILM ]S[ može sadržavati spolier ]

    Tebi pomisao na to da te juri nezaustavljivi stroj koji je složen da te ubije nije dovoljno užasavajuća da film poprimi horor elemente?

Slične teme

  1. Terminator konzola
    By DelPiero in forum Oldies But Goldies
    Odgovora: 26
    Posljednji post: 22-05-2012, 09:24
  2. Terminator Salvation
    By ###DK### in forum Multimedia
    Odgovora: 125
    Posljednji post: 20-10-2009, 16:14
  3. Terminator: Salvation
    By mravojed20 in forum Gaming općenito
    Odgovora: 78
    Posljednji post: 03-06-2009, 19:07
  4. Terminator: The Sarah Connor Chronicles
    By Peyo in forum Multimedia
    Odgovora: 126
    Posljednji post: 06-01-2009, 20:49
  5. Terminator 4
    By bady in forum Multimedia
    Odgovora: 20
    Posljednji post: 03-06-2007, 11:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •