Stranica 49 od 52 PrvaPrva ... 394748495051 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.441 do 1.470 od 1556

Tema: Battlefield: Bad Company 2

  1. #1441
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    = Citat = Izvorno postao Doggy
    za kaj ti treba savjet? ak si tek pocel, znaci da nemas sva oruzja, pa idi redom, dok otkljcas sljedece, predji na njega... ump i pp2000 bez red dot-a il acog-a zaboravi, jer imaju ciljnik manji od su.ka... meni je prva platina bila na aks74u, al nije ni xm8c los... na velikim otvorenim mapama za vozila uzmi at4, mozes ljepo skrenut raketu ak mislis da bus fulal... u obrani obavezno s vremena na vrijeme postavi mine (moze ih biti max 6 koje ti postavis ak se ne varam i stoje tak dugo dok ih neko ne unisti), jer se jos uvjek zna naci ekipa s c4 i quadom... za mape s helicima, ak vec niko nema, uzmi si ti tracer i rpg i cg i skidaj helice, ovisi o pilotima, al za neke ti ni netreba tracer... ak ti je tenk blizu, radje ga osteti s repair tool-om, nego da otkrivas poziciju s rpg-om...
    Još moram samo otključat ump i to je to.
    Ma nikako tenka ubit, treba mu ohoho raketa iako ga trace-am. Scar mi je zasada odličan, dok mi je pp2000 prebrzo pojeo metke pa sam stalno bez metaka jer debili od frendova ne daju ammo boxove.
    Ugl sve u svemu meni teška klasa, svaka čast ko snjome rastura.

  2. #1442
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    = Citat = Izvorno postao xtali
    Fear,moram te obavjestiti da sam uspio nakupit 199 killova..I stime te skinuo s trona
    ajde pobjedi to...nije fotoshopirano,sve je to skill,cak 2 gold stara na jednom gunu sam skupio...a mapa je izgledala ko staljingrad posto je bilo 2000 ticketa

    [imimiđ]

    Nego, trebalo ti je dugo da me pređeš.
    U shall be notified
    Krećem na pohod čim završim DA2
    booyaka



  3. #1443
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    236

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    ANTI INF ENG
    UMP,GRACH,LV,GUSTAV,MAGNUM,WARHEAD
    ili XM8 C,GRACH,X4,GUSTAV,MAGNUM,WARHEAD
    ANTI CAR ENG
    PP2000,GRACH,EX UPGR(za vise raketa),M141,MAGNUM,WARHEAD


    Ajde prihvati poraz Fear

  4. #1444
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Prihvaćanje poraza je prejednostavno
    booyaka



  5. #1445
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    = Citat = Izvorno postao Doggy
    za kaj ti treba savjet? ak si tek pocel, znaci da nemas sva oruzja, pa idi redom, dok otkljcas sljedece, predji na njega... ump i pp2000 bez red dot-a il acog-a zaboravi, jer imaju ciljnik manji od su.ka... meni je prva platina bila na aks74u, al nije ni xm8c los... na velikim otvorenim mapama za vozila uzmi at4, mozes ljepo skrenut raketu ak mislis da bus fulal... u obrani obavezno s vremena na vrijeme postavi mine (moze ih biti max 6 koje ti postavis ak se ne varam i stoje tak dugo dok ih neko ne unisti), jer se jos uvjek zna naci ekipa s c4 i quadom... za mape s helicima, ak vec niko nema, uzmi si ti tracer i rpg i cg i skidaj helice, ovisi o pilotima, al za neke ti ni netreba tracer... ak ti je tenk blizu, radje ga osteti s repair tool-om, nego da otkrivas poziciju s rpg-om...
    Još moram samo otključat ump i to je to.
    Ma nikako tenka ubit, treba mu ohoho raketa iako ga trace-am. Scar mi je zasada odličan, dok mi je pp2000 prebrzo pojeo metke pa sam stalno bez metaka jer debili od frendova ne daju ammo boxove.
    Ugl sve u svemu meni teška klasa, svaka čast ko snjome rastura.

    tenk gadjaj od iza. di mu radis najvise stete... a jacim exploztivima bi mu 3 rakete trebale biti dosta, a tolko ih imas... naravno, ak ga niko ne popravlja s druge strane...

  6. #1446
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    247

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Svasta se moze desiti između te 3 rakete...
    Solo je dosta tesko unistiti tenk,a narocito zato jer ga najcesce voze bas inzinjeri,i cim ga okrznes odma popravljaju.

  7. #1447
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    = Citat = Izvorno postao TheThoR
    Svasta se moze desiti između te 3 rakete...
    Solo je dosta tesko unistiti tenk,a narocito zato jer ga najcesce voze bas inzinjeri,i cim ga okrznes odma popravljaju.
    Da, ja ga i trace-am i sve, ali nitko niš, što je žalosno koliko ljudi i dalje igraju ''cod'' ovdje.

  8. #1448
    Senior Member Small step for mankind Doggy's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    VERY HIGH
    Postova
    2.817

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    onda promjeni server/ekipu s kojom igras... kad se nas 4-8 domacih nadje na istom serveru (na ps3), nema te ekipe koju ne razvalimo...

    i onda jos kvocemo kad neko nekome uzme vehicle destroy, lol

  9. #1449
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Napokon otključao sve od svih klasa, sad mogu igrat kako hoću
    Ugl ima ko preporuku nekog dobrog servera di ima domaće ekipe i da se lijepo igrat?
    Hvala.

  10. #1450
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Imaš malo dobrih servera di je ekipa uigrana, a još manje naših servera.
    Ja gulavnom igram na HC i sniper free serverima, jedan od boljih servera mi je bio =OVER=
    booyaka



  11. #1451
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Jednom sam naletio na BUg-ov server i dobro se zabavio, ali sad ga više nemrem naći.
    Ugl igram neke di su više noob serveri pa mi zato tako i je. svi lete kao da cod igraju, nitko ne arma mcom ili spama na njega granate jedino se ja budala trudim

  12. #1452

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    koliko mi se puta desi....da nako izbusen mecima...trcim i ispred mene je moj medic...i nece da mi baci medic pack...pa ono pucam oko njega nece li se sjetit....nista!!!
    promjenim team...nadem njega..i kad ga ubijem pogodim ga jos 3 puta rpg-om u ono bezivotno tijelo...i lakse mi bude
    SaČuvajte drveĆe....pojedite dabra

  13. #1453
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2010
    Postova
    247

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Ako mi nesto ide na zivce to su onda oni likovi koji kempaju u kuci u nekom usranom kutu a vani po ulicama borbe.
    Imam kiling spree,uletim u kucu da mi se popravi health i doceka me takav pizdun iz najmracnijeg kutka

  14. #1454
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    = Citat = Izvorno postao TheThoR
    Ako mi nesto ide na zivce to su onda oni likovi koji kempaju u kuci u nekom usranom kutu a vani po ulicama borbe.
    Imam kiling spree,uletim u kucu da mi se popravi health i doceka me takav pizdun iz najmracnijeg kutka
    Da, obožavam frajerčine sa saigom jebenom u kutu sobe i ispod njih ammo box. Pičkice.


    = Citat = Izvorno postao DarkOscillator1905
    koliko mi se puta desi....da nako izbusen mecima...trcim i ispred mene je moj medic...i nece da mi baci medic pack...pa ono pucam oko njega nece li se sjetit....nista!!!
    promjenim team...nadem njega..i kad ga ubijem pogodim ga jos 3 puta rpg-om u ono bezivotno tijelo...i lakse mi bude
    This. E klikam liku, letim po njemu, guram se snjim i ne vrijedi, em medic em assault igrači su debilni i jebeni noobovi...čast izuzecima. Pa kao da je teško bacit medikt u pm a dobiješ exp. Svi igraju radi mg36 i radi m60 niš više.
    I jedna stvar koja mi diže tlak na max. Medic sam, letim i oživljavam žrtvujem se, pogodi me zalutali metak. Lik kraj mene assualt čuči i plače. Umjesto da uzme moj medic i oživi me, pa ja dobijem assualt, pa zamjenimo mjesta pa on pogine pa mu vratim njegovo, ne on je retardiran i neće to da napravi. Ne shvaćam ljude koji ne razume da gubimo attack tickete i koje su sebične i bezobzirne pičketine.
    Svu tu stoka treba vratit u cod jer tamo nema taktiziranja nego samo pucanja i kampanja.

  15. #1455

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Filu za presjednika
    sve kako si naveo je istina...i slazem se sa tobom
    SaČuvajte drveĆe....pojedite dabra

  16. #1456
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    = Citat = Izvorno postao DarkOscillator1905
    Filu za presjednika
    sve kako si naveo je istina...i slazem se sa tobom
    Hehe hvala. Ma ono, ja sam isto Cod noob evo priznam, ali barem se trudim, prihvatio sam novi sistem igre, odgledoa hrpu videa, naučio nešto...ali kad gineš da pomogneš, a debil do tebe neće niš e onda stvarno. Ne znam jesam li ja lud no nekad imam osjećaj da sam u praovm ratu. Nabijem sluške na max, ono leti, kuća exploda, ja trčim, oko mene meci...ono predobra igra nemogu doć sebi.

  17. #1457
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    1.073

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Sto se sekiras tolko oko "Igre"? Nadji par ljudi i igraj snjima...

  18. #1458

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    fila a nas sta je brate....
    evo mi konfiguracije:
    core 2 quad 2.5 ghz q8300
    graficka:asus eah5770 cucore 1gb ddr5
    500 gb HDD
    2 gb RAM
    i kad igram bad company i sve na low...ono mi malo stopka..a jebote trebo bi moc igru igrat skoro sve na high da mi nikako ne stopa...znas ti mozda u cemu je prob???
    SaČuvajte drveĆe....pojedite dabra

  19. #1459
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Može biti brdo toga, kolega iz klana je konstantno imao lag na dobroj mašini zato jer mu se hladnjak za proc malo odvojio i temperature su mu porasle.
    booyaka



  20. #1460
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    U kojoj rezi igras? Inace ja jedva igru vrtim na high sa 4870x2 i i7 920 u 1920:1200 rezi bez AA i onih ostalih sranja. Igra je poprilicno zahtjevana u multiju te su jos shebali performanse nakon svakog patcha redovno.

    Trebalo bi radit na medium ali neznam kak igra radi u dx11 koji bi trebao biti jos zahtjevniji ako ju tako igras. Probaj preinstalirat i neke starije drivere. Bio je hotfix tamo negdje 2-3 mjeseca nakon izlaska koji je davao do 30% vise performansi na atijevm grafama, ako ovo halas najvise isplati se skinut ga.

    Inace ja sam odusto igrat ovu igu jer su je totalno shebali sa zadnjim server patchem koji je bio prije nove godine. Skoro svi serveri sa 32 playera lagiraju ako nisu iz hr i hitbox je totalna banana(udes u zaklon pa te ubije metak sa 1-2 sec zakasnjenja). Jednostavno mi vise nije gust igrat i sam se isfrustriram a fali mi jos samo 4 ranka do 50.

    Nadam se da isto sranje nece napravit sa bf3 jer su od vrlo dobre igre (bc2) svojim "fixevima" napravili dubre, jos je najbolje radila u beti samo su trebali noz nerfat.

  21. #1461
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    = Citat = Izvorno postao m0dkayZ
    Sto se sekiras tolko oko "Igre"? Nadji par ljudi i igraj snjima...
    Ok.

    = Citat = Izvorno postao DarkOscillator1905
    fila a nas sta je brate....
    evo mi konfiguracije:
    core 2 quad 2.5 ghz q8300
    graficka:asus eah5770 cucore 1gb ddr5
    500 gb HDD
    2 gb RAM
    i kad igram bad company i sve na low...ono mi malo stopka..a jebote trebo bi moc igru igrat skoro sve na high da mi nikako ne stopa...znas ti mozda u cemu je prob???
    Odi u my docse i tamo u configu stavi dxversion na 9, isključi bloom i još neke opcije. Vidi temperature i drivere najnovije.


    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    U kojoj rezi igras? Inace ja jedva igru vrtim na high sa 4870x2 i i7 920 u 1920:1200 rezi bez AA i onih ostalih sranja. Igra je poprilicno zahtjevana u multiju te su jos shebali performanse nakon svakog patcha redovno.

    Trebalo bi radit na medium ali neznam kak igra radi u dx11 koji bi trebao biti jos zahtjevniji ako ju tako igras. Probaj preinstalirat i neke starije drivere. Bio je hotfix tamo negdje 2-3 mjeseca nakon izlaska koji je davao do 30% vise performansi na atijevm grafama, ako ovo halas najvise isplati se skinut ga.

    Inace ja sam odusto igrat ovu igu jer su je totalno shebali sa zadnjim server patchem koji je bio prije nove godine. Skoro svi serveri sa 32 playera lagiraju ako nisu iz hr i hitbox je totalna banana(udes u zaklon pa te ubije metak sa 1-2 sec zakasnjenja). Jednostavno mi vise nije gust igrat i sam se isfrustriram a fali mi jos samo 4 ranka do 50.

    Nadam se da isto sranje nece napravit sa bf3 jer su od vrlo dobre igre (bc2) svojim "fixevima" napravili dubre, jos je najbolje radila u beti samo su trebali noz nerfat.
    E hitbox je smeće da, zbrišem u kuću i onda umrem nakon 5 sek i tako to, a nije me ubio kroz kuću nego kao prije..itd. A o lagu da ne pričam,nekada nepodnošljivoooo

  22. #1462
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    187

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Cuj kaj da ti velim stari zao mi je samo kaj si propustio strasnu igru jer si je pre kasno uzeo ja sam utuko 300 sati u multy dok mi nije puko film sa zadnjim patchem. Ovo sad kaj je ostalo je tuga i zalost kako je to sve radilo prije nego su oni poceli "popravljat" sve to, naravno bilo je problema uvijek al u ovom stanju je igra neigriva.

  23. #1463
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2007
    Lokacija
    Seattle
    Postova
    1.775

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    ljudi mogli bi se dogovorit za neki termin, pa igrat svi zajedno

    i napisete ovdje svaki svoj nick, da se medusobno dodamo u igri

  24. #1464
    Senior Member Giant leap for forum R@pt0r's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    3.397

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Slažem se, bilo bi dobro.

    Nick: x7ensis
    „I know from the history of my own planet that change is difficult. New ideas are often greeted with skepticism, even fear.
    But sometimes those ideas are accepted, and when they are... progress is made. Eyes are opened.“ -Commander Chakotay

  25. #1465
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    = Citat = Izvorno postao seahawk37
    ljudi mogli bi se dogovorit za neki termin, pa igrat svi zajedno

    i napisete ovdje svaki svoj nick, da se medusobno dodamo u igri
    Moj imaš u potpisu, svakako dodajte pa se nađemo za skvad barem jedan ili dva


    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    Cuj kaj da ti velim stari zao mi je samo kaj si propustio strasnu igru jer si je pre kasno uzeo ja sam utuko 300 sati u multy dok mi nije puko film sa zadnjim patchem. Ovo sad kaj je ostalo je tuga i zalost kako je to sve radilo prije nego su oni poceli "popravljat" sve to, naravno bilo je problema uvijek al u ovom stanju je igra neigriva.
    A dobro je meni i ovako iako nekad digne tlak....a jebiga neki patchevi poprave neki pokvare...:/

  26. #1466
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    = Citat = Izvorno postao bibonzo
    U kojoj rezi igras? Inace ja jedva igru vrtim na high sa 4870x2 i i7 920 u 1920:1200 rezi bez AA i onih ostalih sranja. Igra je poprilicno zahtjevana u multiju te su jos shebali performanse nakon svakog patcha redovno.
    Kak jedva, ja ju sa 4890, phenom2 x4 955 vrtim na 1920x1080 sve na high sa max AA i to na pristojnom fps-u ( ispod 35 ne ide)
    booyaka



  27. #1467
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    1.412

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    okej, imam jedan cudan problem pomagajte kako znate plx!
    Znaci ovako, vidjeh da vi tu dosta pišete o igri ovo ono pa mi se vratila želja da igram, i pokrenem ja prekjuce i uopce nešljaka, ko da nisam pokrenuo, kad pogledam u proccesima .exe ko da se sam od sebe zatvara, i kazem ja ajd valjda moram reinstall, i reinstallirah ja i patchao sam pomocu updatera što traje jebeno dugo i opet isti problem ... ? jel ima ko možda kakav sličan problem ili zna neko riješenje ? Igra je, naravno, orginal.

  28. #1468
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Dodao sam vas sve, prihvatite me, moj nick je Grim Teh Reaper.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  29. #1469
    Senior Member Small step for mankind fear's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Every part of your bones
    Postova
    2.734

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    Nego pitanjce.
    Da li se vama dogodi da kada prihvaćete request jednostavno ne doda osobu na friend listu?
    Neznam ko me je dodao ali nije mi sve dodalo na listu.
    booyaka



  30. #1470
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: Battlefield : Bad Company 2

    @fear, imo sam isti problem

    moj nick: Specijalac CRO
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

Slične teme

  1. Battlefield : Bad Company 2 pomoć
    By Tsaя in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 29-06-2010, 11:47
  2. Učitavanja u Battlefield: Bad Company 2
    By W1k1n6 in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-04-2010, 00:29
  3. Battlefield Bad Company
    By Tegla Ajvara in forum Igraće konzole i igre za njih
    Odgovora: 24
    Posljednji post: 14-07-2009, 18:06

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •