Stranica 31 od 48 PrvaPrva ... 21293031323341 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 901 do 930 od 1420

Tema: Crysis 2

  1. #901
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Crysis 2

    grči mi se u stomaku zbog konzolitisa
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  2. #902
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Crysis 2

    Meni ne, ne primjećujem ga i pravim se blesav te želim samo napucavati male elijene i uživat u igri.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  3. #903
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: Crysis 2

    kažu(možda lažu) jos jedan obicni port za glupavu i nezahtjevnu konzolasku publiku sa starim i nemoćnim hardverom!-cekam igru za sud

  4. #904
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

  5. #905
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Crysis 2

    Još jedna EA-ova igra ispala fijasko.
    Potpuno neočekivano!

  6. #906
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Crysis 2

    Igra je vani na Steamu, odigrao prvih pola sata, čista perverzija od igre. Savršena optimizacija, atmosfera, gameplay mehanika, sve ono o čemu je jedinica mogla sanjati. EA je ponovno uspio, ovo je trenutno najbolji FPS na tržištu.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  7. #907
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: Crysis 2

    Toliko o tome. Nije me interesiralo ni kad je najavljen, a kamoli sada. Ovo će se komotno zaobići.

  8. #908
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Crysis 2

    Još od prvog trailera se vidlo da ce igra patit od konzolitisa tako da nisam razocaran jer nisam nista bolje ni ocekivao.
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  9. #909
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Crysis 2

    Kak se ovaj Aral trudi
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #910
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2010
    Lokacija
    Graškograd
    Postova
    87

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Igra je vani na Steamu, odigrao prvih pola sata, čista perverzija od igre. Savršena optimizacija, atmosfera, gameplay mehanika, sve ono o čemu je jedinica mogla sanjati. EA je ponovno uspio, ovo je trenutno najbolji FPS na tržištu.

    Ima li neka igra koja tebi nije uber?

  11. #911
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Crysis 2

    Pa nisam rekao da je uber, rekao sam da je dobra. I nis se ja ne trudim, igram igru zbog sebe a ne zbog vas Samo pisem ovdje svoje misljenje o igri te kakva je u odnosu na jedinicu, iako je ja ni ne bi usporedjivao sa jedinicom. Igri bas nis specijalno ne fali, zasto bi si zbog par glupih predrsuda o igri uskratio igranje, tu sam da se igram a ne da pisem teorije zavjere o svakoj igri koja izadje
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  12. #912
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Crysis 2

    Pa normalno kad te boli briga, neki klinci su ovdje daleko odgovorniji u odnosu na tebe pa si cak i kupuju igre, zamisli. A uostalom dobro i kazes, zasto bi si ti uskracivao igranje kad mozes skinuti svaku za 0 kuna
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  13. #913
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Crysis 2

    A ni ti nisi iznimka. Igre su još najmanje bitne, uz sve ostalo kaj možeš nabavit za 0 kuna. No dobro, da sad ne pričamo o moralnosti pošto je niti nemamo.

    Zanimljivo je da igra ide jednako dobro i kad stavim na gamer i kad stavim na advanced postavke, jedino nisam skužio pretjranu razliku u grafici. Šibnut ću na hardcore pa ćemo vidjet.

    Crysis 2 PC Gamer Review
    Crysis 2 IGN Review
    Crysis 2 Eurogamer Review
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  14. #914
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.385

    Re: Crysis 2

    Meni ovaj Crysis izgleda bolje od večine igara... Ja neznam šta vi očekujete. Možd previše.

    Ali dobor, nisam je još probao . Vidjet ću.
    Moram dodat u svoj opis da inače ne pišem slovo ć.

  15. #915
    Senior Member Small step for mankind Gothmog's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Dorthonion
    Postova
    2.287

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Aral

    Zanimljivo je da igra ide jednako dobro i kad stavim na gamer i kad stavim na advanced postavke, jedino nisam skužio pretjranu razliku u grafici. Šibnut ću na hardcore pa ćemo vidjet.
    Whoa... Zelis reci, da su zbilja zadrzali iste graficke postavke od Bete? Samo ono gdje biras izmedju cetiri preseta?

    M5A97 R2.0//FX6300@3,8GHz//CM Hyper 212 Evo//Kingmax 8GB RAM//F3 1TB//ATI ASUS R9 280 3GB DDR5//Chieftec 550W//Thermaltake Soprano//Dell U2312HM 23"//Logitech G11//Razer Diamondback

  16. #916
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Zanimljivo je da igra ide jednako dobro i kad stavim na gamer i kad stavim na advanced postavke, jedino nisam skužio pretjranu razliku u grafici. Šibnut ću na hardcore pa ćemo vidjet.
    razlike između gamer, advanced i hardcore skoro pa ni nema, sto dodatno jebe u mozak...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  17. #917
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2008
    Postova
    441

    Re: Crysis 2


  18. #918
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Crysis 2


    Jel treba nekom?
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  19. #919
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Kid A

    Jel treba nekom?
    A ne ne, daj link ili nešto u pm....ili šalji mi na mail.

  20. #920
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Crysis 2

    a da staviš ovdje link... mislim da će više ljudi biti zainteresirano...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  21. #921
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Crysis 2

    Pa ne znam jel legalno :/
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #922
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa nisam rekao da je uber, rekao sam da je dobra. I nis se ja ne trudim, igram igru zbog sebe a ne zbog vas Samo pisem ovdje svoje misljenje o igri te kakva je u odnosu na jedinicu, iako je ja ni ne bi usporedjivao sa jedinicom. Igri bas nis specijalno ne fali, zasto bi si zbog par glupih predrsuda o igri uskratio igranje, tu sam da se igram a ne da pisem teorije zavjere o svakoj igri koja izadje
    Meni je zanimljivo kako si ti uvjek prvi kad treba srati po konzolama, ali svejedno najviše uživaš u konzolaškim igrama.

  23. #923
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Pa ne znam jel legalno :/
    zakaj ne bi bilo legalno... shvati to kao mod... kao custom made mapu...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  24. #924
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Crysis 2

    Ako gledamo ovu igru kao fps,onda je medju top 5 u protekle dvi godine.
    Ali problem je jer ova igra ima svoje prethodnike pa je normalno da se usporedjuje sa njima.dok je prvi crysis mozemo slobodno reci donio (r)evoluciju u grafici pa smo i od ovoga isto to ocekivali,recimo BF:BC2 na dx9 izgleda jednako dobro ako ne i bolje od ovog crysisa.

    Recimo ja sam razocaran poradi price koja uopce ne objasnjava sto se desilo nakon onoga korejskog otoka,na kraju warhead-a pogledam u nebo koje je ispunjeno lignjolikim tudjincima koji su zapoceli invaziju.
    Znaci ocekivao sam na pocetku ovoga video koji objasnjava sto se desavalo sa svijetom prije ove epizode u new yorku,a ovako ispada da su se direkt uputili na new york i cilim tim putem ih nitko na zemlji nije vidio.
    Jos su se hvalili kako su angazirali sf pisca na ovoj prici pa imam osjecaj da on prije pisanja scenarija nije uopce zaigrao prva dva nastavka.Da ne gnjavim igra kao fps je odlicna ali kao igra u svijetu koji nosi ime crysis je losina od svojih prethodnica,znaci ova igra bi se slobodno mogla zvati totalno drugacije jer jedino sto ima veze sa prethodnim je nano suit.
    Ista stvar kao sa Far Cry 1 u odnosu na Far Cry 2 koji ima veze sa prvim samo u imenu i u nicem drugom.

    Sorry ako fali koje slovo ili ako je tekst ovako nepregledan jer saljem sa Iphon-a3GS
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  25. #925
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Crysis 2

    [quote=IGoR_2803][quote="Kid A":29h520gm]Pa ne znam jel legalno :/[/quote]

    zakaj ne bi bilo legalno... shvati to kao mod... kao custom made mapu... [/quote:29h520gm]
    Ok evo onda
    [url="http://www.megaupload.com/?d=B79TKI5C"]http://www.megaupload.com/?d=B79TKI5C[/url]
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  26. #926
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Small Village Near BAGHDAD
    Postova
    914

    Re: Crysis 2

    Recimo ovaj crysis je po gustu igranja daleko zanimljiviji nego recimo bulletstorm,moh2010 i sl odnosno bit ce dosta ponavljanja chaptera cist iz gusta jos narocito jer se svaki chapter moze nakon prilaska igre posebno odigrati.s tim da ja igram na pc-u sa x360 gamepadu zavaljen na kauch jer je pc spojen na panasonoc lcd znaci u startu sebi otezavam igranje i jos igram na very hard bez auto aim i sl pomagala i sve to jer mi je stvarno gust.

    Ali da je bolja od prethodnih nije,i to po ni po cemu prethodnici mi imaju nekako vise organsku grafiku i isto se dobro vrte s obzirom na jaci hardware nego 2007 kad je prvi izasao.from iphon3gs
    ----NO GODS OR KINGS,ONLY MEN----
    (N)EZAVISNA
    (A)MERIČKA
    (T)ERORISTIČKA
    (O)RGANIZACIJA

  27. #927
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Na rubu egzistencije
    Postova
    2.263

    Re: Crysis 2

    Neznam koji si ti Bf bc2 igro ali ja sam nedavno instaliro igru i stavio sve max dx9 i igra je izgledala koda je stara 5 godina
    AMD Phenom x4 B35 @3.2 Ghz/Gigabyte HD6850@920/1150Mhz/DDR667 3gb/Dell U2311H

  28. #928
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Maloki

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa nisam rekao da je uber, rekao sam da je dobra. I nis se ja ne trudim, igram igru zbog sebe a ne zbog vas Samo pisem ovdje svoje misljenje o igri te kakva je u odnosu na jedinicu, iako je ja ni ne bi usporedjivao sa jedinicom. Igri bas nis specijalno ne fali, zasto bi si zbog par glupih predrsuda o igri uskratio igranje, tu sam da se igram a ne da pisem teorije zavjere o svakoj igri koja izadje
    Meni je zanimljivo kako si ti uvjek prvi kad treba srati po konzolama, ali svejedno najviše uživaš u konzolaškim igrama.
    Ovo nije konzolaška igra. A i ne opterećujem se time, na ovom svijetu ne postoji ništa što je konzolaško ili pc-iaško, samo dobro i loše, zabavno i nezabavno. Crysis2 je dobar i zabavan. Rasprave o minornim glupostima ću ostavit ljudima koji se hrane time i misle da su popili svu pamet svijeta kad onako ponosno i sretno izjave da je nešto konzolaško...ili nije.

    Došao do Goulda, sad me poslao nekam dalje, rokam okolo ko lud, action fps kakav samo možeš sanjat.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #929
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 2

    Ja ne znam što vi trabunjate, igra je odlična.
    Evo, danas mi je Crysis 2 stigao poštom, prvi dojmovi su i više nego obećavajući. Pa ajmo redom...
    Grafika - stavio na hardcore postavke, framerate stabilan izmedu 25-30 fpsa (1080p rezolucija). Nepotrebno sakaćenje manualnog podešavanja postavki je uistino bilo nepotrebno, ali ok, vidim da su se već igrači brzo snašli DX9 je bolji od prvog Crysisa, zanima me samo kako će izgledati u DX11 kada jednom dođe patch. Fizika je odlična - zidovi se kidaju pod mecima, a gume se i dalje mogu bušiti te stakla razbijati. Efekti vatre i vode su dorađeniji kao i izražaji lica. Ne znam, igra mi djeluje ljepše od prethodnika. Barem meni

    Gameplay - igra je malo više linearnija, bez daljenjeg, ali svejedno kao i prethodnik nudi različite pristupe gameplayu. Možete se i dalje šuljati te proći kroz mapu bez da protivnici skuže što im se desilo ili možete izazvati totalnu destrukciju. Uveden je odličan cover sustav koji funkcionira na principu da dođete blizu nekog zida te Alcatraz automatski ulazi u cover mod. Zatim pritisnete desnu tipku miša te polagano ga povlačite prema nazad a vi onda provirujete lijevo, desno ili gore. Radi savršeno fluidno te onda aiming dolazi do izražaja.
    Kada je u pitanju odijelo, strentgh i speed se automatski troše kada skačete ili trčite (što svakako pozdravljam), a steath se uključuje pritiskom tipke E. Uvedeni su određeni RPG elementi te si otključavate pojedine nadogradnje oružja i sl. Igram na zadnjoj težini te AI solidno obavlja zadaću. Na razini delte iz prvog Crysisa.

    Radnja - tu trenutno nemam što previše komentirati jer nisam stigao još puno odigrati, ali ono, koliko sam vidio recenzije i dalje je ostala velika boljka Crytekovih igara. Prevelika je rupa između Warheada i dvojke i to je mislim najveći problem.

    Multiplayer - miljama bolji od onog u prethodniku te dorađeniji. Šest modova ako se ne varam, RPG elementi kakve ima CoD te ostale divote.

    Uglavnom, barem za sada, iznenađujuće dosta pozitivan dojam.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  30. #930
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Crysis 2

    Kaj se tiče AI-a, cloakan sam, pucam na njih iz puškice, kilnem dvojicu i onda sam malo zastao iza covera da nekaj vidim, dignem se a kad ono druga dvojica se šuljaju i govore o tome kak su čuli da pucanje dolazi odavde, kul.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

Slične teme

  1. Crysis 2 će biti u 3D-u + Crysis 2 beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2010, 00:49
  2. Crysis
    By tbone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 03-01-2010, 22:42
  3. Crysis Warhead i Crysis na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2008, 10:47
  4. Crysis
    By mehekek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-12-2007, 15:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •