Stranica 1 od 48 12311 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 1420

Tema: Crysis 2

  1. #1
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Crysis 2

    Dakle, na ovogodisnjem E3-u je sluzbeno najavljen ocekivani Crysis 2. Novost je da vise nije PC eskluziva nego dolazi i za Xbox 360 te PS3. To moze imati dobre i lose strane, sve ce naravno ovisit o developeru kako ce napraviti posao. Trenutno nema puno materjala vani osim nekoliko video uratka. Za ovaj nastavak Crytek je napravio trecu inacicu svoje masine, CryEngine 3. Taj "motor igre" je prilagođen za konzolasku verziju a na pc-u mozemo ocekivati podrsku za dx11. U prijevodu, mozemo se nadati boljoj optimiziranosti samog naslova te da pc verzija valjda nece imati famozni konzolitis te opcenito nece biti los port. Crysis je pomaknuo granice racunalne grafike pa me zanima sta ocekujete od ovog nastavka? Oce li to biti jos jedan benchmark naslov, ili mozemo ocekivati "pravu modernu pucacinu"?
    Discuss...

    teaser trailer
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Crysis 2

    Očekujem da će dignuti letvicu zabavnosti arkadnog shootera, te polja tehničkog dostignuća računalne grafike, upravo kako je to učinio i njegov prethodnik.

  3. #3
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.564

    Re: Crysis 2

    I baš će poput svoga prethodnika biti iznimno kratka igra sa abnormalnim hardverskim zahtjevima zbog čega će većina ljudi nabaviti "specijalnu" verziju.

  4. #4
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    303

    Re: Crysis 2

    Sto god da se pricalo o njemu meni je bio ok, i jedva cekam nastavak price..
    Sad koliko sam cuo(al u to ne mogu bit siguran) a i koliko se vidi i trailera, prica se seli i u neki grad. tj. glavna radnja ce zahvatit cijeli svijet..
    blizzard... if you do not do anything about that color show, I'm gonna die... of sadness...

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Ithilien
    Postova
    7.624

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao LL21
    Crysis je igra koja je imala fantastican sistem i izvodjenje, ali je upropastena losim sadrzajem, sto je popravljeno u ekspanziji. Nesto slicno kao Assasins Creed.

    de nemoš mi to uspoređivat

    meni je AC u svakom pogledu dosta ispreda crysisa...

  6. #6
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Crysis 2

    Zanima me dosta zato jer me uhvatio feeling gorkosti u grlu kada je zavrsio Crysis i Crysis Warhead... bas me zanima sta ce se dogodit.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  7. #7
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Crysis 2

    Zanimljiv teaser... po njemu bi znači u ovom nastavku moglo biti i urbanih središta. Što se tiče prvog Crysisa, bio mi je odličan i savršeno optimiziran tako da puno očekujem i od ove igre.

  8. #8
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Zanimljiv teaser... po njemu bi znači u ovom nastavku moglo biti i urbanih središta. Što se tiče prvog Crysisa, bio mi je odličan i savršeno optimiziranStako da puno očekujem i od ove igre.
    Weird. Meni je Crysis sinonim za katastrofalnu optimizaciju. Kod mene Crysis i pod automatskim postavkama koje odredi igra ide rijetko preko 20 fps-a, a cesto i nize...uzas
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  9. #9
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Zanima me dosta zato jer me uhvatio feeling gorkosti u grlu kada je zavrsio Crysis i Crysis Warhead... bas me zanima sta ce se dogodit.
    Ja dobijem blagu bol u želucu kad mi završi bilo koja igra koju sam obožavao dok sam igro, a najveća bol je bila sa Mass Effectom i Fahrenheitom, sa Crysisom me ništo nije dirnulo, jer nije baš neka priča. Par amera došlo uništit izvanzemaljce, nebi u bilo koje slučaju bilo npr. par španjolaca ili bilo koja druga nacija.

    @Deadwalker: kolko para tolko grafike
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  10. #10
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Zanima me dosta zato jer me uhvatio feeling gorkosti u grlu kada je zavrsio Crysis i Crysis Warhead... bas me zanima sta ce se dogodit.
    Ja dobijem blagu bol u želucu kad mi završi bilo koja igra koju sam obožavao dok sam igro, a najveća bol je bila sa Mass Effectom i Fahrenheitom, sa Crysisom me ništo nije dirnulo, jer nije baš neka priča. Par amera došlo uništit izvanzemaljce, nebi u bilo koje slučaju bilo npr. par španjolaca ili bilo koja druga nacija.

    @Deadwalker: kolko para tolko grafike
    Ma to je vise neki gorak okus u grlu... zanima me sta ce biti, mene je vrlo dirnuo kraj CoD4, najvise od svih igara... zamalo sam i suzu pustio... bio sam u depri mjesec dana...

    @Deadwalker: meni Crysis nije radio bas dobro na staroj konfi, ali kada je doso Warhead radio mi je i na najvisim postavkama bez trzanja... savrseno optimiziran tako da ne shvacam kak tebi nije.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  11. #11
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Crysis 2

    @Deadwalker
    Ne, ne... Crysis je dobro optimiziranSali jako hardverski zahtjevanS(bar u mojem slučaju). Nisam pokretao ni jedan program da vidim koliko imam FPS-a no igra je na medium detaljima, na mojoj već slaboj kanti radila savršeno, a izgledala bolje od mnogih igara postavljenih na high detalje.

    Čak mi je i ljepše od CoD4 radio, koji mi je u nekim trenutcima znao "trzakati".

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    @Deadwalker: kolko para tolko grafike
    znam to, al svejedno, optimizacija je katastrofa. Ako igra na dual core procu, 3 gige rama i grafickoj srednje kategorije ne moze raditi normalno, onda bome nesto ne stima. Svi ostali novi naslovi idu bez beda na medium/high detaljima u 30+ frameova...

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    @Deadwalker: meni Crysis nije radio bas dobro na staroj konfi, ali kada je doso Warhead radio mi je i na najvisim postavkama bez trzanja... savrseno optimiziran tako da ne shvacam kak tebi nije.
    e vidis, meni je Crysis Warhead radio jos gore od originala, i mislim da nisam jedini.

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Ne, ne... Crysis je dobro optimiziran ali jako hardverski zahtjevan (bar u mojem slučaju).
    Nije istina. Igra randomicno na mapi mjenja perfomanse, bez ikakvih zakonitosti. Npr, na jednom dijelu mape imam 25 fps-a, dok onda 2 metra dalje fps padne na bijednih 15.
    I da, na danasnjim racunalima igra radi sasvim ok posto su jace graficke postale mnogo jeftinije kao i ostale komponente. Dok sam ja kupovao novi komp graficka mi je kostala preko 1500kn. Pa jos jednom kazem, ako se igra na grafulji srednje kategorije ne moze vrtit na pristojnom fps-u na medium detaljima bez ukljucenog AA-a i AF-a, znaci da nesto opako ne stima...
    A vi govorite sta hocete
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #13
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Crysis 2

    Neznam, je nikad nisam dobivao takav nagli pad performansi. Jedino mi se na snježnim levelima osjetio pad fps-a.

  14. #14
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Crysis 2

    Kad je dosao Crysis imao sam grafu preko 2k kuna, star nes sitno. Isao je tako tako. Tek kad sam nedavno kupio novu, opet preko 2k kuna tek je onda isao zadovoljavajuce, iako su i tada ponekad performanse padale gdje nije bilo logike. Istina, igram na 1680x1050 i high detaljima ali opet...kad usporedjujem sa bilo kojom danasnjom igrom ovo ispada da je neoptimizirano do boli.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Crysis 2

    Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
    Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  16. #16
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Insert
    Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
    Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.
    Stalker Clear Sky
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #17
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Crysis 2

    Meni Stalker radi lošije od Crysisa xD

    Inače, nadam se da u Crysis 2 neće biti opet stalno džungla. Bilo bi dobro da se malo odmaknu i u druga područja.

  18. #18
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Insert
    Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
    Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.
    Stalker Clear Sky
    Kak sam se na ovo odvalio
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  19. #19
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 2

    Oke, da se razumijemo kako nebi brkali stvari. Zahtjevnost naslova je jedna stvar, a optimiziranost druga stvar. U prijevodu: ako se Stalker igra na medium detaljima onda igra stvarno ide na fps-u predviđenom za te postavke, dok Crysis s druge strane ima ceste bezrazlozne velike dropove u framerate-u. Sve igre igram s ukljucenim frapsom tak da dobro znam kako se koji naslov ponasa. E sad, ciji je ukupni graficki dojam bolji, to je vec subjektivna stvar(nekome je grafika WoW-a ljepsa od one u Crysis-u), al neoptimiziranost naslova se ne moze "subjektizirati". Crysis kada je izasao prije gotovo dvije godine je bio "KATASTROFA OPTIMIZIRAN NASLOV" jer ako ja nisam mogao na racunala tada vrijednosti 5000kn igrati normalno na medium detaljima znaci da nesto ne valja, dok sam, vidi cuda, sve ostale naslove igrao na full detaljima...

    Eto, samo sam htio dati do znanja taj nedostatak te se također nadam da ce se novi engine bolje ponasati na danasnjim mainstream masinama. Shvacam, Crysis je zapravo bio naslov ispred svoga vremena, al ljudi u Cryteku su morali racunati da nemaju doma svi "nuklearnu elektranu" te bolji sredit taj naslov...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #20
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Crysis 2

    Dobro, grafika je u Crysisu onda bila ispred svog vremena tako da su možda trebali pričekati još koju godinu da izađe.

  21. #21
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: Crysis 2

    Teaser mi je očajno loš.

  22. #22
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Oke, da se razumijemo kako nebi brkali stvari. Zahtjevnost naslova je jedna stvar, a optimiziranost druga stvar. U prijevodu: ako se Stalker igra na medium detaljima onda igra stvarno ide na fps-u predviđenom za te postavke, dok Crysis s druge strane ima ceste bezrazlozne velike dropove u framerate-u. Sve igre igram s ukljucenim frapsom tak da dobro znam kako se koji naslov ponasa. E sad, ciji je ukupni graficki dojam bolji, to je vec subjektivna stvar(nekome je grafika WoW-a ljepsa od one u Crysis-u), al neoptimiziranost naslova se ne moze "subjektizirati". Crysis kada je izasao prije gotovo dvije godine je bio "KATASTROFA OPTIMIZIRAN NASLOV" jer ako ja nisam mogao na racunala tada vrijednosti 5000kn igrati normalno na medium detaljima znaci da nesto ne valja, dok sam, vidi cuda, sve ostale naslove igrao na full detaljima...

    Eto, samo sam htio dati do znanja taj nedostatak te se također nadam da ce se novi engine bolje ponasati na danasnjim mainstream masinama. Shvacam, Crysis je zapravo bio naslov ispred svoga vremena, al ljudi u Cryteku su morali racunati da nemaju doma svi "nuklearnu elektranu" te bolji sredit taj naslov...
    Pa s obzirom da je Stalker SoC bio isto zahtjevan, Stalker CS je bio jos zahtjevniji od poslog te ga nisam mogao pokrenut bez da stavim lightining na najmanje.
    Crysis Warhead je bio dosta neoptimiziran ali ipak su shvatili pogresku i Warhead optimizirali tako da je mogo raditi na prosjecnim racunalima na medium - high, a s obzirom da stalker cs nije mogao rekao bih da je Crysis bolje optimiziran.
    Jedino sta je u Crysis-u je pad fps-a zbog cudnovatog razloga na nekim djelovima ali to je rijetko i traje par sekundi...
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 2

    Opet brkas pojmove. Gle, zahtjevnost naslova je totalno druga stvar od optimiziranasti. Stalker CS je izasao u jesen prosle godine, dok Crysis prije dvije godine i svejedno Stalker CS radi bolje ako ga igras na detaljima u mogucnosti svoje graficke. Ono sta ja govorim cijelo vrijeme je da Crysis na detaljima prilagođenim za graficku koju imas(oni automatic detalji, koje ti igra namjesti) radi jednostavno lose te su vrlo cesti veliki dropovi framerate-a sto totalno ubija gameplay i gust igranja. U tome je glavni problem. Gle, ne patim ja na detalje nesto, al me uzasno iritira kada na detaljima koji su i vise nego u rangu mojeg racunala imam i dalje velike dropove u perfomansama.

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Pa s obzirom da je Stalker SoC bio isto zahtjevan
    Prvi stalker na mojoj kanti radi savrseno, na full detaljima sa maksimalnim osvjetljenjem frame rate nejde ispod 25. Nikad...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  24. #24
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Crysis 2

    Lako tebi kada imas love za pristojnu konfu , vjerujem da ce 2 dio biti dosta bolji te da ce ucit na svojim greskama.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  25. #25
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Insert
    Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
    Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.
    Stalker Clear Sky
    lol

    iako sam fan stalkera, ne mogu reći da ima bolju grafiku. plus, u crysisu je fizika jebena, gotovo je sve uništivo. igra je tehnički jednostavno ispred svih igara dosad.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 2

    Pa i vise nije "pristojna". Trebao bih vec mjenjati neke stvari ...glede drugog dijela da, nadam se da ce situacija biti nesto bolja. Inace, veseli sveukupna situacija na trzistu gdje se razvoj hardware-a dosta usporio te dobivamo sve bolji software. Novi naslovi vec polako imaju određeni standard kvalitete i sve je manje tehnicki lose odrađenih naslova. U prilog ide tome da ja na grafickoj vrijednosti 400kn igram gotovo sve nove naslove na pristojnoj kvaliteti prikaza...

    = Citat = Izvorno postao Insert
    iako sam fan stalkera, ne mogu reći da ima bolju grafiku. plus, u crysisu je fizika jebena, gotovo je sve uništivo.Sigra je tehnički jednostavno ispred svih igara dosad.
    Stalker ima jos bolju fiziku...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #27
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Insert
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Insert
    Crysis je dobro optimiziran s obzirom na to kakvu kvalitetu grafike nudi.
    Nađi mi neku igru sa boljom grafikom a da je "dobro optimizirana" pa onda tek nešto reci.
    Stalker Clear Sky
    lol

    iako sam fan stalkera, ne mogu reći da ima bolju grafiku. plus, u crysisu je fizika jebena, gotovo je sve uništivo. igra je tehnički jednostavno ispred svih igara dosad.
    u potpunosti se slažem s ovim gore rečenim,u stalkeru je grafika jako dobra ali smatram da crysis vise nudi nego sto trazi sto se tice grafike.

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Crysis 2

    balistika i ragdoll su jedini elementi fizike koji su bolji u stalkeru. plus toga, stalker ima manje mape levela.

    možeš li u stalkeru srušiti stablo i to u bilo kojoj točki?
    Možeš li podignuti 80% objekata u igri i bacati ih uokolo?
    možeš li pomicati grane stabala/grmova dodirujući ih?
    ima li u stalkeru onako lijepih eksplozija?

    probaj u dignuti u zrak jednu od onih koliba pa ćeš shvatit o čemu pričam.
    u stalkeru gotovo da i nema vode, a ionako ne možeš plivati/roniti u njoj. pogledaj vodu u crysisu.

    Možda se igre na screenshotima ne razlikuju mnogo, ali izgled crysisa sveukupno je bolji.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  29. #29
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    1.709

    Re: Crysis 2

    Samo da naprave neku dugaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaačku igricu da se mogu igrat a ne 2 dana gotovo nema gotovo , i volio bi da mogu naređivat nekim idiotima da nemoram ja ic ginut.
    F.T.I - Fuck The Industry

  30. #30
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Crysis 2

    = Citat = Izvorno postao Insert
    balistika i ragdoll su jedini elementi fizike koji su bolji u stalkeru. plus toga, stalker ima manje mape levela.

    možeš li u stalkeru srušiti stablo i to u bilo kojoj točki?
    Možeš li podignuti 80% objekata u igri i bacati ih uokolo?
    možeš li pomicati grane stabala/grmova dodirujući ih?
    ima li u stalkeru onako lijepih eksplozija?

    probaj u dignuti u zrak jednu od onih koliba pa ćeš shvatit o čemu pričam.
    u stalkeru gotovo da i nema vode, a ionako ne možeš plivati/roniti u njoj. pogledaj vodu u crysisu.

    Možda se igre na screenshotima ne razlikuju mnogo, ali izgled crysisa sveukupno je bolji.

    Neznam, meni je sveukupni dojam bolji kod Stalkera al kao sto rekoh prije, to je vec subjektivna stvar. Glede fizike u biti se slazem s tobom, al meni je balistika i ragdoll puno vaznija od nekakvog bezveznog elementa rusenja drveca ili bacanja objekata koje zapravo nikada niti ne bacam...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


Slične teme

  1. Crysis 2 će biti u 3D-u + Crysis 2 beta
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-07-2010, 00:49
  2. Crysis
    By tbone in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 18
    Posljednji post: 03-01-2010, 22:42
  3. Crysis Warhead i Crysis na Steamu
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 06-10-2008, 10:47
  4. Crysis
    By mehekek in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 26-12-2007, 15:28

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •