Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 80

Tema: Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?

  1. #31
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao flander
    el katinjo part...hmm...draj
    To misliš, kad im tak dokažeš da vide da nisi budala i da se s tobom nije baš ni za zajebavat, onda ušute i postanu normalni.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    = Citat = Izvorno postao Kron
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    dosta sam naučio, najviše o socijalnom životu.. a ovo što mi pomažu kad zapnem u nečem u vezi škole, ak se isto broji - i tu su mi puno pomogli
    pomognu i meni, besmislenim zabranama, neefektivnim tjeranjima, pilanjem zivaca i sisanjem krvi na slamku
    također,jebote pa mi morate sve zabranjivat i "sisat" krv jer sam dobio 2 iz zemljopisa omg pa pozitivna je ocjena :S

  3. #33
    Senior Member It lives by night x0xmajax0x's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    Da
    Postova
    624
    mene uopće ne gnjave za školu... odlična sam učenica, nekad se malo žale, ali ja opet po svome... malo nekad dave, kao, piši zadaću i to, ali zaborave oni... hehe

  4. #34
    Senior Member Ninja hurdle Ryd3R's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    838
    Puno sam toga od njih naučil, i uvijek su mi potpora u svemu kaj radim tak da se na te stvari nemogu požaliti, no da znaju biti uber-dosadni istina je.

  5. #35
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.994
    = Citat = Izvorno postao Kron
    = Citat = Izvorno postao MindReader
    dosta sam naučio, najviše o socijalnom životu.. a ovo što mi pomažu kad zapnem u nečem u vezi škole, ak se isto broji - i tu su mi puno pomogli
    pomognu i meni, besmislenim zabranama, neefektivnim tjeranjima, pilanjem zivaca i sisanjem krvi na slamku
    meni doslovno pomognu - rješavat zadatke iz fizike, kemije, matematike, informatike.. oboje završili fer pa ima u njima toga

    i ne sjećam se kad sam zadnji put bio u zabrani zbog škole.. znam da sam jednom bio prije jedno 4-5 godina jer nisam htio pokosit travu

  6. #36
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    lol ja se pak ne sjećam kad su mi starci pomogli oko ikakve zadaće lol, ili sma pital frendove da mi pokažu ili sam ošal na instrukcije, a sad da pitam starog ili staru kako se riješavaju jednađbe zomg hell no

  7. #37
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Pazite ovu ludost
    Sutra tj. danas me pita lektiru, još mi je izričito rekla da će me pitat samo Ilijadu, ali moji starci su zapeli da ja napišem i životinjsku farmu, mislim ffs ako je rekla jebenu ilijadu onda će me pitat jebenu ilijadu, ovo mi je samo extra sjebaona, moram matku učit, hrvatski, biologiju i napisat jebenu lektiru a imam predsat još, stavrno gg od njih gadovi jedni
    Još jedno sranje od njih je gitara, uvijek su mi tupili kako se ne bavim ničim osim kompom i igrama, da uzmem neki sport ili instrument, kad sam odabrao parkour srali su mi jer sam našao još jedno "sranje" sa interneta koje je glupo i debilno i onda su mi rekli da sam idiot, kad sam htio bubnjeve odbili su, dobro to sam shvatio jer mogu biti iritirajući a i skupi su, na kraju je ostala gitara koju su jedino dopuštali, kad mi je frend rekao da zna lika koji prodaje SX-ovu polu-akustičnu gitaru koja je kao nova za kojih 300 maraka možda više(frend svirao na njoj kaže da je super) počeli su srat kako će to mene držat 3 dana i dosadit mi, pa su mi počeli srat kako note ne znam, kako je to skupo i slična sranja da bi se vratili na jebene ocjene i prodike o zasluživanju koje su trajale dobrih pola sata, srećom pažnja mi odluta lako kao Homeru, zatim mi je stara srala kako da bi ikako zaslužio u jebenu gitaru trebao imat više pozitivnih nego negativnih ocjena(mislim što im 7:1 pozitivnih i negativnih nije dosta) pa su srali da je to skupo(opet) kad sam rekao da imam para od krizme i da mogu sa njima kupit gitaru stara je rekla a ko će mi instrukcije plaćat, onda mi je opet srala o ocjenama i tad je film završio i ja sam sa srednjim prstom iza leđa otišao u sobu
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  8. #38
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    jopax, bježi od kuće, ćopi sve pare koje imaš i odi na 3-4 dana pa nek te traže.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  9. #39
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    jopax, bježi od kuće, ćopi sve pare koje imaš i odi na 3-4 dana pa nek te traže.
    da, pretvoriti će te u serijskog ubojicu, a živš jedan grad od mene, točnije 20 kilometara, pa ne želim da me zakolješ.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    OSIJEK VJEČNI GRAD
    Postova
    1.184
    na mene us prenijeli znanje primjerom. stari mi voli čitati knjige pa sam to pokupio. stara mi je liječnica pa mi je znaje o sexu došlo tim putem XD. stara mi je poprilično liberalna pa otud moje viđenje svijeta. itd. itd. otprilike to su najvažnija znanja koja sam dobio
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    jopax, bježi od kuće, ćopi sve pare koje imaš i odi na 3-4 dana pa nek te traže.
    yep. ja kažem staroj pobjeći ču od kuće ak me ne ostaviš i to je donekle smiri.
    inače jopax, vidim da imaš roblema sa starcima. evo moj savjet: kod moje svađe sa starom sve se svodi na provociranje. ona mene provocira na slična sranja kao i tebe, a ja nju na neka njena. samo nemoj si dozvoliti da poludiš, jer bijes je ubojica razuma (parafraziram benne gesserit ). ako ti počne skakati s teme na temu počni se smijati. manijakalno. i onda provali nešto što će je isprovocirati. ako počne s prijetnjama obješenjački se nasmij i samo reci "s tobom nema normalne konverzacije. idem sad. javi mi se kada budeš spreman/spremna za normalnu konverzaciju kao odrasla individua"i okreni se i odi u sobu. odbijaja raspravljati dok ne prestane prijetiti i skonta da te ne može slomiti.
    ak nastavi srati pobjegni od kuće
    želite li znati zašto bard mrzi emoe? je li legolas jači od gimlija? što ima novoga u world of darknessu? jesu li patuljačke žene feministice? posjetite world of fantasy http://fentazi.ej.am/forum najbolji hrvatski fantasy forum

  11. #41
    Senior Member No Mercy THUNDER_DINIX's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    OSIJEK
    Postova
    6.724
    skoro nista, sve sam naucio sam ili uz neciju pomoc

  12. #42
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    ja neznam zake se svi vi živcirate, vi koji ste -17 godina starosti, to je potpuno normalno za vaše dobi, em ste maloljetni, em je normalno da bu vas starci svako malo neš zapitkivali i neznam kaj pratili na svakom koraku, to je meni potpuno normalna stvar, pa ista sranja sam i ja prešao, mislim nisam niš stariji od vas al ono, isto dok sam bio 8 razred osnovne pa do 2 srednje sam imao ambicija boli glava, i naravfno da svaku koju kažeš starcima će poćet fantazirat, isto se sjećam scene frend je u razredu kao došao i rekao da traži ljude koji su zainteresirani za sviranje tamburice, naravno ja onak jako ambiciozan htio svirat tamburicu, došao sa tom idejom starcima, odhebali me u roku "keks", tak da ne vidim rzloga za nerviranje, kad postaneš punoljetan 18+ sve ti to njih prođe, zato kaj jednostavbno to tako ide, pa ja neznam kad su mi zadnji put neš srali, evo sad me lupilo da poćnem ućit gitaru frend sa faksa me zagrijao za to, i jućer došao starom sa tom spikom i on normalono samo rekao "ok, donesi gitaru da je naštimamo" i gotovo, bez ikakve svađe, isto spika sad sa poslom, da sam recimo htio ići delat negdije sa 16 17 godina odjeb u startu, sad me već tjeraju da delam i ista spika sa parama, naravno da bu ti starci uzimali pare dok si maloljetan jel kao što rekoh imaš punu glavu ideja i neznam kaj, kasnije te više ni ne diraju, imaš svoje pare i kaj ih briga, ja samo izražavam svoje mišljenje da nebi bilo da nekome pamet solim i neznam kaj, sve bu to jednog dana prošlo, budite 100% sigurni, znajte da se oni ipak brinu o vama ali hebiga na takav naćin na koji mi nismo navikli have a nice day

  13. #43
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    znas kolko su mi super kad odbrojavam do faksa kolko imam?

    Bux.to referrer

  14. #44
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Kron
    znas kolko su mi super kad odbrojavam do faksa kolko imam?
    ne

  15. #45
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    jopax, bježi od kuće, ćopi sve pare koje imaš i odi na 3-4 dana pa nek te traže.
    Kaj tebe pere neka teenage rebbelion faza? :D

  16. #46
    ja sam dijete televizora(mama) i interneta(tata)

  17. #47
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850
    dosta sam od svojih naučio,al najmanje iz matiše(hehe)
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  18. #48
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    Kako sam starog izgubio u ratu, stara me odgajala relativno pasivno. Idi, opeci se, i više nećeš. Tako je i bilo. Sam odlučujem što mogu, što ne mogu, i dovoljno sam odgojen da znam što smijem a što ne.

    Znam da će svi to reći za svoje roditelje/roditelja, ali ja to vidim kao najbolji način odgoja. Pusti dijete da samo shvati što je dobro a što loše, da svaka akcija ima reakciju, pozitivnu i negativno, i na kraju će ispasti dobro. Znam da ja jesam.
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  19. #49
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postova
    1.604
    = Citat = Izvorno postao Grimm-Reaper
    Kako sam starog izgubio u ratu, stara me odgajala relativno pasivno. Idi, opeci se, i više nećeš. Tako je i bilo. Sam odlučujem što mogu, što ne mogu, i dovoljno sam odgojen da znam što smijem a što ne.

    Znam da će svi to reći za svoje roditelje/roditelja, ali ja to vidim kao najbolji način odgoja. Pusti dijete da samo shvati što je dobro a što loše, da svaka akcija ima reakciju, pozitivnu i negativno, i na kraju će ispasti dobro. Znam da ja jesam.
    slazem se dijelom s tobom jer sam ja tako funkcionirao,s tim da ja se nisam otisao opec nego sam posalo drugog pa da vidim oce se on opec... naravno to je slikovito ucio sam iz tuđih grešaka..

    al tu ovisi karakter covjekov.moj buraz stalno upada u teška sranja i nemres mu nis nego direktno govorit sta da radi inace ce biti olos od covjeka za god dvije

  20. #50
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    Tvoje jedino riješenje je samoubojstvo

  21. #51
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    [quote=Neven <R>]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Jambrek":1napbtsd
    jopax, bježi od kuće, ćopi sve pare koje imaš i odi na 3-4 dana pa nek te traže.
    Kaj tebe pere neka teenage rebbelion faza? [/quote:1napbtsd]

    Nope, samo dajem prave savjete, koliko god ludo zvučali nevjerojatno su dobri i uglavnom riješe problem.

    Treba tak zgibat, kad starci već počnu hvatat paniku gdje si, onda se vratiš i kad krenu sa "joj gdje si bio, užasnuti smo bili" i sličnim sranjima onda se zdereš fino na njih da si pobjegao zbog njih, da to nisi mogao trpit, ta maltretiranja i ostala sranja.

    Nije to nikakva teenage rebellion faza nego čisto da im dokažeš da su majmuni.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  22. #52
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747
    ja mrzim svoje i gade mi se

    malo je duza prica, al ne da mi se o tom


    al eto, uskoro cu se odselit i odjebat ih jednom zauvijek
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

  23. #53
    Senior Member Master Blaster Kron's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.657
    = Citat = Izvorno postao KingMortal
    ja mrzim svoje i gade mi se

    malo je duza prica, al ne da mi se o tom


    al eto, uskoro cu se odselit i odjebat ih jednom zauvijek
    skoro indenticno, samo mi je zao sto ce mlađi brat trpit njihov terror. Ma, doći će on kod brace na faks preko praznika ^^

    Bux.to referrer

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Kino Pobjeda
    Postova
    2.338
    [quote=Lord Jambrek][quote="Neven <R>":2d9sbxhq]
    = Citat = Izvorno postao "Lord Jambrek":2d9sbxhq
    jopax, bježi od kuće, ćopi sve pare koje imaš i odi na 3-4 dana pa nek te traže.
    Kaj tebe pere neka teenage rebbelion faza? [/quote:2d9sbxhq]

    Nope, samo dajem prave savjete, koliko god ludo zvučali nevjerojatno su dobri i uglavnom riješe problem.

    Treba tak zgibat, kad starci već počnu hvatat paniku gdje si, onda se vratiš i kad krenu sa "joj gdje si bio, užasnuti smo bili" i sličnim sranjima onda se zdereš fino na njih da si pobjegao zbog njih, da to nisi mogao trpit, ta maltretiranja i ostala sranja.

    Nije to nikakva teenage rebellion faza nego čisto da im dokažeš da su majmuni.[/quote:2d9sbxhq]

    To sam ja napravio...biciklom prošao 60 km u Dalmatinsko zagorje i vratio se navečer...policija i slična sranja ali sve dobro završilo
    °°**°°♥.♥.♥ƸӜƷ A kO ne woWi RaW nIje ZdRAw ƸӜƷ♥.♥.♥°°**°°

  25. #55
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    Moji starci nisu losi ali su prestari.
    Nist me ne kuze sta ja ocu biti.
    Samo mi tule skola, skola ,skola... a la glup.
    1. Zanimaju me motori. Njih to boli briga. Kuzim da nemamo para i da se brinu "da ne poginem" al oni su mi 3.5g najvaznija stvar na svijetu i da nisu uspili skupit pare ni za jebeni automatic. jednog cu dana sijesti za motor koji se po performansama moze mjerit sa najbrzim autima na sijetu i imam 16.5 g a nemam nikakvog vozackog iskustva a to je najvaznije za sigurno vozikanje.
    2. "Ja sam ovisan o kompu". To mi tule svaki dan. Ja im stalno tulim da nisam ovisan. Imam ga tek 1.5g a prije toga nisam imao nista a oduvjek su me zanimali i sad kad sam ga dobio normalno da ocu sve znat o njima i dobro mi to ide al sa 15g pocet sve kuzi je bolno.
    Govorim im i da kad mi kupe motor necu toliko vremena provodit za njim al onda opet ono prvo. Jebe im se za mene i moju buducnost. Samo skola... Svaki dan me ubije ovaj modem. od nove godine sam stalno na internetu. Sutra-preksutra bi treba stic racun za tel. Dobit ce fraz kad vide racun. A ljepo im svaki dan govorim da mi treba adsl al im je to skupo. Sad ce vidit da je ovo skuplje.
    Kuzim da imaju 55-60g al ja imam 16.5g i zivim i odrastam u 21st.
    Nek se pomire sa tim.
    3. Nikad sa njima nisam porazgovarao o "seksualnom odroju". Da sam peder, a nisam, njih bi to bolilo briga.
    Nikad me nisu pitali jel imam curu. Nikad sa starim nisam pricao o trebama. Alo, ja sam musko i u pubertetu sam. Ne zanimaju me vise traktori.
    itd. ulica me uglavnom odgoila i nemam nikakih njihovih osobina.

  26. #56
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070
    1.Normalno da se brinu za tvoje školovanje.Ti si misliš priuštiti "motor koji se po brzini može mjeriti sa najbržim autima" sa 1500 kn/mjesečno?
    2.Pomiri se s time da će roditelji uvijek srat za kompjutere.Oni su odrasli igrajući se rata u žitu,ti igrajući se rata za stolicom,ova novija generacija roditelja će na to gledati puno blaže.Ti,primjerice,vjerojatno nećeš srat klincima da su ovisni o kompjuteru.
    3.Klasični pubertertlija,neshvaćen od svih.Get in line.

  27. #57
    emo
    *shy*

  28. #58
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    jako malo sam naučio , često se sam informiram , roditeljima ne govorim o svojim problemima,

    zadnje kaj je bilo drot me izbacio sa predavanja jer sam mu se smijao i rekli da će zvat roditelje (pedagogica) ja se ispričao njoj i to je to.


    ili 4 mobitela su mi se sjebala ili su bila ukradena , ništa ne znaju.


    samo sam skupio novac i kupio novi mob.

    ma za sve ne znaju oni sranja koja radim.
    silent we fall

  29. #59
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Okolica Rijeke
    Postova
    950
    Skoro sve sam u zivotu sam naucio i to vecinom na vlastitim greskama...

  30. #60
    Senior Member Lock'n'Load ChakNorris's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2008
    Lokacija
    Krade majonezu od Mr.Ante-a
    Postova
    124
    ja sam naucio par VAZNIH stvari od njih iako mi ih nisu nikad rekli, od matere sam naucio da nesmijem biti perfekcionist jer cu se samo bespotrebno zivcirati (bas kao ona) i sve oko sebe (bas kao mene), a od oca sam naucio da su droge losa stvar

    i ne, ovo nisam izmislio...
    Tha Chak Is Back

Slične teme

  1. Roditelji
    By marijanovic in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 292
    Posljednji post: 01-03-2010, 22:47
  2. Unovčivanje znanja?
    By IGoR_2803 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 23-01-2009, 02:29
  3. Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?
    By Arbiter of Change in forum Alt-F4
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 13-12-2008, 12:23
  4. C++ riznica znanja
    By RayDX in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 12-12-2007, 17:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •