Stranica 3 od 3 PrvaPrva 123
Prikazujem rezultate 61 do 80 od 80

Tema: Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?

  1. #61
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    1. Zanimaju me motori. Njih to boli briga. Kuzim da nemamo para i da se brinu "da ne poginem" al oni su mi 3.5g najvaznija stvar na svijetu i da nisu uspili skupit pare ni za jebeni automatic. jednog cu dana sijesti za motor koji se po performansama moze mjerit sa najbrzim autima na sijetu i imam 16.5 g a nemam nikakvog vozackog iskustva a to je najvaznije za sigurno vozikanje.
    zajebi motore, to su najgore stvari ikad napravljene, nisi ničim oklopljen, nikad ne znaš kaj će ti se desit, pogineš na mjestu čovječe. U autu si barem zaštićen limom, ak ničim drugim. Što se mene tiče, automatic bi mi dobro došao, baš za vožnju po selu, više od tog mi ne treba
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  2. #62
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    1. Zanimaju me motori. Njih to boli briga. Kuzim da nemamo para i da se brinu "da ne poginem" al oni su mi 3.5g najvaznija stvar na svijetu i da nisu uspili skupit pare ni za jebeni automatic. jednog cu dana sijesti za motor koji se po performansama moze mjerit sa najbrzim autima na sijetu i imam 16.5 g a nemam nikakvog vozackog iskustva a to je najvaznije za sigurno vozikanje.
    zajebi motore, to su najgore stvari ikad napravljene, nisi ničim oklopljen, nikad ne znaš kaj će ti se desit, pogineš na mjestu čovječe. U autu si barem zaštićen limom, ak ničim drugim. Što se mene tiče, automatic bi mi dobro došao, baš za vožnju po selu,Sviše od tog mi ne treba

    mislim jel su ti motori dobri ili ne,odlući se?

    bolje se razbit u autu nego na motoru? hmm aj dobro onda nek te pobere kamion i nek te smelje u autu od n eznam 200 konja....nema tog prijevoznog sredstva na kojem nemoš poginut

  3. #63
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    Dwarf Fortress
    Postova
    8.343
    Ja znam jedan slučaj i samo jedan koji mi je stari ispričao kako motoristu nije bilo ništa a vozač auta je poginuo, naime lik je vozio neku objesnu motorčinu od 500 i kusur kila i kad je pred njega izletio neki čovijek koji je normalno vozio svojom stranom u svom malom trabantu(ili je bio stojadin nisam siguran) ovaj lik je kliznuo motor i skočio sa njega a motor je proletio i usmrtio čovjeka na licu mjesta
    Neg Jambrek dobra ideja nestanem na dan sa bajkom i vratim se uvečer, samo je problem moj dedo koji se puno brine ni zašto a njega ne bih volio zabrinuti
    Sam da znate nestajao sam ja i prije, u drugom razredu kad sam dobio prvi ključ za stan(stara je bila počela raditi pa me nitko nije čekao kući) ja sam svratio kod frenda na rundu playke i to se malo oteglo, koja 2 sata, kad sam se vratio kući starci su me tražili po kvartu i umirali od brige
    I dreamt I was in a painting with ponies. It was... nice.

  4. #64
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao flander
    zajebi motore, to su najgore stvari ikad napravljene, nisi ničim oklopljen, nikad ne znaš kaj će ti se desit, pogineš na mjestu čovječe. U autu si barem zaštićen limom, ak ničim drugim. Što se mene tiče, automatic bi mi dobro došao, baš za vožnju po selu,Sviše od tog mi ne treba

    mislim jel su ti motori dobri ili ne,odlući se?

    bolje se razbit u autu nego na motoru? hmm aj dobro onda nek te pobere kamion i nek te smelje u autu od n eznam 200 konja....nema tog prijevoznog sredstva na kojem nemoš poginut [/quote]

    Motore kao prijevzna sredstva po autocestama i većim prometincama treba faking maknut, pa daj čovječe kolona auta, a svi motoristi između auta, preko njih, ispod njih i slično, ide tramvaj, ne hebe to ovog, ovaj projuri sa kawasakijem pol metra od tramvaja, vozač opizdio po kočnici.

    Automatic je mali moped i ko stvoren bi mi bio za ove seoske puteve kod mene, takve male mopede smatram dosta korisnim izumom, ali motor koji ide 300kmh?

    Nisam mislio na primjer "kad te kamion pobere" nego općenito, u autu si barem ograđen limom, lim te barem donekle štiti, što te na motoru štiti? koža i kaciga, ak se spucaš s motorom pri 60kmh u auto gotov si odma, ali u autu još možeš preživit. Pa susjed se zafitiljio sa 150 po staroj karlovačkoj, preletio 2 auta na parkiralištu kad se spucao u nekaj, odletio s autom na 7m visoku tablu, srušio tablu i prošao s ogrebotinom na glavi. Drugi frend se sa 60 zabio s motorom u stup i amputirana mu noga.

    Meni su se isto prije sviđali motori, ali kad sam vidio kaj se ljudima dešava na motorima pri mizernim brzinama reko zahebi.
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  5. #65
    Ma koliko vaše životne priče bile zanimljive i ja suosjećao s njima dajte ih probajte povezati sa time što su vas starci (pokušali)naučili.

  6. #66
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    4.197
    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ma koliko vaše životne priče bile zanimljive i ja suosjećao s njima dajte ih probajte povezati sa time što su vas starci (pokušali)naučili.
    da zaista.

    motori nemaju veze s tim.
    tarmi rićmi

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    New Reno
    Postova
    1.374
    na mene je najviše znanja prenio moj djed

    i dan danas prenosi znaje, govori mi kako se trebam odnositi prema ljudima, kako se trebam ponašati u određenim situacijama i priča mi svoje zgode i nezgode

    roditelji nisu baš prenijeli neko znanje na mene

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb/Rudeš
    Postova
    2.772
    mene je internet odgojio.
    "He's caled Captain Sarcastic because he's always so sarcastic!"

    Captain Obvious on Captain Sarcastic.

  9. #69
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2006
    Postova
    1.047
    = Citat = Izvorno postao Ogg The Dogg
    ja sam od svojih naučio kakav roditelj ne treba bit.
    sign

    Inače, znam ja da oni meni žele sve najbolje, al nemaju pojma kak to postić. Ono, poštujem ih kao osobe, al kao roditelji su živi k****.
    THIS IS NOT A JOKE!! YOU ARE A 999,999,999th VISITOR!!! CLICK HERE TO CLAIM!!!!!!!111oneoneon

  10. #70
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    ne znam odgovor na ovo pitanje....
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  11. #71
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    Znam da je normalno da mi seru za komp al malo pretjeruju. Da samo malo manje seru bilo bi normalno al pretjeruju.
    Motori za mene nisu samo prjevozno sredstvo. Uglavnom svi "vole" motore ali im nista ne znace u zivotu.
    Meni su motori ONE LOVESi potpuno sam svjestan opasnosti. Nebi odma sijeo za 1000 kubika(300kmh) nego bi na to sjeo za 10ak g. Sve ostalo prije toga je praksa.
    U mom gradu isto puno gine na motorima ali svi koji stradali nisu omali gotovo nikakvog iskustva.
    Boli me briga sto su auti sigurniji. Ja volimSmotore i boli me briga sta ce mi bit.
    Neznam kako vi al ja se nikad nisam vidio stariji od 25g. Mozda mi to 6. culo govori da necu dugo zivit. Svejedno...


    Upravo su mi se opet israli a nisam bio ni 20min. na internetu.

  12. #72
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Boli me briga sto su auti sigurniji. Ja volimSmotore i boli me briga sta ce mi bit.
    [b]Neznam kako vi al ja se nikad nisam vidio stariji od 25g. Mozda mi to 6. culo govori da necu dugo zivit. Svejedno...
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  13. #73
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    Sta ti je ovo?

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?

    lol, kaj je to neki vic?

  15. #75
    Senior Member No Mercy Lord Jambrek's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Kod tvoje mame u krevetu
    Postova
    6.948
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Sta ti je ovo?
    pogledaj ime slike

    GradevineiObjekti/Psihijatrijska_Bolnica_Vrapce.JPG
    Mislio sam da sam lud, ali glasovi u glavi su mi rekli da nisam!

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    nemojte mi sad tu stavljat za ludaru u vrapcu...inache zivim u tom kvartu pa me to malo vrijedja..
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  17. #77
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126
    = Citat = Izvorno postao Lord Jambrek
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Sta ti je ovo?
    pogledaj ime slike

    GradevineiObjekti/Psihijatrijska_Bolnica_Vrapce.JPG
    Jesi ti tamo bio?

  18. #78
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pakao
    Postova
    4.571

    Re: Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?

    leukemiju

  19. #79
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.022

    Re: Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?

    Na mene je stari npr. dosta prenio nekakvog školskog znanja, pogotovo povijest, zemljopis i tak, što mi dođe dosta korisno u školi, ali što se tiče tih nekih međuljudskih odnosa, trudi se da mi prenese neka svoja iskustva, ali ga rijetko poslušam, nekako više volim učit na svojim greškama po tom pitanju.

  20. #80
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?

    Moji mene često upozoravaju na određene loše stvari, premda ja rijeko kad slušam. Uglavnom naučim na teži način.
    Ne zabranjuju mi skoro ništa, dokle god sam dobar u školi.

Slične teme

  1. Roditelji
    By marijanovic in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 292
    Posljednji post: 01-03-2010, 22:47
  2. Unovčivanje znanja?
    By IGoR_2803 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 44
    Posljednji post: 23-01-2009, 02:29
  3. Roditelji - koliko su znanja prenijeli na vas?
    By Arbiter of Change in forum Alt-F4
    Odgovora: 79
    Posljednji post: 13-12-2008, 12:23
  4. C++ riznica znanja
    By RayDX in forum Programiranje i izrada igara
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 12-12-2007, 17:16

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •