Stranica 3 od 7 PrvaPrva 12345 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 195

Tema: Svemir

  1. #61
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao RayDX
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    A sto mislite o crnim rupama?
    Osobno, meni idu na živce, skrivaju se i onda kad krenu raditi sranja. već je prekasno. Ali gravitacijska sila koja ima dovoljno snage da savije svjetlost...
    I koja bi se mogla upotrijebiti za međuzvijezdana putovanja.
    Njena gravitacija bi se mogla koristiti poput praćke (naravno,sa sigure udaljenosti),brod koji bi se pokrenuo sa zemlje bi mogao iskoristiti njenu gravitaciju za skretanje u nekom smjeru bez ozbiljnijeg gubitka na brzini,k tome,još bi se usporilo vrijeme (prema teorijama) tako da bi dodalo još par godina života primarnoj posadi.

    Inače,kada bi išli kolonizirati planete izvan solarnog sustava,onda bi brod trebao biti velik,sa dvostrukim brojem žena nego muškaraca za lakšu reprodukciju ( ),jer inače bi prva postava posade pomrla od starosti.
    Naravno,tu bi morali biti i razni učitelji koji bi poučavali djecu.

    Ali dosta zanjimljivo je to šta se svemir konstanto šiti,ali nitko nezna u šta se širi.To je,ako uzmemo da se širi prema teoriji velikog praska,koja je malo sumnjiva,jer je nemoguće da je jedna nakupina atoma sadržavala sve te metale,nemetale,plinove i toliku količinu energije da bi nastalo sve ovo.Netko je već rekao da bi bila sve veća udaljenost između zvijezda,što je netočno(ne posve) jer bi npr. sunce još uvijek držalo planete u našem sustavu na okupu koristeći svoju gravitaciju (a i gravitaciju prethodnog planeta na onom sljedećem,nešto slično vlaku,neda mi se sad objašnjavat),tako da bi se galaksije udaljavale,a ne sustavi i zvijezde.Sada će opet netko reći da bi se i sustavi udaljavali,što je opet netočno jer je dokazano da je u središtu svake galaksije masivna Crna Rupa koja svojom gravitacijom vuče sve prema unutra,pa se zvijezde nebi imale kako udaljavati.

    Imao sam davnih dana ideju da bi se energija mogla dobivat postavljanjem neke vrste solarnog štita iznad i ispod sunca (one strane koje ne služe nikojem od naših planeta).Taj 'štit',da ga tako nazovem,bi se sastojao od velikog broja solarnih ćelija,koje bi svjetlosnu energiju pretvarala u električnu,pa bi se ta energija koristila za napajanje svemirskih postaja, a mogla bi se i nekako slati na zemlju.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  2. #62
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Nikako se ne bi mogla iskoristiti za međuzvjezdana putovanja, vjerojatno si pomiješao crnu rupu sa crvotočinom. Crna rupa uništava sve, niti jedan brod se ne bi mogao oduprijeti toj silini... Ona ne daje nikakav pogon nego te jednostavno povuče unutra i razvuče te do točke kada se raspadneš totalno. Definitivno vjerujem da će u razvoju naprednih međuzvjezdanih pogona veliku ulogu odigrati izotopi vodika koji i već sada pokazuju izrazita svojstva i mogućnosti.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  3. #63
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    Ja vjerujem da je moguće,ako joj se približi sa sigurne udaljenosti,da njena gravitacija lagano povuče brod u nekom smjeru.Ali to je samo teorija,malo se zna o crnim rupama pa...

    Vodik će imati jako veliku ulogu,mislim da je nedavno Honda izdala prvi serijski automobil na vodik.
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

  4. #64
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Koliko znam, crne rupe nemogu nestati. Nebi li prema tome nakon nekog vremena citav svemir trebao biti usisan u crnu rupu?
    I sto bi se dogodilo kada se jedna crna rupa priblizi drugoj? Ja bi rekao da im se gravitacijske sile medusobno ponistavaju.

  5. #65
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    Ja vjerujem da je moguće,ako joj se približi sa sigurne udaljenosti,da njena gravitacija lagano povuče brod u nekom smjeru.Ali to je samo teorija,malo se zna o crnim rupama pa...

    Vodik će imati jako veliku ulogu,mislim da je nedavno Honda izdala prvi serijski automobil na vodik.
    Vrlo teško... Jer one se stalno kreću i lokacija im nije konstantna, a ljudski brod dok dođe do jedne... Ne može pobogu biti u solarnom sustavu... Nema šanse jednostavno
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  6. #66
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    zake ne u solarnom sustavu? bilo bi mnogo zanimljivo...
    Problem je što ne bi samo brod otišao na međuzvjezdano putovanje... Štrik od moje babe, par ovaca i krava iz susjedstva te par kontinenata... Sunce... Pa što, nije da nam treba, ništa strašno
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  7. #67
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postova
    1.462
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    Koliko znam, crne rupe nemogu nestati. Nebi li prema tome nakon nekog vremena citav svemir trebao biti usisan u crnu rupu?
    I sto bi se dogodilo kada se jedna crna rupa priblizi drugoj? Ja bi rekao da im se gravitacijske sile medusobno ponistavaju.
    sigurno se ponistavaju, sad moli boga da u svemiru postoji paran broj crnih rupa.....

  8. #68
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Dečki, upravo nasuprot.... Dvije crne rupe se spajaju u jednu veću, taj proces inače traje i do 10 milijuna godina i na kraju ispadne jedan super turbo über masivna crna rupa sposobna da povede u ništavilo milijarde zvijezda. Einstenova teorija relativnosti predviđa da će u finalnoj stazi spajanja nastati ogromni turbo jaki gravitacijski valovi čije se snage milja supernova može posramiti.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  9. #69
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    = Citat = Izvorno postao RayDX
    SJa sam visok 193cm btw
    Daj posudi 10-tak cm

    Btw, jel još nekome ova spodobaSizaziva napade paranoje i češanja? Ime mu je zakon, ali izgleda ko' prokleta košnica... yukkie..
    Ja tu "spodobu ne bih ni trulim štapom dirao.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  10. #70
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Istina, dečki, je l' se itko sjeća mog prvog posta? Literatura?
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  11. #71
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    a zašto ne? to je ogromna stijena...komentari su ti malo off...
    Zato što izgleda ko košnica,a ja se ježim kad vidim košnicu zbog pomisli da bi moglo bit problema sa pčelama.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  12. #72
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao Nitro3d
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    a zašto ne? to je ogromna stijena...komentari su ti malo off...
    Zato što izgleda ko košnica,a ja se ježim kad vidim košnicu zbog pomisli da bi moglo bit problema sa pčelama.
    onda ti evo ovo:

    nek te drži dalje od ove teme...
    Sad sam ja ogladnio
    Nego, da prekinemo offtopičariti.... Warp drive! Ne onaj iz Star Treka, Star Wars ili drugih pizdarija. Dakle, svemirski pogon baziran na ideji da se proširuje prostor iza svemirskog broda, a onaj ispred sužava stvarajući manipulaciju vremena i prostora u smislu postizanja near lightspeed ili brzine svjetlosti u vakumu (c = 3 * 10E8 m sE-2). Dakle, ne preko, jer to ne podliježe teoriji relativnosti. I da, glavni problem, odnos vremena na brodu i zemaljskog vremena, npr. warp 4.53 (Einsteinovi brojevi, warp brojevi su nešto poput machova (1000km hE-2 == Mach 1)) je 4.53 godine astrounatu, dok je za vrijeme tog istog perioda na zemlji prošlo 200 godina. Fucked up huh?
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  13. #73
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao Nitro3d
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    a zašto ne? to je ogromna stijena...komentari su ti malo off...
    Zato što izgleda ko košnica,a ja se ježim kad vidim košnicu zbog pomisli da bi moglo bit problema sa pčelama.
    onda ti evo ovo:

    nek te drži dalje od ove teme...
    Neče baš tako lako,ja ih se u stvarnosti znam naježit samo ak ih je više od 15,ako ih je više od 15,uzimam masku,sprej protiv insekata i oderi...
    btw.vratimo se na temu,teorija o nastanku svemira je zanimljivo i volim razmišljat što bi bilo kad svemir više ne bi postojao.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  14. #74
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ili se stope u jednu veću...zake bi se poništile? to su 2 mase toliko velike da savijaju prostor u kojem se nalaze...
    koliko znam, crne rupe nemaju masu al zato imaju beskonacnu gravitaciju, right?

  15. #75
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ili se stope u jednu veću...zake bi se poništile? to su 2 mase toliko velike da savijaju prostor u kojem se nalaze...
    koliko znam, crne rupe nemaju masu al zato imaju beskonacnu gravitaciju, right?
    Ja mislim Da si u pravu.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  16. #76
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    ili se stope u jednu veću...zake bi se poništile? to su 2 mase toliko velike da savijaju prostor u kojem se nalaze...
    koliko znam, crne rupe nemaju masu al zato imaju beskonacnu gravitaciju, right?
    Gravitacijska sila ovisi o količini mase objekta, tijela kako god. Crne rupe itekako imaju masu. Njihova masa je ooooooooooogromna. Oooooooooooogromna je umanjenica za njenu masu. Masa raste svakim danom jer gutaju sve na svojoj trajektoriji. Dakle, nije beskonačna, ali starno raste.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  17. #77
    Administrator My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Uncanny Valley
    Postova
    9.450
    To je samo jedna teorija o crnim rupama.
    Naime, dvije su glavne. Jedna je ta, o eksponencijalnom rastu bez prekida, crna rupa raste, guta brže, kako guta tako raste, kako raste tako opet brže guta.
    Druga je o zasićenju. Teorija kaže da crna rupa može u svoj nulti prostor progutati samo određenu količinu tvari dok se ne zasiti, i kada se zasiti pretvara se u... nešto sa puno slabijim gravitacijskim poljem.
    Po teoriji relativnosti, i jedna i druga teorija mogu sadržavati određenu količinu vode, samo i jednu i drugu teoriju muče razni problemi. Ako je prva točna, kako to da još uvijek postojimo? Ako je druga točna, kuda ide sva ta masa? Pa se tu sada upliču i 4. i 5. dimenzija, druga vremenska dimenzija(teorija o 6 prostornih i 2 vremenske dimenzije itd), kako se to sve vrti, sprema, širi itd.
    Najbrži pištolj Policije Okusa. Može da pogodi sve od bilo gdje. Također piše i poeziju.

  18. #78
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao The Boz
    To je samo jedna teorija o crnim rupama.
    Naime, dvije su glavne. Jedna je ta, o eksponencijalnom rastu bez prekida, crna rupa raste, guta brže, kako guta tako raste, kako raste tako opet brže guta.
    Druga je o zasićenju. Teorija kaže da crna rupa može u svoj nulti prostor progutati samo određenu količinu tvari dok se ne zasiti, i kada se zasiti pretvara se u... nešto sa puno slabijim gravitacijskim poljem.
    Po teoriji relativnosti, i jedna i druga teorija mogu sadržavati određenu količinu vode, samo i jednu i drugu teoriju muče razni problemi. Ako je prva točna, kako to da još uvijek postojimo? Ako je druga točna, kuda ide sva ta masa? Pa se tu sada upliču i 4. i 5. dimenzija, druga vremenska dimenzija(teorija o 6 prostornih i 2 vremenske dimenzije itd), kako se to sve vrti, sprema, širi itd.
    Veoma je moguća 4. i 5. dimenzija, mnogi su razmatrali te probleme ali jednostavno sve ostaje na teoriji jer nitko ih ne može detektirati po crnoj pozadini, posebice ova naša tehnologija, vidiš ju tek kada počne sranja raditi. Jako zanimljivo izgleda dok se hrani nekom zvijezdom. Ček, imam jedan photo... Here:



    Ovo nije realtime footage ali je dosta vjerno prikazano.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Nov 2006
    Lokacija
    Svinjski anus
    Postova
    2.707
    ja doma imam knjigu Vodic kroz svemir, pregenijalna knjiga, ima 700 stranica, sadrzava sve od vremenskih i prostornih dimenzija, teorije o alienima, mitove, znanstvene podatke o zvijezdama i planetima, teorija u solarnom sustavu, egipatske teorije i to, pulsari...
    preporuka
    Ljudi koji je film o nekom liku s maskom koje je zamrznit oko tisuću godina onda oživi i kao oni su u svemiru onda on kolje cijelu posadu broda pa prezivjeli bjeze pa ga ubiju pa maska padne u vodu ovi su misli da je meteor ali su stavili masku i

  20. #80
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    mi smo centar svemira....
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  21. #81
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    Vjerujete li vi u sudnji dan?
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  22. #82
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    Ma zaboravi
    Never mind
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  23. #83
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503
    mene isto zanima svemir al ne na toj razini kao autora..

    autoru preporcam x3

    dok sam ja vise freelancer tip

  24. #84
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    Ne vjerujem i kakve veze ovo sada ima sa svemirom. Sudnji dan možda je trenutak kada će se svemir, teoretski, prestati širiti i na prinicipu hidrogenske bombe samo sažeti u početnu točku, u središte i opet eksplodirati replicirajući teoriju velikog praska koja se već dogodila. Mogućnost je da će se to desiti u sljedećih 15 milijardi godina.
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  25. #85
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    ZG
    Postova
    2.491
    Sto mislite o Big Bangu i ostalim teorijama o nastanku svemira?

  26. #86
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Zaprešić
    Postova
    524
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao RayDX
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    A sto mislite o crnim rupama?
    Osobno, meni idu na živce, skrivaju se i onda kad krenu raditi sranja. već je prekasno. Ali gravitacijska sila koja ima dovoljno snage da savije svjetlost...
    I koja bi se mogla upotrijebiti za međuzvijezdana putovanja.
    Njena gravitacija bi se mogla koristiti poput praćke (naravno,sa sigure udaljenosti),brod koji bi se pokrenuo sa zemlje bi mogao iskoristiti njenu gravitaciju za skretanje u nekom smjeru bez ozbiljnijeg gubitka na brzini,k tome,još bi se usporilo vrijeme (prema teorijama) tako da bi dodalo još par godina života primarnoj posadi.

    Inače,kada bi išli kolonizirati planete izvan solarnog sustava,onda bi brod trebao biti velik,sa dvostrukim brojem žena nego muškaraca za lakšu reprodukciju ( ),jer inače bi prva postava posade pomrla od starosti.
    Naravno,tu bi morali biti i razni učitelji koji bi poučavali djecu.

    Ali dosta zanjimljivo je to šta se svemir konstanto šiti,ali nitko nezna u šta se širi.To je,ako uzmemo da se širi prema teoriji velikog praska,koja je malo sumnjiva,jer je nemoguće da je jedna nakupina atoma sadržavala sve te metale,nemetale,plinove i toliku količinu energije da bi nastalo sve ovo.Netko je već rekao da bi bila sve veća udaljenost između zvijezda,što je netočno(ne posve) jer bi npr. sunce još uvijek držalo planete u našem sustavu na okupu koristeći svoju gravitaciju (a i gravitaciju prethodnog planeta na onom sljedećem,nešto slično vlaku,neda mi se sad objašnjavat),tako da bi se galaksije udaljavale,a ne sustavi i zvijezde.Sada će opet netko reći da bi se i sustavi udaljavali,što je opet netočno jer je dokazano da je u središtu svake galaksije masivna Crna Rupa koja svojom gravitacijom vuče sve prema unutra,pa se zvijezde nebi imale kako udaljavati.

    Imao sam davnih dana ideju da bi se energija mogla dobivat postavljanjem neke vrste solarnog štita iznad i ispod sunca (one strane koje ne služe nikojem od naših planeta).Taj 'štit',da ga tako nazovem,bi se sastojao od velikog broja solarnih ćelija,koje bi svjetlosnu energiju pretvarala u električnu,pa bi se ta energija koristila za napajanje svemirskih postaja, a mogla bi se i nekako slati na zemlju.
    Galaksije bi ostale na okupu, tj planeti, zvijezde i sve ostalo u njima, ali međusobni razmak galaksija se konstantno povećava. Da bude zanimljivije, svemir ne usporava već ubrzava u svom širenju. - Discovery Science
    "Cry havoc, and let slip the dogs of war..."

  27. #87
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    god knows where
    Postova
    832
    = Citat = Izvorno postao RayDX
    Ne vjerujem i kakve veze ovo sada ima sa svemirom. Sudnji dan možda je trenutak kada će se svemir, teoretski, prestati širiti i na prinicipu hidrogenske bombe samo sažeti u početnu točku, u središte i opet eksplodirati replicirajući teoriju velikog praska koja se već dogodila. Mogućnost je da će se to desiti u sljedećih 15 milijardi godina.
    Pa donekle sam na to ciljao,jer je dobar dio svemira još neistražen.
    Koliko je policajaca potrebno da promijeni žarulju?
    "Pet",Jedan Stoji na stolu i drži žarulju,a četvorica okreču stol.

  28. #88
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    3.907
    ma to su sve nagađanja
    Wolf guy - The author seems to be playing a game called "how many murder, rape, and torture scenes involving minors can I stick in a book before people stop reading completely"

  29. #89
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Latitude:45.286° Longitude:18.688°
    Postova
    2.150
    = Citat = Izvorno postao unknown
    ma to su sve nagađanja
    Zato je ključ svemu istraživanje, a odgovor krije neko svjesno biće puno starije od nas ili neka davno propala civilizacija. Mi ga sami definitivno nećemo dokučiti. Ali moramo se probiti do zvijezda
    Gdje je nestao mozak
    gdje se skriva on
    iz vagona pameti
    na tračnice ispao...

  30. #90
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Jebem radoznale
    Postova
    1.209
    = Citat = Izvorno postao Grimm-Reaper
    = Citat = Izvorno postao Plexihack
    = Citat = Izvorno postao RayDX
    = Citat = Izvorno postao RIPtheREAPER
    A sto mislite o crnim rupama?
    /xut
    Galaksije bi ostale na okupu, tj planeti, zvijezde i sve ostalo u njima, ali međusobni razmak galaksija se konstantno povećava. Da bude zanimljivije, svemir ne usporava već ubrzava u svom širenju. - Discovery Science
    To sam i rekao

    Netko je rekao da se razmak između zvijezda širi

    O masi crnih rupa i njihovom kraju Chief Brian says:

    Shorts of fat mosquito female combined with brain of a laundry machine equals a black hole demon which eats little kittens.When it is full,it rains frogs!
    = Citat = Izvorno postao Fenrir
    ...Onda se pobereš doma gdje isplačeš potisnuti bijes,staviš si frišku crnu maskaru na oči i metneš na plejlistu diskografiju tokyo hotela...
    Sickmanno1:Meni se na te spike dize

Slične teme

  1. Svemir - Prezentacija
    By rudeboy95 in forum SCIENCE!
    Odgovora: 31
    Posljednji post: 24-11-2010, 17:52
  2. Odgovora: 25
    Posljednji post: 02-11-2010, 14:30
  3. Svemir
    By RayDX in forum Alt-F4
    Odgovora: 194
    Posljednji post: 12-12-2008, 19:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •