Stranica 1 od 7 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 187

Tema: Car Tuning and Styling

  1. #1
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574

    Car Tuning and Styling

    Evo prije nekoliko dana počeo sam uređivati ćaćin Clio II (da mi da tuniram auta a ne da mi da ostanem vani iza 11:00 ) pa me sada zanima kako vi stojite sa tuniranjem.

    Ja počeo do motora, prijatelj mi sredih čip tuning, sada šaltam malo usisnu granu da dobijem na konjima. Poslije još slijedni turbine, osovina i ovjes. Isto tako poslije budem potražil po gradu neke tuning (pa nije ih toliko teško naći). Evo sada se kupi dičurlija oko auta (znatiželjni mali gadovi ).

    Uglavnom da ne dužim samo mi recite koliko znate o tome, jeste šta tunirali, di nabaviti djelove i sve što mislite da je važno.

    P.S. nemojte me sada popljuvati zbog mojih godina (ako niste znali imam 15 godina).

  2. #2
    kada završiš priloži nam dokumentaciju..
    a o tuningu znam kad se auto tunira bude ljepšije i bržije
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Ja ga nebi tuniro dok ne napunim 18, osim ako ga ne mislis sad tunirat tako da ti bude sreden kad polozis
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  4. #4
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Ja ga nebi tuniro dok ne napunim 18, osim ako ga ne mislis sad tunirat tako da ti bude sreden kad polozis
    Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

    A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih.

    EDIT: jel netko ima neki tut kako raditi body partove (spoljere, branike, pragove i ostala sranj*)

  5. #5
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    3.866
    Hah da tak je i moj frend mislio. Podigao je vozacku i nakon 2 dana ode na autocestu i sam odjednom presretac ispred njega, i vozacku na 3 mjeseca, bye, bye
    Decko ima tunirani Golf GTI
    Nemam nist protiv, osim, odite na pusti otok pa se tamo medusobno mnozite i kotite kolko god vas volja
    I sta onda kada se namnoze
    je,namnozit ce se. rode ce nosit male pedere i pederi ce sadit gej polja kupusa.

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    Gle ja ti samo mogu reci da jednom kad krenes neces moci stati moja prepopruka ti je da to ne radis, a ti sam biraj. Spustanje auta ti je 5000kn, ako ces samo cipati auto racunaj da moras imati turbinu u autu da bi dobio neke vece performanse jer bez turbine ces dobiti 5-15%, a sa turbinom i 30-40% vise snage primjer kod nas u klubu fabia vRS sa cipom je dignuta sa 131ks na 173ks. Okretni moment 410Nm. Ali to ima i gewinde i tvrdo je ko kamen i strasno nesto. Mjuza necu ni pricati cijene dvd playera postenih se krecu od 6900kn - 20000kn(alpine, blaupunkt), dalje pojacanja na motoru moras raditi jer ako spustas auto povecavaju se vibracije motora i motor treba vecu cvrstocu. To isto dode. Cijene filtera se krecu oko 500kn. Felgi imas od 500-5000kn i jos racunaj na to gume od barem 1500kn (Goodyear Eagle F1) koje trebaju drzati cestu posteno. Di je jos i pojacalo za auto, subwoofer itd. Pa spojleri, pa ovo pa ono jednostavno preskup sport. Sad ce se neki smijati, ali kupi fabiu vRS polovnu, cipaj to i na vrhu sljemena si za 7min i 40sec (bez lisica ). Uglavnom jako skup sport, ali ako imas zivaca i mnogo para onda samo naprijed, ali to ti nije isto kao da kupis vec bar koliko toliko sportski auto pa ga sredujes jer takvi auti vec sa sobom imaju neka ojacanja. Eto nadam se da sam bar malo pomogao, ako imas jos pitanja samo reci.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  7. #7
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    Fabia@ znam ti ja već cijene. ali se ne zabrinjavam. imam dosta veza sa tuning garažama. Prodaje mi djeove za pola cijene. A vRS-icu bi moga kupiti kada dovršim ovu. Itako neću Clia puno tunirati zato jer se njim ipak čaća koristi svaki dan.

  8. #8
    Senior Member Ninja hurdle r0pe's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    923
    = Citat = Izvorno postao Fabia vRS
    /cut
    nisam ni mislio da će neko drugi nešto reći

  9. #9
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945
    = Citat = Izvorno postao Ripaz
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Ja ga nebi tuniro dok ne napunim 18, osim ako ga ne mislis sad tunirat tako da ti bude sreden kad polozis
    Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

    A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih.

    EDIT: jel netko ima neki tut kako raditi body partove (spoljere, branike, pragove i ostala sranj*)
    70k kn...odličan tuning auto, manji, narančaste boje, bumperi, spojleri, mega zvučnici sa neonkama, ispod njega neonke, unutar auto nitro boca itd...
    tako da se bacati novce na nešto posebno za svoj auto ne isplati baš previše...
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  10. #10
    fabia RS ili octavia RS je svestrani moderator... razumije se u kompjutere, gejmanje i tuniranje...
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  11. #11
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    = Citat = Izvorno postao misterante
    fabia RS ili octavia RS je svestrani moderator... razumije se u kompjutere, gejmanje i tuniranje...
    A što ćeš ima i takviš na svijetu

    Inače što mislite o Nissan 200SX. Susjed mi ga prodaje za 6k kn a svi kažu da je dobar za tuniranje. Ima dosta rezervnih djelova i djelova za tuniranje.

  12. #12
    ak imaš para kupuj i tuniraj.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    2.705
    = Citat = Izvorno postao Ripaz
    = Citat = Izvorno postao misterante
    fabia RS ili octavia RS je svestrani moderator... razumije se u kompjutere, gejmanje i tuniranje...
    A što ćeš ima i takviš na svijetu

    Inače što mislite o Nissan 200SX. Susjed mi ga prodaje za 6k kn a svi kažu da je dobar za tuniranje. Ima dosta rezervnih djelova i djelova za tuniranje.
    uzimaj to...

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    = Citat = Izvorno postao *Fila*
    = Citat = Izvorno postao Ripaz
    = Citat = Izvorno postao misterante
    fabia RS ili octavia RS je svestrani moderator... razumije se u kompjutere, gejmanje i tuniranje...
    A što ćeš ima i takviš na svijetu

    Inače što mislite o Nissan 200SX. Susjed mi ga prodaje za 6k kn a svi kažu da je dobar za tuniranje. Ima dosta rezervnih djelova i djelova za tuniranje.
    uzimaj to...
    Ajde pokušat ću ga odgovorit od prodaje auta i pokušat ga nagovorit da zajdeno tunamo auto. Poželi te mi sreću za otprilike 1 sat.

  15. #15
    Senior Member Respawned sorcerer NiX4's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    U borbi protiv horda zla
    Postova
    1.426
    evo za one koji ne znaju za ovaj legendarni Nissan 200SX :

    kako se da člijepo tjunirati

    http://www.modifiedstreetcars.com/car_i ... Sx-160.jpg

    odite na google i upišite ime istoga i gledajte slikice PP
    silent we fall

  16. #16
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao NiX4
    evo za one koji ne znaju za ovaj legendarni Nissan 200SX :

    kako se da člijepo tjunirati

    http://www.modifiedstreetcars.com/car_i ... Sx-160.jpg

    odite na google i upišite ime istoga i gledajte slikice PP
    Evo moram opet ja. Daklem prvak hrvatske u drifftu upravo vozi takav autek dakle uzimaj ga za te pare odma to ti je moja preporuka. Jednom se tu u zagrebu prodavao stjunirani Nissan Skyline GT-R 798ks i to za 50000€. Uzmi 200SX neces pozaliti.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  17. #17
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    = Citat = Izvorno postao Fabia vRS
    = Citat = Izvorno postao NiX4
    evo za one koji ne znaju za ovaj legendarni Nissan 200SX :

    kako se da člijepo tjunirati

    http://www.modifiedstreetcars.com/car_i ... Sx-160.jpg

    odite na google i upišite ime istoga i gledajte slikice PP
    Evo moram opet ja. Daklem prvak hrvatske u drifftu upravo vozi takav autek dakle uzimaj ga za te pare odma to ti je moja preporuka. Jednom se tu u zagrebu prodavao stjunirani Nissan Skyline GT-R 798ks i to za 50000€. Uzmi 200SX neces pozaliti.
    Daj mi još 1k kn pa ću ga uzet. Evo za pola sata idem do susjeda kada se vrati iz grada.

  18. #18
    sada sam u NFS:MW tuniro jedno auto
    nisam znao da se to može...
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  19. #19
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    = Citat = Izvorno postao misterante
    sada sam u NFS:MW tuniro jedno auto
    nisam znao da se to može...
    Kako se to radi???

    Inaće bio sam kod suseda. Prodao ga je već prije tjedan dana samo treba ćekat kupca da dođe po njega.

  20. #20
    dont be sad, biti će još prilika...
    nego jesi li završio to prvo auto?
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  21. #21
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    = Citat = Izvorno postao misterante
    dont be sad, biti će još prilika...
    nego jesi li završio to prvo auto?
    nop. ima još posla. dolazi još ugradnja nekih wofera i zvučnika, xenon svjeta i dosta toga.

  22. #22
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    1.082
    Ja tuniram dok napunim 18.

  23. #23
    Senior Member It lives by night BLOODdemon's Avatar
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    C:\WINDOWS\System32
    Postova
    521
    uff kad bi bar meni stari dao da mu tuniram auto

  24. #24
    Guest
    = Citat = Izvorno postao Ripaz
    = Citat = Izvorno postao streetrace777
    Ja ga nebi tuniro dok ne napunim 18, osim ako ga ne mislis sad tunirat tako da ti bude sreden kad polozis
    Baš tako. Bolje sada dok imam mnogo slobodnog vremena.

    A zakaj će mi vozačka kada ću bez problema moći pobići policiji, i bez nitra će biti brži od njih.

    EDIT: jel netko ima neki tut kako raditi body partove (spoljere, branike, pragove i ostala sranj*)
    i tvoja bandera prva

    nisam ja zapaljen za aute. vise volim motore. tj puuuuuuuuuno vise. obazavam ih i luda sam za njima.

  25. #25
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Aug 2007
    Lokacija
    Prokleta LHC crna rupa me progutala. Di je sada onaj znak "Exit"
    Postova
    574
    evo odlućio sam ne tunirati auto nego ga samo stylati zato jer ako bi tunoa auto onda nebi baš digao puno sagu (ipak je to 1.2). kreće se sa izradom boom boxa (ili ti kutija za bass)

  26. #26
    pokupi ideja iz Pimp my ride... tamo rade jebenica aute.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  27. #27
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2008
    Postova
    61
    heh..tuning

    po meni
    1. motor
    2. unutrasnjost
    3. body kit

    sad mi se neda pisat
    uglavnom posjeti cartuningcrew (za pocetak)
    najbolji su ti forumi mozda hraweb i caroverdose
    al za nih moras imat svoj auto, 18 godina i preporuku

    200sx ti je ful dobar auto, najbolji za drift
    ako te zanima drift posjeti go-drift.com
    najbolja verzija 200sx-a je (r)s13 po meni

    sto se tice izrade body kita to ti je malo zajebano
    znaci prvo trebas na orginal braniku oblikovat sta hoces (mislim da se to radi pur pijenom i zidarskim kitom- poslje bi se trebalo moc skinut)
    to premazes nekom 'tekucinom' za dvajanje (kao neki filter)
    i onda stavljas slojeve krpe i nekakve smole
    nakon vise takvih slojeva kad je sve suho pomocu vode to odvojis (za to sluzi filter)
    kad to odvojis moras kitat i brusit dok ne bude sarseno (s unutarnje strane), tada si dobio kalup
    kad izljevas branik moras opet na kalup stavit taj filter i opet stavljat tu krpu sa smolom
    opet to odvojis i onda obradjujes (kitas i brusis) do savrsenstva, tada je spremno za lakiranje

    eto to je otprilike ali jos treba provjerit
    koliko sam cuo za izradu takvog bodykita (ako sam radis) treba i do 6 mjeseci

    eto nadam se da sam pomogao, i ja imam 15 godina al me to dosta zanima pa znam dosta toga u teoriji

  28. #28
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    Ovaj da hraweb. Tesko im padne kad fabija 1.9 TDi+cip pobjedi alfu 156 isto cipanu, pa se izvlaci na foru da je kasnije startao. Inace cartuningcrew je ok strana makar mi se ne da regati.
    I da ako inace se radi vlastiti bodi kit ma prvo sto radis odostraga ako to nemas je rezanje branika da ti moze izaci veca spulja. Ja na svoj planiram krknuti fabia rs branik sprijeda. Osim ako na proljece ne sjedne O2 = Octavia 2 SS= SportStyle 2.0TDIS140ks + cip oko 170ks. Ali otom potom. A uredivanje auta bodykitovima i tim sranjima, nema sanse. Spustit ga za 4cm ili sa gewindama sa jos 1.5cm i to je to, ali stavljati neke kitove koji ti prosire auto, pa izgleda kao krme, ne bi to islo na moj auto. NHF, ali serijski auti su puno ljepsi. I da nauci se pravilima foruma I NEMOJ DIZATI TEME STARE PO SKORO TRI MJESECA LAKU NOC.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

  29. #29
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Djakovo
    Postova
    510
    pukni onda lock i gg

    mislim zbog toga si tu, lockaj ju i dovidjenja


    http://www.croatian-maniacs.com

    Dao Bog pa ti sin doveo zeta doma !!!

  30. #30
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167
    = Citat = Izvorno postao tmarosi
    pukni onda lock i gg

    mislim zbog toga si tu, lockaj ju i dovidjenja
    Nije bio debilan komentar, ali za ubudce mu kazem. Ali i like this theme and it is under my protection.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •