Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: GOM player

  1. #1

    GOM player

    bok
    Imam problem u GOM playeru, kad pokrenem .vob file nema mi slike samo zvuk, a recimo u vlcu sve dobro radi. Treba neke postavke namjestiti?
    I jos nesto, neznam dal ima veze sa gom-om ali svaki put kad pokrenem neki file trazi me da se spojim na internet a ja sam vec spojen, pa moram stisnuti connect a ako cancel stisnem izbaci me s neta. Nemam pojma kaj je to
    Ak neko zna pliz nek odgovori

  2. #2
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: GOM player

    Neznam za GOM player, ali preporučam ti da skineš KMPlayer. Mnogi su prošli s GOM-a i ostalih playera na njega te se uvjerili da je bolji. Čita mnogo fajlova (i VOB između ostaloga)

    http://kmplayer.en.softonic.com/download

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: GOM player

    = Citat = Izvorno postao Raz
    Neznam za GOM player, ali preporučam ti da skineš KMPlayer. Mnogi su prošli s GOM-a i ostalih playera na njega te se uvjerili da je bolji. Čita mnogo fajlova (i VOB između ostaloga)

    http://kmplayer.en.softonic.com/download
    Nemam vise sto dodat,rijesenje za bilokoje probleme s nekim playerom je skidanje KMPlayera.

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GOM player

    Ja koristim GOMPlayer i odličan je, no i VLC je dobar isto tako.

  5. #5
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: GOM player

    VLC je vjerovatno najgori player koji sam ikad vidio,jedino za što ga koristim je za snapshot filma u orginalnoj rezoluciji.

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GOM player

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    VLC je vjerovatno najgori player koji sam ikad vidio,jedino za što ga koristim je za snapshot filma u orginalnoj rezoluciji.
    Prije nego što kreneš s ovakim zaključcima probaj malo to argumentirati. Inače, i ja koristim GOMPlayer i trenutno mi je numero uno no kako kazem, VLC nije loš i dobra je alternativa.

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: GOM player

    Prije svega ima odvratan dizajn,funkcionalnost i jednostavnost nije ispod razine,zatim uopce mi ne reproducira dobro skoro sve video fileove(ispexelizirana je slika) dok KMP to radi savršeno,nema jednostavne mogućnosti za full screen strech,nema razloga za koristenje VLC-a kad je tu kmp koji je jednostavan,ima mnoštvo opcija i što mi je najvažnije,720 i 1080p mkv fileove reproducira savršeno glatko.

  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Mostar
    Postova
    1.655

    Re: GOM player

    Nikad cuo za GOM

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: GOM player

    = Citat = Izvorno postao Constantine
    Prije svega ima odvratan dizajn,funkcionalnost i jednostavnost nije ispod razine,zatim uopce mi ne reproducira dobro skoro sve video fileove(ispexelizirana je slika) dok KMP to radi savršeno,nema jednostavne mogućnosti za full screen strech,nema razloga za koristenje VLC-a kad je tu kmp koji je jednostavan,ima mnoštvo opcija i što mi je najvažnije,720 i 1080p mkv fileove reproducira savršeno glatko.

    Vidiš, meni je dok sam ga koristio VLC HD sadržaj glatko izvodio, da ne kažem kako je tu streaming input i output komponenta, lakoća korištenja, mogućnost kontroliranja programa putem infrared uređaja, stabilnost, funkcionalnsot mu je jako dobra ako ga znaš konfigurirati, dolazi sa mnoštvom codeca...open source je


    Svaka aplikacija ima svoje prednoti i mane, ja preferiram trenutačno GOMPlayer iz više razloga, no da je VLC loš to sigurno nije. KMPlayer je isto tako jako dobra aplikacija.

  10. #10
    Lijepo ste se vi raspricali a nitko nije ponudio konkretno rjesenje problema osim instaliranja drugog playera
    Uredu prihvacam preporuku KMP-a, ali ako neko zna zasto tocno GOM ne vrti .vob tj nema slike nek javi ak zna u cemu je problem

  11. #11
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re:

    = Citat = Izvorno postao Ren85
    Lijepo ste se vi raspricali a nitko nije ponudio konkretno rjesenje problema osim instaliranja drugog playera
    Uredu prihvacam preporuku KMP-a, ali ako neko zna zasto tocno GOM ne vrti .vob tj nema slike nek javi ak zna u cemu je problem
    Meni DVD-e vrti kako treba (sve .vob datoteke) GOMPlayer recimo...

    Koji OS imaš i imaš li najnoviju verziju GOMPlayera?

    U vezi connecta : izgleda da imaš nekakav diler program, jesi na ADSL ili 56k liniji? U svakom slučaju pročešljaj sustav nekim dobrim antivirusom (nod32) i antispywareom(spybot s&d).

    Sretno!

  12. #12

    Re: GOM player

    Imam win xp sp2 i najnoviji gom updatean s neta. Nema ni virusa sve skeniro sa nodom32.
    sto se tice toga sta me stalno trazi connect pita me ponekad i za javu, ali to rijetko. Imam ADSL

Slične teme

  1. MP3 player
    By RIDER32 in forum Radioničke vježbe
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 22-05-2011, 20:38
  2. dvd player
    By Haki in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 17-10-2010, 10:55
  3. gom player
    By minakshy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 27-05-2010, 01:16
  4. MP4 player
    By la50 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 13-02-2010, 19:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •