Stranica 2 od 3 PrvaPrva 123 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 78

Tema: Brink

  1. #31
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Sarajevo/Сарајево
    Postova
    8.831

    Re: Brink

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Očekujem sudbinu Quake Warsa. Prevelika ambicioznost i prosječan naslov.
    Jep. Nisam ni znao da je ovakva igra ispracena tolikim hajpom. Slucajno pogledah koji ga studio radi i ono. Odma se sjetih kakav je fejl bio Quake Wars. Ovo ce biti manje više ista fula.

  2. #32
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink



    Ma ovo će se igrati samo tako..nadam se da neće biti tih par stotina kuna bačenih u vjetar.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  3. #33
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Brink

    = Citat = Izvorno postao Kenyi
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Očekujem sudbinu Quake Warsa. Prevelika ambicioznost i prosječan naslov.
    Jep. Nisam ni znao da je ovakva igra ispracena tolikim hajpom. Slucajno pogledah koji ga studio radi i ono. Odma se sjetih kakav je fejl bio Quake Wars. Ovo ce biti manje više ista fula.
    nemate pojma, ovo će bit neš friško za promjenu. I na casual i na comp sceni.

    Živi bili pa umrli

  4. #34
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jan 2011
    Lokacija
    Random
    Postova
    464

    Re: Brink

    Da bude tako kao što Čux kaže bio bi presretan, takvo nešto fali danas.

  5. #35
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink

    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  6. #36
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Brink


    Živi bili pa umrli

  7. #37
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Brink

    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #38
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink

    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  9. #39
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Brink

    Brink GT review

    Šteta, a moglo je bit puno više. Skip.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  10. #40
    Senior Member Respawned sorcerer Srle's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2007
    Lokacija
    U drugom svetlu,gdje ima vise svetla
    Postova
    1.948

    Re: Brink

    a baš sam se nadao ovoj igri....
    Mada to me neće zaustaviti da je uzem u dogledno vrijeme, kad pojeftini, jer mi se dopao koncept i izgled...
    - Always angry, all the time -

  11. #41
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink



    W Y "FAIL"
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  12. #42
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Brink

    Obožavam ovakve reviewu. Igru kao prvo gledao kao singleplayer, ako ćemo tako, niti jedan CoD nije zanimljiv previše u singleplayeru. Imaš par sati igre i to je to.

    Druga stvar, brink je nastavak odličnih splash damage igara, ETa i ETQW. Obje igre su bile dobre i nadam se da će ova igra biti jednako dobra.
    Ekipa koja se počela skupljati oko igre već sad obećava, jer su to sve stari wolferi.
    I ffs, mrzim CoDovce koji ne vide ništa dalje od glupog DM, dajte malo zaigrajte igre i u kojima treba teamworka pa ćete vidjeti da vaš "ultra spešl pro skill pro" u ovakvim igrama ne pali...
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  13. #43
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Brink

    Ak je bilo kaj zanimljivo u CoD-u onda je to fenomenalan singleplayer, odnosno kampanja. Naravno, mp je druga priča al otom potom.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  14. #44
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Brink

    Ubijanje glinenih golubova na zastarjelom engineu sa klišej radnjom teško se može nazivati fenomenalnim singleplayerom.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #45
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Brink

    Pa ja tu igru više doživljavam kao film, s obzirom kako je sve napravljeno. AI, grafika itd...koga briga, gameplay i napetost je tu
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  16. #46
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Brink

    Opet jedan CoD fanboy. Odlična priča? to je drugi svjetski rat za ime boga, to je povijest, nitko nije izmislio tu priču...
    Fenomenalan singleplayer se sastojao od skriptiranog puta po kojem si hodao i pritom ubijao vojnike koji su skakali pred tebe. Stari engine, loša grafika. Bilo je zabavno odigrati kampanju, ali je bila kratka, prekratka. Igrao sam CoD i singleplayer i multiplayer i odigrao sam stotine sati toga, ali nikada se nisam u CoDu zabavio kao što sam se zabavio u ETu ili ETQW, prvenstveno radi ljudi.

    Ako hoćeš gledati film, gledaj BoB ili The Pacific (je da su miniserije, ali svaka epizoda bi mogla biti film )
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  17. #47
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Brink

    ajme katastrofa, pa poštene recenzije nema. 90% problema koje likovi stalno navode su specifični za konzole, a na igru treba gledat kao čisti MP naslov tak da jebo i njih i primjedbe im za SP i legove na nesposobnim konzolama koje ni servere nemogu imat.

    Živi bili pa umrli

  18. #48
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Brink

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa ja tu igru više doživljavam kao film, s obzirom kako je sve napravljeno. AI, grafika itd...koga briga, gameplay i napetost je tu
    gameplay? Ja ne vidim kako čovjek može imati nekakav izazov u toj igri. Sve je skriptirano do bola. Pričam naravno o SP-u samo.

    = Citat = Izvorno postao Čux
    ajme katastrofa, pa poštene recenzije nema. 90% problema koje likovi stalno navode su specifični za konzole, a na igru treba gledat kao čisti MP naslov tak da jebo i njih i primjedbe im za SP i legove na nesposobnim konzolama koje ni servere nemogu imat.
    Da, čitao sam recenzije malo, svi nešto previše gruntaju oko SP-a koji je tu tek "reda radi". Riječ je o čisto MP orijentiranom naslovu koji ekšueli za razliku od 99% MP pucačina traži korištenje teamworka. Igra nije loša, ocjene su preniske.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  19. #49
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: Brink

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa ja tu igru više doživljavam kao film, s obzirom kako je sve napravljeno. AI, grafika itd...koga briga, gameplay i napetost je tu
    gameplay? Ja ne vidim kako čovjek može imati nekakav izazov u toj igri. Sve je skriptirano do bola. Pričam naravno o SP-u samo.
    Skriptiranost je ovdje najvažniji element, da je nema, CoD ne bi bio to što je. I samo da ispravim neupućene, ako se govori o meni naravno, nisam ja nikakav CoD fanboy (nisam fanboy ničega, to je najveća glupost za bilo koju osobu od kad počne udisat zrak na ovom planetu), samo govorim o činjenicama i samim temeljima na kojima se zasniva cijela cod franšiza, bila ona dobra ili loša, popularna ili ne. Netko voli hladnog i monotonog Staklera (dajem primjer samo, ima tona takvih igara), netko voli akcijom i flashy efektima nabijeni cod, MoH i sl, koji je usput rečeno u svoje vrijeme imao jedan od najboljih enginea za prikazivanje onoga što je trebao prikazat, bez ikakvih izmišljotinja i preseravanja. Iako, dosta vremena je već prošlo i Battlefield3 je na dobrom putu da postane predvodnik na tom polju, s obzirom da i sami developeri govore da žele nadmašiti cod franšizu a to znači samo jedno, više wow efekata i scena, više skripti i više "bolje" grafike. I par stotina milijuna dolara marketinga worldwide, ne zaboravimo najbintniji element u današnjim igrama. Nitko ne strepi ničem drugom u igrama takvog tipa iz jednostavnog razloga - jer nemora. Barem još neko vrijeme.

    No dobro, da sad ne pričam o nečem sto je etablirano već davnih dana i spamam temu bezveze. Brink možda probam jednom prigodom, al to neće biti u neko skorije vrijeme. Nadao sam se odličnom sp naslovu zanimljive priče i atmosfere a pretvorio se u prosječan cross-dress shooter kojeg možeš naći iz svakog ugla. Ako hoću igrat mp, rađe nabacim half, q3 ili ut.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  20. #50
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Brink

    Nemrem niš konkretno reć dok ju ne zaigram, al se nikako nemogu složit da je to igra na kakvu možeš naletit svako malo. U zadnjih 10 godina su se ukupno pojavile 3 igre za koje bi reko da su slične ovakvoj mehanici koja zapravo i ne odstupa previše od dobrog starog ETa s kojim je SD i počeo.

    Istina da SP zapravo ni nepostoji, ali mene igra od samog start zanima isključivo zbog MPa pa mi to i nije minus. Zapravo me i čudi da su na ikakvu vrstu SPa opće i išli.

    Živi bili pa umrli

  21. #51
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink

    Pa jeste li pogledali video?
    No zabrinjava me taj lag, fejlanje pri skakanju sa/na objekte, fejlanje pri korištenju spešl skilova..itd..itd..

    No da se zna, ja igru definitivno kupujem.


    E da, IGN i Gamespot su totalni kreteni postali što se tiče revjuvova. Iako tu IGN totalno prednjači.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  22. #52
    Senior Member Giant leap for forum NITROS's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    3.346

    Re: Brink

    = Citat = Izvorno postao Aral
    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa ja tu igru više doživljavam kao film, s obzirom kako je sve napravljeno. AI, grafika itd...koga briga, gameplay i napetost je tu
    gameplay? Ja ne vidim kako čovjek može imati nekakav izazov u toj igri. Sve je skriptirano do bola. Pričam naravno o SP-u samo.
    Skriptiranost je ovdje najvažniji element, da je nema, CoD ne bi bio to što je. I samo da ispravim neupućene, ako se govori o meni naravno, nisam ja nikakav CoD fanboy (nisam fanboy ničega, to je najveća glupost za bilo koju osobu od kad počne udisat zrak na ovom planetu), samo govorim o činjenicama i samim temeljima na kojima se zasniva cijela cod franšiza, bila ona dobra ili loša, popularna ili ne. Netko voli hladnog i monotonog Staklera (dajem primjer samo, ima tona takvih igara), netko voli akcijom i flashy efektima nabijeni cod, MoH i sl, koji je usput rečeno u svoje vrijeme imao jedan od najboljih enginea za prikazivanje onoga što je trebao prikazat, bez ikakvih izmišljotinja i preseravanja. Iako, dosta vremena je već prošlo i Battlefield3 je na dobrom putu da postane predvodnik na tom polju, s obzirom da i sami developeri govore da žele nadmašiti cod franšizu a to znači samo jedno, više wow efekata i scena, više skripti i više "bolje" grafike. I par stotina milijuna dolara marketinga worldwide, ne zaboravimo najbintniji element u današnjim igrama. Nitko ne strepi ničem drugom u igrama takvog tipa iz jednostavnog razloga - jer nemora. Barem još neko vrijeme.

    No dobro, da sad ne pričam o nečem sto je etablirano već davnih dana i spamam temu bezveze. Brink možda probam jednom prigodom, al to neće biti u neko skorije vrijeme. Nadao sam se odličnom sp naslovu zanimljive priče i atmosfere a pretvorio se u prosječan cross-dress shooter kojeg možeš naći iz svakog ugla. Ako hoću igrat mp, rađe nabacim half, q3 ili ut.
    Jel ti shvaćaš kaj uspoređuješ?

    Ovo je isključivo MP igra sa SP samo reda radi!
    Neznam da li ljudi jednostavno ne shvaćaju ili su totalno neupućeni, ali Splash Damage je počeo od ETa raditi fps MP igre s objectivima po mapi. ET je dugo dugo vremena bio jedna od igranijih igara na svjetskoj, ali i Hrvatskoj sceni. Brink nije igra koja se može uspoređivati s CoDom jer to bi bilo kao da uspoređuješ CoD s WoWom. To su drugačije igre.

    Onaj tko je želio kupiti Brink samo zbog SPa mislim da bi trebao zaobići igru u širokom luku i otići igrati crysis sa "super mega uber duper" grafikom.

    I ovo za skriptiranost. Pa čovječe božji, pa niti jedna igra se nebi trebala ponositi sa skriptiranošću i nije sigurno zbog toga zanimljiva i unikatna...
    Apple Macbook Pro, late 2011 Quad i7 2.2.ghz, 16GB So-dimm DDR3 RAM / Wacom Intuos 4 / Asus PA246Q

  23. #53
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink

    Možete slobodno preskočiti do 01:50;







    I od Mašinime;

    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  24. #54
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5.945

    Re: Brink

    ja ne kontam ovu igru, sta da radim u SP? XD
    AMD Athlon II x4 640 3.0GHz 4 GB Kingmax DDRIII RAM 1333MHz Palit GeForce GTS 450 1GB SATA 500GB Apolon 550W

  25. #55
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink

    Pogledaj si tutoriale na netu.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  26. #56
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2011
    Postova
    654

    Re: Brink

    = Citat = Izvorno postao Nightyx
    ja ne kontam ovu igru, sta da radim u SP? XD
    prebaciš na mp

  27. #57
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink

    na vam da se još mal upoznate sa klasama;



    btw, tko će igrati MP?
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  28. #58
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink

    Na još mal;



    Trebam vidjeti u configu moglu li smanjuti grafu dodatno jer mi je trenutni minimum nedovoljan za neki veći FPS.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

  29. #59
    Moderator Master Blaster Čux's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    4.041

    Re: Brink

    sretno s time, al igra je bezobrazno gladna hardveraja za tako stari engine. Nije da ja imam neku imba kantu, al opet, da mi je tak teško dobit preko 30 frejmova je bezveze

    Živi bili pa umrli

  30. #60
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Olso novn as Cherry <3
    Postova
    6.225

    Re: Brink

    Da, dosta je zahtjevna : (
    ..a užasno sam se radovao MP-u.
    [centern4txjf6]
    We&#39;re gonna bring that back!
    HA HA HO HA HI HO
    HA HO HA HA HI HI

    [/centern4txjf6]

Slične teme

  1. Brink, Hunted i novi Elder Scrolls dobili datume izlaska
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 27-01-2011, 20:25
  2. Brink, novi FPS koji će "revolucionarizirati" žanr
    By IgGy in forum Komentari vijesti PCPlay.hr i PlayZone.hr
    Odgovora: 23
    Posljednji post: 12-03-2010, 22:06
  3. Brink
    By Akorn in forum Gaming općenito
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 18-06-2009, 07:41

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •