Vidi rezultate ankete: Mislite li da je Empire: Total War razočaranje godine?

Glasači
28. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Da

    5 17,86%
  • Ne

    23 82,14%
Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 48

Tema: Empire: Total War

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Empire: Total War

    Da vidimo, tko se slaže da je igra oveći fail?
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: Empire: Total War

    Ti se šališ, jelda? Znam da se o ukusima ne raspravlja, ali ti apsolutno, nimalo nemaš ukusa. E:TW ti je loša igra? Dude, fail. osobno ju nisam još probao jer nisam imao dovoljno vremena da joj se posvetim, no od svih živih čujem samo riječi hvale i ništa drugo. I jedva čekam da uhvatim vremena pa da ju zaigram. Igra koja je pokupila jebački dobre ocjene i koju mi najveći taktički veleum na forumu - Šnicla preporučuje definitivno nije loša.

  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Empire: Total War

    Izgleda da samo Luka ima ukusa.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  4. #4
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: Empire: Total War

    Nevalja mi igra.

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  5. #5
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Empire: Total War

    Empire: Total War je za gaming isto što i cajke za glazbu.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Empire: Total War

    Pa sad,da je oveci fejl,nije,ali definitvno ima previse boljki i nikako nije tako dobra igra kao sto ispada po hajpanju.Malo mi ide nakurac to kao nisu imali para,nisu imali vremena,kao da oni rade igru besplatno pa trebamo bit presrecni sto su je uopste izbacili.Ne,dobice masne pare od ovoga i definitivno su mogli ulozit vise truda,ali eto,ni ovo nije toliko lose.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  7. #7
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire: Total War

    Oke, da recem svoje konkretno misljenje glede ovog naslova...prvo, da iznesem neke cinjenice: igra na svim gamerskim sajtovima ima prosjecnu ocjenu preko 90, sto od recenzenta sto od igraca. Poboljsala je TW na apsolutno svim aspektima i definitvno owna sve prijasnje nastavke i to jako debelo. Ima ultra-realisticnu grafiku i najbolji prikaz bitaka u 18.st od bilo koje igre do sada. Na ishod bitke utjece apsolutno sve: broj jedinica, iskustvo generala, iskustvo samih jedinica, evoluacija terena, vremenski uvjeti pa cak i strah te umor. Stvarno neznam sta se vise tu moze traziti. Kampanjska mapa je super odrađena, te je visestruko veca i nazovimo to, "bogatija sadrzajem", od prijasnjih verzija. Diplomacija je jako poboljsana te je uveden reseach tree kao i unaprijeđena unutarnja politika. Da ne duljim, igra ima toliko sadrzaja te stvarno moze zadovoljiti bilo kakvog stratega koji trazi izazov. Glavni nedostaci igre(bugovi) su rjeseni patchom i ako se sto jos nađe, bit ce rijeseno naknadnim patchevima...
    Nazivati ovaj naslov razocarenjem godine!? Smijesno te u krajnjem slucaju totalno idiotski i neizbiljno. Ovu besmislenu spiku sta tjerate s uniformama je stvarno trazenje dlake u jajetu. Bemu, bitno je taktiziranje i dobivanje bitke, a ne kako izgledaju vojnici. Ako vas bas to toliko smeta i pika u oci, onda trazite nekod modera da izbaci mod za to, barem to nije problem modificirati.

    = Citat = Izvorno postao (V)
    Ne,dobice masne pare od ovoga i definitivno su mogli ulozit vise truda,ali eto,ni ovo nije toliko lose.
    e dabogda zaradili toliko da mogu jos 20 novih TW naslova slozit. Ako je itko zasluzio pare, onda su to oni. Jos jednom kazem, trazite fakin dlaku u jajetu...
    I onda ce netko reci da danasnji gameri nisu razmazeni. Do prije par godina smo jos brojali piksele na jedinicama, a danas je problem sto vojnici nemaju drugaciji kroj na sebi...KATASTROFA
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  8. #8
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Empire: Total War

    Daj,o cemu ti pricas?Briga me da su dali svi 100,ja kazem a igra to ne zasluzuje i da nije tako revolucionarna kao sto ti pricas.Ono,da,brojao sam piksele,ali u danasnje vrijeme se trazi vise i to je logicna progresija.Onda,najbolja igra u 18. vijeku,mnogo tesko,mogu se prebrojat na prste ruke.
    Na ishod bitke utjece apsolutno sve: broj jedinica, iskustvo generala, iskustvo samih jedinica, evoluacija terena, vremenski uvjeti pa cak i strah te umor.
    Isto to je uticalo i u proslim izdanjima.
    Bemu, bitno je taktiziranje i dobivanje bitke, a ne kako izgledaju vojnici. Ako vas bas to toliko smeta i pika u oci, onda trazite nekod modera da izbaci mod za to, barem to nije problem modificirati.
    Ali nije u tome stvar.Po toj logici developer treba napravit samo ljusturu i onda mi trebamo dodavat sadrzaj.
    Gle,igra je odlicna kad gledas na druge strategije,ali kad gledas koliki su pomak napravili u odnosu na ranija izdanja TW,onda je strasno razocaranje.I kakav AI,tu nema AIja,barem na strateskom djelu.I ako ces rec kakav pomak jos treba napraviti,pa recimo,dodatne opcije u borbi,izbacivanje nekih nelogicnosti,pametnije formacije,vece mape.Pogotovo ovo zadnje,to se mozda nije osjecalo u ranijim izdanjima zbog perioda,ali ovdje to ocajnicki treba.
    Sad,na drugim nivoima,igra isto ponekad fejla.Nemogucnost igranja sa drugim nacijama(bilo kampanja bilo custom),vec spomenut problem sa jedinicama i uniformama,nedostatak istorijskih bitaka(meni je to predstavljalo odlican bonus u MTW),velika sporost na strateskoj mapi i jos i jos.Drugo,neko je rekao da nije problem sto igra dosadi nakon mjesec dana.Naravno da jeste,jer je ovo otvorena igra,i mora imati daleko vecu iskoristivost.Ja HoI 2 igram 3 godine,i jos mi nije dosadio.
    Uglavnom,ocekivao sam mnogo bolje,i imali su vremena,ali su izgleda racunali da ce igraci pomocu hajpa preci sve nedostatke.I dobro su racunali.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  9. #9
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire: Total War

    oke, nije ti se dopalo, svako ima svoje ukuse, nema problema. Mene samo smeta sto se pljuje bezvez po igri radi sitnica koje nemaju ama bas nikakvog utjecaja na gameplay. AI? U bitkama solidno odrađuje posao, a i sređen je na kampanjskoj mapi nakon ovog zadnjem patcha. Vece mape? Pa kolko sam ja vidio mape na kojima se odrzavaju bitke su visestruko vece nego prije, cak nekada i ogromne. Weird Razlicitih formacija ima dovoljno, posebice kad se naprave jos neki researchovi. I da, ne mozes pricati o nekakvom hajpu kada gotovo sve recenzije(koje su neki objektivni pokazatelj) daju vrlo visoke ocjene igri.
    Jos jednom ponavljam, ne mora ti se igra sviđati, svatko ima svoje ukuse, al me iritiria sto se pljuje po igri bez ikakvih objektivnih cinjenica i to na temelju subjektivnog dozivljaja naslova...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  10. #10

    Re: Empire: Total War

    Deadwalker je sve kazao svaka cast. A vi kojima nevalja etw igrajte ona sranja koja se nazivaju strategijama ili nesto drugo. Pljujete po najboljoj igri 2009 zbog kroja uniformi koje su povijesno tocne. Jer to sto neki pljuju po igri nije subjektivno misljenje vec glupo misljenje. Zivo creativ assembly koji je sa savakim novim total warom sve bolji
    A good general not only sees the way to victory, he also knows when victory is impossible

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Empire: Total War

    Mene samo smeta sto se pljuje bezvez po igri radi sitnica koje nemaju ama bas nikakvog utjecaja na gameplay.
    Ovo sto sam naveo ima ogromnog uticaja na gameplay,ali ti samo citas dio o uniformama.Okej.
    AI? U bitkama solidno odrađuje posao, a i sređen je na kampanjskoj mapi nakon ovog zadnjem patcha.
    Ne odradjuje.Solidno odradjuje nije dovoljno nakon 9 igara.
    Vece mape? Pa kolko sam ja vidio mape na kojima se odrzavaju bitke su visestruko vece nego prije, cak nekada i ogromne.
    Nisu.Uporedi velicine sa ranijim TW igrama.
    Razlicitih formacija ima dovoljno, posebice kad se naprave jos neki researchovi.
    Definisi dovoljno.I nekako mislim da ne govorimo o istim formacijama.
    I da, ne mozes pricati o nekakvom hajpu kada gotovo sve recenzije(koje su neki objektivni pokazatelj) daju vrlo visoke ocjene igri.
    Lol.
    Jos jednom ponavljam, ne mora ti se igra sviđati, svatko ima svoje ukuse, al me iritiria sto se pljuje po igri bez ikakvih objektivnih cinjenica i to na temelju subjektivnog dozivljaja naslova...
    I ti dizes igru u nebo bez nekog pretjeranog razloga.Naveo sam objektivne cinjenice,ali ti ih ignorises.
    A vi kojima nevalja etw igrajte ona sranja koja se nazivaju strategijama ili nesto drugo.
    Igram ta sranja.Neka od njih su daleko bolja meni,no sve zavisi od ukusa.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  12. #12
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire: Total War

    nemam namjeru se prepirat. Dobro, tebi se igra nije dopala i postujem to, igras ono kaj ti odgovara. Meni je Empire odlican i zadovoljan sam s igrom i po meni cisti kandidat za igru godine...Ja sam rekao svoje misljenje a ako se nekome ne dopada, boli me neka stvar. Odoh dalje igrati...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: Empire: Total War

    inače se ne žalim toliko na bitke, one su na očekivanoj razini mada je AI priglup. kampanja me razočarala, a igra općenito nije ni približno dobra kao što su najavljivali da će biti.

    ne pričam sad o sitnicama poput uniforma i lica već o umjetnoj inteligenciji koja je krajnje predvidljiva i već nakon par bitki unaprijed znaš svaki potez svog neprijatelja. na težim postavkama AI vara tj. ima jače jedinice (iako su brojčane karakteristike iste) ili ima više novca i magično spawna vojsku na kampanjskoj mapi. ako je netko igrao galactic civilization 2, ovakve propuste jednostavno ne može prožvakat.

    ako igraš bitku na very hard sa npr. austrijom protiv austrije. sebi i njima staviš po jednu istu line infantry jedinicu, njihova će redovito tući tvoju i to ne na račun taktike, nego većeg HP-a, attack i def. vrijednosti...
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  14. #14
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: Empire: Total War

    E: TW je odlicna igra i definitivno ju vrijedi igrat. Iako po mom ukusu mislim da je DoW II bolji ali to je ko da usporedujem konja i stridera(xd), nevjerujem da ce dobiti nagradu za igru godine posto ce u ovoj godini izaci fantasticni naslovi koji ce sigurno biti bolji kao MW2 ali definitivno ce biti jedna od najboljih strategija godine. To sto neki ljudi pljuju po igri bez nekakvog razlog nije uopce cudno, to se uvijek tako dogada, a i po odlicnim igrama neko mora pljuvat.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: Empire: Total War

    = Citat = Izvorno postao Praetorians
    Deadwalker je sve kazao svaka cast. A vi kojima nevalja etw igrajte ona sranja koja se nazivaju strategijama ili nesto drugo. Pljujete po najboljoj igri 2009 zbog kroja uniformi koje su povijesno tocne. Jer to sto neki pljuju po igri nije subjektivno misljenje vec glupo misljenje. Zivo creativ assembly koji je sa savakim novim total warom sve bolji
    Nemoraš baš sve ostale igre zvat sranje.
    To je malo preoštro.
    Ja se slažem da je Empire sada najbolja strategija (barem meni), ali i ostale današnje strategije nisu sranje.
    Meni je Empire definitivno najbolja investicija, što se igara tiče, ove godine.
    Svatko ima svoje ukuse i ja poštujem Insertov da mu je igra loša

  16. #16
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Empire: Total War

    Evo i moje mišljenje o igri. U nekim segmentima je velik skok naprijed, dok je u nekim stvarno na razini prethodnika ili čak na nižoj. Veća mapa, više kontinenata i trgovačka područja su super noviteti. Također su to i sustav razvijanja tehnologija, teritorija te diplomatski interface pa se više ne moraju slati diplomati.

    Najveći problem ove igre je AI, i na strateškoj mapi i u bitkama. Na strateškoj mapi mi smeta što se ratovi svode na blokiranje portova i pljačkanje trgovačkih ruta. AI u bitkama je još gori. Jednostavno ne razumijem da se jedan tako dobar studio ne može malo potrudit i dobro sredit AI da mi na very hard težini zadaje nekakve poteškoće zbog superiorne taktike, a ne jer su mu vojnici jednostavno jači. To bi bilo to od mene.

    PS: Oprostite ako su neki problemi koje sam naveo pogrešni ili sad već ispravljeni jer sam ja odavno obrisao igru.

  17. #17

    Re: Empire: Total War

    Da al je malo priglup ali sa sljedecim patchem ce biti bolje. Isto je bilo sa mtw2. Btw Ajemric u pravu si nisu sve igre sranje to sam rekao u afektu.
    A good general not only sees the way to victory, he also knows when victory is impossible

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Empire: Total War

    Nije baš, ja sam bio kupio MTW2 dok još nisam imao net, i uopće nisam igrao s patchevima, i tamo je AI bio bolji, ratovi su bili ratovi u pravom smislu, a i AI u bitkama je bio prilično dobar.

  19. #19
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire: Total War

    ratovi u M2 nisu tek imali nikakvog smisla, Ai je zapravo napadao dok se vise nije imao kamo siriti i to prva provincija koja mu se nasla na putu, makar ti taj AI jos prosli turn bio saveznik. Dalje, ako si prolazio s vojskom kroz neprijateljski teritorij nije bilo bitno, sankcija nije postajala. Ja neznam koji ste vi to TW igrali, al se ne sjecam da sam od strane AI-a vidio neke superiorne taktike, nego je i tamo koristem magican sustav da su neprijateljske jedinice jednostavno "jace". Zapravo, neznam cemu se vi uopce cudite. Danas vecina strateskih naslova funkcionira na taj stos, ako zelite pravi izazov i prave superiorne taktike, igrajte pobogu multiplayer, tome i sluzi. Glede samog AI-a u Empire-u, dosta je poboljsan nakon zadnjeg patch-a te je definitvno "pametniji" od prijasnjih nastavaka...
    = Citat = Izvorno postao keko
    Na strateškoj mapi mi smeta što se ratovi svode na blokiranje portova i pljačkanje trgovačkih ruta.
    nista drugo nego li povijesna tocnost. Trgovina i bitka za provincije je onda bila kljucna stvar te se zapravo i ratovalo samo radi toga. Jedina nacija koja je radila nered u Europi su bili Turci...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  20. #20
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Empire: Total War

    Daj,ne poznajes period,nemoj pricat o tome.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  21. #21
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: Empire: Total War

    A Napoleon, i njegovo ratovanje se svodilo na blokiranje luka? Ne bih rekao, inače se, Deadwalker, slažem s tobom, ali to što si sad rekao nije baš točno.

  22. #22
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire: Total War

    Napoleon trenutno nema veze s ovom igrom. Možda kada dođe ekspanzija...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  23. #23
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: Empire: Total War

    Ima veze i on je živio u to vrijeme, a ti si reko da se u to vtijeme ratovalo blokiranjem luki i pomorskih puteva, a napoleon to nije radio

  24. #24
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire: Total War

    dobro, krivo sam se izrazio, moja isprika. Vise sam mislio na razdoblje kao takvo, iskljucivo vezano uz ovu igru. Inace da, slazem se u potpunosti u vezi Napoleona i njegovih osvajanja.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  25. #25
    Senior Member Respawned sorcerer megalodon's Avatar
    Datum registracije
    May 2009
    Postova
    1.168

    Re: Empire: Total War

    Razdoblje vezano za ovu igru definitvno se nije temeljilo na tome.Predlazem te da procitas nesto prije nego ulazis u rasprave.Ocigledno ti istorijska tacnost ili detalji nisu bitni,okej,ali ne mozes onda reci da ja serem ako to zamjeram igri.
    = Citat = Izvorno postao Doctor Freak
    = Citat = Izvorno postao megalodon
    Ja sam lvl 78 paladin u Azerothu. U slobodno vrijeme sam i maticar. U WoWu naravno.
    Vidi se po postovima da nemas zivota.GG for ju...nejebica je strasna stvar

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: Empire: Total War

    nije da mi nije bitno, al ja ti ne patim toliko na neke detalje. Tebi je to vazno, ok, cijenim to. Nema smisla za nekakve prepirke... Moja isprika ako sam nesto bezveze rekao
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #27
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: Empire: Total War

    Nazivati Total War smećem je jedan apsurd. S druge strane, proglašavati ga najboljom strategijom potpuno negirajući tuđi kredibilitet je apsurdno u suprotnom smjeru.

    Total War sa strateške strane nije ništa iznimno napredno, te nikada neće doseći taktičku razinu wargaminga, što mu nije ni cilj. S druge strane, igra pruža širu i dublju perspektivu strategije od jednog Red Alerta, Battle for Middle Eartha ili Warcrafta.
    Osobno mi nikad nije Total War sjeo kao serijal, eventualno Shogun, nakon kojeg mi je serijal otišao u prekomercijalne vode, hypajući više nego što može na kraju krajeva dati.
    Ono što mi u serijalu najviše nedostaje jest osjećaj veličine, grandicioznosti ratovanja i nedostatak osjećaja epa.
    Nešto što daleko, daleko stariji i minimalistički Homeworld ima. Nešto što ima Dawn of War, unatoč kretanju jednog voda. Nešto što je čak i promašeni Armies of Exigo imao.

  28. #28
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: Empire: Total War

    vjerojatno je najbolja strategija 2009. god.,
    doduše, ja ove godine nisam igrao nijednu drugu strategiju

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: Empire: Total War

    Meni ovaj serijal nikada nije sjeo.Ipak odigrao sam skoro svaki nastavak.Ali nakon nekoliko bitaka redovito mi postane zamoran i dosadan ....igra je uz manje preinake iz nastavka u nastavak na isti kalup.Volim rts-ove i odigrao sam sve što vrijedi ali zabavnije igre tipa Command & Conquer ili Company of Heroes su mi daaaaleko draže.

  30. #30
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    za mišem i tipkovnicom
    Postova
    393

    Re: Empire: Total War

    meni baš takve igre nikako ne leže.
    Ne volim to s nekim čudovištima i čarobnjacima, ali također ne volim igre tipa company of heroes. I to u svemiru me malo živcira

Slične teme

  1. Empire: Total War
    By Durin in forum Gaming općenito
    Odgovora: 2228
    Posljednji post: 15-01-2013, 07:38

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •