Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 101

Tema: BLIZZARD FAN CLUB!!!

  1. #1
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    BLIZZARD FAN CLUB!!!



    Divimo se bozanstvu blizzarda...

    Pomolimo se svaki dan za blizzard...

    Ma donirajmo im....ko ga hebe xD

  2. #2
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Can I join? Blizzard je...damn... Tko god ima nekakvo loše mišljenje o njima mora ga promjeniti kad vidi kako su spalili onog debila Uwe Lola. A igre su im prokleta remek-djela. Kvragu, idem instalirati Warcraft III i TFT. Valjda će mi ipak raditi na Visti.

  3. #3
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Mislim ovaj Fan Club i nema nekog pretjeranog smisla kad je svatko clan...jer svatko tko je odigrao jednu blizzardovu igru, igra je i dan danas, a i probao je zasigurno jos, trazeci igru ne po zanru vec po blizzardu...onak....aaaaaaa ovo je blizzard napravio....to moram odigrat xD

    Onaj tko nevoli blizzarda, nek ode doktoru na moj racun

  4. #4

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Divim se poslovnim planovima (ako ne budu forsirali Battlenet pretplatu jer u tom slučaju gube respect) koje imaju, divim se kvaliteti i predanosti kojom pristupaju svim svojim igrama (čak i po cijenu da ne izdaju igre ako ne udovoljavaju standardima, kao što je bio slučaj sa Ghostom i Warcraft avanturom) i na kraju, jednostavno moram ostati impresioniran činjenicom da su im sve 3 glavne franšize (Starcraft, Warcraft i Diablo), na ovaj ili onaj način, usmjerile i definirale jedan od smjerova tih žanrova koja su pripadale.

    Ali pretpostavljam da ipak nisam fan... zamjeram im "slobodno posuđivanje" materijala iz drugih franšizi, ponekad vidljivu nesposobnost da upravljaju vlastitim materijalom kako bi igrali na kartu mainstreama bez obzira na logičnost tih odluka (Fag Elfovi i WoW-Lore u određenoj mjeri, npr) te, vjerojatno najvažnije, zamjeram im stalnu mužnju starih franšizi kad su mogli do sada napraviti nešto novo i svježe.

    ... nemojte me kamenovati.

  5. #5
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Sad bi te pogodio da mogu xD

    Al dobro dosta toga sto si rekao je istina. Istina je da muzu svoje krave, ali moras se zapitati, da li rade ono sto svi zelimo?

    Usudujem se reci da nema blizzard fana koji bi rade vidjeli nesto novo nego nastavak neke od svoje najdraze igre...

    Blizzard je ustvari jedini koji daje svojim igracima ono sto zele...

    Gdje je moj Dungeon Keeper 3? Gdje je moj Conker 2, gdje su nastavci mojih najdrazih avantura???

    Gdje je Diablo 5, Warcraft 7 i Starcraft 4? U buducnosti xD

  6. #6
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Meh, imao sam priliku igrati Ghost na Nokiji (nekakva divlja verzija) i igra nije tako loša. čak štoviše, igranje sa snajperom je bilo prilično zabavno. Osobito jer je za igru za mobitel imala prilično dobro izveden gameplay. Jedini problem je bio nedostatak sejvanja kad poželim no opet, to je samo pridonosilo težini i atmosferi. Što se tiče WoW lorea imaj na umu da je to MMO pa je savijanje i prepravljanje nužno.

  7. #7
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    divim se liku i djelu blizzarda... ne da se divim nego se najdublje klanjam... prva igra koja me opčinila (pred kojih 15ak godina) i zbog koje sam na sam Badnjak mučio frenda i njegove roditelje ne bi li zatukao još par hordi orka i vidio što ima dalje... di ima kakav spomenik blizzardu za prinošenje žrtava?

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  8. #8
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Imas oltar kod Wedrana <3 u sobi

  9. #9
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Tko god ima nekakvo loše mišljenje o njima mora ga promjeniti kad vidi kako su spalili onog debila Uwe Lola.
    Pojasni to malo
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #10
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    sta sam propustio ?_?
    #paperplatoongoonz

  11. #11
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Jan 2006
    Postova
    10.135

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    nista, to sick ima napad necega. cegagod. moglo bi se razviti u neku novu bolest blizardofilija, ili tak nes.

    inace ocem unutra, <3 wc3/wow

  12. #12
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    = Citat = Izvorno postao xarabas
    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    Tko god ima nekakvo loše mišljenje o njima mora ga promjeniti kad vidi kako su spalili onog debila Uwe Lola.
    Pojasni to malo
    Proving itself even more worthy of adoration, developer Blizzard has rejected an offer that would have seen reviled director Uwe Boll working on a World of Warcraft film.

    "I got in contact with Paul Sams of Blizzard [about a World of Warcraft film]Sand he said, 'We will not sell the movie rights, not to you...especially not to you,'" Boll informed MTV News.

    "Because it's such a big online game success, maybe a bad movie would destroy that ongoing income."

    The director of such game-to-film adaptations as Far Cry, BloodRayne, Alone in the Dark, Postal, In the Name of the King: A Dungeon Siege Tale and House of the Dead also spoke on the importance of ignoring a game's core fanbase.

    "To be honest, the real gamers are the typical download guys, right?" Boll reasoned. "They don't pay anything for movies, because they illegally download the movies. So why [should I]Splease these guys? I need the normal audience."

    Last August, Blizzard confirmed it would thankfully be taking the reigns of the Warcraft movie rights, with the studio-endorsed film, produced in conjunction with Legendary Pictures, currently slated for a vague 2009 release.

  13. #13

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Blizzard je ustvari jedini koji daje svojim igracima ono sto zele...
    Gdje je moj Dungeon Keeper 3? Gdje je moj Conker 2, gdje su nastavci mojih najdrazih avantura???
    Gdje je Diablo 5, Warcraft 7 i Starcraft 4? U buducnosti xD
    Naravno, ali danas i u budućnosti ti isti nastavci vjerojatno neće imati toliko dramatični utjecaji niti možda onaj "wow..." efekt koji su do sada imali zbog turbulentnog razvoja žanrova. Naravno, lagao bi kad bi rekao da im se i ja osobno ne nadam.

    Inače, mislim da svi ovi stickyi guše ovu temu... treba to pročistiti malo.

  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    #paperplatoongoonz

  15. #15
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Naravno, ali danas i u budućnosti ti isti nastavci vjerojatno neće imati toliko dramatični utjecaji niti možda onaj "wow..." efekt koji su do sada imali zbog turbulentnog razvoja žanrova. Naravno, lagao bi kad bi rekao da im se i ja osobno ne nadam.

    Inače, mislim da svi ovi stickyi guše ovu temu... treba to pročistiti malo.
    Mozda je ovdje kljucna rijec...hehehe

    No ako ce se cekati za svaku od fransiza po 5 ili 10 godina mislim da wow efekt nebude nedostajao...

    Sto se tice stickya slazem se xD

  16. #16
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    ah, lagao bi kada bih rekao da nisam ovisnik o njihovim naslovima. Posebice o onoj "đavoljoj igri". Vjerujte mi, kada sam prvi puta vidio onaj pocetni flash Diablo III i natpis " and Heavens shall tremble" prosli su me trnci. Kao nikad to tada. To moze samo Blizzard. Tocka
    Toliko od mene...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  17. #17
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.424

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Oda Blizzardu..

    Slava tebi na nebesima, sveti se ime tvooje, budi volja tvoja, kako u podrumu vaših arhanđela tako i na zemlji... igru našu ocekivanu daj nam danas i oprosti nam grijehe naše jer dikod zaigramo bioware igru. Raynor's back alright!!

  18. #18
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    lol whiskey

    BLIZZARD

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Karlovac, Banija
    Postova
    2.973

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!


    ja sam in 100% jedva cekam da D3 kupim i uokvirim xD
    DELL Inspiron 3737
    17.3" (1600x900) , i7-4500U 1.8 GHz , 8GB DDR3 1600MHz, 1TB HDD, AMD Radeon HD 8870M 2GB DDR3
    Logitech MX518 i Sennheiser RS 120

  20. #20
    Senior Member Master Blaster Feanor's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postova
    4.480

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Blizzard mi je zakon, iako radi zanrove koje ja najmanje volim rts i hack n' slash rpg(inace obozavam rpg-ove, ali hack n' slash nikako), prva igra na kompu mi je bila warcraf II, prva odigrana igra(i prva igra di sam se usro ko p**ka) je Diablo I, prešao sam i Diablo II i Warcraft III(Frozen Throne nisam nikad dosao do kraja ali sam ga igrao intezivno), i sad iscekujem Diablo III.

    Ne zato što volim taj zanr, nego samo zato sto znam da ce igra biti jebeno dovrsena, mozda malo slabije grafike al jebeno nezahtjevna, sa solidnom pricom, najboljim animacijama u povijesti gaminga(sjecam se kad sam gledo animaciju u Warcraft II Tide of Darkness i slinio i mislio si, e kad igre budu ovako izlgedale), nebugiranim singleplayerom i masivnom repleyabilnošću...

    Over and Out..
    Look at us. Everything is backwards; everything is upside down. Doctors destroy health, lawyers destroy justice, universities destroy knowledge, governments destroy freedom, the major media destroy information and religions destroy spirituality

  21. #21
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Iskreno se nadam da Blizzard animacijski tim koji je radio sve intro filmove i cut-scene ima svoje prste u izradi Warcraft filma. Ti likovi imaju doslovno beskrajan talent. Raditi onakve videe kao što ih imaju Blizzardove igre je... ostao sam bez daha kad sam vidio scene iz W3, osobito kad sam vidio scenu sa Arthasom i njegovim starim u throne roomu. A onda sam u WoW-u saznao da zapravo mogu posjetiti taj throne room i vidjeti krv na podu tamo gdje je pala kruna. How awesome is that?

  22. #22
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Neigram WoW iz razloga sto me strah, lol....al fakat to sto kazes Hellboy fakat je strasno...

    Ponekad mi je zao sto necu igrati WoW

    Jedina igra koju nisam igrao od Blizzarda.....

  23. #23
    Moderator Fight fire with fire Systematic Reverse's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    10.573

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    Jedina igra koju nisam igrao od Blizzarda.....
    Takodjer... (tj igrao sam je, ali nista previse)

    Neprivlaci me bas jbg..

    Makar sam ogroman Warcraft fan, wow jednostavno nije my cup of tea..
    #paperplatoongoonz

  24. #24
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Ja recimo nikad nisam igrao WoW, no jesam Warcraft serijal ali priča u tom serijalu meni nikako nemože "sjesti". NHF bilokojem fanu Warcrafta, no smatram da je previše pravocrtna, isprana i već prožvakana što se zapleta tiče.

  25. #25
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    ReiKo...npr...zaplet u WarCraft III je slican...? Kojoj igri?

  26. #26
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    = Citat = Izvorno postao Sickmanno1
    ReiKo...npr...zaplet u WarCraft III je slican...? Kojoj igri?
    Nisam rekao da je sličan nekoj igri nego mi je općenito isprana i prožvakana.

    Isto bi ti htio ukazati na to da nisam naveo "sličan" nego pravocrtan, veoma je predvidiv zaplet a ako ćemo o sličnosti većinu ovakvih zapleta možeš naći u raznim knjigama,fantastičnim serijalima,legendama, bajkama... pogotovo dio iz prva dva Warcrafta. Samo se malo promjeni štih no kalup je isti.

    Dok mi je recimo zaplet u Starcraftu i Diablu puno bolji i unikatniji.

  27. #27
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Meni zaplet i rasplet u Warcraftu III jebački vuče na zaplet i rasplet u Star Warsu.
    Warcraft III:
    Arthas je mladi princ, postaje paladin kod velikog Uthera. Uther vidi ogroman potencijal u njemu no momak je zanesen i neki put previše into it, polako se počinje gubiti nakon početka trećeg rata jer želi spasiti svoju zemlju pod svaku cijenu i na kraju pada i postaje upravo ono protiv čega se borio i za što se zakleo da će uništiti.

    Star Wars:
    Anakin je mladi rob, postaje Jedi kod velikog Obi-Wana. Obi-Wan vidi ogroman potencijal u njemu no momak je zanesen i neki put previše into it, polako se počinje gubiti nakon početka clone warsa jer želi spasiti Padme pod svaku cijenu i na kraju pada i postaje upravo ono protiv čega se borio i za što se zakleo da će uništiti.

    Jedina razlika je što je Anakin na kraju došao do iskupljenja. It remains to be seen hoće li se Arthas nekako iskupiti kad ga porazimo ingame.

  28. #28

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Dok mi je recimo zaplet u Starcraftu i Diablu puno bolji i unikatniji.
    Bez brige, oba su dovoljan klišej (Diablo eventualno manje, zbog nekakve kontroverze pa su sve "đavolje" igre manje prisutne, ali van gaming industrije stvar je tu), ali unutar vlastitih žanrova. Naravno, glavni akteri se mijenjaju (Terrani, itd), ali zaplet je klasičan i sadržava očekivane elemente; svemiru prijeti opasnost, korupcija jedne strane, rase se nevoljko udružuju, gubitak matičnoga planeta, jedna velika žrtva za dobrobit svemira, itd.

    Naravno, ne znači da su loše (naprotiv), ali se ja ne bi vadio na kartu da je samo Warcraft priča izlizana.

  29. #29
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Dec 2006
    Lokacija
    Behind the blue eyes
    Postova
    7.757

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    = Citat = Izvorno postao ReiKo
    Dok mi je recimo zaplet u Starcraftu i Diablu puno bolji i unikatniji.
    Bez brige, oba su dovoljan klišej (Diablo eventualno manje, zbog nekakve kontroverze pa su sve "đavolje" igre manje prisutne, ali van gaming industrije stvar je tu), ali unutar vlastitih žanrova. Naravno, glavni akteri se mijenjaju (Terrani, itd), ali zaplet je klasičan i sadržava očekivane elemente; svemiru prijeti opasnost, korupcija jedne strane, rase se nevoljko udružuju, gubitak matičnoga planeta, jedna velika žrtva za dobrobit svemira, itd.

    Naravno, ne znači da su loše (naprotiv), ali se ja ne bi vadio na kartu da je samo Warcraft priča izlizana.
    Hm, ok no ovaj zadnji dio me muči :

    Kakvu kartu i kakvo vađenje ? Dapače, Starcraft svijet poznam kao svoj džep i imam validne argumente kako bi dokazao da se ne radi o klišeju. I to iz više razloga, zasad smatram da nije potrebno dublje o tome raspravljati jer nije niti to tema no ako želiš...sve počevši od The Aeon of Strife, Khalai i Adunu, Judicatorima, projektu "Ghost", nastanku Zergova .... sve živo Ne da je x10 unikatnija... stvar je u tome što većina ljudi samo pozna priču iz Starcrafta i Starcraft : Brood Wara ( a i to nezna dobro ) a nije pročitala cijeli lore.

    Isto tako, Tassadar se nije žrtvovao za dobrobit svemira...

    Kao što sam rekao, svako je fan svoje igre i volim zaigrati serijal Warcraft, no isto tako svako ima pravo na svoje mišljenje.

  30. #30

    Re: BLIZZARD FAN CLUB!!!

    Nije mi bila namjera upotrijebiti vađenje u negativnom smislu, već samo reći kako vidiš negativne stvari u Wacraftu koje su primjenjive svugdje. Ako pričamo o ukupnom Lore-u onda imaš pravo, ja sam se fokusirao samo na ono što imamo prezentirano u samim igrama tako da... moja greška.

    Znam to sve sa Tassadarom, ali ideja je dovoljno slična da se usporedi.

Slične teme

  1. Odgovora: 19
    Posljednji post: 05-03-2007, 11:13

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •