Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: SW: RotS DVD

  1. #1
    Senior Member Respawned sorcerer Om3G@'s Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    505
    Postova
    1.461

    SW: RotS DVD

    e, ovako, svoj primjerak RotS DVD-a sam kupio u Algoritmu... posto posjedujem surround kod kuce i sve SW filmove oridjidji. Ovak, mene brine obrada ovog filma. Continental Film je podbacio u potpunosti...
    Naime, kada u pocetnom izborniku odaberete hrvatske titlove i 5.1 zvuk, surround uopce ne radi, ni pod ž. Nakon jedno sat vremena pokusavanja namjestanja ubacio sam ponovo DVD i u pocetnom izborniku nisam bio hrvatske titlove, vec sam samo odabrao surround. Tada je surround proradio, a da bih dobio hrvatske titlove morao sam nakon pocetka filma pritisnuti tipku za menu pa sam u glavnom meniju odabrao hrvatske titlove...
    Uglavnom, poanta mog posta je u tome da je film obradjen kao najvece smece, a ne kao da je rijec o jednom od najvecih filmova na svijetu... Osim toga, platio sam 165 kuna da bih uzivao, a ne morao sat vremena terorizirati svoju pamet kako to da ne radi surround...
    Ovako, posto zivim u Osijeku i kupio sam film u Algoritmu, zanima me ako netko slucajno ima RotS oriđiđi i provjeri ima li tih problema. Mozda je stvar u tome sto je to Osijek a ne Zagreb pa sam dobio neku falš kopiju

  2. #2
    Senior Member Lord of The Fleas M@nkey's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Osijek, grad na Dravi
    Postova
    478
    Naš osiječki Algoritam zabušava na veliko
    Ovo bi trebao biti sig:
    http://img505.imageshack.us/img505/2658/copguy7pv.gif
    Ali IgGy ga ne dopušta

    May the GForce be with you, young gamer!

Slične teme

  1. SW: RotS DVD
    By Om3G@ in forum Alt-F4
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 01-01-1970, 01:00

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •