Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 31

Tema: digitalac do 1500kn

  1. #1
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    digitalac do 1500kn

    trebao bih preporuku za digitalac do 1500kn... nikakvih ne znam kakvih uvjeta nemam... samo da ne moram baterije za njega kupovat...

  2. #2
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: digitalac do 1500kn

    Isti su, pa koja ti farba više paše.

    http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaziTe ... ra=3810093
    http://www.vemil.hr/opis.aspx?prikaziTe ... ra=3810094

    Napaja se vlastitom Lithium-ionskom baterijom.

  3. #3
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: digitalac do 1500kn

    sluzio bi za slikanje za vrijeme "obiteljskih prigoda", rostiljada etc i povremeno nosenje u grad...

    prema statusu postoji sansa da bude nedostupan (a treba mi zadnje do nedjelje - krizma)... koji model onda?

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: digitalac do 1500kn

    http://www.adm.hr/product_info.php?cPat ... ts_id=5031

    Malo je skuplji, ali oko 1500 kuna se inače kreće srednja kompaktna klasa koju ne bih kupio ni za lijek, pogotovo jer takav proizvod traje desetak godina.
    Mislim, i ovo je kompaktni fotoaparat, no ipak malo finiji uređaj.

    No, u njega idu obične AA baterije.

  5. #5
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: digitalac do 1500kn

    ma ne uzimam AA baterije ni za vraga... previse muke s punjacima...
    neg bude malo skuplji, samo trebam preporuku do danas navecer [ako je vec iz ZGa, neka bude ADM], jer ako uzimam iz ADMa trebam bratu novce poslat (polozit) da on to uzme...

  6. #6
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    zadar
    Postova
    373

    Re: digitalac do 1500kn

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    http://www.adm.hr/product_info.php?cPath=2_287_238&products_id=5031

    Malo je skuplji, ali oko 1500 kuna se inače kreće srednja kompaktna klasa koju ne bih kupio ni za lijek, pogotovo jer takav proizvod traje desetak godina.
    Mislim, i ovo je kompaktni fotoaparat, no ipak malo finiji uređaj.

    No, u njega idu obične AA baterije.

    ovog sam ja uzeo prije nekoliko mjesewcu i mogu rec samo pohvale i preporuka za njega...vrijedi svake kune...

  7. #7
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: digitalac do 1500kn

    Zemi ovajS+ ovoS+neka kožna torbica i imaš komplet za tu lovu.

  8. #8
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: digitalac do 1500kn

    @bezimeni: provjereni model ili si nasao sad?
    izgleda ok, samo cu vjerojatno uzet crni (par stotki skuplji)...

    zanima me misljenje drugih o tom modelu?

  9. #9
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: digitalac do 1500kn

    A od kuda bi ja to sve provjerio...Ali imam iskustva sa kompaktnom klasom...okolina ima redovito fotić iz takve klase ...imam ga i sam (Sony) već 3-4 godine i prezadovoljan sam.Ovaj model po specifikacijama djeluje odlično s obzirom na cijenu a ime Olympus je garancija kvalitete.

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: digitalac do 1500kn

    ovaj je prvojereni model tako da...
    http://www.adm.hr/product_info.php?products_id=5566
    svakako preporucujem za te novce a jos ti ostane za keks

  11. #11
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: digitalac do 1500kn

    Lol, kak u opisu piše:

    Kartice xD


    Nekome bilo smiješno dok je to pisao


    Nego, sviđaju mi se oba navedena. Ja sam starome kupio kompakt fotić (sudeći prema Nitrosu) i njemu je to super, ali da sebi kupujem, kupio bi neki tanki tak da u džepeka stane. Neki bjesni mpx i optički zoomovi me nebi dirali pošto za te novce niti nemreš dobiti 20x optički zoom i sl. Ono, baš za uslikati društvance, roštiljadu i sl.

  12. #12
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: digitalac do 1500kn

    Ne znam, ja s takvim malim kompaktima ne mogu raditi. Loše boje, visok šum, nema nikakav stabilizator, zoom je gotovo kompletno na digitalnom režimu. Katastrofa.
    Fotići za penzionere i klinke na školskom izletu.

    Karlo, to bude ti prebrzo dosadilo.

  13. #13
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: digitalac do 1500kn

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne znam, ja s takvim malim kompaktima ne mogu raditi. Loše boje, visok šum, nema nikakav stabilizator, zoom je gotovo kompletno na digitalnom režimu. Katastrofa.
    Fotići za penzionere i klinke na školskom izletu.

    Karlo, to bude ti prebrzo dosadilo.
    slažem se s time... nisam još vidio ni jedan ultra kompakt koji se moze mjeriti po kvaliteti fotografija sa digitalcima iz više klase... pogotovo kad je definicija boja u pitanju, te šum... istina da se treba više isprsiti ali vrijedi... uzeo sam nedavno dsc-h50 i prezadovoljan sam s fotićem, a sljedeći put (kad se još malo ispraksam, jeli? ) sigurno uzimam refleksni ilitiga SLR...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  14. #14
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: digitalac do 1500kn

    sad se vratio iz skole i sestra kupila olympus mju 1040... i ni 5 ni 6 nego kricavo crveni...

    jbm mu mater budem negdje seto sa kricavo crvenim fotoaparatom...

    jbm mu led...

    zahvaljujem na trudu al jbg sad -.-"

  15. #15
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: digitalac do 1500kn

    Lol, takve su žemskinje, neda im vrag mira Ne razmišljaju, samo da lijepo izgleda, nije važno jel valja xD

  16. #16
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: digitalac do 1500kn

    sad slikaj sestru... da vidimo kakve fotke radi aparat

  17. #17
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: digitalac do 1500kn

    je, a torbicu za fotic je uzela nekakvu svijetlo zelenu... najzenskatija nijansa zelene...
    jos da je normalno crvena, nego sve-sjajeca bordo crvena... -.-"

    na stranu ne bas naj-user-friendly tipki, digitalac je solidne konstrukcije (nista se ne klima etc)... a za slike cemo vidit... sad se puni...

    @weki: skupa s njezinim deckom [dolazi ovaj weekend], ili solo?

  18. #18
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: digitalac do 1500kn

    Pa ne budem sad čekao vikend. Dok se napuni još mogu.

  19. #19
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: digitalac do 1500kn

    ja osobno imam olympus iz serije mju(u1xxx neki) i imam samo rijeci hvale super fotic za te novce,kvaliteta i uzitak slikanja zagarantiran.Sad kolko bi nekom decku(16-20god) trebao fotic osim za izlet ili maturalac neznam...gay or what?? salim se naravno no ne sjecam se gdje sam ikada imao kod sebe digitalni osim na nekom izletu gdje te ionako niko nece pitati za boju fotica...a cure mozda ne grijese bas svaki put u kupovini tehnicke opreme zar ne?

  20. #20
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: digitalac do 1500kn

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    Sad kolko bi nekom decku(16-20god) trebao fotic osim za izlet ili maturalac neznam...gay or what??S salim se naravno no ne sjecam se gdje sam ikada imao kod sebe digitalni osim na nekom izletu gdje te ionako niko nece pitati za boju fotica...a cure mozda ne grijese bas svaki put u kupovini tehnicke opreme zar ne?
    kaj bi ovo trebalo značiti? osobno vrlo često kad idem ležerno van (npr. šetnja s curom ili voznja biciklom) uzmem fotić i slikam okolo... nekome je slikanje gušt ili hobi, ne moraš biti profesionalac da bi ti bio užitak slikati...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  21. #21
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: digitalac do 1500kn

    neznam meni je nepojmljivo ici okolo i slikati;prirodu ili sto vec...kad sam vani ionako imas mobitel koji u danasnje vrijeme imaju svi 150 megapiksela i razne autofocuse i te điđabaje pa ne vidim razlog kupovati neki bijesni slr...osim naravno ako se ne bavis profesionalno s tim.

  22. #22
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: digitalac do 1500kn

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    neznam meni je nepojmljivo ici okolo i slikati;prirodu ili sto vec...kad sam vani ionako imas mobitel koji u danasnje vrijeme imaju svi 150 megapiksela i razne autofocuse i te điđabaje pa ne vidim razlog kupovati neki bijesni slr...osim naravno ako se ne bavis profesionalno s tim.
    NHF, ali pričaš gluposti... ni jedan mobitel se ne moze mjeriti sa nekom višom pa čak ni srednjom klasom kompaktnih kamera... i da, masa ljudi ima koji se bave fotografijom "rekreativno", a žele visoku kvalitetu, a za SLR nemaju ili ga jednostavno ne žele... a da ne govorim o raznim "điđabajama" kako ti kazes koje na mobitelima ili nizoj (srednjoj) klasi digitalaca nema, poput manualnog određivanja ekspozicije itd...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  23. #23
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: digitalac do 1500kn

    Točno, ja imam fenomenalnu kameru na mobitelu, zapravo najbolju na tržištu dok ne izađe Idou od SE-a, ali to nije niti blizu jednom kompaktu. Jebeš fotić koji nema bar par puta zoom, a to niti jedan mobitel nema (zapravo ima 1 ali je govno). Pa višestruko prepoznavanje faca, postavki mali milijun tako da slika ispadne perfektno. Ja recimo volim izvaditi fotić/mob i uslikati makro sliku od cvijeta ili nekog kukca, to je predivno za pogledati na kompu.

    Budem potražio sliku pa ću je ovdje pejstati, uslikao sam bumbara u cvijetu. E, bumbar je PREPUN peludi bio, pre genijalna slika Šteta pa je na mobitelu slikana, nemaš pojma kako mi je žao što nisam pravi fotić imao pri ruci


    Niš, odo tražiti sliku, pre forica je


    EDIT:


    Evo slikica, takve stvari se MORAJU zabilježiti Da sam imao digitalac pri ruci, ovoj bogomoljki bi zjenicu uslikao


    K800i:

    SS


    N82:

    S

  24. #24
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: digitalac do 1500kn

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Točno, ja imam fenomenalnu kameru na mobitelu, zapravo najbolju na tržištu dok ne izađe Idou od SE-a, ali to nije niti blizu jednom kompaktu. dragaš fotić koji nema bar par puta zoom, a to niti jedan mobitel nema (zapravo ima 1 ali je govno). Pa višestruko prepoznavanje faca, postavki mali milijun tako da slika ispadne perfektno. Ja recimo volim izvaditi fotić/mob i uslikati makro sliku od cvijeta ili nekog kukca, to je predivno za pogledati na kompu.
    e, baš to... evo par primjera fotki koje nema šanse da uslikaš sa mobitelom, a nije da su neka ne znam kakva umjetnost... ova prva je poslikana sa HP photosmart 945, a druge dvije sa sonyem dsc-h50... ove zadnje dvije sam poslikao prilikom random šetnje gradom... za nekog želi slikat jednom u mjesec dana na nekoj zabavi je dosta mobitel....




    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  25. #25
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: digitalac do 1500kn

    Lude slikice.

    Jedino mi je žao što oni tanki fotići nemaju bar nešto veći zoom. Nije da je prijeko potreban, ali fakat dobro dođe. Sjećam se kada je stari slikao obalu mora sa par kilometri, bez zooma ne vidiš ništa, a sa zoomom vidiš koju boju tenesica lik nosi na drugoj strani i što točno piše na plakatu koji visi preko kuća

  26. #26
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: digitalac do 1500kn

    @note na igorovu prvu sliku [ova s morem]: right click>set as desktop background>stretch>ok


  27. #27
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.327

    Re: digitalac do 1500kn

    super,ova zadnja slika ide mi ko wallpaper...sry sto sam mislio da nema dobrih dusa koje vole tu i tamo uslikat prirodu i koji cijene dobro fotoaparate,ipak sam malo primitivan sto se toga tice...svak cast momci!

  28. #28
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: digitalac do 1500kn

    = Citat = Izvorno postao Shaka
    super,ova zadnja slika ide mi ko wallpaper...sry sto sam mislio da nema dobrih dusa koje vole tu i tamo uslikat prirodu i koji cijene dobro fotoaparate,ipak sam malo primitivan sto se toga tice...svak cast momci!
    ma nisi primitivan, LOL, meni je jasno da većina ljudi u biti treba fotić da tu i tamo zabilježi neki događaj tipa rođendan ili šta ja znam, i fakat im ne treba ništa više od nekog mobitela sa malo boljom kamerom i bok... ali s druge strane ima ljudi koji nisu profesionalni fotografi, a vole fotkati sve i svašta... zato uostalome i postoji tako široka ponuda u svim segmentima, svaki proizvod ima svojeg kupca...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: digitalac do 1500kn

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Lol, kak u opisu piše:

    Kartice xD


    Nekome bilo smiješno dok je to pisao
    Ma ti si xD
    xD ti je vrsta kartice. Nekom je bilo smjesno dok ju je pravio... xD

    Moja kartica ce se zvati LoL

  30. #30
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: digitalac do 1500kn

    Karlo gdje su slike ?

Slične teme

  1. Novi digitalac
    By PLAYER in forum Komponente
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 13-09-2009, 17:31
  2. digitalac 800-1000kn
    By chiEEEF in forum Mobilno
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 25-05-2009, 00:51
  3. kupujem digitalac
    By Svinjoguz in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 19-06-2008, 14:42
  4. Komp. i digitalac...
    By Darth_Gabe in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 18-02-2008, 15:53
  5. novi digitalac
    By in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 08-12-2006, 22:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •