Prikazujem rezultate 1 do 18 od 18

Tema: slusalice

  1. #1

    slusalice

    Ovako da vas pitam
    trebam uzet slušalice nove
    volio bi da su zatvorene i da ih stavljam ravno preko tjemena na usi a ne ona sranja iza glave
    nije mi bitna jačina zvuka treba mi samo kvaliteta
    do 500kn cca

  2. #2
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: slusalice

    Sennheiser HD 200 MASTER


  3. #3

    Re: slusalice

    neke jeftinije?

  4. #4
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: slusalice

    Creative Aurvana DJ

    Udobne do bola.
    Kvalitetne do bola.
    Vizualno atraktivne.
    Zatvorene.

    Links, oko 350 kuna.
    http://us.creative.com/products/product ... duct=16336


  5. #5

    Re: slusalice

    tih nema u osijeku
    za osijek mi treba ak je moguce

  6. #6
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: slusalice

    = Citat = Izvorno postao pero031
    neke jeftinije?
    Ma tek sad sam vidio da su opet poskupile. Bile su u Vemil centrima manje od 500 kuna neko vrijeme, a sad ih vidim opet prodaju po staroj cijeni kao i u vrijeme kad sam ih ja kupio prije nekih godinu i pol. Tko je jamijo, jamijo je! Btw. Prodajem ti ja maine HD 200-tke...


  7. #7
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: slusalice

    = Citat = Izvorno postao pero031
    tih nema u osijeku
    za osijek mi treba ak je moguce
    Odi u Links, plati predujam i za dva dana te nazovu da su ti stigle.

  8. #8
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: slusalice

    drug feget kupuje slušalice i sad oće neke za 200 kn,i onda se javljaju njegovi fanovi sa detaljnim izvješćima i recenzijama,i tipa: druže brko,mogu li ti još i polizati guzicu? ulizištvo na kvadrat
    a kupuje slušalice od svog frenda nine a taj isto šop dižu u nebesa jer su si frendovi pa je od njega odabraao ove:
    https://www.uzishop.hr/slusalice-hea...artphones.html

    a pazi sad ovo,u trgovini kod njega koju btw on mrzi te iste slušalice još jeftinije:
    https://comel.hr/slusalice-pc-sharko...roizvod-16351/
    sammo pitanje jel ih imaju,i još jedan dobar izbor iz iste te trgovine:
    https://comel.hr/genius-hs-g550-igra...proizvod-1318/
    taj nemože kupit ništa bez da sazove saborsko istražno povjerentsvo pce foruma
    mislim boli me kurac gdje kupuje i za koliko i šta samo mi zabavno to pratit...
    imal sam svakakvih slušalica do ispod 700kn,sve je to tu negdje po zvuku ali najbolji zvuk još uvijek daju jeftine sennhajzerice hd201(daju se nabavit već od 150kn),nisu gejmerske,nemaju mikrofon ali vjerojatno bolje od svih gejmerskih do 400-500kn,samo ih se spoji na neku zvučnu do 300kn i to je već ugodan i dobar zvuk...imaju ih i svi na hrt-u,vidim kad su utakmice...i najbolja solucija je da prekriju cijelo uho,over ear model,ove sve male su loše i neudobne...samo kaj bi dodatno trebalo još i kupit mikrofon za njih ali da se iskombinirat i to

  9. #9
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: slusalice

    Koga boli kurac sta si ti otisao na neki parti i sta si drven,i zato nisi kupio slusalice....preseravanje na kvadrat

  10. #10
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: slusalice

    U Linksu Cloud Pro na akciji s 650 na 470 spušten.
    https://www.links.hr/hr/slusalice-hy...crne-100506917
    To je hibrid Cloud i Cloud II headseta, nešto kao bogatiji Cloud Core.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  11. #11
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: slusalice

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    U Linksu Cloud Pro na akciji s 650 na 470 spušten.
    https://www.links.hr/hr/slusalice-hy...crne-100506917
    To je hibrid Cloud i Cloud II headseta, nešto kao bogatiji Cloud Core.
    A sta je ovo novina,53mm drajveri,prije su vecinom bili 40mm ili 50...jel to znaci da se i povecala kvaliteta zvuka? Hd201 imaju mislim i manje od 40mm pa svejedno bolje zvuce od vecine gejmerskih hedseteva

  12. #12

    Re: slusalice

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    U Linksu Cloud Pro na akciji s 650 na 470 spušten.
    https://www.links.hr/hr/slusalice-hy...crne-100506917
    To je hibrid Cloud i Cloud II headseta, nešto kao bogatiji Cloud Core.
    Je li se isplate te sluje? Radim doslovno na 0 metara udaljenosti od linksa pa mi nije problem svratiti. Taman su mi se moje raspale totalno a hoću nešto kvalitetno što će mi dugo trajat i da ima dobar zvuk. Also, trebaju bit udobne.

  13. #13
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: slusalice

    Naravno da da. Dobar zvuk, izvrsna izrada (čvrste, stabilne, kvalitetne) i solidna udobnost (koju je moguće još povećati ulaganjem u bolje jastučiće).
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  14. #14
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: slusalice

    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Je li se isplate te sluje? Radim doslovno na 0 metara udaljenosti od linksa pa mi nije problem svratiti. Taman su mi se moje raspale totalno a hoću nešto kvalitetno što će mi dugo trajat i da ima dobar zvuk. Also, trebaju bit udobne.
    trebale bi bit dobre i dosta snižene,samo koliko vidim umjetna koža,ovisi šta ti više paše,koža ili neka tkanina

    pogledaj si i ove,imao sam plantronicse ali ne taj model,to je nešto novije...ali vjerujem slično,daju kaao 7.1 preko tog njihovog usb-a...samo pazi da su dovoljno vellike da tti uši skroz upadnu unutra,meni su bile udobne i solidnog zvuka,i dosta čvrsto sklepane...

    https://www.links.hr/hr/slusalice-pl...m_medium=click

  15. #15
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: slusalice

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    A sta je ovo novina,53mm drajveri,prije su vecinom bili 40mm ili 50...jel to znaci da se i povecala kvaliteta zvuka? Hd201 imaju mislim i manje od 40mm pa svejedno bolje zvuce od vecine gejmerskih hedseteva
    Cloud, Cloud II, Cloud Core i Cloud Pro (Cloud Silver, CloudX) su modifikacije Takstar Pro80 slušalica koje su solidne entry-level slušalice u svijetu audiofila.
    Imaju dobru kvalitetu zvuka za razliku od večine gaming headseta i slušalica u kategoriji do 1000 Kn (čast iznimkama), možda su čak i najbolji gaming headset po zvuku i kvaliteti izrade.

    = Citat = Izvorno postao tenk Pregledaj post
    trebale bi bit dobre i dosta snižene,samo koliko vidim umjetna koža,ovisi šta ti više paše,koža ili neka tkanina

    pogledaj si i ove,imao sam plantronicse ali ne taj model,to je nešto novije...ali vjerujem slično,daju kaao 7.1 preko tog njihovog usb-a...samo pazi da su dovoljno vellike da tti uši skroz upadnu unutra,meni su bile udobne i solidnog zvuka,i dosta čvrsto sklepane...

    https://www.links.hr/hr/slusalice-pl...m_medium=click
    Jedan par jastučića je pleather (umjetna koža, proteinska - od svih umjetnih koža ovo je tip najsličniji pravoj) a drugi je tkanina. Tako je, dobije se dva para.
    Također, odgovaraju i HM5 jastučići. Nabaviš Brainwavzove HM5 jastučiće kojeg oblika (ravni, nakošeni), boje (raznih boja imaju) i materijala (svi su memorijska pjena ali vanjski materijal je ili ovčja koža ili umjetna koža ili tkanina ili neka hibridna mješavina) želiš te udobnost bude još bolja.
    Što se zvuka tiče, Plantronicsovi headseti, iako nisu loši, ne mogu parirati nečemu iz Cloud serije.
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

  16. #16
    Banner Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2007
    Postova
    1.891

    Re: slusalice

    = Citat = Izvorno postao marijanovic Pregledaj post
    Cloud, Cloud II, Cloud Core i Cloud Pro (Cloud Silver, CloudX) su modifikacije Takstar Pro80 slušalica koje su solidne entry-level slušalice u svijetu audiofila.
    Imaju dobru kvalitetu zvuka za razliku od večine gaming headseta i slušalica u kategoriji do 1000 Kn (čast iznimkama), možda su čak i najbolji gaming headset po zvuku i kvaliteti izrade.


    Jedan par jastučića je pleather (umjetna koža, proteinska - od svih umjetnih koža ovo je tip najsličniji pravoj) a drugi je tkanina. Tako je, dobije se dva para.
    Također, odgovaraju i HM5 jastučići. Nabaviš Brainwavzove HM5 jastučiće kojeg oblika (ravni, nakošeni), boje (raznih boja imaju) i materijala (svi su memorijska pjena ali vanjski materijal je ili ovčja koža ili umjetna koža ili tkanina ili neka hibridna mješavina) želiš te udobnost bude još bolja.
    Što se zvuka tiče, Plantronicsovi headseti, iako nisu loši, ne mogu parirati nečemu iz Cloud serije.
    Jesi siguran,imal sam prije 777 model,ogroman i kad sad pogledam težinu ovi novi su nista

  17. #17

    Re: slusalice

    Kupio sam Cloud Pro ima 2 dana po preporuci i skroz sam zadovoljan. DObre slušalice.

  18. #18
    Super Moderator Fight fire with fire marijanovic's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Virovitica
    Postova
    10.759

    Re: slusalice



    Nego, na kakvom izvoru zvuka ga koristiš, na integriranoj zvučnoj (koja matična?) ili nečem boljem?
    Moj YT kanal | Komp i periferija | Mob: OnePlus 6
    I'm running out of boxes to think outside of.

Slične teme

  1. slusalice ne rade
    By Freddy in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 22-04-2013, 13:37
  2. slusalice, help
    By Slayer in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 1
    Posljednji post: 23-04-2009, 22:06
  3. slusalice za mob (3.5 mm )
    By grizli in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 4
    Posljednji post: 31-03-2009, 12:51
  4. slusalice za PC
    By Deadwalker in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 15-10-2008, 20:05

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •