Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: moja zarada sa mining i herb

  1. #1

    moja zarada sa mining i herb

    Evo ovako da vam predstavim svoju zaradu nekima ce pomoc ako imaju vremena i zivaca Ja svaki dan od nekih 4 ujutro pa do 7 farmam gold.. i u tih par sati naberem po 2000-3000 zlata ako nema ally u 4 dana sam si skupio za epic mount.. tamo mi je zanimljivo i sve je ok a ima i dosta titanium veina.. ja inace imam herb i mining.. napravio sam si na scroll da mi mjenja sa jednog na drugo.. pa smao vrtim scroll gore dolje i pokazuje mi na mini map di se sta nalazi evo vam jedna moja slikica di se to inace sve nalazi


  2. #2
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: moja zarada sa mining i herb

    Ma lud si. Da se ne bih u 4 ujutro ustajao radi virtualnih para
    Ali zahvaljujem ako slučajno zatreba
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  3. #3

    Re: moja zarada sa mining i herb

    pa ja neustajem ja igram tada dosadno mi pa mozes ti i preko dana samo ces tesko naic na to kad ljudi tamo farmaju

  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692

    Re: moja zarada sa mining i herb

    Čuo sam tu teoriju o ranojutarnjem farmanju.
    Ne znam za mining, ali meni to nije toliki bonus kao herb/alchemistu, jer meni zarada ovisi prvenstveno o dropanju frost lotusa za flaskove. Frost lotusi imaju fiksnih 5% drop rate na bilo kojem herbu, kupio ti nju u 5 PM ili 3 AM ...
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  5. #5

    Re: moja zarada sa mining i herb

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Čuo sam tu teoriju o ranojutarnjem farmanju.
    Ne znam za mining, ali meni to nije toliki bonus kao herb/alchemistu, jer meni zarada ovisi prvenstveno o dropanju frost lotusa za flaskove. Frost lotusi imaju fiksnih 5% drop rate na bilo kojem herbu, kupio ti nju u 5 PM ili 3 AM ...
    da pa ja to znam u jednoj veceri po 15 komada skupit.. a na mojem serveru ide po 40g jedan komad

  6. #6
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286

    Re: moja zarada sa mining i herb

    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Čuo sam tu teoriju o ranojutarnjem farmanju.
    Ne znam za mining, ali meni to nije toliki bonus kao herb/alchemistu, jer meni zarada ovisi prvenstveno o dropanju frost lotusa za flaskove. Frost lotusi imaju fiksnih 5% drop rate na bilo kojem herbu, kupio ti nju u 5 PM ili 3 AM ...
    ali u 3 AM nema toliko igraca koji takodjer kupe biljke kao u 5PM, znaci manje igraca, vise biljaka za tebe= vise frost lotus dropova.

  7. #7
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: moja zarada sa mining i herb

    sfarmas ostale biljke, frost lotus kolko padne padne, onda kupis frost lotusa ovisno o tome kolko imas ostalih matsa za flaskove, posto je cjena frost lotusa poprilicno manja nego cjena 2 flaska onda ti se to isplati cak i ako ti nista ne proca
    Well, as long as it's interesting.

  8. #8
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Zemlja
    Postova
    86

    Re: moja zarada sa mining i herb

    Ja sam se prije znao dosta puta probudit oko 2-3 ujutro i ici farmat lichbloom i icethorn po stormpeaksu,znao sam dolazit doma pijan ko letva oko 4-5 ujutro i isao farmat pa se ujutro probudit i vidit 28 herb bag+2x20 slot bag pune herbova. ono. nisam imao pamtnijih stvari za delat pa ajmo farmat.
    Skupio jedno 20k gold-a + napunio banku sa herbovima,sad sve potrosio nemam ni za epic flying skill za alt-a niti mi se neda vise tolko farmat :S

    Ali cim sam lupio 80 sa svojim warr altom imao sam sve epic boe za tankanje u igri.

    Sto se tice novca za epic flying skill i cold flying skupio sam u 2-3 dana farmanje herbova po basinu

    Ivka - Sunstrider
    Katica - Sunstrider
    Other char's TOP SECRET

  9. #9

    Re: moja zarada sa mining i herb

    = Citat = Izvorno postao Sporky
    Ja sam se prije znao dosta puta probudit oko 2-3 ujutro i ici farmat lichbloom i icethorn po stormpeaksu,znao sam dolazit doma pijan ko letva oko 4-5 ujutro i isao farmat pa se ujutro probudit i vidit 28 herb bag+2x20 slot bag pune herbova. ono. nisam imao pamtnijih stvari za delat pa ajmo farmat.
    Skupio jedno 20k gold-a + napunio banku sa herbovima,sad sve potrosio nemam ni za epic flying skill za alt-a niti mi se neda vise tolko farmat :S

    Ali cim sam lupio 80 sa svojim warr altom imao sam sve epic boe za tankanje u igri.

    Sto se tice novca za epic flying skill i cold flying skupio sam u 2-3 dana farmanje herbova po basinu

    pokusao sam ici gore u storm nakupio torbe i mogu ti rec da je zarada za bananu.. kod nas na serveru su te biljke 20 komada za 13g premalo.. bolje ici u basin i tamo kupit obadvoje

  10. #10
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    Zabreg
    Postova
    829

    Re: moja zarada sa mining i herb

    koji to addon koristis?

    NEMOŽE PREVEL'KA SLIKA

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: moja zarada sa mining i herb

    Ako se ne varam,Gatherer.Odličan mod.

    Ali,prava lova se vrti na AH.Nafarmaj jednom pun inventory ruda,stavi sve na AH po cijeni nižoj od ostalih,kasnije pokupuj svaku rudu koju vidiš na AH i plasiraj je po cijeni od 2-3 golda većoj nego na onoj po kojoj si ju kupio - preuzimaš tržište,i ljudi kupuju samo tvoje.Ako i netko stavi na AH par rudi po manjoj cijeni,to je kratkoročno,jer hej,ostalih 20,000 ljudi gore za rudama i kupuju tvoje,makar one bile prodavane po 10x puta većoj cijeni nego onoj realnoj.

  12. #12

    Re: moja zarada sa mining i herb

    Boga mi i ja bi se digo u 4 ujutro za 3000 golda...

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Di pada snijeg?!
    Postova
    1.557

    Re: moja zarada sa mining i herb

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Ako se ne varam,Gatherer.Odličan mod.

    Ali,prava lova se vrti na AH.Nafarmaj jednom pun inventory ruda,stavi sve na AH po cijeni nižoj od ostalih,kasnije pokupuj svaku rudu koju vidiš na AH i plasiraj je po cijeni od 2-3 golda većoj nego na onoj po kojoj si ju kupio - preuzimaš tržište,i ljudi kupuju samo tvoje.Ako i netko stavi na AH par rudi po manjoj cijeni,to je kratkoročno,jer hej,ostalih 20,000 ljudi gore za rudama i kupuju tvoje,makar one bile prodavane po 10x puta većoj cijeni nego onoj realnoj.
    slažem se sa ovim, ja sam uvijek najviše zarađivao preko AH...istina na početku je teško, posebno ako nemaš početni kapital ali kasnije imaš pun qurac golda

  14. #14
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Petrijevci
    Postova
    530

    Re: moja zarada sa mining i herb

    = Citat = Izvorno postao K4ciga
    Ako se ne varam,Gatherer.Odličan mod.

    Ali,prava lova se vrti na AH.Nafarmaj jednom pun inventory ruda,stavi sve na AH po cijeni nižoj od ostalih,kasnije pokupuj svaku rudu koju vidiš na AH i plasiraj je po cijeni od 2-3 golda većoj nego na onoj po kojoj si ju kupio - preuzimaš tržište,i ljudi kupuju samo tvoje.Ako i netko stavi na AH par rudi po manjoj cijeni,to je kratkoročno,jer hej,ostalih 20,000 ljudi gore za rudama i kupuju tvoje,makar one bile prodavane po 10x puta većoj cijeni nego onoj realnoj.
    jebemu kac kad dolaziš nazad

  15. #15
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    320

    Re: moja zarada sa mining i herb

    jao ja taman dizem herb i mining. Duzan sam prijatelju 3k golda sto mi je dao za epic flight formu...
    ovo ce definitivno posluzit
    jedino me malo jebe to sto nemogu trackat rude i herbs u isto vrijeme, kako si napravio to da mjenja s scrolom sta trackas?

  16. #16
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Mar 2007
    Postova
    1.286

    Re: moja zarada sa mining i herb

    pa pomocu keybindinga

  17. #17
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: moja zarada sa mining i herb

    bindas track herbs na scroll up, i track mines na scroll down, ili shift+scroll up/down, ili bilo sta, poprilicno jednostavno
    Well, as long as it's interesting.

Slične teme

  1. zarada...
    By Dreadlock in forum Alt-F4
    Odgovora: 27
    Posljednji post: 10-11-2009, 14:05
  2. zarada
    By H4ck€r in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 02-01-2008, 18:43

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •