Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: windowsi

  1. #1

    windowsi

    imam jedan problem sa win. nedavno sam formatirao c: na kojem su win i instalirao ih ponovo ali kad se podignu pojavi se desktop bez ikona i tak stoji cijeli dan.. u cemu je problem?? ovo mi nije prvi put da mi se dogodilo i jedino kaj spasava je ctrl-alt-del i log of user, i nakon toga sve radi. thanks...

  2. #2
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    Ako je XP, stisni na prazan desktop desni klik piša, PROPERTIES--->DESKTOP i tamo ispod slika imaš CUSTOMIZE DESKTOP. Odabereš to i odabereš koje ćeš ikone stavit na desktop. Ako imaš neki drugi windows, onda neznam u ćemu je problem...

  3. #3
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Re: windowsi

    = Citat = Izvorno postao stinger
    imam jedan problem sa win. nedavno sam formatirao c: na kojem su win i instalirao ih ponovo ali kad se podignu pojavi se desktop bez ikona i tak stoji cijeli dan.. u cemu je problem?? ovo mi nije prvi put da mi se dogodilo i jedino kaj spasava je ctrl-alt-del i log of user, i nakon toga sve radi. thanks...
    novi reinstal windowsa maybe

  4. #4
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    ..::Bizovac::..
    Postova
    5.373
    pri odabiru windowsa klikni F8... i onda odaberi "last known good configuration that worked" i to bi trebalo rijesit stvar
    // E8200 2.66 @ 3ghz||Gigabyte DS3L||ASUS 8800GT 512mb + Zalman Vf700Cu||Seagate 250Gb + Samsung 250Gb||2x 2Gb DDR2 800mhz||Raptoxx 550W rev1.3||Audigy SE||MX518 \\
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    .........,,,,,,,,,
    Evo ti par točki i zareza, pa ih strateški rasporedi po rečenicama.

  5. #5

    Re: windowsi

    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao stinger
    imam jedan problem sa win. nedavno sam formatirao c: na kojem su win i instalirao ih ponovo ali kad se podignu pojavi se desktop bez ikona i tak stoji cijeli dan.. u cemu je problem?? ovo mi nije prvi put da mi se dogodilo i jedino kaj spasava je ctrl-alt-del i log of user, i nakon toga sve radi. thanks...
    novi reinstal windowsa maybe
    da to jedino pomaze. ma neda mi se al budem moral thanks svima..

  6. #6
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Karlovac
    Postova
    2.199

    Re: windowsi

    = Citat = Izvorno postao stinger
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao stinger
    imam jedan problem sa win. nedavno sam formatirao c: na kojem su win i instalirao ih ponovo ali kad se podignu pojavi se desktop bez ikona i tak stoji cijeli dan.. u cemu je problem?? ovo mi nije prvi put da mi se dogodilo i jedino kaj spasava je ctrl-alt-del i log of user, i nakon toga sve radi. thanks...
    novi reinstal windowsa maybe
    da to jedino pomaze. ma neda mi se al budem moral thanks svima..
    probaj : desni klik na desktop/arrange icons by/show desktop icons i tu stavi kvačicu...
    I noga u guzicu korak je naprijed!

    // Pentium 4C 2.8@3.5 / 7000AlCu // P4P800E-Deluxe // 1 GB TwinMOS @ 400 // Radeon 9800Pro @ 400/692 / VF700-Cu // 2x Baracuda 80GB / Maxtor 76 GB // Creative SB PCI 128 / Sony CMT-CP101 // Hauppauge WinTV // Asus DRW-1604P // Tagan EasyCon 430W / Chieftec LBX-02B-B-B // Logi G15, Logi Mx518, Logi Chillstream, M$ FreeStyle Pro, Logi MOMO // 2x SM 710N \\

Slične teme

  1. windowsi bez cd/dvd reader
    By Viper33 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 7
    Posljednji post: 23-12-2010, 12:09
  2. windowsi
    By dino032 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 17-11-2010, 18:16
  3. windowsi!!
    By Cookie monsta in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 22-09-2009, 19:09
  4. Ah ti windowsi
    By Ren85 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 2
    Posljednji post: 22-04-2009, 19:03
  5. windowsi...
    By goki06 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 8
    Posljednji post: 20-12-2007, 00:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •