Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 58 od 58

Tema: X-Men Origins Wolverine

  1. #31
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Imalo je utjecaja samo što je taj AA toliko razvikan potpuno uzaludno. Mislim što bilo kome znače uglađeniji rubovi u dinamičkim igrama. Čitavo vrijeme se krećeš, pratiš akciju, koncentriraš se na igru i sl., gledaš ambijent u daljini... sve se svodi na to da je AA potrošač performansi, a ono što donosi je minorno i potpuno nebitno. Uglavnom mi igre odlično rade sa AA opcijama, ali redovito to isključim pošto je totalna bljurda, krade performanse tamo gdje ne treba

  2. #32
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: X-Men Origins Wolverine

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    Imalo je utjecaja samo što je taj AA toliko razvikan potpuno uzaludno. Mislim što bilo kome znače uglađeniji rubovi u dinamičkim igrama. Čitavo vrijeme se krećeš, pratiš akciju, koncentriraš se na igru i sl., gledaš ambijent u daljini... sve se svodi na to da je AA potrošač performansi, a ono što donosi je minorno i potpuno nebitno. Uglavnom mi igre odlično rade sa AA opcijama, ali redovito to isključim pošto je totalna bljurda, krade performanse tamo gdje ne treba
    Crysis i STALKER, a?
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  3. #33
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Ma neeeee Crysis jos ajde al clear sky papa okolo ak ne pripazis ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  4. #34
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Uf, evo konacno presao Neznam jel mi se to cini ali igra je prokleto duga, taman kad sam mislio da ce biti kraj tek sam bio na nekih 70-80% igre, luudo. Kraj necu spoilat samo, samo mogu rec da ce biti nastavak...i to prebolestan ako ostvare ono kaj su pokazali!
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #35

    Re: X-Men Origins Wolverine

    WTF, Frostmourne cameo?


  6. #36
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: X-Men Origins Wolverine

    I WTF je sa kosturom? WoW quest giver?

  7. #37
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Flame of Eternal Darkness
    Postova
    609

    Re: X-Men Origins Wolverine

    niti meni nije bilo jasno sto je to mozda stvarno sprdnja sa wow-om hehe
    Intel i5 2500k
    NVidia GeForce GTX770
    HDD WD Black 1TB
    HDD Seagate 320GB
    RAM, 4GB KINGMAX

  8. #38
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Pa zar to ne liči na mač Lich Kinga? Nisam ufuran u WoW svijet pa neznam.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  9. #39
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: X-Men Origins Wolverine

    rofl, bome je frostmourne
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  10. #40
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: X-Men Origins Wolverine

    evo baš danas dobio igru...i nisam baš toliko oduševljen, mislim da je igra premonotona, i prelagana, jednostavno one protivnike šamaram bez beda i razbacujem ih uokolo. TAkođer me baš i nije oduševila grafika, nije da je loša, ali mislim da polako Unreal 3 enigne polako zastarjeva, one rane su lijepo i efektno prikazane, ali ostalo baš i nije bajno.

  11. #41
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: X-Men Origins Wolverine

    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    evo baš danas dobio igru...i nisam baš toliko oduševljen, mislim da je igra premonotona, i prelagana, jednostavno one protivnike šamaram bez beda i razbacujem ih uokolo. TAkođer me baš i nije oduševila grafika, nije da je loša, ali mislim da polako Unreal 3 enigne polako zastarjeva, one rane su lijepo i efektno prikazane, ali ostalo baš i nije bajno.
    Nije iskorišten do kraja i to se jako vidi, kada pogledaš malo bolje, majstori koji se znaju sa njime igrat (Epic Games) su odlično iskoristili engine, a oni koji neznaju baš dobro (Raven) ga nisu.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  12. #42
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: X-Men Origins Wolverine

    slažem se, ali ja baš i ne patim od grafike, a i U3 engine mi je jedan od dražih i jako volim igre sa tim engineom.

  13. #43
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: X-Men Origins Wolverine

    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    slažem se, ali ja baš i ne patim od grafike, a i U3 engine mi je jedan od dražih i jako volim igre sa tim engineom.
    Meni su dosadile jer su sve imaju jako specifičan izgled koji me već pomalo iritira.

    Enivej, THE CAKE IS A LIE
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  14. #44
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: X-Men Origins Wolverine

    vidim da igra polako ispada kao sprdancija...

  15. #45
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Nah, malo easter eggova nikad nije na odmet, žao mi je što moderne igre imaju sve manje takvih.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  16. #46
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zelena Dolina
    Postova
    2.214

    Re: X-Men Origins Wolverine

    evo još sam malo sada igrao, i sviđa mi se kak osu dočarane wolverineove rane, stvarno predobro. Onako kada mu se vide kosti i iznutrice, odlični detalji.

  17. #47
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: X-Men Origins Wolverine

    = Citat = Izvorno postao Hidraulicar Kreso
    evo još sam malo sada igrao, i sviđa mi se kak osu dočarane wolverineove rane, stvarno predobro. Onako kada mu se vide kosti i iznutrice, odlični detalji.
    Moras prec prvo igru da bi je mogao ocjenivat u potpunosti. Meni je to postalo jasno kad sam je presao. Takvih ludih i napetih akcijskih scena ima da ono...igra owna na tom polju.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  18. #48

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Mene je iznenadilo što igra nije baš ni toliko kratka zapravo... naravno, produžuju je dosadni afrički dijelovi koji se stalno odvijaju na jednoj te istoj lokaciji, ali nema veze. I da, igra zaslužuje spomen ako zbog ničeg drugog, onda zbog činjenice da se boriš sa Sentinelom u jednoj misiji. Također, kostimi su zgodan detalj koji mi se svidio (da ne spominjem kako su borbe protiv sebe samoga najbolje od svih boss borbi u igri).

  19. #49
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: X-Men Origins Wolverine

    My 8 year old cousin plays this... and he's finished it. Twice. He has yet to run around with knives inbetween his knuckles slashing everyone in his way. That stupid idea that a violent game causes kids to run around and do what they see on TV is completely retarded. Unless the child is braindead, he/she should know there is a WORLD of difference between a videogame and reality. Oh and about the X-men not being as bloody, have you picked up a comic book lately? Much less a Wolverine one? Bloody.
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  20. #50
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: X-Men Origins Wolverine

    evo i jedne zabavne recenzijeS.

  21. #51
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Gluposti, u zadnje dvije recenzije su igrane scene bile idiotske. Ali možda je igri trebo dati +3 najmanje, ipak se radi o igri napravljenom po filmu.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  22. #52
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    2.418

    Re: X-Men Origins Wolverine

    već mi je u toj recenziji dosadilo silno klanje. samo je dobar onaj dio kad izvuce tipa iz helikoptera te mu zabije glavu u rotor
    Intel Core 2 Quad Q6600 @ 2.40 GHz // GTX 260 896MB (216SP) // 4 GB RAM // HDD: 320 GB

    last.fm

  23. #53
    Senior Member Giant leap for forum crnisokol's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    3.543

    Re: X-Men Origins Wolverine

    evo i ja sam započeo igru..zasad sve najbolje o igri..grafika je dobra, pogotovo wolverinove rane..borba dobro izvedena, možda malo repetitivna..jedino mi se dosad nije dopala borba sa jednim bossom (zaboravil kak se zove, kao nekakav stone golem ) gdje stalno treba ponavljati jedan te iti niz pokreta dok mu health ne iscuri...pogotovo su efektne cutscene, odlično ubačene ...budući da na pcu ima malo ovakvih igara ova je dobrodošla za malo makljaže bez previse mozganja dok se čovjek odmara od medievala i sl.

  24. #54
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Evo igrao sam je 2 sata.

    Plus:

    + dinamika
    + grafika
    + cut scene
    + fenomenalni potezi i comboi
    + krvavo sve u šesnaestu

    Minus:

    - monotono
    - malo nespretno pošto ima strašno puno comboa i kontrola, ali to se da naučiti
    - ako ste gledali film, priča vam je više manje poznata tako da može biti dosadno


    Sve u svemu, super krvavo i brutalno, gušt je komadati likove ali relativno brzo dosadi.

  25. #55
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Sto se tice komboa, nista nije nespretno, prva igra koja to ima konacno lako rijeseno...imas lijevi klik i desni klik i to je to sto se tice napada, plus c za specijalne poteze. A ne da moram postiskat 129 tipki na tipkovnici da mi izvede neki kombo. Cista lakoca igranja.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  26. #56
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: X-Men Origins Wolverine

    Osim toga imaš velika potencijale u korisštenju okoline, ako znaš kako igrat i koristit svoje sposobnosti kako spada nikada nećete ni biti u opasnosti da vam počme curit energija iz onog srca pored health bara.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  27. #57
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: X-Men Origins Wolverine

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Gluposti, u zadnje dvije recenzije su igrane scene bile idiotske. Ali možda je igri trebo dati +3 najmanje, ipak se radi o igri napravljenom po filmu.
    lol, lauš u zadnje dvije godine već ima idiotske igrane scene.
    a za wolverina... ne privlači me baš. kao ni film.

  28. #58
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: X-Men Origins Wolverine

    = Citat = Izvorno postao Snake
    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Gluposti, u zadnje dvije recenzije su igrane scene bile idiotske. Ali možda je igri trebo dati +3 najmanje, ipak se radi o igri napravljenom po filmu.
    lol, lauš u zadnje dvije godine već ima idiotske igrane scene.
    a za wolverina... ne privlači me baš. kao ni film.
    Ma povremeno budu dobre, rijetko odlične, često slabe.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. The Wolverine
    By Windwalker in forum Multimedia
    Odgovora: 48
    Posljednji post: 27-10-2013, 08:37
  2. Rayman Origins
    By Aral in forum Gaming općenito
    Odgovora: 13
    Posljednji post: 12-07-2012, 17:51
  3. X-Men Origins
    By THUNDER_DINIX in forum Multimedia
    Odgovora: 55
    Posljednji post: 25-06-2009, 11:33

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •