Prikazujem rezultate 1 do 17 od 17

Tema: Jack Thompson

  1. #1
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709

    Jack Thompson

    E ovaj retard mi već ide na živce. Evo nove izjave ovog genijalca

    "Plaćeni ubojice = gameri"

    Prošlog se tjedna u američkom gradiću St. Francisville dogodio zločin koji je zgranuo javnost. Kurt Edward Neher (16) i Hunter Everette (17) upali su u stan Michaela Gorea (55), te su ga pretukli i ubili pucajući mu u lice iz velike blizine. Kada je čuo da je povod zločina bilo odbijanje Gorea da posudi Neheru automobil, floridski odvjetnik Jack Thompson odmah je obavijestio lokalnog šerifa da pretraži mladićevu kuću i potraži video-igre, budući da jedna od misija zloglasne Grand Theft Auto igre ima upravo takav scenarij i kraj.

    Policija je uistinu pronašla igre neprikladne za njegovu dob, no nije izričito navedeno da li se među njima nalazi i GTA. Thompson je na pitanje novinara što ga je navelo da se javi lokalnom šerifu i uputi ga na pretragu kuće izjavio kako "nitko ne puca čovjeku u lice, osim ako nije plaćeni ubojica ili igrač video-igara". Bilo kakav komentar je suvišan.


    sa bugove stranice

    komentirajte malo ovog retarda

  2. #2
    nemoj tako arthase,nije on kriv...


  3. #3
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    Taj čovjek stvarno nije normalan, treba ići k psihijatru...

  4. #4
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    on je pravi retard. koji su mu kurac krive igre. možda je hanzaplastova teorija točna

  5. #5
    lik je totalni moron...sto je najgore meni je to stara kao malom srala kad sam igrao DOOM, DUKE NUKEM 3D, i takve igre, zato jer su nasilne, i pune krvi, i kao kak ja to mogu gledati, a baba je vikala na mene jer ce mi igre "pomutiti pamet" LOL....a evo danas nakon vise od 10 godina ja jos uvijek igram igre pune krvi i ubijanja pa sam posve normalan...taj lik prica totalne gluposti, jer bi to znacilo da prije kad nije bilo kompova, da su postojale samo placene ubojice, i da niko drugi nije ubijao, ma kaki manijaci, ludjaci, serijske ubojice, silovatelji...itd. znate dijeco i odrasli to vam nije postojalo...koji jad....i ja sam igrao takve igre od malena i nisam primjetio da okolo skacem ko manijak sa sacmaricom i koljem sve sto se mice, ili da trckaram u krug sa motornom pilom, itd. da igre tako utjecu na ljude vec bi ih se odavno zabranilo u potpunosti, a vojska bi ih koristila na veliko...to su hrpa gluposti...prosle godine na ljeto, od mog lege neki rod(valjda rodjak ili nest) dosao tu u Osijek iz USA(zivi negdje oko New Yorka), i sta sad mi ga poveli van i pricamo ti mi s njim i tako se hvali on meni kako ima super komp i sve, a ja ga pitam koje igre igra, i kaze ti on meni igra najvise SIMSE i Monopoly ja onak WTF ?!?! pitam ga zast ne igra neke "prave igre", on meni kaze kako mu mama neda jer igre kvare djecu !!!! Inace decko je imao oko 15 godina, vucara se cijelo vrijeme po ulici, pusi i pije....i onda on nesmije igrati igre jer to kvari djecu zamislite !! Samo jedan od dokaza kako su ti ameri glupi i kako i u kojoj mjeri su im isprani mozgovi !!!!!
    Napajanje:MS400W
    MBO:Epox 9npa7I
    CPU:Athlon64 3000+,1800MHzBOX
    RAM:GEIL 2x 512 DDR 400Grafička kartica: Gainward GeForce6600GT128 MB,FW 84.21
    HDD:Western Digital WD800JB 80GB 7200/Maxtor 20 GB 7200
    Optika:Samsung DVD-ROM SD-616E/NEC ND-2510A DVD-RW

  6. #6
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390
    = Citat = Izvorno postao AtOmIc
    SInace decko je imao oko 15 godina, vucara se cijelo vrijeme po ulici, pusi i pije....i onda on nesmije igrati igre jer to kvari djecu zamislite !! Samo jedan od dokaza kako su ti ameri glupi i kako i u kojoj mjeri su im isprani mozgovi !!!!!
    To je onda doka da igre dobro utječu na ljude!

  7. #7
    Ma s jedne strane malac od 16.g je retard, a thompson je još veći majmuN! Talve kretenese izjave kao da je ubojica onaj tko igra video igre, treba automatski ignorirati show must go on! Jebite amere retardirane, to se samo događa u americi!

  8. #8
    moja stara se vec odavno pomirila s cinjenicom da igram nasilne igre i vise ju to uopce ne dira

  9. #9
    Senior Member Lock'n'Load KENWOOD's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Honda S2000
    Postova
    135
    također

  10. #10
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    Ja se u potpunosti slažem s njime, sigurno u Africi i na bliskom istoku puno igraju video igre pa se zato međusobno ubijaju.

  11. #11
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    mojoj staroj nije važno kakve igre igram, glavno da ih neigram 24/7

  12. #12
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao hanzaplast
    moja stara se vec odavno pomirila s cinjenicom da igram nasilne igre i vise ju to uopce ne dira
    i moja

    DOOM 3 Rulez

  13. #13
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Pitomača
    Postova
    2.557
    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    mojoj staroj nije važno kakve igre igram, glavno da ih neigram 24/7
    same here...

  14. #14
    Senior Member Lock'n'Load KENWOOD's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Honda S2000
    Postova
    135
    ja bih se ponovno složio

  15. #15
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Pleternica/Požega
    Postova
    4.698
    Neam ništ drugo nego za reć da je američki mentalitet totalno retardiran, nemogu reći da su ameri glupi jer vjerojatno ima onih koji su pametni, ali ljudi poput ovog lika, neznam sta da kazem...

    Added: 2 months 13 days 21 hours 21 mins ago
    Updated: 37 years 8 months 17 days 19 hours 31 mins ago - može

  16. #16
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    A debila... A pitam se samo otkud je znao da je takva misija bila u GTA....
    Malo mi je to čudno
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  17. #17
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    A debila... A pitam se samo otkud je znao da je takva misija bila u GTA....
    Malo mi je to čudno
    a rofl...očito nisi primjetio da lik sere i ima mentalnih problema...onaj strip to lijepo ilustrira

Slične teme

  1. Jack Thompson no more
    By Snake in forum Pljuvačnica
    Odgovora: 46
    Posljednji post: 01-10-2008, 17:57
  2. Jack Thompson XD
    By Electromaster in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 14
    Posljednji post: 25-08-2008, 17:48
  3. Odgovora: 86
    Posljednji post: 20-03-2008, 17:14
  4. Jack Thompson Reloads His Gun
    By The Boz in forum Gaming općenito
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 20-01-2007, 22:22

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •