Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 40

Tema: Da imate vremenski stroj...

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Da imate vremenski stroj...

    Zamislite se u ovoj situaciji, upravo ste izumili vremenski stroj kojim se možete vratiti bilo kamo u prošlost ili ići u budućnost, a sa sobom možete i ponijeti što želite. Ali to putovanje je jednosmjerno. Kamo biste otišli i biste li kako pokušali promijeniti prošlost ili utjecati na budućnost?

  2. #2
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: Da imate vremenski stroj...

    hmmm
    u proslost sa knjigom svih sportskih pobjeda ikada(kao u filmu povratak u buducnost),te nekakva povijest burze...
    ostatak pretpostavljate

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Ne bi otišao. Vjerojatno bi samo moj dolazak tamo mogao efektom domina toliko utjecati na budućnost da npr. čovječanstvo u budućnosti izumre itd.
    Prošlost se ne dira. TOČKA.

  4. #4

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Zašto ne?
    Kako znaš da ovim putem nećemo izumrijeti?Još bolje šanse da ne izumremo su vjerovatno oko 0,...1 %.
    I da pokreneš neki domino efekt katastrofalnih rezultata,so what?

  5. #5
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: Da imate vremenski stroj...

    = Citat = Izvorno postao Nodakim
    Zašto ne?
    Kako znaš da ovim putem nećemo izumrijeti?Još bolje šanse da ne izumremo su vjerovatno oko 0,...1 %.
    I da pokreneš neki domino efekt katastrofalnih rezultata,so what?

    mudro zboris
    1. Tko ce znati da si ti kriv
    2. Vec su svi mrtvi,tko ti sta moze?

  6. #6
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Dobro. Vraćam se na temu.

    Sve zavisi koliko bi se vraćao u prošlost. Da se vratim nekih 1000 godina definitivno ne bih nosio stvari tipa mobitel, laptop itd jer bi me spalili na lomači.
    A da idem nekih 50-ak godina u prošlost uzeo bi isto neki almanah ili tako nešto.
    I upozno bi druga Titu. I upozorio japance da se ameri spremaju baciti a-bombe. Zašto? Jer to mogu spriječiti

  7. #7

    Re: Da imate vremenski stroj...

    ja mislim kad bi to bilo moguće da nebi trebalo dirati u povijest, tko zna što bi danas bilo da se nešto promijenilo.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  8. #8
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: Da imate vremenski stroj...

    prije bih isao upozoriti Amere da se Japanci spremaju napasti Pearl Harbour
    ufff,koliko jos ideja imam...

  9. #9
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Zamisli da u si u Hrvatsku prije 1000 godina dovezao tenkove itd. Nitko nam ne bi mogao ništa .

  10. #10

    Re: Da imate vremenski stroj...

    da, a nakon toga bi nestao u plamenu jer bi te seljaci zapalili, jer si doveo sotonu
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  11. #11
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Meh. Uzeo bi AK-47 i municiju. Neznam zašto. Zvuči mi privlačno. Jedini bi to imao

  12. #12

    Re: Da imate vremenski stroj...

    a, kad ti municije nestane...?

    no, jedino kaj bi ja spriječio da se vratim u prošlost ofkors je umorsvo Cezara, po tome Rimsko carstvo bi se dulje održalo a Europa ne bi imala Mračno doba, tko zna kakve bi danas tehnologije imali
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  13. #13
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: Da imate vremenski stroj...

    uvijek imas taj svjetlucavi komad metala zbog kojeg te ljudi gledaju kao Boga(ili te pokusavaju ubiti-sanse su 50-50)

  14. #14
    Senior Member You have been warned flander's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    Ispod hrasta,zarađujem plaću
    Postova
    15.767

    Re: Da imate vremenski stroj...

    vratio bi se u par godina u nazat, upoznao Erica Claptona ko klinca i sa njime ućio gitaru svirat

  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Ček malo, ti stvarno misliš da bi ja doveo tenkove i oružja i onda dopustio da me seljaci zapale?

  16. #16

    Re: Da imate vremenski stroj...

    = Citat = Izvorno postao Tele
    uvijek imas taj svjetlucavi komad metala zbog kojeg te ljudi gledaju kao Boga(ili te pokusavaju ubiti-sanse su 50-50)
    Tako je slično Hernan Cortes preživio jer, se njegov dolazak u južnu Ameriku poklopio sa dolaskom bijelog božanstva s dalekih obala, pa su ga domorodci samtrali samim bogom.
    Onda ih je sve potamanio i u robove pretvorio. Da je došao dan ranije ili kasnije domorodci bi imali burek za ručak.

    @keko, eventualno bi u tenku nestalo goriva, municije... itd, a i nemožeš biti zatvoren u tenku 24/7, kad bi izašao dočepali bi te. I znam ja da ti ne bi dopustio da te seljaci ulove, al' kad njih 50 krene na tebe s bakljama i vilama, a u kalašu 15 metaka, ne bi baš imao izbora
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  17. #17
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: Da imate vremenski stroj...

    timing kolega
    sada svi na proucavanje povijesti i naci najbolji trenutak kao te ne bi pojeli

  18. #18
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Mar 2008
    Postova
    2.558

    Re: Da imate vremenski stroj...

    = Citat = Izvorno postao str1k3r_1991
    = Citat = Izvorno postao Tele
    uvijek imas taj svjetlucavi komad metala zbog kojeg te ljudi gledaju kao Boga(ili te pokusavaju ubiti-sanse su 50-50)
    Tako je slično Hernan Cortes preživio jer, se njegov dolazak u južnu Ameriku poklopio sa dolaskom bijelog božanstva s dalekih obala, pa su ga domorodci samtrali samim bogom.
    Onda ih je sve potamanio i u robove pretvorio.

    @keko, eventualno bi u tenku nestalo goriva, municije... itd, a i nemožeš biti zatvoren u tenku 24/7, kad bi izašao dočepali bi te.
    Strelil bi jedanput u zrak i svi bi se razbježali, kad bi se to pročulo, vjerojatno bi i sam kralj došao da to provjeri, a s njim bi se dalo bar normalno razgovarati, naravno, ako je neki mudri u pitanju.

  19. #19
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Da imate vremenski stroj...

    = Citat = Izvorno postao str1k3r_1991
    a, kad ti municije nestane...?

    no, jedino kaj bi ja spriječio da se vratim u prošlost ofkors je umorsvo Cezara, po tome Rimsko carstvo bi se dulje održalo a Europa ne bi imala Mračno doba, tko zna kakve bi danas tehnologije imali
    carstvo je nastalo tek 15ak godina nakon cezarove smrti
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  20. #20

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Hmmm, koliko ja znam Cezar nije bio car, već doživotni diktator, prvi car je August, cezarov..... nešto( posinak, nećak)
    carstvo je od Augusta se održalo do 476. Cezar je ubijen u senatu 44 pr.kr. na dan poznatiji pod nzivom "Martove Ide",
    August je stupio na vlast čim je uklonio Cezarove ubojice čak i svog prijatelja Marka Aurelija (koji se isto spetljao sa Kleopatrom) i još je naredio ubojstvo Cezarova sina Cezariona, kojeg je majka Kleopatra poslala u Indiju. Ja mislim da je to točno.( Hvala što si me ispravio )
    Nego, ono što sam mislio je da je Cezar ostao na vlasti bi sigurno dobio titulu cara, što bi rezultiralo u stvaranju carstva.
    Pa opet nebi bilo Mračnog doba
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  21. #21

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Je, svi ste kuleri, samo što ne bi znali jezik kad bi otišli u prošlost (srednji vijek pa dalje).

  22. #22
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Da imate vremenski stroj...

    ako se ne varam mislim da je cezar i par puta odbio titulu cara kada su mu je nudili, barem koliko je vjerovati izvorima... a carstvo je bilo u takvom stanju, takvim problemima i tako organizirano da je jednostavno moralo pasti
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  23. #23

    Re: Da imate vremenski stroj...

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Je, svi ste kuleri, samo što ne bi znali jezik kad bi otišli u prošlost (srednji vijek pa dalje).
    E, vidiš dobro si me podsjetio, morao bih učit latinski ak' hoću spasit Cezara Ne bi me baš shvatio kad bi mu rekao "Đes' ba ,šta ima", bio bi najvjerovatnije hrana lavovima

    @ Da_killah da sve je to počelo kad je jedan car odlučio podjeliti carstvo na dva djela (zapadno i istočno, jel), zapadno se nije dugo održalo, njega je zapalio i opljačkao Vizigotski kralj Alarik, dok se istočno pod nazivom Bizant održalo još nekoliko stotina godina.Bizant su križari praktički uništili.
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  24. #24
    Senior Member Master Blaster Da_killah's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    4.372

    Re: Da imate vremenski stroj...

    ma počelo je to padat i prije, već i u drugom stoljeću nakon krista, ali nije bitno. položio sam rimsko pravo pa tamo lijepo vidiš što je sve utjecalo na pad carstva
    Peace is a lie. There is only passion. Through passion I gain strength. Through strength I gain power. Through power I gain victory. Through victory my chains are broken. The Force shall set me free.

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum FaTaL_mRkvA's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    3.701

    Re: Da imate vremenski stroj...


    Da imam Kalash i da njih 1000 ide na mene jedan metak ispalim i svi pobjegnu.

  26. #26
    Senior Member Lord of The Fleas Arkannen's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Postova
    454

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Komentar na topic: ROFL.

    Ovakve rasprave imaju 10-godišnjaci.
    Groove Street 4 life!!!

  27. #27
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Afrika
    Postova
    3.070

    Re: Da imate vremenski stroj...

    U ime svih se ispričavam što rasprave nisu na razini tvoje inteligencije.

  28. #28
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Široki Brijeg
    Postova
    2.551

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Vratio bih se negdje u 100-tu godinu prije Krista. Ili bar oko toga.
    U Rim. A ne znam što bih ponio.
    Možda laptop.

  29. #29
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Vratio bi se unatrag par godina u osnovnu školu da ispravim neke stvari... koje nisam napravio pa poslje požalio.
    Eh...da mi je vremeplov

  30. #30
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Mar 2006
    Postova
    9.747

    Re: Da imate vremenski stroj...

    Vratio bih se par tisuća godina unatrag, držao proročanstva i proglasio se božjim sinom.

    A možda bi samo otišao godinu dana unatrag i zaradio na kladionici.
    = Citat = Izvorno postao Praetorian the Wise
    Ma "nove" igre su sto puta bolje od "starih". Napredovale su u apsolutno svemu, oni koji govore da su stare igre bolje lažu sami sebe.

Slične teme

  1. Odgovora: 4
    Posljednji post: 08-02-2011, 12:46
  2. Da li imate flat?
    By W1k1n6 in forum Alt-F4
    Odgovora: 104
    Posljednji post: 10-06-2007, 21:37
  3. Kakav TV imate?
    By Nightyx in forum Alt-F4
    Odgovora: 76
    Posljednji post: 24-01-2007, 12:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •