Stranica 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikazujem rezultate 31 do 36 od 36

Tema: Koja je najimba igra koju ste ikad igrali?

  1. #31
    Senior Member Ninja hurdle Marcellius09's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Kastel Novi
    Postova
    985
    FAR CRY
    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ey smanji malo taj potpis.
    Shebe format svake stranice na kojoj postas.
    Barem 17 inch ekipi

  2. #32
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... Chuck Noris
    Rekao sam da ne bi preživio jer u RTCW-u nećeš sresti NIJEDNOG saveznika. Sam pobjedi 10000 švaba i 500 monstera lol.
    Al boli me to mi je zaaakon igra, jedna od prvih koje sam igra.
    ovo je jedna malo gluplja izjava. wolf je puno lakši od cod 2 jer u cod 2 nema snimanja po volji

  3. #33
    Senior Member Small step for mankind IgGy's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Između redaka
    Postova
    2.668
    = Citat = Izvorno postao d4mp1r
    definitivno football manager

    Otkud FM pobogu?

  4. #34
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Možda će se ovo činiti ko' blasfemija, ali moj glas ide Morrowindu - magevi su prezakinuti.
    Ako i uspijete dobiti optimalan odnos magicke/spell costa, i dalje će vam zbog priglupe fizike spellovi zapinjati o nekakve blokove na putu... Mislim, potrošite cca 40 magicke na neki ultra spell, ispucate ga, a on zbog kockaste strukture udre o neki tamo blesavi tanki stup i ode magija u ništa....
    S druge strane, ako imate Norda s ogromnim mačem i 30+ % magic resistance ne može vas zaustaviti ni 15 Deadra....

    Naravno, igra je i dalje zakon
    E tu se slazem. Nikad mi se nije svidjao princip mgije u tes serijalu. Ako recimo igras igru 2 ili 3 put i vec sve znas, mozes napraviti (kao ja recimo) nakon 2-3 sata igre kad samo onaj quest sa supljim panjom napravis i odes u balmoru napravis si custom spell koji radi 30-30 target dmg, kosta nekih 30 mane!!! niko ti nis nemre. I Archeri su definitivno totalno sranje napravljeni. E, da i bas me zanima jeli ikad itko u ovoj igri ozbiljno koristio buzdovane, štapove, a pogotovo koplja...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  5. #35
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega
    Postova
    749
    = Citat = Izvorno postao Aerial_51
    Možda će se ovo činiti ko' blasfemija, ali moj glas ide Morrowindu - magevi su prezakinuti.
    Ako i uspijete dobiti optimalan odnos magicke/spell costa, i dalje će vam zbog priglupe fizike spellovi zapinjati o nekakve blokove na putu... Mislim, potrošite cca 40 magicke na neki ultra spell, ispucate ga, a on zbog kockaste strukture udre o neki tamo blesavi tanki stup i ode magija u ništa....
    S druge strane, ako imate Norda s ogromnim mačem i 30+ % magic resistance ne može vas zaustaviti ni 15 Deadra....

    Naravno, igra je i dalje zakon
    S prvim se slažem, ali s Nordovima i Daedrama ne. De zamisli npr Boba Sapa (neznam kak se piše - sorry) s mačem. Kad te udari kosti pucaju i mala je šansa za preživljavanje pa još kad te zasječe. Sa prvim se slažem, ali ipak stara je Morrowind igra. Nije takva tehnologija prije bila.

  6. #36
    Senior Member Ninja hurdle Dj_Morales's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2006
    Lokacija
    Split
    Postova
    844
    definitivno silkroad!!!

Slične teme

  1. Najgora igra ikad
    By Magnus in forum Gaming općenito
    Odgovora: 87
    Posljednji post: 20-01-2013, 16:12
  2. Najgora igra koju ste igrali?
    By The Great Duck in forum Gaming općenito
    Odgovora: 405
    Posljednji post: 15-05-2009, 22:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •