Stranica 1 od 2 12 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 36

Tema: Koja je najimba igra koju ste ikad igrali?

  1. #1
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Koja je najimba igra koju ste ikad igrali?

    Pitanje je jasno koja je naj imba (imbalanced, neuravnotežena ako netko slučajno ne zna) igra koju ste ikad igrali?

    Kaj se mene tiče u borbi između homm2 i red alerta pobijeđuje homm2. Knight town je cisto sranje, onaj crusader radi stetu kao hidra kod warlocka, a warloci su sa crnim zmajevima stvarno pretjerali.

    Kaj se red alerta tiče, sovietsi su daleko nadmoćniji. Nikakve antitenk mine, helići i neprecizni brodovi ne mogu zaustavit 68 heavy tankova i bazu koja ima 10 tesla coilova...
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  2. #2
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    1.094
    definitivno football manager

  3. #3
    Member Plants Vs Zombies Hadunn's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    SPARTAAA!!!
    Postova
    50
    Disciples 2. Undead su prejaki, niti jedna druga rasa nema tako bolesno jake jedinice. Imunosti na oružija, paraliza, brzi upgrade za dobit death. I kampanja je malo glupava. Ona zadnja beštija je u slučaju patuljaka nepobijediva i nervira me činjenica da ako izgubiš heroja praktički si izgubia partiju.
    This is SPARTAAA!!!

  4. #4
    UT 2k3 S


    ROCK ON!

  5. #5

  6. #6
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355
    LOTR:BFME 2 prejaki su heroji

  7. #7
    Icy Tower, a veoma je strasna igra takoder

    Duke Nukem, cudi me kako se igra ne zove Chuck Noris ili kako vec

  8. #8
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    LOTR:BFME 2 prejaki su heroji
    I u jedinici općenito Rohan.

  9. #9
    Senior Member Lord of The Fleas jeretik's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    486

    Re: Koja je najimba igra koju ste ikad igrali?

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Pitanje je jasno koja je naj imba (imbalanced, neuravnotežena ako netko slučajno ne zna) igra koju ste ikad igrali?

    Kaj se mene tiče u borbi između homm2 i red alerta pobijeđuje homm2. Knight town je cisto sranje, onaj crusader radi stetu kao hidra kod warlocka, a warloci su sa crnim zmajevima stvarno pretjerali.

    Kaj se red alerta tiče, sovietsi su daleko nadmoćniji. Nikakve antitenk mine, helići i neprecizni brodovi ne mogu zaustavit 68 heavy tankova i bazu koja ima 10 tesla coilova...
    Fallout 2 definitivno
    Psihopatološki poremećaji kod slabo samosvjesne kvazi-individue (kojoj je identitet otet od strane "Identitetnog Entiteta Vječnosti Trajanja Ojha Uzduž i Poprijeko Bijeli Labud Limunativ Grah Trešnjo") mogu izazvati teške... poremećaje... kupus...

  10. #10
    a je

    igra je zakon

    al ako nabijes 160+ % u neki skill...
    i imas power arrmor...

    skines onog glavnog i unarmed (ako ti je to skill sa preko 160% )...

  11. #11
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    UT 2k3 S
    što tu ima biti nebalansirano? u opčenito takvom tipu FPS igara? botovi? takve igre prvenstveno botove koriste prilagođavanju i vježbanju za online igranje. u početku je možda teško, no kada primijetiš da ti preko 5-6 Xaeroa, Doomova ili Anarkija na jednoj mapi u timu ništa ne mogu, shvatiš da imaš dobar skil.

    stvarno ne vidim nikakve veće nebalansiranosti.

  12. #12
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    the City
    Postova
    4.506
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Yugi-Oh
    nemoj ti meni po yugioh-u!

    TESKO JE POBJEDITI KAIBU!

    ^_-
    Cheap, but not as cheap as your girlfriend.
    I'm so goth I don't drink coffee, I drink goffee.

  13. #13
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    Windows XP
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  14. #14
    = Citat = Izvorno postao Tri66a
    Windows XP
    Eh ovaj je fakat najbolji

  15. #15
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    UT 2k3 S
    što tu ima biti nebalansirano? u opčenito takvom tipu FPS igara? botovi? takve igre prvenstveno botove koriste prilagođavanju i vježbanju za online igranje. u početku je možda teško, no kada primijetiš da ti preko 5-6 Xaeroa, Doomova ili Anarkija na jednoj mapi u timu ništa ne mogu, shvatiš da imaš dobar skil.

    stvarno ne vidim nikakve veće nebalansiranosti.
    Mislio sam na oružja. Užasno slab minigun, flak također, a jedini je link gun i rocket l. nanekoj razini... fala bogu da su to ispravili u 2k4


    ROCK ON!

  16. #16
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    LOTR:BFME 2 prejaki su heroji
    slažem se još bi dodao da su sve građevine vrlo slabe a pogotovo tornjevi. njih se ne isplati radit

  17. #17
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    = Citat = Izvorno postao Prince-Artas
    = Citat = Izvorno postao Jerry
    LOTR:BFME 2 prejaki su heroji
    slažem se još bi dodao da su sve građevine vrlo slabe a pogotovo tornjevi. njih se ne isplati radit
    Ma igra je klasični "tank rush"

  18. #18
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    8.709
    i s tim se slažem

  19. #19
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    = Citat = Izvorno postao Osiru$
    = Citat = Izvorno postao MarkaN
    UT 2k3 S
    što tu ima biti nebalansirano? u opčenito takvom tipu FPS igara? botovi? takve igre prvenstveno botove koriste prilagođavanju i vježbanju za online igranje. u početku je možda teško, no kada primijetiš da ti preko 5-6 Xaeroa, Doomova ili Anarkija na jednoj mapi u timu ništa ne mogu, shvatiš da imaš dobar skil.

    stvarno ne vidim nikakve veće nebalansiranosti.
    Mislio sam na oružja. Užasno slab minigun, flak također, a jedini je link gun i rocket l. nanekoj razini... fala bogu da su to ispravili u 2k4
    aha... pa u redu. nije mi to toliko smetalo koliko spor gameplay jer sam u to vrijeme aktivno igrao q3 : ).

  20. #20
    Senior Member Small step for mankind Glass's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Postova
    2.147
    A još su ga dodatno usporili u UT2k4, a još će ga više usporit u UT2k7.

  21. #21
    Cod 2, definitivno. Cak i na Hardu osjecaj One Man Army ne napusta. Sam protiv cijelog svijeta... totalno nerealno

  22. #22
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Cod 2, definitivno. Cak i na Hardu osjecaj One Man Army ne napusta. Sam protiv cijelog svijeta... totalno nerealno
    lol, ak to kažeš za COD 2, onda ne bi preživio RTCW
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  23. #23
    Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... Chuck Noris

  24. #24
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Apr 2006
    Postova
    17.106
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... Chuck Noris
    Rekao sam da ne bi preživio jer u RTCW-u nećeš sresti NIJEDNOG saveznika. Sam pobjedi 10000 švaba i 500 monstera lol.
    Al boli me to mi je zaaakon igra, jedna od prvih koje sam igra.
    (╯°□°)╯︵ ┻━┻

    Relaxation.mp3

  25. #25
    a rofl... moram reći da je najimba upravo WoW.... što me ne sprječava da ga igram , lol

  26. #26
    = Citat = Izvorno postao Sonic_Moronic
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... Chuck Noris
    Rekao sam da ne bi preživio jer u RTCW-u nećeš sresti NIJEDNOG saveznika. Sam pobjedi 10000 švaba i 500 monstera lol.
    Al boli me to mi je zaaakon igra, jedna od prvih koje sam igra.
    pa takav vam je svaki FPS. vi biste radije htjeli igru u kojoj bi ste u 10 sati igranja ubili 1-5 švaba? doduše to bi bilo zakon ako bi se sredila predobra atmosfera

  27. #27
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.593
    najimba igra je Space Invaders.....jadničci nemaju šanse
    Alexi worships the dark lord, but Alexi is dislexic, so he sold his soul to "Santa"

    www.me2everyone.com/134777

  28. #28
    Senior Member Respawned sorcerer Eddie9's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    iza Phoenixa98 (Armachusa)
    Postova
    1.437
    legend of ares
    The mind is a place of its own.

  29. #29
    Senior Member Fight fire with fire Aerial's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Assuma kontrolu
    Postova
    11.692
    Možda će se ovo činiti ko' blasfemija, ali moj glas ide Morrowindu - magevi su prezakinuti.
    Ako i uspijete dobiti optimalan odnos magicke/spell costa, i dalje će vam zbog priglupe fizike spellovi zapinjati o nekakve blokove na putu... Mislim, potrošite cca 40 magicke na neki ultra spell, ispucate ga, a on zbog kockaste strukture udre o neki tamo blesavi tanki stup i ode magija u ništa....
    S druge strane, ako imate Norda s ogromnim mačem i 30+ % magic resistance ne može vas zaustaviti ni 15 Deadra....

    Naravno, igra je i dalje zakon
    Ne možeš postati tako brzo iza zadnjeg posta kojeg si postao/la.

  30. #30
    [quote=Osiru$]
    = Citat = Izvorno postao "Sonic_Moronic":3euxn9jl
    = Citat = Izvorno postao Valtiel
    Zasto ne bih? Shvatas li ti moj post? Previse je lagana!!! CAk i na hardu je lagana, gdje jedan covjek pobije toliko... Chuck Noris
    Rekao sam da ne bi preživio jer u RTCW-u nećeš sresti NIJEDNOG saveznika. Sam pobjedi 10000 švaba i 500 monstera lol.
    Al boli me to mi je zaaakon igra, jedna od prvih koje sam igra.
    pa takav vam je svaki FPS. vi biste radije htjeli igru u kojoj bi ste u 10 sati igranja ubili 1-5 švaba? doduše to bi bilo zakon ako bi se sredila predobra atmosfera [/quote:3euxn9jl]

    Pa imamo nama svima drage fps-ove Brothers In Arms i Half Life 2... Jeste da i tu dosta ljudi pobijes... Ali u BIA nemozes sam! TREBA TI NEKO, a inace ti treba njih dosta... Dok HL2 odstupa zbog fenomenalne price... njega sam samo stavio onako...

Slične teme

  1. Najgora igra ikad
    By Magnus in forum Gaming općenito
    Odgovora: 87
    Posljednji post: 20-01-2013, 16:12
  2. Najgora igra koju ste igrali?
    By The Great Duck in forum Gaming općenito
    Odgovora: 405
    Posljednji post: 15-05-2009, 22:53

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •