Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: Tražim ploču!

  1. #1
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Tražim ploču!

    Trazim vec duze vrijeme Gigabyte GA-MA790X-UD4P ploču i vidim nema je, a definitivno bi radije nju nego obicnu UD4 plocu, jer ova ima sa prvom verzijom BIOS-a podrsku za sve nove AM2+ i AM3 Phenome. Ima li netko ideju zasto te ploce nema kod nas, a odlicna je zbog svojih plug & play mogucnosti nadogradnje. Zakon ploca, a nema je. Uistinu tuzno!


  2. #2
    Senior Member Small step for mankind vex's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Postova
    2.348

    Re: Tražim ploču!

    Poznat mi je taj problem.. i sam tražim novu matičnu , i nigdje nema 3 ploče koje su mi zapele za oko.. jedina koja mi štima po karakteristikama je asrock (ista firma kao trenutna mobo, te također mATX)

    Izgleda ću se morati zadovoljiti s tom, ako bude dostupna u subotu sljedeći tjedan...

  3. #3
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: Tražim ploču!

    = Citat = Izvorno postao vex
    Poznat mi je taj problem.. i sam tražim novu matičnu , i nigdje nema 3 ploče koje su mi zapele za oko.. jedina koja mi štima po karakteristikama je asrock (ista firma kao trenutna mobo, te također mATX)

    Izgleda ću se morati zadovoljiti s tom, ako bude dostupna u subotu sljedeći tjedan...
    SAh, ja ipak ne odustajem od ove. Ta GA-MA790X-UD4P (rev. 1.0) jedina ima sve sto mi treba, a da nije DDR3 ploca. Ne znam, gledat cu pa ak se negdje pojavi eto mene da ju kupim. Jos idealnija bi bila GA-MA770-UD3 (rev. 2.0) sa 770/710 chipsetom, ali nje isto "ima ne" u nas...


  4. #4
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: Tražim ploču!

    Tuzno je sto Gigabyte nema sluzbenog dobavljaca za RH (gledajuci njihov Homepage), a za Crnu Goru i BiH imaju

Slične teme

  1. vent sa am2 na am3 ploču
    By golfw12 in forum Komponente
    Odgovora: 9
    Posljednji post: 20-11-2009, 11:16
  2. koju ploču?
    By Ivan_87 in forum Hardware F.A.c.Q.
    Odgovora: 15
    Posljednji post: 08-11-2007, 15:20

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •