Stranica 5 od 5 PrvaPrva ... 345
Prikazujem rezultate 121 do 138 od 138

Tema: The Saboteur

  1. #121
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: The Saboteur

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Prešao igru. Stvarno je zabavna i odlična za pustit mozak na pašu
    Jedino što je dosta kratka, prešao sam ju u par dana.
    Dosta je arkadna ali vrijedi barem isprobat
    Krivo. Mene je potpuno kupirala dok sam je prelazio. Još je držim na hardu da tu i tamo nekog nacista mogu zaklat, iako sam već zaklo pravu naci vojsku 10 puta.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  2. #122

    Re: The Saboteur

    = Citat = Izvorno postao Arbiter of Change
    Ajmo ne. Još bi i zahtijevao pored piratije.
    e vjerovo il ne, da stalno kupujem(o) org igre, do kojeg minusa bi dogurali? znas ja obicno uzmem za probu laznjaka da probam, ak mi se svidi nabavljam org

    cod je iznimka, org only

  3. #123
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2009
    Postova
    1.745

    Re: The Saboteur

    Nisi jedini

  4. #124
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: The Saboteur

    = Citat = Izvorno postao ScorpiuS
    Krivo. Mene je potpuno kupirala dok sam je prelazio. Još je držim na hardu da tu i tamo nekog nacista mogu zaklat, iako sam već zaklo pravu naci vojsku 10 puta.
    Krivo? Što je krivo?
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  5. #125
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: The Saboteur

    Rekao si samo "da vrijedi barem probat". A igra je odlična, mora je se proći, barem ako se mene pita.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  6. #126
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: The Saboteur

    To je stvar osobnog mišljenja. Također sam guštao u igri kao i ti, ali ako smo mi uživali to ne znači da će i netko drugi nužno isto.
    Tako da si trebao malo drukčije formulirat odgovor na moj quote. Ma, nvm...
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  7. #127
    Senior Member No Mercy Outmind's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    The six-sided star
    Postova
    6.571

    Re: The Saboteur

    Imam jednan glupi problem. Naime moram sad obavit onu misiju sa grobljem i misterioznoom kutijom. Kad sam prvi put išao igrat, razgovarao sam sa skyler, i svaki put kad sam išao igrat, sean veli da sam dosta daleko od groblja, ali ono ok, mogao sam igrat. Ubili me par puta pa sam išao počisit onog ludog popa i kuku. Sad mi je samo to ostalo, i kad idem sa njom razgovarat, automatski mi piše mision failed, jer sam kakti pre daleko od groblja... any ideas?
    Then a gypsy woman comes, says "There's one thing you should know;
    I've just read your fortune, and you died five years ago. "

  8. #128
    Senior Member Master Blaster
    Datum registracije
    Jun 2009
    Lokacija
    Down Under
    Postova
    4.055

    Re: The Saboteur

    Evo, baš igram tu igru i fora mi je. Lijep spoj AC-a i GTA, al ima i svojih mana. Jako me nervira kad uđem u dio di je slika crno-bijela, zatim, igra je dost troma i nerealna, kad vozim auto osjećam se koda sam sjeo u kantu za smeće. Al dobro nema eze. Igra je svejedno zanimljiva i volim ju igrat. Još me živcira mapa, idem stavit marker i nemres ga nariktat lijepo, uvijek nekak sjebano...
    [center:1qx20gpn][/center:1qx20gpn]

  9. #129
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: The Saboteur

    = Citat = Izvorno postao Outmind
    Imam jednan glupi problem. Naime moram sad obavit onu misiju sa grobljem i misterioznoom kutijom. Kad sam prvi put išao igrat, razgovarao sam sa skyler, i svaki put kad sam išao igrat, sean veli da sam dosta daleko od groblja, ali ono ok, mogao sam igrat. Ubili me par puta pa sam išao počisit onog ludog popa i kuku. Sad mi je samo to ostalo, i kad idem sa njom razgovarat, automatski mi piše mision failed, jer sam kakti pre daleko od groblja... any ideas?
    Vjerojatno bug u igri.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  10. #130
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Saboteur

    Nakon što je izašao patch koji je uopće omogućio da se igram na svojoj ati kartici dao sam igri drugu šansu .Nakon dosadnog početka dojam o igri se popravio tako da ju sigurno igram do kraja .

  11. #131
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Saboteur

    Edit


    Ma kakvi .Ne ide pa da ga hebeš.Došao do nekih 30% i brisanje .Igru su šlampavo napravili.Prvo su shebali verziju za 64 bitnu sedmicu na ati katricama.Onda su to nešto pokrpali i igra se više ne smrzava ali dosadu i monotoniju nisu pokrpali .Ovo je miljama daleko od jednog remek djela kao što je zadnji GTA ili Mfija ...miljama daleko.Igra je u rangu jednog lošeg Kuma koji nije nikada ni trebao biti realiziran.

    6/10

  12. #132
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: The Saboteur

    misliš monotona u smislu već viđena? kolko ja znam ovakva kombinacija gta-a, ass creeda i hitmana nije do sad viđena.. plus, često imaš više opcija za prelazak misije, a one su raznovrsne baš.. ima ih raznih vrsta.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  13. #133
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Saboteur

    Ma...niti me ne zanima kako će igra završiti .Hoće li osloboditi Pariz ili će ga Švabe spaliti do temelja . Igri fali nešto ...baš kao Kum , niti smrdi niti miriši .Odavno zaboravio.Dao dvije šanse i brisanje.Vožnja je loše izvedena , napucavanje je dosadno , grafika je loša , misije su na isti kalup , pentranje po krovovima je za spiderman igre , atmosfera je govnasta ...igra neiskorištenih potencijala i loše izvedbe.Solidno za konzole...PC zaslužuje bolje.

  14. #134
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: The Saboteur

    meni je atmosfera baš super, likovi su mi svi do jaja, baš su pamtljivi.. sam si priznao da igra ima stila. igra ima taj neki zajebantsko-ozbiljni duh, kao ozbiljno, al znaš da nije.. i to mi je super. vožnja mi je sasvim ok, kao i napucavanje.. ja sam zaostao sa pucačinama, pa nisam igrao puno igara sa ovim cover sistemom, mnogo mi se sviđa. mnogo bolje nego u starim pucačinama gde si morao da trčiš do zaklona, pa da držiš c. znači, u drugim igrama je to bolje implementirano? u svakom slučaju, misije su baš raznovrsne, to da su na isti kalup jednostavno nije tačno. onda možeš reći da su u svakoj pucačini misije na isti kalup jer samo pucaš, a ovde i pucaš, i šunjaš se, i voziš, itd.
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  15. #135
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Saboteur

    Nakon GTA IV , čijeg serijala nisam nikakav fan , ova igra izgleda i je druga liga .Više ću se zabaviti sa trećim prelaskom te igre nego sa prvim igrajući Sabotera. U GTA me priča vukla poput magneta , sto sitnica je činilo nevjerojatnu igru i atmosferu . Nakon te igre sve ostale se toga tipa se čine amaterske.Čekamo Mafiju II .

  16. #136
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    1.875

    Re: The Saboteur

    e vidiš, gta 4 nesam igrao, ali mi je saboter bolji od pređašnjih delova.. jedino je san andreas kompleksniji, ali mi je napucavanje mnogo bolje u saboteru. tu četvorku moram da odigram, jel ima cover sistem?
    Zokijeva SINEMA je sajt koji se bavi recenzijama filmova, kao i vestima iz sveta kinematografije.

  17. #137

    Re: The Saboteur

    Saboteur je tako jednolična i jednostavna igra da je to sve čini prelošom.

  18. #138
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: The Saboteur

    Ma ima...i mnogo više.Npr. nazoveš na mobitel 911 i dođe hitna , policija , vatrogasci .Kad čuješ da likovi pričaju u autu okreneš kameru i vidiš da ovaj što priča izgovara riječi sinhronizirano i gleda sugovornika.Hrpa malih detalja koji tvore čudesnu igru.Samo pripremi si zvjerski komp ako ga nemaš .Višejezgreni procesor , puno rama , solidna grafa i brzi disk su obavezni , kao i svi patchevi .

Slične teme

  1. The Saboteur - Help !
    By Megacyber in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-12-2009, 16:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •