Stranica 1 od 5 123 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1 do 30 od 138

Tema: The Saboteur

  1. #1
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    The Saboteur

    Dakle, rijec je o open-world akcijskoj igri smjestenoj u okupirani Pariz za vrijeme drugog sv. rata. Glavni protagonist igre je Sean Devlin, lik koje je osmisljen na temelju stvarne osobe imena William Grover-Williams koji je zivio u to doba, pomagao francuskom pokretu otpora te na kraju ipak zavrsio u njemackom koncetracijskom logoru, gdje je bio ubijen...no dobro, nema straha, nas lik u ovoj igri nece imati takvu sudbinu na kraju. Pa da malo opisem igru. Naime, sta se desilo nasem liku? On je prije okupacije Pariza bio vozac trkacih automobila te zivio sretno sa svojom zenom. Nakon pocetka rata i okupacijom grada, nacisti mu ubijaju obitelj, i zapravo mu tako "uzimaju sve" sto mu je znacilo u zivotu. Takvom covjeku onda ne preostaje nista drugo negoli krenuti u osvetu. Pridruzuje se francuskom pokretu otpora te kroz razne saboterske misije te ubojstva njemackih oficira, pokusava oslobodit grad te dati ljudima "volju za borbu i otpor".
    Ono sto je dosta istaknuto u ovoj igri je poseban graficki dizajn. Naime, rijec je o Parizu u doba WW2. Grad je bio pod okupacijom njemackih snaga i pod utjecajem jake nacisticke propagande. Dizajneri su se stoga dosjetili jednog zanimljivog grafickog prikaza. Prije nego li jedan dio grada rijesite okupacije, sav prikaz grada bit ce u crno-bijelom prikazu, sa jako istaknutim nacistickim simbolima. To bi izgledalo nekako ovako(uzmite u obzir da je dostupnih materjala jako malo, tak da nisam siguran da je ovo in-game):

    Nakon sto obavite misiju, dio grada za koji ste napravili nesto znacajno, dobije cijelu paletu jakih boja te ste na taj nacin potaknuli ljude na borbu i otpor. Ti prijelazi između sivila(okupirani dio), i sarenila(oslobođeni dio) bit ce jasno vidljivi dok budete igrali.

    Nesto slicno smo vidjeli u zadnjem Princ-u iz Perzije...Uglavnom, rijec je o vrlo zanimljivom konceptu, a kakav ce tocno biti gameplay, neznam, posto jos jednom naglasavam, malo je materjala dostupno. Igru inace radi Pandemic, studio odgovaran za svima poznati SW Battlefront.
    Teaser trailer motete pogledati ovdje
    Saboteur Developer Interview pogledajte ovdje
    Detaljnije o igri vidi ovdje

    Uglavnom, ovdje se radi o jednom vrlo zanimljivom naslovu koji nam prikazuje WW2 na totalno drugaciji nacin negoli smo da sada imali prilike vidjeti u raznim pucacinama. Naslov je u produkciji vec duze vrijeme, a trenutno prema zadnjim informacijama trebao bi na police ducana u trecem kvartalu ove godine. Igra u svakom slucaju ima dosta potencijala i bit ce to zanimljivi komad software-a...vas komentar??
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  2. #2
    Moderator Giant leap for forum
    Datum registracije
    Jan 2006
    Lokacija
    U kanti za smeche
    Postova
    3.552

    Re: The Saboteur

    Izuzetno interesantno i izuzetno noir. Can't wait

  3. #3
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: The Saboteur

    Nije li Saboteur bio preimonevan ili je?

    Znam da se u početku drugačije zvao.

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  4. #4
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Saboteur

    Zainteresirala me igra, nadam se da će bit dobra.

  5. #5
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: The Saboteur

    Cini se super

  6. #6
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Saboteur

    Sta nije Saboterur bio prvi naziv za Velvet Assassin , nema veze vjerojatno slucajnost . Jako zanimljivo izgleda taj naslov te jos nikada nisam to vidio u nekoj igri, je u prvom licu ili?
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  7. #7
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: The Saboteur

    = Citat = Izvorno postao GrimTheReaper
    Sta nije Saboterur bio prvi naziv za Velvet Assassin , nema veze vjerojatno slucajnost .
    Ovo potvrđuje moje
    = Citat = Izvorno postao Commander Dawg
    Nije li Saboteur bio preimonevan ili je?

    Znam da se u početku drugačije zvao.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Velvet_Assassin

    Sad mislim da se na kraju zove Velvet Assasin

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  8. #8
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Saboteur

    Da... i ja se sjećam nešto u vezi preimenovanja... nema veze, jedva čekam Velvet Asassin

  9. #9
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Saboteur

    Ne ovo nije Velvet Assassian jer u njemu se igra sa zenskim likom ova je druga igra, potpuna slucajnost.
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  10. #10
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Oct 2008
    Lokacija
    Kising lovers and Haters. I love them <3
    Postova
    3.270

    Re: The Saboteur

    Čitava zbrka u vezi imena

    *MSN me trenutno jebe u mozak pa sam rijetko na njemu*

  11. #11
    Moderator My way or the highway Grim's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2007
    Postova
    7.823

    Re: The Saboteur

    Velvet Assassian se u pocetku zvao Sabateur i promijenili su mu ime u Velvet Assassian, to je stealth igra po istinitoj prici o nekoj agentici Violette Szabo. A ovaj The Saboteur je isto WW2 igra po istinitoj prici ali totalno druga stvar, ovdje se igra s Sean Devlin i imaju te neke fore crno bijelo koje nema u Velvet Assassian itd. to su potpuno drukcije igre, slucajnost je to s imenima .
    "Fornicate and take drugs against the terrible strain of idiots who govern the world."
    - Albert Szent-Gyorgy

  12. #12
    Moderator Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.352

    Re: The Saboteur

    Ajme da, poznati Sabouteur/Velčvet Assassin mixup. Kako su samo failali sa tim promjenama imena da je to strašno. Već par puta sam vidio po raznim forumima da se priča upravo o tome da se nezna koja je koja igra .

    Enivej, HCL je još davno objavio najavu ovoga pa imate i tamo nešto informacija o igri:
    http://www.hcl.hr/najave.php?TekstID=139&select=21

    Kao i prvi teaser trailer i nesto screenshota.

    Grafički nisam previše impresioniran, ali čini se zanimljiva igra. Priča se čak čini dobra, a trebala bi i atmosfera biti na visini...

    EDIT: Zapravo, grafički je također u redu , sad vidjeh par novijih screenshota i neće biti toliko osrednje koliko sam mislio.

  13. #13
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Saboteur

    ja za ovaj Velvet Assassin pojma nisam imal . Uglavnom, sad sam nesto citao na netu da jos uvijek nije iskljucena mogucnost da igru vidimo tek 2010. godine. Ako se ne varam ovaj naslov je vec bio odgođan, tak da daljna odgoda me nebi uopce cudila. Inace, ovaj najavljen koncept mi se iznimno dopao. Naime, vec su mi one silne WW2 pucine skroz dojadile i stvarno bi dobro dosao naslov koji bi pokao, nazovimo to, onu "drugu stranu rata". A i ovaj graficki koncept također nije los.
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  14. #14
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Saboteur

    novi trailerSs E3-a
    Moram priznati da mi ovaj naslov djeluje sve privlacnije...prema dosada viđenom, cini mi se kao jako dobar koncept
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  15. #15
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: The Saboteur

    Izgleda jako primamljivo, igra u 2. svijetskom ratu a da mi ne zvuči izlizano... I'm in!

  16. #16
    Senior Member Nuke me please
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    dbk<3
    Postova
    260

    Re: The Saboteur

    Ovo mi se svidja

  17. #17

    Re: The Saboteur

    Još malo filmića:
    E3 09: Developer Walkthrough

  18. #18
    Moderator My way or the highway Raz's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2009
    Postova
    9.692

    Re: The Saboteur

    Odlično izgleda, ovo ću definitivno igrati

  19. #19

    Re: The Saboteur

    Imamo i datum izlaska:
    Today Pandemic Studios announced that its open-world sandbox action game The Saboteur will be available worldwide on December 8, 2009.
    http://www.pandemicstudios.com/thesaboteur/

  20. #20
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Saboteur

    Hm, tek sad pogledao film sa E3-a, nije lose, to je ko assassins creed sam u cetrdesetim godinama. Sandbox, open world, sneak, spy...moglo bi bit zanimljivo
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  21. #21
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Saboteur

    SDCC 09: Cemetery Interview
    Evo malo novog materijala

    December 8th je release date.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  22. #22
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: The Saboteur

    to bi bilo ovako:GTA IV u WWII okružju i naručju.
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  23. #23
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: The Saboteur

    Ja ovu temu gledam i vidim po imenu(a to je ono sranje što se preimenovalo u VA) i gledam šta ljudi stalno nešto ovdje postaju pa nije vrag da su poludiili i počeli igrati tu igru(za koju sam čuo da je malo sranje,i još je u pcpu dobila neznam nekih 70 ili i manje ali nwm),uđem u temu i idem pogledat ovaj filmić i ostanem zadivljen.Ovo izgleda super,od lika koji je cool,grafike,jako lijepog grada,autiju(meni su ti auti predobri,oduvijek gajim ljubav prema njima) ima čak i humora(kad izađe iz onog sexsalea pa zakopča šlic).Jedino što mi ne paše je što se lik može vendrat po zgradama ko majmun,i malo mi pucanje iz onog oružija malo smeta tj možda onaj ciljnik.
    Edit:Možda se iz moga posta nije skužilo da sam skužio da to nije VA,ali sam skužio da je ovo nešto novo nešto divlje,nešto dobro...
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  24. #24
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: The Saboteur

    Hehe nije ti to Velvet Assassin, a bogme se i nadam da ovaj naslov nece zavrsit poput njega.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  25. #25
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Nov 2007
    Lokacija
    on way to the moon
    Postova
    3.850

    Re: The Saboteur

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Hehe nije ti to Velvet Assassin, a bogme se i nadam da ovaj naslov nece zavrsit poput njega.
    Ma da skužio sam kad sam pogledao filmiće...teško da ovo može sad ispast gore od VA(bolje da ga ne ureknem jer znam koga ćete onda krivit ).
    Ako se nekad osjetiš malen, zapostavljen i depresivan... Uvijek se sjeti da si nekad bio najbrži spermić u svojoj grupi

  26. #26
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: The Saboteur

    Meni ovaj naslov djeluje jako zanimljivo i mislim da ima dosta potencijala. Da, nadajmo se da nece zavrsiti kao VA
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  27. #27

    Re: The Saboteur

    Francuski pokret otpora, bit će zanimljivo, no čujem da je i VA nešto slično probao no nisu uspjeli, zasad gajim veliku nadu prama Saboteur-u. Zašto je meni prva asocijacija na ovo sve Alo Alo i Rene Artois
    "O, words are poor receipts for what time hath stole away."
    - John Clare, Remembrances

  28. #28
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: The Saboteur

    Bit će free roam, jel?= Tu ima potencijala, ali i mogućnost da postane repetitivno sraje poput AC. (sada čekam Rang€r-a da dođe sa "AC je božanstvo božanstva" izjavom)
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

  29. #29
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Jul 2009
    Postova
    613

    Re: The Saboteur

    Istina,francuski pokret otpora,ali je navodno prvotno bio najavljen samo za PS3 i X360.pa me to malo čudi,jl to port ili su se fino okrenuli PC platformi kao glavnoj...no,za mene thumbs up!

    nema puno ovakvih igara na WWII tematiku.
    Ma ne treba mi sig!nisam ga niti htio praviti...o sh.....

  30. #30
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Apr 2008
    Lokacija
    Under ur bed
    Postova
    5.938

    Re: The Saboteur

    Meni je pun kufer WW2 igara, ali ako igra bude dobra napravit ću iznimku.
    I haven't reported my missing credit card to the police because whoever stole it is spending less than my wife

Slične teme

  1. The Saboteur - Help !
    By Megacyber in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 5
    Posljednji post: 25-12-2009, 16:24

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •