Vidi rezultate ankete: Koja vam je tehnika bolja

Glasači
117. Ne možeš glasati u ovoj anketi
  • Kempanje

    34 29,06%
  • UT tehnika

    83 70,94%
Stranica 6 od 6 PrvaPrva ... 456
Prikazujem rezultate 151 do 158 od 158

Tema: Taktika u COD-u

  1. #151
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Taktika u COD-u

    Imam problema sa taktikom zato što uvijek,ali uvijek idem istim putem,popnem se na istu zgradu,postavim claymore na istom mjestu.Obicno na nekoj mapi imam dva puta i svaki put odaberem jedan.I da,neprestano trčim i skoro nikad se ne zadržavam na istom mjestu,a kempam samo na nekim mapama u kojima mi ne ide drukčije.

  2. #152

    Re: Taktika u COD-u

    Kempam, kada igram UT taktiku, kao što sam jučer, smor mi je bio 3-2, a sa kempanjem 30-20
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  3. #153
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Jako, jako daleko
    Postova
    1.350

    Re: Taktika u COD-u

    Kempam na pocetku, dok se ovi izubijaju, pa skinem njih 2-3 i onda kada ih ima 1-2 idem ubijat, tako na s&d, na tdm na kojem nemozes ubiti frenda uzmem rpd i resetam sve sta vidim da se mice , a kada je friendly fire, onda bacxam granate, pa ispalim par hitaca naslijepo , pa onda takticki i oprezno naprijed!!

    Viva La Bella Mafia, Viva La Quen Bee y Viva La Rap Muzika

  4. #154
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Taktika u COD-u

    UT tehnika.
    Kad se pozelim kempanja odem na server koji je predodređen za to i imas samo snajper.
    Ali i tamo posljednih dana pokusavam igrat UT tehniku pa nerevno ginem ko pile neda mi se kempat.

  5. #155

    Re: Taktika u COD-u

    Za kemp treba imati strpljenja, a ja to nemam.
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  6. #156
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Apr 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    8.355

    Re: Taktika u COD-u

    ma kemperi mi se gade,iako sam prije kempo ali blaži oblik kempa,pred nekih 2 tj igramo war u cod2 3 vs 3,ionako tipovi krenu tek na 1:20 sec se maknu s jebenog spawna kolko su ukempani....,onako,to mi se gadi full

  7. #157
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: Taktika u COD-u

    Ja i moj frend imamo novu tehniku u TDM. On ide i ubija i skuplja killove a ja se sakrijem da me neubijaju, i tako oni nemaju puno killova jer sam ja inace ugl zrtva

  8. #158
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Lokacija
    Split
    Postova
    9.374

    Re: Taktika u COD-u

    Nevolim kempat ali cesto to cinim.Odem na neko mjesto,postavim claymore na prednji i stražjni ulazi,ali ne cekam neprijatelja nesto dugo.Ubijam sve koje vidi,ako nema akcije vise od pola minute skacem i trcim prema naprijed,zapravo skoro neprestano se krecem.

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •