Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Widows vist themes

  1. #1
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    Sep 2008
    Postova
    2.076

    Widows vist themes

    Evo ovako, snimio sam nekoliko tih vista temi. Kad jednoj istekne free trial, snimim drugu. Sad sam primjetio da mi se kompjuter dosta dugo učitava. Treba mu 2-3 minute da mogu otvorit firefox ili xfire ili bilo šta. Jel' problem u tim vista temama ili u nečem drugom?

  2. #2
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    2.427

    Re: Widows vist themes

    heh, moguće da je problem zbog tih tema....jer ja sam nekada davno skinuo temu za XP (alienware) i nakon nekolko dana komp mi je postao užasno spor i nepodnošljijv, a što je bilo najgore kada sa izbrisao tu temu, usput s se izbrisali i neki dll-ovi i morao sam mjenjati OS... baš lijepo, zar ne?

    Tako da sam psovao zbog te teme po cijele dane , i više nikad u životu nisam stavljao neke teme....

    moguće, da je zog toga,a možda i nije...

    Ako nij zbog toga, instaliraj TuneUpUtilities 2009 i CCleaner i malo optimatiziraj sustav, pa češ vidjeti od čega dolazi taj problem...
    // P55A-UD3R // i5 750 // Scythe Katana 3 // G.Skill 4GB DDR3 // HD5850 // EVO840 SSD // Chief 650W TS //
    // Bach VX // P2414H // X-540 // Blackwindow Elite & Deathadder / KrakenPRO V2 // Asus Xonar DG //


    & Asus G75VW - DS72

  3. #3
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: Widows vist themes

    A imas jedan Repair Registy shareware program koji bi ti mogao pomoci.....precisti malo komp i s njim,nije na odmet...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

Slične teme

  1. vista themes
    By Viper33 in forum Pomagaj brate!
    Odgovora: 3
    Posljednji post: 06-09-2009, 16:19
  2. Widows Vista Aero vs. Linux Ubuntu Beryl
    By RIPtheREAPER in forum Software
    Odgovora: 21
    Posljednji post: 11-08-2007, 17:39

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •