Stranica 2 od 4 PrvaPrva 1234 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 106

Tema: KVALITETNA IGRA

  1. #31
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Last train to trancentral...
    Postova
    5.469

    Re: KVALITETNA IGRA

    igra koja me može zabaviti, koja me drži pred ekranom što duže, koja ima što veći replay value i koju po mogućnosti mogu odigrat s frendovima (preferiram split-screen) je za mene kvalitetna igra. gdje su takve igre danas pitam se.
    = Citat = Izvorno postao GTA4 spam mail
    I was poor and now I own two countries

  2. #32
    Administrator God from the machine
    Datum registracije
    Mar 2007
    Lokacija
    Chicago
    Postova
    20.497

    Re: KVALITETNA IGRA

    Potrebna je barem prosječna priča, eye candy grafika je poželjna, a ono što izdvaja najbolje igre iznad ostalih je da toliko igram igre da ne mogu normalno zaspati jer ih igram i u snu... Istina, to su bile samo dvije (NFS: U2 i W: ET), ali na tom stupnju su i sve zbog kojih se trznem kad shvatim da su 4 sata ujutro... Tipa: KotOR, M2: TW, Jedy Academy...
    [center:chmelrcv][/center:chmelrcv]
    [center:chmelrcv]BITCH, IT IS 5:30![/center:chmelrcv]

    -kazem ti, nisu sredeni.

  3. #33
    Senior Member Lord of The Fleas
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    421

    Re: KVALITETNA IGRA

    ma kvalitetna igra bi morala biti takva da dok je igram ne dosadi mi da moram izaci iz nje i odigrat par dm u nekoj OL pucačini ili otici van iz kuce jer mi je je dosta. kvalitetnu igru bi trebao moci igrati dok mogu gledati. A moram priznati da me ove nove igre ne drze tako uz ekran( ili sam se ja promijenio). Kad sam igrao diablo 2, fallout 2, Morrowind igrao sam ih dok ih nisam prešao, a ove nove igre pocnem pa im se vratim nakon tjedan dana i tako, ili me drze dan-dva pa mi ih se neda ponovo pokrenuti dok se ne pojavi ponovno želja kao sa Falloutom 3 i Witcherom.

  4. #34
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: KVALITETNA IGRA

    Hm....ne znam.....iz svoje gejmerske biografije cu zasigirno pamtiti kad sam prvi put igrao MGS,Resident Evil,Silent Hill,Gran Turismo.....legnes uvece u krevet i zadnja misao pre spavanja ti bude kako ces sutra preci iduci nivo.....ustanem u 8,igram i doruckujem u 2 To su bila vremena kad je PsOne bio neprikosnoveni kralj....ali nije on toliko bitan.Zelim reci da sam od tada odigrao dosta igara ali ni s jednom nisam uspio vratiti osjecaj koji sam imao igrajuci gore navedene igre.Ne zelim reci da su se igre tad pravile s srcem,naravno uvijek se i mislilo na zaradu ali tad je svaka igra imala ono nesto.Sad se sve nabudzi grafikom,anialiasingom,etc...Danas su igre puno ugodnije oku s vizuelne strane ali kad je samo dobra grafika cinila celokupni dozivljaj igre...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  5. #35
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Deepinaharta. Nowhere
    Postova
    6.360

    Re: KVALITETNA IGRA

    sad sam zadnje odigrao tri igre koje su dosta slične po pristupu kretanju.
    wheelman, dark sector i wanted: WoF.

    u sve tri igre imamo superheroja koji može skakat iz auta u auto, skočit 5 metara u stranu i bacit "glaive" u protivnika dok drugom rukom puca iz glocka, odnosno skočit kroz prozor zgrade i preletit ulicu...u bullet timeu

    ali nijedan od njih ne može preskočit dvije stepenice nego mora tražit alternativnu rutu i na kraje se u haustor popne preko rampe za invalidska kolica.. WTF?

    a da ne govorim o tome da se ova druga dva ne mogu čučnut kad hoćeš.. nego moraju bit u zaklonu?? sprint u dark sectoru je debilan. tip trči ravno.. i samo ravno. dozvoljava minimalne korekcije putanje.. 1-2 stupnja u svaku stranu. vin diesel se vozi na superbikeu, 200kmh.. a otraga ima samo felgu?? bez gume? a o kombiju koji samo sa jednom gumom manevrira poput schumachera da ne pričam.. u wantedu headshot nije smrtan.
    doduše, bolje nego u farcry2. tamo sam tipu izronio iz trave, gurnuo cijev kalaša u desnu nosnicu i natjerao tri 7.62 zrna da plešu kazačok po njegovoj lubanji.. a on se digne i otrči u grmlje..

    genijalci rade igru sa realnom fizikom, ubercool efektima, a onda zaborave nešta ovako banalno.
    [center:tmc6d2x6]I am my own god, I do as I please....
    [/center:tmc6d2x6]

  6. #36
    Moderator Fight fire with fire Deadwalker's Avatar
    Datum registracije
    Jun 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postova
    13.180

    Re: KVALITETNA IGRA

    = Citat = Izvorno postao Gwin
    bolje nego u farcry2. tamo sam tipu izronio iz trave, gurnuo cijev kalaša u desnu nosnicu i natjerao tri 7.62 zrna da plešu kazačok po njegovoj lubanji.. a on se digne i otrči u grmlje..

    da, smijesno je to pomalo. Ono, toliko se na sve pazi, al na kraju se igrac ipak susrece s takvim banalnim stvarima. Eh, da su sve pucacine ko Stalker...
    "Death smiles at us all. All a man can do is smile back."


  7. #37
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    Unknown
    Postova
    1.549

    Re: KVALITETNA IGRA

    = Citat = Izvorno postao Deadwalker
    Eh, da su sve pucacine ko Stalker...
    ne bi valjalo

    inače, nisam se već duže vrijeme sreo s izuzetno kvalitetnom igrom, zadnja je eventualno bila witcher. neznam, možd je problem u meni, al ne vjerujem.

  8. #38
    Senior Member Lord of The Fleas Vukas15's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb-Nova Gradiška
    Postova
    475

    Re: KVALITETNA IGRA

    meni je najbolji primjer za kvalitetnu igru civilization 3, igru sam počeo igrati od kada sam bio klinac i igram ju i danas i to sa istim intenzitetom, igra je prepredobra, uvijek zanimljiva i nece vam uopce biti dosadno.......
    vukas

  9. #39
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Somewhere in my mind
    Postova
    76

    Re: KVALITETNA IGRA

    Kvalitetna igra po meni bi trebala imati dobru priču bez klišeja, i da bude interesantna i raznolika, a i realnost jako cijenim. Ako je sanjam po noći, kao i HL2 nekada, onda je to za mene kvalitetna igra.
    Here
    Comes...

    DR. TRAN!!!

  10. #40

    Re: KVALITETNA IGRA

    dobar je san andreas

  11. #41
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    Mostar/Мостар
    Postova
    1.014

    Re: KVALITETNA IGRA

    daleta opet nema...

  12. #42
    Senior Member Lord of The Fleas Vukas15's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Zagreb-Nova Gradiška
    Postova
    475

    Re: KVALITETNA IGRA

    = Citat = Izvorno postao ivan99
    dobar je san andreas
    san andreas mi je bila dobra igra, ali ništa vše, nisam ju sanjo po noći , zapravo jako je malo igara koje sam sanjo po noći, sječa mse da sam sanjo lotrbfme kako branim minas tirith, lotrbfme je solidna igra, ali ja sam je zbog priče sanjao, no san andres meni nije ništ posebno, na pola mi postane dosadna
    vukas

  13. #43
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Aug 2008
    Lokacija
    gpu
    Postova
    1.234

    Re: KVALITETNA IGRA

    = Citat = Izvorno postao The Boz
    I što je na kraju po vama kvalitetna igra?
    Kad zagrate, recimo, Crysis, jel idete "Ideš, kako dobra grafika, igra je zakon!" ili su posrijedi neke druge reakcije? U što moramo točno dodati žličicu vegete da se stvori kvalitetna igra?
    sise.

    šalim se, ovisi o igri, žanru, samoj ideji iza igre.. za mene je najbitniji gameplay, jer nema te grafike koja će me prikovati za stolicu par sati ako igra "nema dušu" dakle gameplay, inovativnost, "živi" likovi, tj. igra mora biti dovoljno privlačna i originalna da stvori svijet za sebe i privuče te time

    p.s. i sise su dobrodošle.
    Intel Q6600 @ 3.0GHz + Thermalright High-Riser HR-01//Sapphire HD4870 + Thermalright HR-03 GT //Gigabyte EP45-DS3R//Mushkin Arctic White Limited 2x2gb//Corsair HX520W//Seagate 750Gb//Coolermaster Centurion 590

  14. #44
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: KVALITETNA IGRA

    replay value, igrivost, inovativnost i funfactor. Sve ostalo je eye-candy.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  15. #45
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2008
    Lokacija
    ZG
    Postova
    180

    Re: KVALITETNA IGRA

    meni je za sad gta4 najviše sjeo iako je neoptimiziran i dalje ga volim

  16. #46
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Arkham City
    Postova
    974

    Re: KVALITETNA IGRA

    Pa..kvaliteta igre...sto reci osim da po meni triba imat pricu u koju se uzivis,mora imat dobar gameplay,grafika mi je manje bitna i ako je dobra to je samo jos bolja znaci neki plus,za bas ono kvalitetnu igru mi takodjer treba imat neku novu tvar,neku drugaciju ideju,zato mi se sad zadnje mirrors edge tako dopao,prebrutalna mi je igra jer su se tu uklopila i grafika a i taj drukciji stil.eto
    A drug person can learn to cope with things like seeing their dead grandmother crawling up their leg with a knife in her teeth. But no one should be asked to handle this trip. Raoul Duke DD

  17. #47
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: KVALITETNA IGRA

    Kvalitetnih igara zadnjih mjeseci nismo imali puno, uglavnom su se isticale Indie igre koje su i više nego dobro obavile posao. Zeno Clash, The Path, Crayon, iFluid... još sada nestrpljivo sigurno očekujemo svi Trine... uglavnom, ne sviđa mi se kojim sve to smjerom ide. Igre sa nekomercijalnim ciljem više cijenim...

  18. #48

    Re: KVALITETNA IGRA

    evo naprimjer je kvalitetna igra nekaj ko GTA IV

    mislim mafijaš si, imaš helikoptere, aute, policajce,...

    i bogovska grafika
    Ja game-am i tu nema predaje!!!

  19. #49
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: KVALITETNA IGRA

    Hm....GTA IV je dobio jednim dijelom i mlake kritike zbog kliseizirane price,nemogucnoscu razvijanja lika kao u SA i jos stosta.....dosta njih jos uvijek drzi SA ili VC kao svoje favorite.A i Rockstar Games se svojski potrudio....u prvoj animaciji Niko prilazi liku i valjda treba sad reci nesto kao "dje si,burazeru",umjesto toga cujes muljavo "gjec si,buraceruuu".....mozda su koristili Google Translate...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  20. #50
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    5

    Re: KVALITETNA IGRA

    Tes:Oblivion...Igra koja nema bas neku grafiku...Ali igra koja ima pricu bolju nego sve druge igre,igra koja ima expanziju,kada sam cuo za expanziju nisam uopce mislio o nicemu,nego kako cu je preci,2 dana sam je proucavo preko interneta,gledo postove drugim gamera,cito na official stranicama i tako,prije 3 dana zaigro i preso sam ju,ali preci cu je opet,igra je pre dobra,meni je vazna prica,da je ili MMORPG ili RPG,i da se moze duze prelazit,a grafika to mi je svejedno...
    Come to the dark side we have cookies

  21. #51
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: KVALITETNA IGRA

    Jos uvijek igram BG & E.Jbt,sad vidim kako je to kvalitetna igra...fluidnost pokreta,mnostvo stvari za obaviti,karakterivacija likova...odziv kontrola je fenomenalan....komboi se kvalitetno vezu i ne znam jel se to samo meni cini,ali izgledaju tocno onako kako sam ih zamislio Interesantna prica,grafika jako dobra i za danasnje standarde....eto primjera kako se igre trebaju praviti...
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #52
    Junior Member
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    Kutija, 1mX1m
    Postova
    6

    Re: KVALITETNA IGRA

    Ja trenutno igram MoH: Airborne i ta igrice je ,po meni, ubojica CoD WAW-a. Grafika je oku ugodna, fluidna akcija, cool ragdoll system, lijep izbor retro oružja, sve što kroji vrlo dobar WW2 FPS. Dosad najbolji MoH i nadam se da ce ih biti jos, a sto se tice CoD, koji sam spomenuo kao kolateralnu žrtvu, mislim da ce mu jednom doci kraj. Bas me zanima kakav ce biti novi MW2, a pogotovo CoD 7 s mirisom Vietnama.Malo igrica koristi temu Vietnama,a iako ih ima to su igrice koje nije vrijedno ni rentati, pa mislim da ce div kao CoD nadam se, napraviti vrasku zabavu. FPS FTW!!!!!!

  23. #53

    Re: KVALITETNA IGRA

    = Citat = Izvorno postao Mc-nino
    Tes:Oblivion...Igra koja nema bas neku grafiku...Ali igra koja ima pricu bolju nego sve druge igre,igra koja ima expanziju,kada sam cuo za expanziju nisam uopce mislio o nicemu,nego kako cu je preci,2 dana sam je proucavo preko interneta,gledo postove drugim gamera,cito na official stranicama i tako,prije 3 dana zaigro i preso sam ju,ali preci cu je opet,igra je pre dobra,meni je vazna prica,da je ili MMORPG ili RPG,i da se moze duze prelazit,a grafika to mi je svejedno...
    Ta igra se i vadi na shiny grafiku i loša je skroz. Morrowind je bolji xy puta.

    I drakkar57, za ubuduće, nije igric*a nego igra.

    I obojica dobrodošli na forum
    = Citat = Izvorno postao Kid A
    Bar si ti svake nedelje ne fiksas mozak najgorim smecem otkako je civilizacije

  24. #54
    Senior Member My way or the highway TeraBajt's Avatar
    Datum registracije
    May 2007
    Lokacija
    dale
    Postova
    8.021

    Re: KVALITETNA IGRA

    Toliko blatiti Oblivion je jednako pizdenju na retajni fejsbuk kviz. Tamo je, ne sviđa vam se, ulažete napor da ga diskreditirate, ali opet završite još retajniji od onoga što blatite. No hej, da ne zadiremo u probleme ovog foruma, moj point je, da je Oblivion velika, grafički zamamna, zarazna igra. To što držite da je Morrowind bolji, ne znači da je Bethesedin trud uložen u Oblivion bio nizašto. Spektar opcija, questova, gildi, lokacija, itema, npc-ova je zastrašujuće velik. Oblivion je sve samo ne loša igra, po mojem mišljenju, dostojan nastavak Morrowinda, ali opet, i da nije, ne može se zvati "OLOLO SMEĆE" jer nije zadovoljio neke kriterije fenbojeva.
    "KAD VIDIM DA ONAJ KOME JE EMPEROR KLASA DA MI NAPISE DA JE OVO GOVNO...
    MENI JE DRAGO KO MAJMUNU KAD JEDE BANANU..."
    ~Vozd Jovan Pogani

  25. #55
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: KVALITETNA IGRA

    = Citat = Izvorno postao Mc-nino
    Tes:Oblivion...Igra koja nema bas neku grafiku...Ali igra koja ima pricu bolju nego sve druge igre,igra koja ima expanziju,kada sam cuo za expanziju nisam uopce mislio o nicemu,nego kako cu je preci,2 dana sam je proucavo preko interneta,gledo postove drugim gamera,cito na official stranicama i tako,prije 3 dana zaigro i preso sam ju,ali preci cu je opet,igra je pre dobra,meni je vazna prica,da je ili MMORPG ili RPG,i da se moze duze prelazit,a grafika to mi je svejedno...
    A ribica...
    S obzirom da oblivion broji četvrtu godinu na tržištu, doista se od njega ne može očekivati da sačuva postojanost grafičke prezentacije, no u trenutku kad se pojavio, odlikovao ga je predivni golemi svijet i fantastična vegetacija, veliki gradovi s fantastično dočaranim prostorom, najbolja izmjena doba dana i vremenskih uvjeta, fantastičan normal mapping, sjenčanje i još gomila detalja. Jest da je animacija malo ukočena, no radi se o jednom fantastičnom tehničkom dostignuću kojeg su slijedili mnogi. Doduše, čak je i ukočenost animacije trostruko smanjena naprema Morrowindu, koji je u potpunosti neprirodan.

    @terabajt
    Ovi koji sad pljuju Oblivion na osnovu Morrowinda nisu ništa bolji ili gori od onih koji su pljuvali morrowind na osnovu Daggerfalla. Svaki Elder Scrolls nastavak je sve manji, zatvoreniji i jednostavniji, no zato se ulaže u druge aspekte.
    Oblivion je bolji od Morrowinda, ali cijeli serijal je jedan veliki "meh".

  26. #56
    Senior Member Lock'n'Load Gaming Insider's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod, Hrvatska
    Postova
    171

    Re: KVALITETNA IGRA

    Kvaliteta - Sise
    Kvalitetna igra - hentai
    Ocu kifju!!!!!!
    Google

  27. #57
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: KVALITETNA IGRA

    Gaming Insider ima opomenu. Sljedeća je ban.

  28. #58
    Senior Member Lock'n'Load Gaming Insider's Avatar
    Datum registracije
    Mar 2009
    Lokacija
    Slavonski Brod, Hrvatska
    Postova
    171

    Re: KVALITETNA IGRA

    Ok ok prestat cu
    Ocu kifju!!!!!!
    Google

  29. #59
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Osijek
    Postova
    805

    Re: KVALITETNA IGRA

    Plants vs Zombies je meni kvalitetna igra.
    Na prvi pogled mi se cinila kao teska sprdacina od igre,no iznenadio sam se. Igra ima ono nesto...

  30. #60
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2008
    Lokacija
    Podgrijavam sojin gulaš u Yantaru
    Postova
    2.692

    Re: KVALITETNA IGRA

    hhahahaha gaming insider (zaje**o si sezonu)

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    A ribica...
    S obzirom da oblivion broji četvrtu godinu na tržištu, doista se od njega ne može očekivati da sačuva postojanost grafičke prezentacije, no u trenutku kad se pojavio, odlikovao ga je predivni golemi svijet i fantastična vegetacija, veliki gradovi s fantastično dočaranim prostorom, najbolja izmjena doba dana i vremenskih uvjeta, fantastičan normal mapping, sjenčanje i još gomila detalja. Jest da je animacija malo ukočena, no radi se o jednom fantastičnom tehničkom dostignuću kojeg su slijedili mnogi. Doduše, čak je i ukočenost animacije trostruko smanjena naprema Morrowindu, koji je u potpunosti neprirodan

    Upravo to. Ja se sjećam kada sam se svađao sa ljudima prije 2 godine na ovom forumu o Morrowindu i Oblivionu, imao sam 12 godina i naravno ukazivao sam na to da je Oblivion bolje igra, da je Morrowind odličan i savršen, ali da je Oblivion bolja igra, zapravo je jako jednostavno. Još se sada sjećam, kupovao sam pc play bio 3 godine i ništa me nije tako zapanjilo kao Oblivion, to je jednostavno bila evolucija...

Slične teme

  1. IGRA
    By Paran0a in forum Genetski modificirani krpelji
    Odgovora: 10
    Posljednji post: 07-03-2012, 22:38
  2. IGRA
    By Imothep in forum Multimedia
    Odgovora: 33
    Posljednji post: 31-12-2005, 19:51

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •