Stranica 3 od 76 PrvaPrva 123451353 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 61 do 90 od 2269

Tema: iPhone

  1. #61
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: iPhone

    Mozda mu je email automatski stavio u smece misleci da je spam. Znam da meni to hotmail zna napravit za te aktivacijske email-ove
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  2. #62
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ovaj je još gori od Hellboya. Apsolutno nekompetentan u raspravi protiv iPhonea zbog urođene odbojnosti.
    ajphone je ok... ali da je savrsen kako ga dizes u nebesa - i nije...

  3. #63
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    Mozda mu je email automatski stavio u smece misleci da je spam. Znam da meni to hotmail zna napravit za te aktivacijske email-ove
    Ne. probao sam i na @netu i @hotmailu, ne stavi u junk, uopce ne dode.

  4. #64

    Re: iPhone

    Ova rasprava polako gubi smisao, to su 2 različita telefona koja su oba kvalitetna i oba imaju specifične prednosti i nedostatke s kojima će svaki privući vlastitu publiku, zato i postoje oba pa hvala bogu svi koji imaju dovoljno novca mogu birati. Ako vam se jedan ne sviđa, nitko vas ne tjera da ga kupite.

  5. #65
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ovaj je još gori od Hellboya. Apsolutno nekompetentan u raspravi protiv iPhonea zbog urođene odbojnosti.
    ajphone je ok... ali da je savrsen kako ga dizes u nebesa - i nije...
    Za multimediju jest savršen. Za ozbiljniji posao ne vidim poantu kupovanja bilo čega što ne nosi oznaku BlackBerry.

  6. #66
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    meni multimedija podrazumjeva i dobru kameru s kojom vidis nesto kada uslikas po noci... jbg, fejzbuk je kriv...

  7. #67
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: iPhone

    E da vas pitam, dok cekam da mi posalju mail ><.
    Trebala bi mi aplikacija koja bi pokazala najbliže wireless izvore, te omogucila da se konektam na njih, posto mislim s ovim aplikacijama koje se dobiju pod efaultu to ne moze.

  8. #68

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ovaj je još gori od Hellboya. Apsolutno nekompetentan u raspravi protiv iPhonea zbog urođene odbojnosti.
    ajphone je ok... ali da je savrsen kako ga dizes u nebesa - i nije...
    Za multimediju jest savršen. Za ozbiljniji posao ne vidim poantu kupovanja bilo čega što ne nosi oznaku BlackBerry.

    Meni to kompliciranje s Itunesom izgleda totalno ne praktično,ne shvaćam jednostavno u čemu je problem.
    Retardirano je.
    I uostalom Nokia N97 mi izgleda bolje i ima pravu tipkovnicu za one kojima se ne da mučiti s touch tipkovnicom.
    Iphoneova tipkovnica mi ne izgleda primamljivo,a isprika da se navikneš je glupa.
    Navikneš se i na tipkovnicu kod običnih mobitela isto,ali i dalje je retardirana.

  9. #69

    Re: iPhone

    Pa onda kupi nokiu i mir, ne kuzim cemu prepirka?

  10. #70

    Re: iPhone

    Uživam u tome.
    *shy*

  11. #71
    Senior Member Fight fire with fire
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Bjelovar
    Postova
    11.945

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ovaj je još gori od Hellboya. Apsolutno nekompetentan u raspravi protiv iPhonea zbog urođene odbojnosti.



    Wedran boga mi, ak nebus dosao iduci put na pivo dok sam ja u zg-u....bolje da te nema (dobro namjerno, naravno )

  12. #72
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Pharun
    E da vas pitam, dok cekam da mi posalju mail ><.
    Trebala bi mi aplikacija koja bi pokazala najbliže wireless izvore, te omogucila da se konektam na njih, posto mislim s ovim aplikacijama koje se dobiju pod efaultu to ne moze.

    Heh. Napokon su mi poslali.

    Zna neko free aplikaciju koja trazi lokalne wireless mreze na koje se mogu konektat?
    Jedino takvo sto sam nasao je wifi checker, ali on ne radi na 3.0 još.

  13. #73
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Pharun
    = Citat = Izvorno postao Pharun
    E da vas pitam, dok cekam da mi posalju mail ><.
    Trebala bi mi aplikacija koja bi pokazala najbliže wireless izvore, te omogucila da se konektam na njih, posto mislim s ovim aplikacijama koje se dobiju pod efaultu to ne moze.

    Heh. Napokon su mi poslali.

    Zna neko free aplikaciju koja trazi lokalne wireless mreze na koje se mogu konektat?
    Jedino takvo sto sam nasao je wifi checker, ali on ne radi na 3.0 još.

    WTF?!????????????????????

    Pa Nokia ima ugrađenu aplikaciju koja traže WiFi!
    Tj. to je dio OS-a.

    ajfon suux!
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  14. #74
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Ima i iPhone to. Imas u opcijama.

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    Nisam 100% siguran, ali mislim da sam procito da je apple zamislio iphone bez ikakvog lockanja. Naravno t-com ga je lockao, ali ako trazis od trgovca prilikom kupnje dobit ces unlockani iphone. Mislim da sam to procito na pcekspertu. To je napisao neki clan koji radi u t-comu pa zna iz prve ruke. No opet kazem mozda sam zamjenio sa necim drugim.
    Kolko ja znam iPhone je otkljucan ali on tvornicki radi na principu da prvfa kartica koju ubacis u njega ostaje zauvjek vezana za njega i nije moguce koristiti drugu karticu (naravno ista se moze izvaditi i staviti u drugi mobitel) ali i to je moguce zaobici...

    Kihot @ postoji servis u mađarskoj ;D



    btw: A jeste se sjetili SE xperie?

  15. #75
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    Ima i iPhone to. Imas u opcijama.
    Sta mi mozes objasniti malo? Tek sam ga nabavio i tako to. 2G je.

    U wifi settingsima imamo samo trun on wifi,ask to join networks i choose a network.

    Na choose a network mi dode samo other network, a tamo bi trebao upisati ime mreze.

    A ja recimo nemam pojma kako mi se zove lokalni hot spot ili recimo susjedov wireless . Kako onda da ih nađem?

  16. #76
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Hm. neznam. Ja znam da kada to upalis on sam trazi mrezu i ako je ima pise ti.
    Samo kada sam se kod tetka bio spojio na ruter nije mi tio ic na net preko njega jer mi se stalno disconectao kad sam pokusao otic na net

    Sto se tice susjedovog wileresa... ako ga nehvata onda nema signala i neces ga ni rukom uhvatit ak ga nema...

  17. #77
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: iPhone

    Ma sad sam vidio enki video di ih nađe. Cudno mi je to da mi on ne nađe niti jedan a na laptopu mi ih nađe 3 oko mene

  18. #78
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: iPhone

    pa normalno zato jer laptop ima jaci odasiljac za wireles tako i meni na lapu nade 5 oko mene dok mob ne moze
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  19. #79
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    Laptopm ima monitor kao reflektor, i to je mnogo veća površina od mobitela.
    Na laptopu se antena prostire diljem ruba monitora.
    Zato je na mob slabiji signal.
    No naN seriji možeš podesiti snagu signala, od minimalne do maximalne.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  20. #80
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: iPhone

    Nije u tome problem. I kad prislonim mob na izvor kod frenda mi ga ne nađe. Ali zato sam bio u Rijeci jucer i nasao mi je citavu hrpu wirelessa .

    Btw. koji mi je codec/player/bilo sta potreban da otvaram određene videje na joutubu? Posto neke ne moze otvoriti.

  21. #81
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    1337 Zagreb
    Postova
    1.001

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Pharun
    = Citat = Izvorno postao Pharun
    E da vas pitam, dok cekam da mi posalju mail ><.
    Trebala bi mi aplikacija koja bi pokazala najbliže wireless izvore, te omogucila da se konektam na njih, posto mislim s ovim aplikacijama koje se dobiju pod efaultu to ne moze.

    Heh. Napokon su mi poslali.

    Zna neko free aplikaciju koja trazi lokalne wireless mreze na koje se mogu konektat?
    Jedino takvo sto sam nasao je wifi checker, ali on ne radi na 3.0 još.
    wifi trak ja koristim.
    može

  22. #82
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: iPhone

    T-mobile je objavio cijene iphone 3gs-a http://www.t-mobile.hr/iphone/tarife.asp
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  23. #83
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: iPhone

    pitanje jedno...instalirao sam nove winse i stavio novi itunes i sad nemam u njemu sav onaj backup od prije sa iphonea...kako to implemenirat nazad jer inace kad stavljam nesto novo hoce obrisat sa iphona stare stvari
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  24. #84
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Autoriziraj računalo i napravi backup telefona.

  25. #85
    Senior Member Ninja hurdle grizli's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    daruvar
    Postova
    894

    Re: iPhone

    imam istu kombinaciju ko i hell (se555 + n95 ( 8gb ) ) i nema tog iphone-a kojeg bi uzeo ispred svog mob, jedino cime ja zalim je velicina ekrana a onda se sjetim da ne bih imao n-gage, core player, vbag, mogucnost prebacivanja datoteka Bt-om bez da imam diplomu FER-a, mob koji bi sve moje zahtjeve zadovoljio ne postoji ( AFAIK ).... a tu je i ekran osjetljiv na dodir, osobno sam alergican na to, alergican sam na ikakvu prljavstinu na ekranu a gdije jos da packam po ekranu ko epilepticni majmun...

  26. #86

    Re: iPhone

    Okej,mene zanima kvaliteta izrada Iphone i njegove baterije.
    Prilično sam nespretna osoba(,prije 5 minuta sam prolio pola litre čaja po kabelima,a nisam ni shvatio.),pa me zanima kako ovaj gadget reagira na vrućinu,hladnoću,udarce u pod,vodu itd itd...

  27. #87
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    UŽAS!!!

    Baterija se potroši abnormalno brzo. eventualno ako ti bas cjelo vrjeme ko meni stoji na stolu onda izdrži dan-ipo ali ako misliš igrat igre i slicno onda mu je 5 sati ingame uvrh glave...
    Uz to se mobitel poprilicno grije, a i sam Apple je objavio da svoj iPhone sklanjamo od sunca jer mu je maximalna dopuštena radna temperatura 35°C stupnjeva.
    Što se tice udaraca... nisam ga šutao po igralištu da mogu išta tvraiti

  28. #88
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    35 stupnjeva? Lawl, N95 radi kao od šale i nakon što boravi neko vrijeme na suncu (doduše to ne znači da ju valja stalno tamo držati, ipak nije dobro). Jedina mana koju sam primjetio u vezi radne temperature je doslovno smrzavanje mobitela ako temperatura ide ispod -10 do -15. Jednostavno krene usporavati, slika počne gubiti boju iz nekog razloga i samo se ugasi. No, ugrije se, osuši se na toplom i suhom mjestu, baterija se vrati i vozi dalje.


    Jedino što me trenutno jebe je što ne mogu naći PIN i PUK pa ne mogu baš koristiti karticu (sve ostalo radi kao avion XD) dok ne nazovem Vip.

  29. #89
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    UŽAS!!!

    Baterija se potroši abnormalno brzo. eventualno ako ti bas cjelo vrjeme ko meni stoji na stolu onda izdrži dan-ipo ali ako misliš igrat igre i slicno onda mu je 5 sati ingame uvrh glave...
    Uz to se mobitel poprilicno grije, a i sam Apple je objavio da svoj iPhone sklanjamo od sunca jer mu je maximalna dopuštena radna temperatura 35°C stupnjeva.
    Što se tice udaraca... nisam ga šutao po igralištu da mogu išta tvraiti
    Isključi Notificationse. Ubijaju telefon.

    S druge strane, pet sati 3D igara ne izdrži ni PSP. ^^

  30. #90
    Senior Member Giant leap for forum
    Datum registracije
    Aug 2006
    Postova
    3.167

    Re: iPhone

    W3ky bullshit malo previse si se ogradio na taj iphone. Moj frend i ja smo 3 dana silovali moj xpress music, ja svaki dan jos mjuzu slusao i igrao, on igrao, 3d igre da 3d i mob je imao jos 3 crtice.
    Now you're old and full of hatred
    Take a pill to masturbatred
    Children point to you and scream
    Because they will become that thing

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •