Stranica 2 od 76 PrvaPrva 12341252 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 31 do 60 od 2269

Tema: iPhone

  1. #31

    Re: iPhone

    osjetljivost ts-a mozes podesavati, a i u postavkama mu ograniciti spajanje na internet ako ti to jede lovu (EDGE ili 3g bez pretplate)

  2. #32
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    opcenito za mobove... el ima koji model ATM da ima onako ok kameru po noci [znaci bljeskalica]Si wifi, da je brz [znaci da ne zaostaje jako dok pises nesto, recimo u rangu moje nokie e51], a pozeljno bi takoder bilo da je symbian?

    gledao sam sad malo iphone al dok sam vidio kako kamera suxa po mraku - rekoh - nista...

    edit: gledam malo nokiu e82, ali cini mi se da ima jaaako spetljanu tipkovnicu...

  3. #33
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: iPhone

    ako ti treba sta pomoci u vezi mobitela samo javi...

  4. #34
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    @hellboy: moze malo vise informacija kada si rekao da je (nastranu kamera) n82 multimedijski okrljastena n95? jedino sto sam nasao da joj fale zasebne "muzicke tipke"...

    takoder... moze preporuka moba... treba imati wifi, barem 2.2'' ekran, dobru kameru po slabom svijetlu, da nema delay kad idem meniem, pisem poruku etc... pozeljno? da ima symbian (nije da koristim neke aplikacije na svojoj e51, ali sucelje mi je savrseno logicno te prakticno) te da je nokia, buduci da doticne koristim odkada znam za mobitel i nikad problema...

    za sada su mi za oko zapele n79 i n82 crna...

  5. #35
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Yakuzas
    osjetljivost ts-a mozes podesavati, a i u postavkama mu ograniciti spajanje na internet ako ti to jede lovu (EDGE ili 3g bez pretplate)
    Morat cu i to.
    Svako malo vidim sve manje para na racunu iako mi je ukljucem W'n'W

    Eo jos sam malo cacko po njemu: Uz mobitel se dobiju nenormalno oskudne one "brze" pute. one "debele" upute nisam puno proucavao ali i one tekođer izgledaju lose.
    Prebacivanje datoteka na mobitel, bar meni, glupo rjeseno. Mora se instalirati iTunes i sve raditi preko njega. Prjenos podataka je jako brz ali onda komp jako steka (barem moja kanta). Opce se nemogu napraviti neke podmape.
    Sto se tice zvuka mobitel je dosta glasan, pogotovo kad stavis slusalice... doslovno se raspadaju na najglasnijim postavkama
    Dodavanje "App"ova je preidiotski napravljeno. Moras otic na net i registrirati se, a pri gegistraciji traze sve od krstenog lista pokonje prabake do tvoje slike u donjem rublju da bi me nakraju pitali dali imam American, Visu ili nesto trece. Pa nek mi neko kaze odakle meni kartica?
    Tako da sam ostao bez "App"ova. Apple

  6. #36
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: iPhone

    ljudi kupio sam iphone i na kartici imam hrpu brojeva ali iphone to ne detectira, zasto, pise no contacts

    edit: nasao
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  7. #37
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    @hellboy: moze malo vise informacija kada si rekao da je (nastranu kamera) n82 multimedijski okrljastena n95? jedino sto sam nasao da joj fale zasebne "muzicke tipke"...

    takoder... moze preporuka moba... treba imati wifi, barem 2.2'' ekran, dobru kameru po slabom svijetlu, da nema delay kad idem meniem, pisem poruku etc... pozeljno? da ima symbian (nije da koristim neke aplikacije na svojoj e51, ali sucelje mi je savrseno logicno te prakticno) te da je nokia, buduci da doticne koristim odkada znam za mobitel i nikad problema...

    za sada su mi za oko zapele n79 i n82 crna...
    Točno tako, N82 nedostaju te MM tipke da bude u svakom segmentu bolja od N95 (osim po pitanju hardverske akceleracije jer je tu N95 iz nekog razloga bolja). Inače po kameri jednostavno N95 nije ni blizu. Iako obje imaju savršene dnevne fotke, loše svjetlo ističe prednosti Xenon bljeskalice nad LED bljeskalicom. Jača je, svjetlo je prirodnije, nema blesavih odsjaja i prejakog svjetla na objektima. A kako je pogonjena Symbianom sa S60 3rd sučeljem, glađe izvođenje ćeš naći samo na iPhoneu i 5th verziji S60 sučelja.

  8. #38
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: iPhone

    @RIDER32
    1. Meni komp nikad ne steak nakon iTunesa-ali ipak imam novi komp(3-4mjeseca star)
    2. Bezveze je sta moras imati karticu da se registiras.Ali ako se registriras isplati se-jako...
    imas metar besplatnih aplikacija koje su jako kulne
    mob je najbolji u multimediji tako da dosta propustas-igre imaju fantasticnu grafiku

    jedino sto ti mogu reci je da pokusas nabaviti jednu od tih kartica...

  9. #39
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Hellboy
    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    @hellboy: moze malo vise informacija kada si rekao da je (nastranu kamera) n82 multimedijski okrljastena n95? jedino sto sam nasao da joj fale zasebne "muzicke tipke"...

    takoder... moze preporuka moba... treba imati wifi, barem 2.2'' ekran, dobru kameru po slabom svijetlu, da nema delay kad idem meniem, pisem poruku etc... pozeljno? da ima symbian (nije da koristim neke aplikacije na svojoj e51, ali sucelje mi je savrseno logicno te prakticno) te da je nokia, buduci da doticne koristim odkada znam za mobitel i nikad problema...

    za sada su mi za oko zapele n79 i n82 crna...
    Točno tako, N82 nedostaju te MM tipke da bude u svakom segmentu bolja od N95 (osim po pitanju hardverske akceleracije jer je tu N95 iz nekog razloga bolja). Inače po kameri jednostavno N95 nije ni blizu. Iako obje imaju savršene dnevne fotke, loše svjetlo ističe prednosti Xenon bljeskalice nad LED bljeskalicom. Jača je, svjetlo je prirodnije, nema blesavih odsjaja i prejakog svjetla na objektima. A kako je pogonjena Symbianom sa S60 3rd sučeljem, glađe izvođenje ćeš naći samo na iPhoneu i 5th verziji S60 sučelja.
    ok, a kakvu ulogu igra ta hardwareska akceleracija? mozda da povuces paralelu sa E51 buduci da nisam nikad n95 imao u ruci duze od par minuta...

  10. #40
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    Laiku nikakvu ulogu. Ono gdje hardverska akceleracija grafike trenutno pokazuje sav sjaj su mobilne igre koje polako prelaze u ozbiljniju industriju. Samo je pitanje vremena kada će hardverska akceleracija grafike na mobitelima biti must have. No, ako ne igraš previše i/ili ako igraš samo jednostavnije igre pritom izbjegavajući N-Gage naslove, to te apsolutno ne treba zabinjavati. N82 je izvrsna kamera sa telefonom.

  11. #41
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Tele
    jedino sto ti mogu reci je da pokusas nabaviti jednu od tih kartica...
    Probati cu...


    E sada bi povezo mobitel na komp preko bezicne veze, tj Bluetoot, Wi-Fi ili bilo sta sto ima iPhone.
    Bilo koja trgovina u Vinkovcima tj. Vemil, hg-šrot, ex professo... (ali najvise preferiram Vemil).
    Cjena nije određena, ali da je omjer ulozeno/dobiveno dobar...

    I dali onda kada se povezem na komp moram jos nesto namjestati ili odmah mogu ici na npr. youtube i da mi skida promet sa ADSLa?

  12. #42
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: iPhone

    cek,ti bi se samo spajao na internet ali da ti promet nabija na ADSL-u?
    ako je samo to onda se samo spojis na router preko mobitela i to je to
    naravno router mora imati WLAN

  13. #43
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Problem je u tome sto nemam wlan ruter. A ikad vec kupujm tako nesto onda bi koristio i za prjenos podataka.

  14. #44
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Jan 2009
    Postova
    198

    Re: iPhone

    ako imas ADSL preko t-coma samo zatrazis WLAN router i oni ti ga daju(barem meni)
    a za ovaj prijenos podataka preko toga nisam siguran,moram istraziti...

  15. #45
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    When Gotham Is Ashes You Have My Permission To Die
    Postova
    1.596

    Re: iPhone

    jedva cekam tomtom navigaciju za iphone
    Myspace: Defused

    MSI G41M-P28 // Intel Quad Core Q8400@4X 3.2 Ghz // 1X 4GB Kingmax DDR3-800// Gainward GTX 660//Samsung SpinPoint F1 640 GB + Seagate 160 GB // Sound Blaster Audigy 2 //Corsair TX650 // Samsung SM 2232BW // Logitech MX 518

  16. #46

    Re: iPhone

    Može li mi itko reći jednu normalnu prednost Iphone nad N97?
    To jest bilo tko osim Wedrana i Hellboya.

  17. #47
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: iPhone

    iphone 3g ili 3gs. Ako usporedujes 3g onda samo odbaci brzinu cpu-a

    bolji OS, bolji touchscreen, brzi CPU, kvalitetnija izrada.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  18. #48
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: iPhone

    Za koliko vam je otprilike došao onaj confirmation mail za iTunes account? Jer ja ga cekam vec 10h+...

  19. #49

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    iphone 3g ili 3gs. Ako usporedujes 3g onda samo odbaci brzinu cpu-a

    bolji OS, bolji touchscreen, brzi CPU, kvalitetnija izrada.

    Vidiš to mi ništa ne znači.
    Brzi CPU,ajde.
    Ali što mi znači kada kažeš bolji i kvalitetniji?Oću detalje,ovako mi mogu i ova dvojca reći.
    Zašto je kvalitetnija izrada,i zašto je bolji OS i touchscreen?

  20. #50
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: iPhone

    1. touchscreen

    Iphone ima capacitive dok n97 ima resistive touchscreen. Capacitive je kvalitetniji, osijetljiviji i vise finger friendly. Takoder iphone ima multitouch koji n97 moze samo sanjat.

    2. OS
    Nokia koristi symbian OS 60 v5 koji nije nimalo dotjeran za touchscreen mobitel. Znaci za svaku opciju imas par padajucih izbornika koji bezveze oduzimaju vrijeme. Takoder ima manji izbor aplikacija i mislim da nema app store koji ima iphone.
    Iphone korisiti iphone OS koji je raden za touchscreen mobitel. Znaci sve je na dohvat ruke u svega par klikova prstom.
    Ugl. iphone-ov os ima puno bolji dizajn te ces do zeljenih opcija doci prije nego na n97. Oba OS-a imaju jednake mogucnosti, ali bi se usudio reci da je dizajn od symbiana zastario sto se tice touchscreen mobitela. Takoder iphone ima veci community i vise aplikacija na raspolaganju.

    3. Izrada
    Iphone je manji, laksi, tanji. Iako n97 ima fizicku tipkovnicu kao ispriku za to, n97 je prema review-ovima (nisam je imao priliku drzat u ruci) losije kvalitete od starijih nokijinih mobitela zato sto se zbog tezine morala koristit plastika umjesto zeljeza. Takoder n97 sa svim mogucim tipkama, slide mehanizmom ima puno vece sanse da se pokvari od iphone-a koji je za razliku od n97 u komadu bez nekih pomicnih dijelova sa svega par tipki.
    Ugl. ja bi dao prednost iphone-u zbog manjih mogucnosti kvarova, no n97 ima tipkovnicu koja ce kod nekih ipak imat prednost.


    4. Snaga
    CPU
    n97: 434 mhz
    iphone 3gs : 600mhz

    RAM
    n97: 128MB
    iphone 3gs: 256MB

    iphone OS
    S

    symbian OS 60 v5
    homescreen sa widgetima

    "malo" izbornika


    Rekao si da napisem samo dobre strane iphone-a tako da sam samo to piso iako mislim da n97 ima svega par boljih stvari.
    Uglavnom ja ne bi kupio niti iphone 3g s niti n97 vec bi pricekao htc hero koji mi se cini kvalitetniji od oba mobitela
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  21. #51
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    http://tech-flood.blogspot.com/2009/06/ ... study.html

    http://www.gsmarena.com/compare.php3?id ... hone1=2615

    Vidi se glavni nedostatak aj"želimbitinokia"fona...
    (cilj amera da kupe nokiu prije 3-4 godine je propao, pa su bjesni... europe wins, usa sux)

    Par bitnih quotova (za one koji bi mobove koristili za surfanje):
    "Nokia N97 has JAVA support and Apple iPhone 3G S does not have it and lacks Flash also."
    Dakle ajfon ne suporta javu, i ima problema sa fleshom, nice.

    "Camera

    Though Apple have made a marked improvement by making their crappy 2 mega-pixel camera module of the old version to incorporate autofocus and a higher 3 mega-pixel resolution but still N97's camera with 5MP resolution and Carl Zeiss optics is a far better option. N97 can also shoot at low light using its LED flash but that is lacking in the iPhone. Also N97 has both video and the photo editor already available. So also is the DVD quality of video captured by N97 that looks far better than of iPhone 3G S"

    još uvjek ajfon nije čuo za bljeskalicu... Možda će biti u 3GSS...

    "GPS

    Both devices have built-in GPS receivers but the Apple iPhone 3G S uses a Google Map applicationSwhile the Nokia N97 uses its own Nokia Maps 2.0 application with turn-by-turn ready to go out of the box."

    Everybody has google maps!S Usput N97 suporta i Garmin.

    "Both phones have the digital compass and TV Out port as well as a 3.5 mm headphone jack. But Nokia N97 has Stereo FM radio with RDS, Visual radio; FM transmitter which the iPhone 3GS lacks."

    Opet ajfon kopira koncept N95: izlaz na TV... Bravo.. Dobro da nisu stavili poseban kabal (kod SE će biti 100% poseban kabal)...

    Ali najbitnija stvar: tipkovnica! N97 je ima... Za nas koji mnogo tipkamo dušu dalo...
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  22. #52

    Re: iPhone

    Nedostatak nekih totalno ključnih funkcija ga čini totalno neprihvatljivim.
    I ako mi netko kaže da će to doći kasnije i da pričekam znači da je jebeni idiot ili odvratni fanboy.

  23. #53
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: iPhone

    @kihot

    Smijesan si i uopce ne gledas objektivno. Ovo si mozda zaboravio?
    The iPhone OS apart from being a stable multi-tasking platform with ease of software development, is more internet ready than the N97 which haven't even got a decent browser. What makes iPhone best in this relation is that its every aspect is designed keeping in mind that today people live on internet. Configuring a new e-mail account, e-mailing pictures and general web surfing is a breeze on iPhone. The N97 is also claimed to be internet ready but doing things is not that pleasurable experience as the iPhone.
    S

    Sto se tice kamere. Iphone ima usudio bi se reci najbolju 3mpx na trzistu. Pogledaj si par slika pa reci da ne valjaju.
    http://www.gsmarena.com/apple_iphone_3g ... -369p7.php
    A za video snimke pogledaj ovdje. Lik sve snima sa iphonom. Pa mi reci da camera suxa. Nema blic, ali je kamera kvalitetna
    5VHwDQoY ... re=related

    gps se moze rijesit raznim specijaliziranim aplikacijama tako da to ne mozes navest kao manu posto se radi o smartphone-ovima.

    Inace vidim kako nisi komentiro zastarjeli OS nokie na kojoj nije niti najmanje radeno da bude touch friendly. Ja ne kazem da iphone nema mana, ali da je nokia n97 superiorinija, to nije niti ce ikad biti sa ovakvim OS-om
    Takoder n97 ima tipkovnicu koju su mogli puno bolje rijesiti. Da nisu imali takav slide mehanizam koji je ni po cemu poseban mogli su komotno stavit i cetvrti red tipki.

    Jedine prave mane iphone-u su flash i bljeskalica dok je ostalo vise manje uredu i popravljivo aplikacijama.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  24. #54
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    Čekaj malo, Symbian S60 v3 je savršen, dok je v5 još savršeniji.
    Šta OS-u nevalja molim te?
    Em je modabilan do bola, em entuzijasti razvijaju mnoge java i symban aplikacije,
    em je brz i pregledan. iPhonov izbornik izgleda kao SNES meni neke igre, ne kao OS.

    3pix kamera najbolje kvalitete je opet lošije od 5mpix... Čak ni N97 nema najbolju kameru na tržištu, kao nokijini
    drugi N modeli, ali je bar udostojio staviti najbolju 5pix kameru.
    I bljeskalicu.

    Zašto iPhone nema bljeskalicu? Nemaju novca za 1 LED diodu? Ili se boje da će se zbog statičkog punjenja naboja LED-a
    (li nedaj bože xenon) prazniti bateriju i doći do pregrijavanja? Vjerovatno je do toga...
    Upust, N97 već ima ugrađeni photo i video editor.

    Besplatnu navigaciju (google maps nije navigacija, to ima svatko), i još podršku za garmin, te "turn-by-turn" navigiranje (kako ideš tako ti navigacija dinamički pokazuje smjer).

    I opet ajnisamfon kenja sa 1god garancije! Pa kad već kupim mob od 5+ soma kuna hoću bar 2 god garancije, ako ne i više.

    N97 ni ne treba touchscreen, to mu je samo dodatan fičer, jer sve možeš preko tipkovnice, i služi samo za "klikanje" kao mišem,
    ako treba. Ne ovisi o touchscreenu kao ajfon. I ne košta mu svaka aplikacija već ima hrpu besplatnih...
    I nije lockana regionalno niti mrežno.

    Mislim, tko god bude na ajfonu pisao mail od 300+ riječi, ubit će se radije. Na N97 je to simpatičnije riješeno, fino imaš tipkovnicu,
    a možeš preko bluetootha/WiFija tipkati i sa računala na N97 (ako moraš) i obrnuto (remote control).

    Ajfon taj fičer tek može sanjati sa nekim dodatnim aplikacijama, ili možda novim 3GSS, 3GSSS, SSSSSSSS.....

    I nadalje, kad ti baterija rikne nakon 12 mjeseci, ili izgubi na kapacitetu, možeš reći zbogom.
    Mob mora za Kinu na zamjenu baterije. Ili ako imaš sreće u Tajvan (brže putuje i prije stigne).

    Ja mogu kupiti za nokiu bateriju u svakom mob servisu, gdje god hoću i kad hoću.

    A mehanizam je solidan, nebi rekao da je toliko čvrsto dok nisam isprobao. Ovako izgleda krhak, ali je stvarno predobar mehanizam,
    i mogao bi se satima igrati samo otvarajući i zatvarajući mob koliko je gušt.
    Tipke su solidne, nekome premale. Meni su ok, nemam "chubi chubi fat fingers" da ne mogu tipkati na tome.

    Uostalom, nGage igre se savršeno izvode na N97. I za to je tipkovnica stvarno dobro riješenje.

    Da imam sad 5 somova, kupio bi si ga. Ovako moram čekati do 11-12 mjeseca, kad ću malo van Hr zujati, pa za 3 somad a si upecam 2-3 komada...
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  25. #55
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: iPhone

    Nista osim sto je os zastarjelog dizajna i nespretan za touch screen koristenje.

    Iphonov os je savrsen za touch screen i to sta ti slici na igru je dobro zato sto je zabavan, a ne zamoran.

    Zasto iphone nema bljeskalicu neznam. Mozda je nisu mogli ugurat posto je mobitel dosta tanak, sta ja znam. Ugl dok usporedis slike na svijetlu n97 i iphone imaju jednaku kvalitetu slike(ja ne vidim razliku) tako da u specifikacijama moze pisat i 15mpx-a ako razlika nije uocljiva http://www.gsmarena.com/nokia_n97-review-363p8.php

    Za navigaciju postoje dodatne aplikacije za iphone tako da je to zakrpano.

    Spominjes hrpu aplikacija za nokiu kao neki +, a zaboravljas da iphone ima puno vise aplikacija i vidi cuda ne placaju se sve.

    Ako n97 ima touchscreen kao "fičer" zasto se na svim prezentacijama demonstrira touchscreen. u biti zasto uopce ima touchscreen, da su maknuli smanjili bi dosta cijenu samog uredaja.
    Iphone ovisi o touchscreenu, ali ima najbolji touchscreen od svih mobitela pa ne vidim to kao manu.

    Ne kazem ja da je slide mehanizam los, vec zauzima previse mijesta te se tipkovnica mogla odradit kvalitetnije da su pomaknuli slide.

    Za garanciju, pisanje i bateriju ne mogu nista rec posto doticni mobitel nemam vec sam se nesto malo koristio sa njim.

    Nisam 100% siguran, ali mislim da sam procito da je apple zamislio iphone bez ikakvog lockanja. Naravno t-com ga je lockao, ali ako trazis od trgovca prilikom kupnje dobit ces unlockani iphone. Mislim da sam to procito na pcekspertu. To je napisao neki clan koji radi u t-comu pa zna iz prve ruke. No opet kazem mozda sam zamjenio sa necim drugim.

    Sto se tice kupnje mobitela cekam htc hero. Ako ce cijena biti oko 1500-2000kn na 150 tarifi vjerojatno uzimam.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  26. #56
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    Pa normalno da ajfon i n95 imaju istu kvalitetu slike na svjetlu, jer vidi čuda, n97 ne koristi blic na dnevnom svjetlu (kao ni jedna N serija).
    Samo što je slika manja kod ajfona, zaboravljaš još jednu stvar: slikanje prema svjetlim površinama.
    Naprimjer, u poluzamrečenoj sobi, slikati svjeće na torti će ispasti tako loše bez blica,
    da je to za neopisati. Naravno ni n97 nije bezgrešna, je se nikad ni jedan mobitel ni digitalac neće moći ravnati sa analognom kamerom,
    i sa ni jednim digitalcem nisam uspio napraviti fantastične slike kao sa analognom practicom iz '89 godine, koja me i dan danas odlično služi.

    A zašto n97 ima touch? Zbog marketinga. Sad je to "in"... I lg cookie ga ima, pa ne vrijedi pišljiva boba. Mob je kanta nad kantama.
    Nit jave nit symbian, a bome ni wifi...

    Jedini problem kod ajfona je što ti moraš opet keširati ako želiš pravu navigaciju (nije li to malo glupo).
    Nokia Maps je ok navigacijski sustav, nije toliko dobar kao garmin, ali je free. A dodatne se mape mogu kupiti.
    Te se većina mapa autoupdatea, što je jako korisno (za razliku od garmina koji se mora manualno preko PC-a updateati).



    Evo ovdje vidiš koliko mehanizam zauzima... Na drugim fotkama izgleda puno, ali kad ga staviš na ruku je to sasvim normalno i prhvatljivo.

    Dapače, baš je ugodno jer kažiprsti ti fino legnu iza diplaya, a palcima možeš dohvatiti sve tipke i touch, baš zbog takvog položaja displaya.

    Da je display udaljeniji od tipkovnice, tj da je tipkovnica preko cjelog donjeg djela mobitela, diplay bi bio daleko, težina bi vukla prema
    naprijed i ruke bi se umarale, te palcima nebi mogao do toucha bez da promjeniš položaj ruku.

    Mogu reći da je idealno postavljeno, bolje ne može.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  27. #57
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    197

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Pharun
    Za koliko vam je otprilike došao onaj confirmation mail za iTunes account? Jer ja ga cekam vec 10h+...
    Bump. Vec 24+h cekam. probao sam resendat, promjenit mail pa na njega resendat, ništa ne radi :S, koliko se inace ceka za jedan takav auto response mail?

  28. #58
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    nekad ti stigne odma, nekad za 5 sec, nekad za 20 sec... nekad moras cekat po 10-30 minuta... nekad moras prespavat da dobijes...

  29. #59
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    nekad ti stigne odma, nekad za 5 sec, nekad za 20 sec... nekad moras cekat po 10-30 minuta... nekad moras prespavat da dobijes...
    A nekad ni ne dobiješ.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  30. #60
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Ovaj je još gori od Hellboya. Apsolutno nekompetentan u raspravi protiv iPhonea zbog urođene odbojnosti.

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •