Stranica 13 od 76 PrvaPrva ... 311121314152363 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 361 do 390 od 2269

Tema: iPhone

  1. #361
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Ja sam si na mob stavio čitav novi task manager tako da mi je multitaskanje zabavnije nego ikada

    Ove godine mi je multitask puno pomogao. Čitav predmet sam rasturio zahvaljujući pdf-ima i webu u pozadini Ako prof dolazi, samo sve u background i imaš mob da vidiš koliko je sati... prof ode, sve van iz backgrounda Fali mi 3 boda da imam 5

  2. #362
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Prebacivanje glazbe na iPhone je najjednostavnija stvar ikad, samo Apple nije računao da ostatak svijeta koristi PC, a ne Mac.
    S obzirom da "mekovci" koriste isključivo iTunes, dovoljno je spojiti iPhone na Mac, i glazbena knjižnica se kompletno sinkronizira.
    Ta sinkronizacija je smece i onaj ko ju je izmislio ocito nije baš racunao da je obican C/P puno jednostavniji od brisanja cjelokupnog librarya nakon reinstala OSa.

    Srecom tu je comunity koji mora ispravljati ispravljati debilnosti koje je napravio sam proizvođac (u ovom slucaju apple): http://www.copytrans.net/copytransmanager.phpS
    Sinkronizacija je genijalna. Ja imam dva nova albuma na kompu, i ne moram ni razmišljati kako i kad ću ih prebaciti, to on radi sam, uspoređuje baze i nadopunjava ih novim podacima.
    Al da, ja ne koristim neuporabljive Windowse.

  3. #363
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    ...dakle imaš i Meka doma

  4. #364
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: iPhone

    Što se pretpostavljam i podrazumijeva.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  5. #365
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    To je super stvar, ali zbilja ne želim znati koliko je sve to koštalo.

  6. #366
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: iPhone

    Dal smo ikad pitali koliko je šta koštalo kad smo kupovali hardver za naše piceke? Ja se uopće ne usudim ni pomislit kolko sam para spiskao do sad.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  7. #367
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Frend na faxu ima iPhone i MacBook White kombo i to je pre sexy za vidjeti. MacBook ga je izašao oko soma eura, kod nas je 8200 kuna. Trebaš vidjeti koji je to coolness faktor kada sa 2 prsta drži MacBook i tipka po njemu, kao perce je lagan (iako nije puno lakši od klasičnih laptopa) A slika na MacBooku je savršena, točno se vidi koliko kvalitetniji prikaz boja i slika ima od ostalih laptopa na faxu, a da ne pričam o bateriji koja traje i traje i traje. Svi su na punjačima, a on sva predavanja odradi bez punjača


    PS: Jedino mi je ružno kod te bijele verzije to što se brzo i lagano zmaže pa više nije tako sexy.

  8. #368
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Bartuc
    A slika na MacBooku je savršena, točno se vidi koliko kvalitetniji prikaz boja i slika ima od ostalih laptopa na faxu, a da ne pričam o bateriji koja traje i traje i traje.
    IPS matrica i pravokutne baterije. <3

  9. #369
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Da, čujem da baterija traje po 8 ili 9 sati na tome. Neki ga samo poklope da ode u sleep dok ga ne koriste i povremeno pune na struji, gotovo bez gašenja.

    @Aral: Jeste, ali ja sam malo štedljiviji po tom pitanju. Zadnji upgrade kompa me koštao oko 1200 - 1300 kn, i to smatram kao velik iznos.

  10. #370
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Sinkronizacija je genijalna. Ja imam dva nova albuma na kompu, i ne moram ni razmišljati kako i kad ću ih prebaciti, to on radi sam, uspoređuje baze i nadopunjava ih novim podacima.
    Al da, ja ne koristim neuporabljive Windowse.
    Ako ti imaš samo 2 albuma na kompu onda ti netreba mobitel od 8-16-32GB... Al šta da radim ja sam 150GB glazbe na drugoj particiji?

  11. #371
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Imaš hrpu smeća koje bi trebao obrisati, a ne glazbu.
    Imaj playliste.

  12. #372
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: iPhone

    Pa ni ja baš ne bacam lovu, sam kažem općenito. Moja zadnja investicija je bila grafa od 2k kuna prije nekih manje od dvije godine, to je to. Bilo bi puno više u međuvremenu al nema se para. Za idući upgrade ću opet iskeširat jedno 3-4 soma...al to je tak. Al enviej, da ne idemo off previše, mislim da cijena ovdje stvarno nije jedan od bitnijih faktora. Bitan ali ne najbitniji.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  13. #373
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Kome ću vjerovati, stručnjaku s 25 godina poduzetničkog rada i iskustva, ili nekolicini dvadesetogodišnjaka?
    kao prvo vjerovat ćeš sam sebi jer na kraju krajeva sve ovisi o pojedincu... a da bi vjerovao sebi prvo moraš nešto isprobati i to ne samo površno kako bi mogao o tome donijeti sud...

    ja ne pljujem po iPhoneu i ne pljujem po iPadu itd... vjerujem da su vrlo kvalitetni proizvodi (iako ne savršeni) iako ih nisam sam isprobao... ono po čemu pljujem je appleova politika... iTunes "monopol", nedostatak USBa na iPadu su samo neki od primjera...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  14. #374
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ako ti imaš samo 2 albuma na kompu onda ti netreba mobitel od 8-16-32GB... Al šta da radim ja sam 150GB glazbe na drugoj particiji?
    Pretpostavljam da apple nije razmisljao o pira.tizaciji muzike .

    btw Garantiram da 90% toga slusas 1 godisnje.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  15. #375
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Imaš hrpu smeća koje bi trebao obrisati, a ne glazbu.
    Imaj playliste.


    Tek manji dio je smece ali vecinski dio je super mjuza a playliste... never... nikad mi se one nisu sviđale. Playliste su indirektne a ja sve radim direktno.

    = Citat = Izvorno postao Kalhant
    btw Garantiram da 90% toga slusas 1 godisnje.
    Ako mi komp za išta sluši onda je prvenstveno za glazbu... kao i mobitel. Skoro ništa neradim u tisin tako daf poslušam veci dio toga

  16. #376
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: iPhone

    Neznam sto je ljudima cudno sa tih 150gb glazbe, ja imam 500gb i garantiram da sam sve preslusaoistina,dogodi se da nesto ne slusam po pola godine,ali uvijek imam u arhivi.playliste sam oduvijek mrzio,vezu se uz partije,i kakvu god ju napravis uvijek se izmjeni.ali skrenuh sa teme
    Won't Bow Don't Know How.

  17. #377
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao MasaKrisT
    Neznam sto je ljudima cudno sa tih 150gb glazbe, ja imam 500gb i garantiram da sam sve preslusaoistina,dogodi se da nesto ne slusam po pola godine,ali uvijek imam u arhivi.playliste sam oduvijek mrzio,vezu se uz partije,i kakvu god ju napravis uvijek se izmjeni.ali skrenuh sa teme
    upravo... ja drzim svih svojih 250 - 300 GB mp3ca na hddu, neke bitnije stvari imam i na dvdima, a muziku slušam 3/4 vremena kad sam za kompom... zapravo ne slušam je jedino kad radim nešto za što se moram koncentrirati ili kad igram a to je rijetko... a da ne spominjem vožnju tramvajem... i sad da ja svakodnevno koristim iTunes za prebacivanje muzike - nema šanse...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  18. #378
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Bokte

    Ja baš sad išo provjerit, imam 1.8 GB muzike...

    Ideš.

  19. #379
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Lol, ja imam 600MB Imam razbacano po hrpi CD-a, DVD-a i uvijek kažem da moram dopuniti playlistu te neke stvari izbaciti sa nje pa nikako da krenem. Glupo mi je držati sve na HDD-u, tako da držim samo 1 playlistu pjesama koje najčešće slušam... s time da je trenutna playlista zastarila prije valjda godinu dana

  20. #380
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: iPhone

    Pa neznam,eo ja juce pozelio slusati morriconea,nabavim diskografiju 1.5gb,i danas cijeli dan to slusam,600 mb to je ajmo rec 150-200 pjesama,kako ti ne dosade u godinu dana?
    Won't Bow Don't Know How.

  21. #381
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  22. #382
    Moderator No Mercy IGoR_2803's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2007
    Lokacija
    Mise Eire
    Postova
    6.083

    Re: iPhone

    lol, sad čekaj kad svi počnu screenshotove stavljat...

    ovo je lagani offtopic ali primjetio sam da ima ljudi kojima je glazba jednostavno način na koji ubiju vrijeme, dok s druge strane ima onih koji bez nje ne mogu... ja se nekad tolko znam uživit da imam osjećaj da me netko sa strane gleda pomislio bi da sam spreman za vrapče...

    različiti ljudi, različite potrebe tako da nekome taj itunes ne predstavlja toliki problem, ali da je nepotrebno kompliciranje -> jest... ako je opravdanje to da je iTunes vrlo praktična stvar zašto onda nisu omogućili normalan "removable disk" način rada, a ako netko baš ima potrebu za aplikacijom tko mu brani...

    The fools, the fools, the fools, They have left us our Fenian dead, And while Ireland holds these graves, Ireland unfree shall never be at peace!

    RAPALJE - wat zullen we drinken

  23. #383
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Anime?

  24. #384
    Moderator God from the machine Kid A's Avatar
    Datum registracije
    Apr 2009
    Lokacija
    5-HT2A
    Postova
    21.916

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao IGoR_2803
    ovo je lagani offtopic ali primjetio sam da ima ljudi kojima je glazba jednostavno način na koji ubiju vrijeme, dok s druge strane ima onih koji bez nje ne mogu... ja se nekad tolko znam uživit da imam osjećaj da me netko sa strane gleda pomislio bi da sam spreman za vrapče...
    Ode i ja sad u offtopic ali jbg...
    Totalno te kuzim,ne kvitam dan ako nisam poslusao bar album-dva dnevno.
    Muzika mi je uvijek tu,kad nesto citam,pisem,ili radim na kompu....ne mogu zamisliti prosjecan dan bez muzike.

    @cham3leon
    Imam samo Hellsing,Black Lagoon,Death Note,Devil May Cry,Elfen Lied i Samurai Champloo...nista veliko.
    = Citat = Izvorno postao flander Pregledaj post
    kolko se sjećam u First class Xavier je pokušao navest Magneta da ne napravi neku pizdariju, dakle isti klinac je i mind kontrol i čitanje misli

  25. #385
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Ja kad sam mamuran, ne podnosim nikakvu mjuzu osim Bečarskog Mix-a. Dapače, čak mi i to ide na mozak. Mamurluk liječim spavanjem. To je vgg...


  26. #386
    Senior Member No Mercy MasaKrisT's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Pozega, Gosuland
    Postova
    6.367

    Re: iPhone

    Bečarski mix!!??pls napisi sta svira u tom mixu.kakav own.
    Won't Bow Don't Know How.

  27. #387
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao =PcP=F@N

    ovo sranje ima jeftilend tipkovnicu pa skljoca ko ludo...ovo sranje je sporo do besvijesti...ovo sranje se pokrece 1minutu...ovo sranje na 1.firmwireu je totalno beskoristan uređaj....ovom sranju ode slider nakon par mjeseci koristenja...i sve to i jos vise uz n96
    Zar još nisi shvatio da je N96 šminka? Rađen za USA tržište, jer tamo sve prolazi. Makar je uređaj sam po sebi dobar, preplastičan je i ne nudi ništa više od N95.

    = Citat = Izvorno postao =PcP=F@N
    Boro Krstulović je u novom Vidiju pisao kolumnu, u kojoj se dotakao teme pametnih telefona.
    Symbian je popljuvao, nazvavši ga sramotnim neuporabljivim poluproizvodom, sporim, nestabilnim i prepunom bugova.
    Kao suštu suprotnost, spomenuo je iPhone OS, kao savršeno napisan, intuitivan OS koji se prilagođuje korisniku, a ne obratno


    Čuj, taj Boro se očito ne snalazi bar dobro sa Symbianom. Današnji Symbian nije spor, jer je na dobroj hardwareskoj podlozi.
    Symbian je uvjek bio godinama ispred. Jednostavno zamisli to ovako. Da se Symbian može usporediti sa Microsoftom,
    onda je prvi Symbian S60 izdan u doba kad je snaga bila ovakva u usporedbi sa M$-om:
    - Recimo, Windows Vista bez SP-a na računalu sa 600 Mhz i 64Mb RAM-a.

    Takav ti je bio omjer snaga. No sad kad hardware napokon može ispuniti što Symbian treba, i dok je Open Source (Symbian je svoja prava prepustio zajednici),
    pred njim je još svjetlija budućnost.

    Jednostavno taj Boro očito ne zna raditi sa pravim uređajem. Za njega je vrhunac Word, dok C++ može zaboraviti.
    Kao i svaki Amerikanac, treba mu nešto što se može koristiti bez mozga -> iPhone.
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  28. #388
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: iPhone

    Hoćeš da ti ja stavim kolko mi Anime folder zauzima...better not
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  29. #389
    Senior Member My way or the highway Neven <R>'s Avatar
    Datum registracije
    Nov 2005
    Lokacija
    wololo
    Postova
    7.914

    Re: iPhone

    Spotify, grooveshark - mp3ce više ni ne slušam.

  30. #390
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Sep 2007
    Postova
    9.855

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Hoćeš da ti ja stavim kolko mi Anime folder zauzima...better not

    nešto slično ovome ?


Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •