Stranica 12 od 76 PrvaPrva ... 210111213142262 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 331 do 360 od 2269

Tema: iPhone

  1. #331
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    Brži? Da, to mu priznam, no kako sam imao priliku koristiti iPhone 3GS nekakvih tjedan dana, jednostavno mi se nije svidio kao N95 i Symbian. Uzevši u obzir koliko sam uspio moddati svoju N95 i što mi ista omogućuje, nekako sumnjam da bih isto mogao ponoviti sa iPhoneom. No opet, možda je period u kojem sam koristio uređaj prekratak za objektivnu presudu i možda je na to utjecala činjenica da sam ogroman fan Nokie i Symbiana. Ali fleksibilnost Symbian platforme mi se čini daleko superiornija fleksibilnosti Iphone OS-a, osobito otkako je Symbian Foundation platformu prepustio svijetu, svojevrsno ju pretvorivši u mobilni Linux, mislim da još nismo vidjeli puni potencijal Symbiana.

    Oh and, pozdrav Xarabas, ne sjećam se kad sam rekao da odlazim...

  2. #332
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Točno to, fleksibilnost Symbiana je OGROMNA. Pre jebeno mi je kada si legnem u krevet i šaltam muziku na kompu preko wifia. Da imam IC na N82, mogao bi šaltati i programe na TV-u sa njime, ali zato N95 ima i tu opciju

  3. #333
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone



    ...je ono što zapravo privlači mnoge na iPhone, ali da se razumijemo, taj telefon nudi mnogo više od toga. Still, da kupujem radije bih uzeo jednu 5800XM. Možda nije takvo živinče kao N95, ali začudo ne troši bateriju mnogo, jedno punjenje potraje i po 5 dana.
    Iako se i N95 može natjerati na sličan režim navodno

  4. #334
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Aral
    @Hellboy: Neznam tko ima bolje performanse, možda na papiru da, al iphone, barem iz mog iskustva, dere sve od reda. Barem po browsanju samog moba, surfanju netom, igranju igara, izvođenje zadataka, tranzicija menija i sl, brži mob nisam vidio.
    A ti si iz iskustva isprobao iPhone, N85, N95, N97, hrpu HP-ovih palmtopova, Blackberry uređaja?

    Vjerujem da nisi. Dok recimo ja jesam, i najzadovoljniji sam u radu sa M$Mobile OS-om, što se tiče poslovnih uređaja
    (HP rula u tom području), a najgori od svih se pokazao iPhone. najkon 2 tjedna korisštenja NISAM USPIO naći
    kako LEGALNO staviti neku drugu pjesmu za melodiju poziva.
    na kraju postoji samo ILEGALAN način, koji nisam iskušavao, jer sam uređaj morao vratiti neoštećen.

    To ni kod Symbiana, Androinda, a bogami ni M$Mobile OS-a nije bio slučaj.

    Jedine melodije koje iPhone nudi su GAY glazbe lošije od onih koje su se dobivale sa Nokiom 3210 (koja je imala i svoj skladatelj,
    a i preko SMS-a se mogla poslati melodija za zvono/poruku).
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  5. #335
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: iPhone

    Mora da si jako ponosan na sebe. Malo mi vućeš na Vidovitog Milana sa svojim predviđanjima. Sigurno si neki hi-tech maher, ou jea. Kao što rekoh, nemoraš me uvjeravat, nismo svi pali s istog drveta. Moraš shvatit da ne žele svi imat neke svoje gay pjesmice za melodiju pa da se zna iz kojeg su kraja došli i kaj slušaju, meni ne pada na pamet to ikad imat na mobu. Jasno ti je da kaj god ti kažeš ja ću imat kontra-argument.

    Zato se lijepo i pametno povlačim iz ove mrtve utrke, sa stilom, ko gospodin čovjek. Ou jea.

    P.S. Nhf nadam se, nismo djeca i nemoramo se raspravljat oko gluposti, ak ću te kao uvaženog kolegu s foruma nekad pitat za savjet nadam se da me nećeš zajebat.
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  6. #336
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    582

    Re: iPhone

    vi ste presmješni s ovim prepucavanjem, ionak tome nikad kraja niti će itko pobijedit

  7. #337
    Senior Member You have been warned Aral's Avatar
    Datum registracije
    May 2006
    Lokacija
    Sanctuary
    Postova
    18.718

    Re: iPhone

    Mi to dobro znamo, ali rasprave nekad budu produktivne ^^
    "Extinction is the rule. Survival is the exception." - Carl Sagan

  8. #338
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    jedini app koji ne postoji za symbian je onaj da ti slozi dorucak ujutro.

  9. #339
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Jun 2006
    Lokacija
    Djetinjstvo mladoga dendrofila.
    Postova
    1.514

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Don Kihot

    najkon 2 tjedna korisštenja NISAM USPIO naći
    kako LEGALNO staviti neku drugu pjesmu za melodiju poziva.
    na kraju postoji samo ILEGALAN način, koji nisam iskušavao, jer sam uređaj morao vratiti neoštećen.

    Postoji legalan nacin i uopce nije toliko kompliciran.
    Na lijevoj ruci rogovi, a desnom se krstim. Duboki mi džepovi i dugački mi prsti.

  10. #340
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao LD
    Postoji legalan nacin i uopce nije toliko kompliciran.
    Ako ga može izvesti djevojka od 15 godina koja je informatički nepismena, onda je user friendly.

    Ako ne, onda je to sranje...
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  11. #341
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Aral
    Pa nisu, al uspoređvait os koji je specifično rađen za touch sučelje, za lakoću i brzinu te ugodan rad na njemu te jedan modabili i usporeni symbian, mislim ono. Pretpostavljam da nitko od nas nemože ni zamilsit kaj sve treba maknut ili stavit u neki os da bi radio ok na jednom i na drugom mobu.

    Ova rasprava je samo glupo favoriziranje određenih modela, totalno bespotrebno. Svatko nađe kaj mu paše, ovak i onak ne postoji na svijetu komad tehnike koji bi zadovoljio sve potrebe korisnika. Ja npr. ne volim sporost na mobitelima bilo koje vrste nego fluidnost i apsolutni gušt korištenja, razgovora, slanja pokojih poruka te surfanja netom, a za to iphone služi savršeno. A nekome pak služi za obrisat guzicu. Nokia je par orijentirana pomalo drugačijim korsnicima, ništa drugo. Da sad ne uplićem i druge marke.

    A najviše od svega je žalosno kad se ide pljuvat nekaj kaj je uspjelo globalno u svijetu. Dal je to zavist, ili ljudska narav da se pljuje sve što je broj jedan ili blzu vrha, neznam. Ja se jednostavno prepustim užitku i ustari koristim tu spravicu, a ne dodajem plusiše i minusiće pored nje. Dobro mi je žena rekla kao teta u vrtiću, ovo je pravi dječji vrtić, moj je veći od tvog i te fore. To ko da idem hvalit svoj audi a vozim još i bwm.

    Nikad nećete naći osobnu satisfakciju u tome niti uspijeti dokazati suprotnoj strani da je nešto bolje ili lošije od nekog trećeg. Kad to shvatite možda i bude nešto od tih mobitela. Nismo svi pali s istog drveta.


    da bar ja znam tako objasnit

  12. #342
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Don Kihot
    = Citat = Izvorno postao LD
    Postoji legalan nacin i uopce nije toliko kompliciran.
    Ako ga može izvesti djevojka od 15 godina koja je informatički nepismena, onda je user friendly.

    Ako ne, onda je to sranje...
    Hvala bogu pa symbianom lako moze upravljat informaticki nepismena djevojka od 15 godina...
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  13. #343
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    ovdje cu se morat ubacit.
    meni 90% frendova/ica kada primi mob u ruke (E51) se ne mogu snac...

    takoder... obojica imate pravo (aral i kihot)... jedina razlika sto je aral open-minded, a kihot ne zeli ama bas nista priznat iphoneu...

  14. #344
    Senior Member Small step for mankind
    Datum registracije
    May 2009
    Lokacija
    iSHOP
    Postova
    2.953

    Re: iPhone

    Može. jer je simple&logical..

    A ne da nakon 30 min prčanja po postavkama shvatiš "FUCK!!! OVO SRANJE NE MOŽE KORISTITI MJUZU KOJU SAM PREBACIO NA NJ. ZA MELODIJU POZIVA!!!!!"
    Ili još 30 min, prije toga shvatiš "FUCK!!! OVO SRANJE TREBA FUCKING PROGRAM ITUNES DA BI PREBACIO FUCKING GLAZBU!!!"
    Ili još 30 minuta prije shvatiš "FUUCCCKKK!!!! OVO SRANJE NE MOŽE NI SLATI NI PRIMATI MP3 GLAZBU SA DRUGOG UREĐAJA PREKO BLUETOOTHA!!!!!!!"
    Ili još 30 min prije toga se desi ovo "FUUCCKKK!!! ZAŠTO STEREO BLUEOOTH SLUŠALICE NE RADE!?!? FUCK, PA UOPĆE NEMA PODRŠKU ZA STEREO BT SLUŠKE!!!!"
    Ili još 30 prije toga "HA? NE PAŠE MOJA SIM KARTICA!? MORAM JU REZATI DA BI STALA U NJ. WTF!?!?"
    STARI PC ->
    NOVI PC ->
    A otključani?

  15. #345
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    Može. jer je simple&logical..
    meni je bio, ocito je tebi bio. ali budi uvjeren da nisu svi "na ti" s kompovima, i da je velikoj vecini teenagera vrhunac instalirat msn plus ili uredit sliku u photoscapeu...

  16. #346
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    meni 90% frendova/ica kada primi mob u ruke (E51) se ne mogu snac...

    Jedino što moraš kod Symbiana skužiti je gdje se nalazi tipka Meni, nakon toga više nema problema

  17. #347
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Boro Krstulović je u novom Vidiju pisao kolumnu, u kojoj se dotakao teme pametnih telefona.
    Symbian je popljuvao, nazvavši ga sramotnim neuporabljivim poluproizvodom, sporim, nestabilnim i prepunom bugova.
    Kao suštu suprotnost, spomenuo je iPhone OS, kao savršeno napisan, intuitivan OS koji se prilagođuje korisniku, a ne obratno.

  18. #348
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Don Kihot
    Može. jer je simple&logical..

    A ne da nakon 30 min prčanja po postavkama shvatiš "FUCK!!! OVO SRANJE NE MOŽE KORISTITI MJUZU KOJU SAM PREBACIO NA NJ. ZA MELODIJU POZIVA!!!!!"
    Ili još 30 min, prije toga shvatiš "FUCK!!! OVO SRANJE TREBA FUCKING PROGRAM ITUNES DA BI PREBACIO FUCKING GLAZBU!!!"
    Ili još 30 minuta prije shvatiš "FUUCCCKKK!!!! OVO SRANJE NE MOŽE NI SLATI NI PRIMATI MP3 GLAZBU SA DRUGOG UREĐAJA PREKO BLUETOOTHA!!!!!!!"
    Ili još 30 min prije toga se desi ovo "FUUCCKKK!!! ZAŠTO STEREO BLUEOOTH SLUŠALICE NE RADE!?!? FUCK, PA UOPĆE NEMA PODRŠKU ZA STEREO BT SLUŠKE!!!!"
    Ili još 30 prije toga "HA? NE PAŠE MOJA SIM KARTICA!? MORAM JU REZATI DA BI STALA U NJ. WTF!?!?"

    ovo sranje ima jeftilend tipkovnicu pa skljoca ko ludo...ovo sranje je sporo do besvijesti...ovo sranje se pokrece 1minutu...ovo sranje na 1.firmwireu je totalno beskoristan uređaj....ovom sranju ode slider nakon par mjeseci koristenja...i sve to i jos vise uz n96


    Boro Krstulović je u novom Vidiju pisao kolumnu, u kojoj se dotakao teme pametnih telefona.
    Symbian je popljuvao, nazvavši ga sramotnim neuporabljivim poluproizvodom, sporim, nestabilnim i prepunom bugova.
    Kao suštu suprotnost, spomenuo je iPhone OS, kao savršeno napisan, intuitivan OS koji se prilagođuje korisniku, a ne obratno
    pa svi specijaizirani mob siteovi(znaci gdje ima ljudi koji se razumiju u to malo vise) smatraju symbian zaostalim,sporim i bez buducnosti...to sto neki korisnici zive u svijetu prije 5 godina i nezele si neke stvari priznat(android,osx itd) je druga prica i s tim se uopce netreba zamarati

  19. #349
    Senior Member No Mercy
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Nova Gradiška
    Postova
    6.248

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Boro Krstulović je u novom Vidiju pisao kolumnu, u kojoj se dotakao teme pametnih telefona.
    Symbian je popljuvao, nazvavši ga sramotnim neuporabljivim poluproizvodom, sporim, nestabilnim i prepunom bugova.
    Kao suštu suprotnost, spomenuo je iPhone OS, kao savršeno napisan, intuitivan OS koji se prilagođuje korisniku, a ne obratno.
    U tom slučaju smatram gorespomenutog Boru nestručnim. Symbian je vjerojatno najfleksibilniji mobilni operativni sustav na tržištu. Symbian već godinama nudi ono što je Apple počeo tek nedavno nuditi. A o tome koliko se Symbian ne prilagođava korisniku dovoljno govori činjenica kako trenutno postoje milijuni aplikacija i modifikacija koje omugućuju čak i krajne nestručnom korisnicima da prilagode svoj uređaj kako god žele. U nešto više od godinu dana korištenja Nokie N95 jedini "bugovi" su bili uzrokovani mojim eksperimentiranjem - osim toga nisam imao apsolutno nikakvih problema a mislim da dovoljno ljudi ovdje zna koliko sam gurao granice tog uređaja. Od pretvaranja istog u daljinski upravljač za čitav niz uređaja, uspostavljanja WiFi veze kako bih streamao glazbu, korištenja uređaja kao kontrolera baziranog na akcelerometru, emulacije niza Windows operativnih sustava, pretvaranja uređaja u panoramsku kameru iznimno visoke rezolucije, fotkanja u .raw formatu... A osobno se ne smatram nikakvim stručnjakom za Symbian, ni približno. A ono što je meni osobno najdraži primjer te fleksibilnosti jest činjenica kako sam isključivo radio na staroj verziji sustava.

    Ne kažem da je iPhone OS smeće, čak naprotiv, riječ je o prekrasnom intuitivnom operativnom sustavu kojeg je relativno lako za razumjeti, no nazivanje operativnog sustava koji drži između 40 i 50% tržišta te je u isto vrijeme postao open source time omogućivši tisućama developera diljem svijeta da ga poboljšavaju je krajnji dokaz gluposti.

  20. #350
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Haha, zbilja danas svatko može biti recenzent/kolumnist


    Treba staviti što koj sustav može na papir i donjeti objektivnu odluku, a ne pisati gluposti temeljene na nekim subjektivnim dojmovima. Ne branim Symbian, zapravo sam potpuno ravnodušan prema oba sustava pošto važem što bi kupio u skorijoj budućnosti, ali moram reći da lik nema pojma ako je napisao tim riječima koje je Weki ovdje napisao. Ne znam na temelju čega je on donio takav zaključak - da je taj sustav "sramotni neupotrebljivi poluproizvod" kada je valjda svima jasno koliko taj sustav nudi.


    Jednostavno NE postoji stvar koju Symbian NE može ponuditi korisniku, ako se naravno držimo u Smartphone vodama. Sustav je na razini operativnih sustava kakve susrećemo u kompovima/laptopima samo što ga nemreš iskoristiti na malom ekranu od smartphonea. Imaš editore Worda, Excela, pdf-a, hrpu playera, hrpu web browsera, divx playere, u stanju je vrtiti HD materijale sa youtuba, može emulirati brdo igračih konzola tako da nisi ograničen samo na Java ili N-Gage igre, hrpu adresara, messengera (fring, skype, msn itd.). Jedino što nemreš je brijem editirati web stranice I onda reći da je riječ o poluproizvodu, oprosti ali to može reći samo tehnički nepismena osoba.


    Jedino se slažem da je nešto sporiji, ali niti blizu toliko da bi to naveo kao manu. Pogotovo ako se uzme u obzir multitasking zbog kojega niti ne moraš gasiti programe pa se sve vrti istog momenta kako klikneš gumb. Sa 128MB rama možeš multitaskati koliko ti srce želi... Ja ne znam, frajer je valjda pisao o Symbian UIQ-u!?

  21. #351
    Senior Member Ninja hurdle
    Datum registracije
    Aug 2008
    Postova
    861

    Re: iPhone

    Takoder je kranji dokaz gluposti nazivat iphone smecem. Mobitel koji je prakticki donio revoluciju u mobilnoj industriji i mobitel prema kojem se ravnaju svi drugi mobiteli. Iphone je sa samo 3 edicije zauzeo 2,5% svjetskog trzista mobitela.

    I ne ja nisam iphone fan, po meni trenutno najbolji OS ima palm sa svojim webOS-om, ali to je sasvim druga prica.
    A lesson without pain is meaningless, for you cannot gain something without sacrificing something else in return, but once you have overcome it and made it your own...you will gain an irreplaceable, fullmetal heart.
    T.H.E.

  22. #352
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Da, iPhone definitivno nije smeće, ali ipak ne treba pretjerivati i dizati ga u nebesa kada mu tamo nije mjesto. To je zgodna igračka i na tom polju mete konkurenciju.

  23. #353
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Kome ću vjerovati, stručnjaku s 25 godina poduzetničkog rada i iskustva, ili nekolicini dvadesetogodišnjaka?

  24. #354
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Ne kužim što hoćeš reći. Sva ta sila internetskih preglednika je još uvijek miljama iza Safaria.

    Ponavljam, nevjerojatno je patetično koliko se udruženi Nokia, Google, Samsung, HTC i LG trude već tri godine napraviti uređaj koji bi približno bio kvalitetan kao iPhone, no nikako im ne polazi za rukom. Od 2007., bez posebnog truda u daljnjem razvoju, iPhone mete visoko mobilno tržište.
    Višestruko proglašen najboljim multimedijskim mobitelom, najboljim poslovnim mobitelom, najboljom hendheld igraćom konzolom. Apple proždire sve što dotakne, jer ima kvalitetu i perfekcionizam koje drugi proizvođači sanjaju.
    iPhone bi mogao povezati sa svacim samo ne sa kvalitetom. Na nokiji maska nepuca sama od sebe, baterija nakon 2 godine se drži gotovo kao nova , a ne da mi nakon 8 mjeseci korištenja baterija nedrži ni 50 posto appleovih uvjerenja i još štošta...
    U europi definitivno vladaju "stari" proizvođaci i iPhone nije uzeo tolikog zamaha, a to što svaki amer (koji vecina misli da je japan samo jedan kineski otok...) mortaju kupovati svaki isprdak koji apple napravi to je druga prica, i stvarno mi je žao tih ljudi kojima apple dobro zna isprazniti đep na svakom koraku.

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    i ja cu rec samo jedan argument u korist iPhonea:
    -Nhmj-Gn7_w

    eto...
    Igrao... preočajno... samo se isprustriraš pokušajima igranja sa tačskrinom. Kontrole = 0
    Jedino je grafika "woow", ali ako tije do faktora zabave onda si nabavi "gravity defierd" pa ces vidjeti šta je igratina

    iPod i iPhone nisu isto...

    Kad uhvatim vremena probat cu dali koji radi ali vecina sigurno neradi...

    Al thx na linku.

  25. #355
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2005
    Postova
    503

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Kome ću vjerovati, stručnjaku s 25 godina poduzetničkog rada i iskustva, ili nekolicini dvadesetogodišnjaka?
    stručnjaku naravno,,,da su bar dvadesetogodišnjaci,vamo je 80% balavaca od 15 godina i manje(negovorim za ovu temu)

  26. #356
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    @Vedran


    Hmm, što misliš, tko više prati "novu" tehnologiju... Ljudi od 20-ak godina koji uživaju istraživati smartphone svijet ili čovjeku kojemu i programator na mikrovalnoj pećnici predstavlja svakodnevnu prepreku


    Sada kada si rekao da čovjek ima 25 godina radnog staža si me još više uvjerio na nestručnost. To bi značilo da čovjek ima 43-45 godina (ili višee), a znamo da što više godine rastu, to ljudi imaju manje doticaja sa tehnologijom (u većini slučajeva). I još pogotovo kada je poslovni 45 godišnjak rekao da je iPhone savršen, a iPhone cilja na mlađu publiku koji uživaju u multimediji, dok Symbian puca na oba tržišna segmenta (samo pogledaj Nokiu, E i N serija (ili Express Music koja cilja na isto tržište kao i N serija))...


    Ne znam, mene samo zanima na osnovu čega je Symbian poluproizvod, a u vezi iPhonea se opet djelomično slažem sa likom. iPhone ima intuitivno korisničko sučelje, ali sam OS nije intuitivan čim ti moraš koristiti iTunes za prebacivanje muzike. Koliko je samo pitanja isplivalo u FAQ-u kako se prebacuje muzika na iPhone...

  27. #357
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Onome kojem to stavlja kruh na stol, neovisno o godinama.

    Prebacivanje glazbe na iPhone je najjednostavnija stvar ikad, samo Apple nije računao da ostatak svijeta koristi PC, a ne Mac.
    S obzirom da "mekovci" koriste isključivo iTunes, dovoljno je spojiti iPhone na Mac, i glazbena knjižnica se kompletno sinkronizira.

  28. #358
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Šteta što su napravili taj potez. Mogli su staviti na izbor, tako da ga možeš puniti i kao removable hw. To me malo odbija od iPhonea pošto ne koristim iTunes na kompu, ali mi je opet glupo otpisati mob zbog takve gluposti.

    Već sam se dogovorio sa starime da uzimam iPhone dok mu istekne ugovor sa T-Mobileom, osim ako do tada ne uleti nešto što će mi se više svidjeti Samo ne znam da li onaj 3GS vrijedi 500 kuna više od 3G modela. iPhone 3G bi mogao dobiti za 198 kuna, što je sića za taj mobitel.

  29. #359
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao W3DR4N
    Prebacivanje glazbe na iPhone je najjednostavnija stvar ikad, samo Apple nije računao da ostatak svijeta koristi PC, a ne Mac.
    S obzirom da "mekovci" koriste isključivo iTunes, dovoljno je spojiti iPhone na Mac, i glazbena knjižnica se kompletno sinkronizira.
    Ta sinkronizacija je smece i onaj ko ju je izmislio ocito nije baš racunao da je obican C/P puno jednostavniji od brisanja cjelokupnog librarya nakon reinstala OSa.

    Srecom tu je comunity koji mora ispravljati ispravljati debilnosti koje je napravio sam proizvođac (u ovom slucaju apple): http://www.copytrans.net/copytransmanager.phpS

  30. #360
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Ma ja se slažem da je iPhone itekako moćan, ali kad govorite da je Symbian totalno smeće, stvarno, ali stvarno pretjerujete. Možda je kompliciraniji i ružniji, ali definitivno nije smeće.
    Plus, ako je istina ovo što čujem u zadnje vrijeme da iPhoneov OS ne podržava multitasking, onda pretjerujete na kvadrat.

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •