Stranica 75 od 76 PrvaPrva ... 256573747576 PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 2.221 do 2.250 od 2269

Tema: iPhone

  1. #2221
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: iPhone

    Sumnjam da je do softvera jer se tako ponaša već dulje vrijeme, barem par mjeseci prije JB-a. Trenutno je na njemu iOS 6.1.3 jailbreakan.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  2. #2222
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac
    Sestrin 3GS se nasumično gasi sa baterijom na 50% ili više. Može li se to riješiti nekako? Jailbreakao sam ga neki dan i probao par aplikacija za kalibraciju baterije, ali niš nije pomoglo.
    Moj 3GS se u zadnje vrijeme gasi kad mu je baterija na oko 5%, ALI SE SAD jabuka pojavljuje na ekranu 直ちに čim ga spojim na punjač, a prije mu je ipak za to trebalo malo vremena.


  3. #2223
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Svejedno probaj nanovo instalirat OS. Ja sam to morao radit jer mi je malo podivljao uslijed punjenja falš punjačem.

  4. #2224
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Hrvatska,Sisak
    Postova
    548

    Re: iPhone

    jel se isplati iphone 5 za cca 2700 kn?

  5. #2225
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: iPhone

    Jel novi?
    Well, as long as it's interesting.

  6. #2226
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Mar 2006
    Lokacija
    Hrvatska,Sisak
    Postova
    548

    Re: iPhone

    da.

  7. #2227
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Ajmo ljudi, trgnite se!

    Trebam hitno procjenu za iPhone 3GS 8GB kupljen u T-Centru (zakračunat je na T-Mobile/Simpa/BonBon još cca 6 mjeseci). Uređaj je u izvrsnom stanju, uvijek je bio solo u džepu i od prvog dana ima na sebi hard case, tako da je stražnja strana k'o nova. S njim dajem sve ono što je bilo u kutiji, pa čak i samu kutiju (koja je isto u izvrsnom stanju, pošto stoji u ormaru od dana kupnje), a možete dobiti (za džabe) i mat crni hard case (plaćen 5000 lipa) koji je sad trenutno na njemu i koji poboljšava grip za 1000000 posto.

    P.S. Ne bih ga mijenjao za ništa osim za novac.


  8. #2228
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: iPhone

    cca. 1000 kn.

  9. #2229
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    Ma dat ću ga sestri. Ipak ne ide u prodaju.


  10. #2230
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  11. #2231
    Senior Member You have been warned
    Datum registracije
    Jan 2009
    Lokacija
    Liberty City
    Postova
    15.884

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao StormCr0w
    Šta si ga mislio kupit?


  12. #2232
    Senior Member My way or the highway
    Datum registracije
    Aug 2012
    Postova
    7.489

    Re: iPhone

    Vjerojatno. Ali to sad nije važno.
    = Citat = Izvorno postao Neven <R>
    Aral, StormCr0w i W3DR4N. Trijumvirat.
    Ispod toga su svi koji vole Scotta Pilgrima.
    May our only occupation be not having a job, and may the only cocktails that we make be molotov!

  13. #2233
    Senior Member Master Blaster Markecgrad's Avatar
    Datum registracije
    Jul 2008
    Lokacija
    Odra
    Postova
    4.661

    Re: iPhone

    Koji je najnoviji/najbolji jailbreak za iPad 2? Htio bi malo osposobiti ovo cudo.

  14. #2234
    Senior Member Respawned sorcerer ProzoЯ's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2009
    Postova
    1.317

    Re: iPhone

    Itko narucuje sedmicu? Gdje bi bilo najbolje uzeti 7 plus?

  15. #2235

    Re: iPhone

    znam di bi bilo najbolje da je pošalješ
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  16. #2236

    Re: iPhone

    Zašto bi itko uzeo iPhone 7?

  17. #2237
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: iPhone

    Stvarno ProzoЯe, znaš koliko se trave i tabletica može kupiti za te pare?! Slender sigurno zna.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  18. #2238
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Kek. Ali da, telefon je isti kurac ko šestica samo nema audio jack. Ja ne bi dao ni 1k za bilo koji današnji telefon, osim eventualno nešto sa Sailfishom, a kamoli dat te pare koliko ajfon košta. Rađe bi si kupio još bolji volan, kad zvat i surfat po inferiornim mobilnim verzijama web stranica mogu i sa jeftinijim smećima.

  19. #2239
    Senior Member You have been warned Maloki's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Duga Resa/Zagreb
    Postova
    15.390

    Re: iPhone

    Kameleon koji auto imaš

  20. #2240
    Administrator You have been warned W3DR4N's Avatar
    Datum registracije
    Dec 2005
    Lokacija
    Moja je kuća na kraju sela, tu zorom dođem, a odem s noći, pa pijem vina crna i bijela...
    Postova
    16.340

    Re: iPhone

    Koja je pička materina Sailfish?

  21. #2241
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Maloki Pregledaj post
    Kameleon koji auto imaš
    Nemam još nijedan

  22. #2242
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: iPhone

    Jer nema nijedan sa Sailfishom.

    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  23. #2243

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Kostolomac Pregledaj post
    Stvarno ProzoЯe, znaš koliko se trave i tabletica može kupiti za te pare?! Slender sigurno zna.
    Naporan si više s tim bazama. Ako misliš da je iPhone 7 dobar proizvod, onda bolje da ti se ne obraćam, imaš jadan problema u životu.

  24. #2244
    Senior Member My way or the highway Kostolomac's Avatar
    Datum registracije
    Sep 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    7.152

    Re: iPhone

    Bilo koji iPhone je ustvari odličan proizvod, ali previše košta, ima debilno ograničen softver i osobno mi se ne sviđa. Ako ljude svrstavaš po tome kakav mobitel imaju mislim da imaš većih problema nego ja, Smokey-Wan.
    Spam spam, flame flame, that's the way of PcPlay!
    Ryzen 5 3600X # Liquid Freezer II 360 # Asus Prime X370-Pro # 16GB DDR4 # MSI RTX2070S Ventus OC # Adata SX8200 Pro 1TB
    & Samsung 860 EVO 500GB # Corsair RM650 # Lenovo Y27q-20 IPS 165Hz

  25. #2245

    Re: iPhone

    I po čemu je onda dobar proizvod? Android je bolji, uračunata cijena ili ne.

    Ako ljude svrstavaš po tome što konzumiraju, mislim da imaš većih problema nego ja.

  26. #2246

    Re: iPhone

    I po čemu je onda dobar proizvod? Android je bolji, uračunata cijena ili ne.

    Ako ljude svrstavaš po tome što konzumiraju, mislim da imaš većih problema nego ja.

  27. #2247

    Re: iPhone

    easier to use for most stuff.
    jedina prednost androida je što mozes imat notese na glavnom ekranu il tak neš, al i to se da riješit ak ti je stalo do toga.

    i na kraju krajeva, 90% korisnika koji koriste current flagship iphonea ili model slabiji, se zaljubi u OS i finoću korištenja. ak si izbrijavaš da svaki novi ajfon mora bit revolucionaran ko 3G, pokazi mi samsunga koji je tolko bio revolucionaran u nekom periodu.
    i ne, nemoj mi krenut pričat o tome kak ovaj ima tolko rama il octacore procesor i 15 ili 20 megapixela kameru jer average joea za to totalno boli kurac. flagship ajfona uvijek radi savrseno i prije je radilo bolje od konkurencije (smoother), danas radi podjednako smooth. 90% ljudi ne brije na ne znam kakve fotke i kolko rama ima mobitel i da li je snapdragon over9k pentacore edition ili A2k20. that is, ajfon nikad nije imao lose fotke u odnosu na konkurenciju. mozda losije u nekom trenutku, al jaaakopuno daleko da bi to bio izblizu dealbreaker average joeu. osobno mi je puno važnije da premium proizvod izgleda ko premium. samsung mi je u odnosu na ajfon ko razer u odnosu na logitech - cheeky+lošije pod prstom+(i još osobnije)lošija ergonomija+lošiji dizajn.

    na kraju krajeva se sve svodi, da citiram jednog frenda svog, "to ti je ko da pitaš jel bolji bmw il mercedes".

    i za kraj: http://www.vidi.hr/Racunala/Novosti/...-i-PC-racunala

    i da, ako netko pomisli "wowowo al oni bacaju univerzalni usb za sve, ovi tu izbrijavaju neki lightning". nitko te jebeno ne tjera da ga kupis i koristis lightning ili 3.5>lightning koji dobijes s njim. imas masu tebi boljih i meni ruznijih androida.
    "ma mene jebe sto su ljudi debili opcenito, kak to mogu kupovat". 99% je veca sansa da si ti veci debil sto se uopce opterecujes time, imho.

    idem spavat.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  28. #2248
    Senior Member My way or the highway Paran0a's Avatar
    Datum registracije
    Nov 2006
    Postova
    7.095

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao karlo_from_bjelovar2 Pregledaj post
    easier to use for most stuff.
    Jedina prednost androida je što mozes imat notese na glavnom ekranu il tak neš, al i to se da riješit ak ti je stalo do toga.

    I na kraju krajeva, 90% korisnika koji koriste current flagship iphonea ili model slabiji, se zaljubi u os i finoću korištenja. Ak si izbrijavaš da svaki novi ajfon mora bit revolucionaran ko 3g, pokazi mi samsunga koji je tolko bio revolucionaran u nekom periodu.
    I ne, nemoj mi krenut pričat o tome kak ovaj ima tolko rama il octacore procesor i 15 ili 20 megapixela kameru jer average joea za to totalno boli kurac. Flagship ajfona uvijek radi savrseno i prije je radilo bolje od konkurencije (smoother), danas radi podjednako smooth. 90% ljudi ne brije na ne znam kakve fotke i kolko rama ima mobitel i da li je snapdragon over9k pentacore edition ili a2k20. That is, ajfon nikad nije imao lose fotke u odnosu na konkurenciju. Mozda losije u nekom trenutku, al jaaakopuno daleko da bi to bio izblizu dealbreaker average joeu. Osobno mi je puno važnije da premium proizvod izgleda ko premium. Samsung mi je u odnosu na ajfon ko razer u odnosu na logitech - cheeky+lošije pod prstom+(i još osobnije)lošija ergonomija+lošiji dizajn.

    Na kraju krajeva se sve svodi, da citiram jednog frenda svog, "to ti je ko da pitaš jel bolji bmw il mercedes".

    I za kraj: http://www.vidi.hr/racunala/novosti/...-i-pc-racunala

    i da, ako netko pomisli "wowowo al oni bacaju univerzalni usb za sve, ovi tu izbrijavaju neki lightning". Nitko te jebeno ne tjera da ga kupis i koristis lightning ili 3.5>lightning koji dobijes s njim. Imas masu tebi boljih i meni ruznijih androida.
    "ma mene jebe sto su ljudi debili opcenito, kak to mogu kupovat". 99% je veca sansa da si ti veci debil sto se uopce opterecujes time, imho.

    idem spavat.
    lul

  29. #2249

    Re: iPhone

    triggeraju me neke stvari ovdje, jebiga. ;D
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

  30. #2250

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Ako ljude svrstavaš po tome što konzumiraju, mislim da imaš većih problema nego ja.
    = Citat = Izvorno postao Slender Man Pregledaj post
    Ako misliš da je iPhone 7 dobar proizvod, onda bolje da ti se ne obraćam, imaš jadan problema u životu.
    točno ovo me triggera. izbrijavanje ekipe koja se drobi kak je tolerantna i iznad, a zapravo su samo "tolerantni s druge strane". na kraju se svede na to da imaju samo drugačije svijetonazore i ukuse, ali su jednako ili više zatucani, samo u svom điru.
    = Citat = Izvorno postao Systematic Reverse Pregledaj post
    ja bih uživao u slatkoj parici.

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •