Stranica 66 od 76 PrvaPrva ... 16566465666768 ... PosljednjiPosljednji
Prikazujem rezultate 1.951 do 1.980 od 2269

Tema: iPhone

  1. #1951
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    chernobyl
    Postova
    73

    Re: iphone 4

    jel lg optimus 3d dobar gaming smartphone ili je bolji iphone 4

  2. #1952
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iphone 4

    = Citat = Izvorno postao cham3leon
    Pa ponuda aplikacija i nije baš veća za iPhone. Koliko znam, Android ima mnogo više aplikacija. Možda, ali nisam uopće siguran, iPhone ima više igara, ali su uglavnom loše. Konverzije flash igara koje možeš igrat na netu, samo što se ovdje plaćaju dolar ili dva.
    Nisu lose uopce igre...imas cak i igre koje se igraju na pc-u i konzolama tipa:
    NFS Shift,NfS Hot Pursuit 2010,NFS Undercover,Dead Space 1/2,Battlefield BC2,Tom Clancy´s Hawx,Tom Clancy´s Rainbow Six,Devil May Cry 4,
    Guitar Hero,Final Fintasy,Rage,Call of Duty Zombies,Resident Evil 4,Assasins Creed,Infinity Blade(jedan od boljih rpg-ova i najlepsi graficki),Duke Nukem 3D,
    Street Fighter 4,Minecraft,LOTR,Brothers in Arms,LEGO Batman,LEGO Harry Potter,PES 2011,Fifa 2011,Prince of Persia 1 i Warrior Within,The Sims 3,
    Splinter Cell Conviction,Driver,World of Goo,Puzzle Agent,Mortal Kombat,Thor,Metal Slug,Spiderman,Sonic the Hedgehog,Iron Man 2,Worms,

    i taj popis bi mogao do sutra pisati...pored njih imas cak i bolje igre koje su manje poznatije tako da se ne slazem s tobom u vezi igara
    da su lose (moje misljenje)...

    I DR.Neo bolji ti je Iphone...

  3. #1953
    Senior Member Master Blaster Wizard's Avatar
    Datum registracije
    Feb 2006
    Lokacija
    Zemlja čudesa
    Postova
    4.918

    Re: iphone 4

    Na iphoneu imas fantasticnih igara, vise nego android i iako ima dosta istih igara na obe platforme po pravilu su ove za iphone bolje odradejne, cimer mi ima htc a ja iphone, i razlika u istim aplikacijama i igrama je velika. Onda je iphone jebeno fluidan i gust je raditi na njemu, dok je htc ipak dosta sporiji, al to je stariji mobitel pa je galaxy sigurno bolji.

    Ali uglavnom ako te zanimaju igre iphone je bolji i tesko je tome proturjeciti, ali razlika nije velika, vjerovatno ce u nekom kratkom vremenu i nestati, pa ako uzmes android neces pogrijesiti.
    Well, as long as it's interesting.

  4. #1954
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iphone 4

    iPhone se ne jailbreaka radi stavljanja "svih aplikacija besplatno". to je ilegalno i o takvim stvarima se ne raspravlja na ovome forumu. i molit cu vas da to vise naucite.
    znaci - jailbreak nije ilegalan. s jailbreakom se dobiva mogucnost da se radi s iPhoneom šta god padne nekome na pamet. ali stavljanje crackanih aplikacija... well, crackane su, šta još moram objašnjavat?


    @kameleon: ne mogu vjerovat da je netko (u ovome slucaju ti) TOLIKO preokrenuo situaciju. tojest - situacija je totalno obrnuta.

  5. #1955
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    Ja se duboko izvinjavam,nece se vise ponoviti.

  6. #1956
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iphone 4

    = Citat = Izvorno postao Kistra
    Iphone 4 ti nije u istoj kategoriji sa Xperiom vec sa Samsung Galaxy I9000 Galaxy S/S 2 , prvo zbog cijene,drugo zbog kvalitete izrade,ekrana i dr.
    loool epic
    = Citat = Izvorno postao Kistra
    1.Manji je po dimenzijama
    2.Po meni ima bolji ekran,jer se ne moze ni izgrebati a boje su i pixeli savrseni (znam da i Galaxy ima dobar ekran ali je neuporediv sa njegovim)
    3.Dizajn kucista je takodje bolji jer je sa strane od metala a sa prednje i zadnje strane je staklo koje je jako kvalitetno i ne moze se bas tako lako izgrebati
    dok je Samsung sav od plastike
    4.Ponuda aplikacija duplo je bolja odnosno veceg broja nego na Android-u
    5.Ostalo je sve manje vise isto i kod iphone-a i kod Galaxy-a

    P.S. Galaxy ima dosta slican interfejs kao Iphone tako da je Galaxy prekopirao Iphone ne samo po interfejsu vec skoro i po izgledu.

    Samo da kazem da je ovo sve MOJE MISLJENJE !
    A sad slušaj moje mišljenje. imam dosta iskustva sa obije platforme (iOS 1,5g, android par mjeseci)

    1.mnogi više cjene veci ekran od manjih dimenzija. a imaš i manjih samsunga...
    2.oba uređaja imaju gorila glass tako da izjava o izgrebanosti nema apsolutno nikakvog smisla, pixeli jesu bolji na ip4 ali su boje lošije. osobno više cijenim boje jer su sve to visokorezoluciski ekrani i razlika nije velika. 1:1 svakom uređaju
    3.za staklo sam vec reko i itekeko ga je moguce razbiti. neki su ostali bez njega vec nakon 1. jaceg pada pa si ti sad misli.... plastika je itekako kvalitetna i puca puuuno teže od stakla. i još je poznato da je iP4 užasno krhk mobitel.
    4.prati vjesti pa ces cuti koliko se android užasno brzo razvija. iphone je prekonzervativan
    5.uređaji su u istoj generaciji i kategoriji tako da...

    P.S. samo jedan dio je iskopiran ali slicni nisu nimalo... govorim iz vlastitog iskustva

  7. #1957
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iphone 4

    = Citat = Izvorno postao Karlo_from_Bjelovar
    iPhone se ne jailbreaka radi stavljanja "svih aplikacija besplatno". to je ilegalno i o takvim stvarima se ne raspravlja na ovome forumu. i molit cu vas da to vise naucite.
    znaci - jailbreak nije ilegalan. s jailbreakom se dobiva mogucnost da se radi s iPhoneom šta god padne nekome na pamet. ali stavljanje crackanih aplikacija... well, crackane su, šta još moram objašnjavat?


    @kameleon: ne mogu vjerovat da je netko (u ovome slucaju ti) TOLIKO preokrenuo situaciju. tojest - situacija je totalno obrnuta.
    Multiplatformski naslovi koji dolutaju do iPhonea znaju bit dosta loši i plasirani zato da se zaradi još malo para na popularnim franšizama. Vožnje su obično auto-accelerate kartinzi, AC je sličniji Super Mariu nego Assassins Creedu, a skoro sve igre pate od nespretnih kontrola. Igre za iPhone koje se na njemu sigurno daju lijepo igrati su primjerice point&click avanture kojih baš i nema na pretek.

  8. #1958
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    kolko si ti igrica na ajfonu uopce igrao?

  9. #1959
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Koliko se sjećam, Modern Combat 2, Zenoniu, Puzzle Agenta, Hectora, Driver, Worms 2 Armageddon, onu kopiju Gran Turisma koja je sada bazirana na mikrotransakcijama kojoj sam zaboravio ime, Real Racing, i par onih flashlike mini igara tipa Crush the Castle i slične pizdarije. Možda sam nešto i zaboravio. Sjećam se da je bilo i nekih platformera.

    Od svega toga zadovoljan sam Puzzle Agentom (iako je bio malo kratak) i Hectorom, a dosta dobri su mi Driver i Wormsi koje jedino ubijaju kontrole.

  10. #1960
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    pa vidiš, igrao si prakticki nista. x)

  11. #1961
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Neke stvari se mogu vidjeti i gledajući recenzije, a stvarno sam se natražio ne bih li našao nešto interesantno da stavim na iPod.

  12. #1962
    Member Plants Vs Zombies
    Datum registracije
    Jun 2008
    Lokacija
    chernobyl
    Postova
    73

    iOS firmware update

    Zanima me kako da stavim firmware 4.3.3 na iphone 4 a sad je najnoviji 4.3.5. Preko iTunesa mogu samo na 4.3.5

  13. #1963
    Senior Member It lives by night
    Datum registracije
    Nov 2010
    Postova
    639

    Re: iPhone

    Kako da instaliram teme na Iphone-u? Jel pomocu Winterboard-a?Ali kad hocu da instaliram winterboard izbaci mi error:
    The requested modifications cannot be applied due to required dependencies or conflicts that cannot be automatically found or fixed. WTF?

  14. #1964
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: iOS firmware update

    nije da imas temu Iphone al ono..
    Skines taj firmware 4.3.3 na komp i kad odes u itnesu kliknes na iphone i DRZECI SHIFT kliknes na update i onda nadi taj firmware 4.3.3 di si ga sejvao i updateat ce ti na taj

  15. #1965
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iOS firmware update

    = Citat = Izvorno postao DR.Neo
    Zanima me kako da stavim firmware 4.3.3 na iphone 4 a sad je najnoviji 4.3.5. Preko iTunesa mogu samo na 4.3.5
    ako nemas saveane SHSH bloobse od 4.3.3 firmwarea onda ne mozes.
    inace da, najlaksi nacin za jailbreakat ajfon je stavit ga na 4.3.3 verziju, spojit se na wireless i otic na: http://www.jailbreakme.com
    kada otvorite tu stranicu s ajfonom, samo povucete slajd i on vam u 2 minute sam jailbreaka iPhone (preko web stranice, besplatno...da).
    u tom slucaju, ako zelite unlock, morate nabavit gevey karticu...

  16. #1966
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    http://www.redmondpie.com/tablets-and-s ... ad-images/

    eh da nije bilo čike đobsa još bi nokije bile na vrhu. x)

  17. #1967
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118

    Re: iPhone

    Koliko vi aplikacija i igara imate instalirano i koristite na svom iPhoneu?

    Imam osjećaj da sam ja jedini koji nije impresioniran sa tih 54782487587345873458743 aplikacija na storeu.
    I nije mi baš jasno zašto se broj dostupnih aplikacija uspoređuje kad se uspoređuju Android i iOS.

    Ne znam statističke podatke, ali zadnji put kad sam provjerio, App Store je imao preko pola milijuna aplikacija.
    Vau, super brojka. Nikad mi neće biti dosadno!
    Osim kad skužiš da je barem pola tih aplikacija apsolutno bezvezno i beskorisno i da je masa njih isti kurac s različitim interfejsom.


    Također, jel itko instalirao beta verziju iOS-a 5? Dojmovi?

  18. #1968
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: iPhone

    Ja Imam popunjenu prvu str i pola 2. S tim da imam 4 foldera koji su puni. Imam samo one koje koristim.. Igre ne igram, al imam ih nekoliko (za curu i likove koji se vani igraju na iphoneu, koji kok).
    Znači najviše za muziku, za e-knjige, za fb i twitter, dropbox, vijesti, traileri, razni reference appovi.. i tako. Nisam baš impresioniram i teško nalazim ono što je korisno. Al oni koje imam su mi izvrsni i redovito ih koristim i zaista su od pomoći.

    Može preporuke nekih korisnih appova?

  19. #1969
    Senior Member Lock'n'Load
    Datum registracije
    Oct 2007
    Postova
    118

    Re: iPhone

    +1 više manje.

    Jedine aplikacije koje koristim (a da nisu predinstalirane, jel) su Twitter, IM+, XBMC, Shazam, Skype i IMDb.

    Svega par igara me zadržalo na mobitelu dulje od 10 minuta. Cut the Rope. <3
    Canabalt i Boost su skroz okej za izgubiti po par minuta.

    Osim toga ono... meh.

  20. #1970
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    nisi jedini koji nije impresioniran...
    svega 2-3 srvarno korisne applikacije sam mogao koristiti svaki dan.
    imao sam ih sve slupa mozda 15ak na mobitelu koje su vecinom imale istu funkciju ili sam ih skinio iz dosade kad nisam mogo spavat pa mi jw bilo zao obrisat xD

    a bome ni android market nije puno bolji ali se nađe vise korisnih zbog fleksibilnijeg sustava...

  21. #1971
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao RIDER32
    nisi jedini koji nije impresioniran...
    svega 2-3 srvarno korisne applikacije sam mogao koristiti svaki dan.
    imao sam ih sve slupa mozda 15ak na mobitelu koje su vecinom imale istu funkciju ili sam ih skinio iz dosade kad nisam mogo spavat pa mi jw bilo zao obrisat xD

    a bome ni android market nije puno bolji ali se nađe vise korisnih zbog fleksibilnijeg sustava...
    ah, ti si oduvijek bio nab korisnik. x)

  22. #1972
    Senior Member No Mercy Death By Sexy's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Čakovec
    Postova
    6.088

    Re: iPhone

    Karlo, daj nabaci par appova korisnih, pls

  23. #1973
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    s ajfonom uopce nije pitanje "šta tu ima dobroga", nego "šta meni treba? uh trebam si to na ajfon metnut, samo trebam malo progooglat kak se app zove"... ^^

    iBlacklist - blokanje poziva, automatsko javljanje na par sekundi i prekidanje itd
    iFile - za roamanje file systemom ajfona direktno preko moba
    skype - poprilicno super stvar s obzirom da wirelessa danas ima na svakom koraku
    guitartoolkit - štimer u ovoj aplikaciji mi bolje radi nego ibanezov za par stotina kuna.. s njime štelam oktave na gitari
    buzz player - odlican video player koji cita sve i svašta. malo štekucka na 3gs-u ukoliko se prije pokretanja ne ocisti memorija s necime tipa onim "free up memory" šta je ugrađeno u SBSettingsima. vrhunski dok se putuje nekud, ne moram objasnjavat zašt..
    mobile mouse - trenutacno najbolji software za upravljanje kompom preko moba putem wlessa
    slooshaj - s obzirom da ajfon nema ugrađen fm risiver, pomocu ove aplikacije putem neta se moze slusat bilo koja domaca radio stanica
    evernote - vrhunski za prebacit neku slikicu putem neta s moba na komp(ili obrnuto) ili za syncanje poruka na relaciji komp-mob. jebena stvar ako ste zaboravljivi poput mene. koristim ga kao podsjetnik x)
    zagreb tramvaj - vrlo interaktivna aplikacija za đirit po zagrebu tramvajem.

    normalno, tu su još imdb, fejs, twitter appovi...
    evo, to su appovi koje cesto koristim ovako iz glave. mob mi je na punjaču par metara dalje pa mi mrsko.

    od ovako igrica koje su za ubit par minuta dok se ceka negdje nekoga/nešto, preporucam action hero, falldown!, doodlejump i ninjump...
    da, 2-3 aplikacije trololo. prvo dvoje su JB appovi btw..

    što se tice JB tweekova, preporucam multicleaner, bitesms (zamjenjuje klasicnu sms aplikaciju.. ništa posebno al dodaje neke fičre koje obicnoj fale), cydelete, gridtab, lockinfo, sbsettings (ovo je pod mus za svaki ajfon), winterboard i flashlight aplikaciju iz cydije (ništ spešl, samo automatski poveca brightness ekrana i vrati ga nazad kad se zagasi. kad čika đobs to nije dao app store devsima)...

  24. #1974
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: iPhone

    Pa kad je to vec Karlo napravio ajde da i ja pomognem malo..
    1 xfmobile- xfire na mobitelu, nije los
    docstogo- jednostavno na pcu instalirate istu aplikaciju i mozete word/powerpoint/excel i ostale fileove lako gledat na mobitelu
    My reminder- samo mu ime govori. Namjestite datum vrijeme i dode vam poruka koju ste sami sebi prethodno napisali
    tapatalk- odlicna aplikacija za surfanje forumom, nazalost pcp ju jos nema al mobile cafe pozdrava i ljepse mi je tako surfat nego na kompu, prepre mi je taj app
    tu su jos msn ebay 24 sata shazam google i ti appovi.
    od igri:
    doodle jump- svi zanju
    mega jump- slicno ko doodle jump , isto nelose
    angry birds- svi zanju sta je to
    lanesplitter, monster dash fruit ninja
    sve navedene igre nemaju neke levele nego radi se vise o obaranje rekorda, to ono da ubi dosada dok cekam nekog ili tako nesto.

  25. #1975
    Moderator No Mercy
    Datum registracije
    Oct 2006
    Lokacija
    Las Bjelkas
    Postova
    6.624

    Re: iPhone

    = Citat = Izvorno postao Viper33
    My reminder- samo mu ime govori. Namjestite datum vrijeme i dode vam poruka koju ste sami sebi prethodno napisali
    prodano.

  26. #1976
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Ako izbacimo facebook, cracked.com i slične aplikacije koje su samo malo bolje sučelje za pregledavanje dotičnih stranica od web browsera, koristim Skype (naravno), neki office (ja mislim Quickoffice) za pdfove i uređivanje i stvaranje drugih dokumenata, jednu planetarij-aplikaciju za vedre noći, jedan folder igara, uglavnom onih bezveznih usputnih, sa izuzetkom Wormsa koji su jako zabavna stvar. I naravno, tu je Opera mobile koja je u zadnjim verzijama sve bolja. Sad je koristim više nego Safari jer konačno imam browser koji može zapamtiti password i ima speed dial.

    iPod je JB-an ne tako davno, ali još si nisam uzeo vremena da detaljno pogledam čega sve ima. Pošto ima BASH, pokušao sam staviti neku terminal aplikaciju, ali ne radi na žalost.

  27. #1977
    Senior Member Respawned sorcerer
    Datum registracije
    Dec 2008
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    1.945

    Re: iPhone

    cracked.com dobro da si me sjetio na to
    uvijek se tamo nade nesto zabavno, ili barem da ubije dosadu

  28. #1978
    Senior Member You have been warned cham3leon's Avatar
    Datum registracije
    Oct 2007
    Lokacija
    Rijeka
    Postova
    18.414

    Re: iPhone

    Imam jedan problem sa iPodom koji cijeli dan guglam i ne mogu nać.

    Ona tipkica za velika slova mi jednostavno ne radi. Mogu napisat veliko slovo samo ako mi ga automatski stavi na početku rečenice, ali tipka ne sluša. Držanje, jednostruko, dvostruko stiskanje te tipke, ništa ne pomaže. Ista stvar je i kad prebacim na brojeve pa mi je ta tipka prebacivanje na one dodatne znakove. Dok je držim, znakovi se pojave, pustim je, vrati se na brojeve. Imam neki gadan osjećaj da tu ni restore softvera neće pomoć.

  29. #1979
    Senior Member Fight fire with fire RIDER32's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2008
    Lokacija
    u nekoj nezapisanoj baladi
    Postova
    11.126

    Re: iPhone

    Taki debilni problemi se mogu pojaviti samo na Appleovim proizvodima...

  30. #1980
    Moderator The one and only Bartuc's Avatar
    Datum registracije
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postova
    24.648

    Re: iPhone

    Vidi jel iOS ima mogućnost instaliranja third party keyboard aplikacija. Ja sam se na Androidu preporodio sa Smart Keyboard Pro aplikacijom, pre pre savršena tipkovnica sa gro customizacije. Sumnjam da iOS nema takvu mogućnost!?

Slične teme

  1. P: iPhone 5
    By thonchek in forum Oš kupit ciglu?
    Odgovora: 0
    Posljednji post: 09-11-2013, 00:25

Pravila postanja

  • Ne možeš stvarati nove teme
  • Ne možeš odgovarati na postove
  • Ne možeš slati privitke
  • Ne možeš mijenjati svoje postove
  •